Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Chmura prywatna

Chmura prywatna ATM Systemy Informatyczne S.A. to firma zajmująca się integracją systemów teleinformatycznych, oferująca swoje usługi między innymi klientom z sektora administracji publicznej, telekomunikacji oraz bankowego i finansowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy oraz dobrze wykształconej kadrze pracowników, ATM cieszy się wieloma sukcesami w zakresie rozwiązań teleinformatycznych. Firma świadczy również usługi cloud services, outsourcingowe, jak również oferuje wykonanie prac związanych z opracowaniem, budową i wdrożeniem Planów Ciągłości Działania (Business Continuity Plan - BCP). Na stronie internetowej Spółki znaleźć można wszelkie niezbędne informacje dotyczące między innymi działalności firmy oraz organizowanych szkoleń. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony www.atm-si.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.atm-si.com.pl:

Chmura prywatna

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ALPOL - rozwiązania IT - oprogramowanie dla firm »

  Firma ALPOL - rozwiązania IT oferuje profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia przedsiębiorstwa. Wdrażamy systemy Comarch ALTUM, Comarch CDN XL, Comarch OPTIMA, iMed24 i inne. Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy i uruchomiliśmy program Comarch ALTUM produkcyjnie u klienta, otrzymując przy tym pierwsze w kraju referencje za udaną implementację. Nasze motto to "Pomagać przedsiębiorcom osiągać ich cel". Wdrażamy oprogramowanie dla firm, które umożliwia usprawnienie pracy i jeszcze lepsze wykorzystanie zasobów. Dowodem na to, że nasz cel jest realizowany, są referencje, wystawione nam przez zadowolonych klientów. Nasi specjaliści przeprowadzają szkolenia z zakresu użytkowania programów Comarch ALTUM, Comarch CDN XL, Comarch OPTIMA i innych wdrażanych przez nas systemów. Opiekujemy się klientem także po zakończeniu wdrożenia: oferujemy usługi serwisowe, podpisujemy umowy utrzymania systemów informatycznych. Doradzamy, przeprowadzamy audyty IT w przedsiębiorstwach, pomagamy wybrać i zakupić sprzęt.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do fakturowania dla małych firm »

  Jeszcze nigdy wystawianie faktur nie było tak bardzo proste. Od dziś już nie musisz być osobiście w biurze, aby móc wystawić fakturę dla użytkownika. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i wszystko wykonasz online. Co więcej zdołasz także wystawić fakturę bezpośrednio z komputera swojego klienta. A wszystko bez bojaźni o bezpieczeństwo danych. Oprogramowanie dla firm Intea gwarantuje całkowitą kontrolę danych w systemie. Zaoszczędzisz czas a dodatkowo nerwy. Możesz wyjechać na wakacje i w tym samym czasie posiadać dostęp do systemu swojej firmy.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi teleinformatyczne na rynku »

  Branża IT to w obecnych czasach jedna z najbardziej rozpowszechnionych branż na rynku. Specjaliści z dziedziny telekomunikacji oraz informatyki są poszukiwania przez firmy na bardzo dużą skalę. Ciężko sobie dziś wyobrazić jakąkolwiek firmę, działającą na rynku, która nie stosowałaby szeroko pojętego oprogramowania teleinformatycznego. Zarówno małe, średnie, jak i duże firmy wykorzystują w swojej działalności oprogramowanie informatyczne, które ułatwia im codzienne funkcjonowanie i zarządzanie firmą. Firmy z branży IT proponują swoim klientom zaawansowane systemy informatyczne ERP, systemy informatyczne CRM, a także funkcjonalne i nowoczesne systemy kadrowo-płacowe. Nowoczesny program kadrowo-płacowy ułatwiające zarządzanie działem kadr i płac w firmie. Programy te sprawdzają się zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i dużych, a także w administracji publicznej i szkolnictwie. Natomiast systemy informatyczne CRM to systemy wspierające proces sprzedaży, działania marketingowe oraz wszelkie działania związane z obsługą klienta. Systemy informatyczne typu CRM pozwalają na prowadzenie firmowej skrzynki poczty elektronicznej, tworzenie i zarządzanie ofertami firmy i wiele innych. Systemy informatyczne ERP umożliwiają obsługę całej działalności firmy m. in. : fakturowanie i obsługę magazynu, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczanie z urzędami, prowadzenie sklepu internetowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wszystkich wydatków i wpływów, a także wiele innych.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • System MES »

  Planowanie jest to jedna spośród zasadniczych funkcji kierowania przedsiębiorstwem, która występuje na wszelkich jego poziomach. Planowanie zastyga się z działaniem. Mapa pracy wytycza zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na produkty finalne.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Egito - System CRM »

  Pragniesz efektywnie, kompleksowo i jednocześnie w prosty sposób, zarządzać strategią działania swojej firmy? zależy Ci na narzędziu profesjonalnym ale też takim na które Cię stać? Skorzystaj z oferty Egito, oferującej zoptymalizowany crm dla firm, także tych z segmenty mikro i małych przedsiębiorstw i zacznij pracować w oparciu o najlepsze rozwiązania. Crm online to możliwość zdalnego zarządzania kontaktami, dokumentami, marketingiem a także fakturowaniem w firmie.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy zarządzania firmą z KOMP-NET »

  Firma KOMP-NET zaprasza do zakupu oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Szczególnie polecamy systemy ERP, czyli zintegrowane systemy zarządzania. Przygotowujemy również systemy CRM i MES.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Firma oferuje pakiet modułów do zarządzania jakością ISO oraz obiegu dokumentacji elektronicznej. W ofercie można znaleźć też np. wnioski urlopowe, zarządzanie umowami i rejestrację nadgodzin czasu pracy.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • BPC-ONLINE Sp. z o.o. »

  Przy pomocy systemu zarządzania projektami Merito przedsiębiorcy mogą zyskać przyśpieszenie pracy nad różnego typu projektami. System umożliwia między innymi na przypisywanie zadań dla poszczególnych osób, natomiast kierownicy projektów stale czuwają nad jego prawidłowością dzięki monitoringowi. Kierownicy mogą również w kilka kliknięć udostępnić przystępnie wyglądające i czytelne dane projektowe dla dowolnego klienta.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych »

  EFSAL jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla klientów z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego.

  Naszym flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający zarówno na strukturyzację pracy brokera ubezpieczeniowego, jak i automatyzację wielu procesów i czynności, wykonywanych w toku pozyskiwania nowych klientów oraz bieżącej obsługi ubezpieczeniowej i szkodowej istniejących klientów.

  Oferowany przez EFSAL system jest stale rozwijanym narzędziem, systematycznie wdrażanym w coraz większej liczbie kancelarii brokerskich w Polsce. Aby lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych klientów, narzędzie może być indywidualnie modyfikowane. Istotnym elementem jest taka konstrukcja systemu, aby był on przede wszystkim instynktowy, przyjazny i prosty w obsłudze.

  System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Katowice »

  Jesteśmy partnerem wiodących producentów urządzeń fiskalnych Novitus i Posnet. W dobie narastającej konkurencji stale wzbogacamy ofertę, by móc jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. Posiadamy w swojej ofercie zarówno kasy systemowe do obsługi dużych placówek handlowych jak i małe przeznaczone dla mikro przedsiębiorców. Nasi klienci znajdą u nas szeroką gamę urządzeń towarzyszących, takich jak: wagi, czytniki kodów kreskowych, metkownice, szuflady kasowe oraz materiały eksploatacyjne. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjnych oferowanych urządzeń. Działamy sprawnie i możliwie jak najszybciej. Naszą najlepszą rekomendacją są nasi klienci, którzy nam zaufali.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »