Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Chmura prywatna

Chmura prywatna ATM Systemy Informatyczne S.A. to firma zajmująca się integracją systemów teleinformatycznych, oferująca swoje usługi między innymi klientom z sektora administracji publicznej, telekomunikacji oraz bankowego i finansowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy oraz dobrze wykształconej kadrze pracowników, ATM cieszy się wieloma sukcesami w zakresie rozwiązań teleinformatycznych. Firma świadczy również usługi cloud services, outsourcingowe, jak również oferuje wykonanie prac związanych z opracowaniem, budową i wdrożeniem Planów Ciągłości Działania (Business Continuity Plan - BCP). Na stronie internetowej Spółki znaleźć można wszelkie niezbędne informacje dotyczące między innymi działalności firmy oraz organizowanych szkoleń. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony www.atm-si.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.atm-si.com.pl:

Chmura prywatna

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pogotowie komputerowe 24, serwis komputerowy Poznań »

  Pogotowie komputerowe 24. Serwis komputerowy działa na terenie Poznania i okolic. Rozwiążemy każdy problem związany z komputerem, drukarką internetem, itp. Szybko i profesjonalna pomoc komputerowa. Pobieramy opłatę tylko i wyłącznie za usługę, bez względu na czas jej trwania. Pogotowie komputerowe czynne jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez względu na święta. Na zgłoszenie reagujemy w bardzo krótkim czasie, max do 5 godzin. Dojazd na terenie Poznania gratis. Najniższe ceny w Poznaniu.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Livechat »

  Aktualnie niezwłoczny kontakt z petentem jest podstawą. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, własną witrynę www albo firmę należy dbać o solidny kontakt oraz natychmiastową pomoc. Genialnym rozwiązaniem jest stworzenie chatu on-line używając nasz projekt Pffchat. Pffchat to chat online, wskutek któremu będziesz w stanie na bieżąco obsługiwać swoich kontrahentów oraz będziesz dbał o szybką oraz porządną pomoc. Proponowane przez nas oprogramowanie całkiem zadowoli Twe wymagania oraz zadowoli potrzeby waszych delikwentów. W razie skrupułów konsultant doradzi. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla firm »

  Program ERP firmy Rekord Systemy Informatyczne jest autorem systemu informatycznego Rekord.ERP. System ten przeznaczony jest dla przedsiębiorstw produkcyjnych. System posiada nowoczesną architekturę buowy, odpowiada wymaganiom stawianym dla tej klasy ERP/ERP II. Aplikacja ta kompleksowo wspomaga pracę w przedsiębiorstwach na każdym etapie jego produckji.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Oprogramowania »

  Wieloletnie doświadczenia w branży informatycznej umożliwiły nam na dostarczenie w państwa ręce kompleksowego oprogramowaniaktóre pozwala na sprawne wykonanie tak ważnej operacji jaką jest audyt informatycznyAudyt oprogramowania i sprzętu to wymagające i kosztowne zadanie,które stawiane jest przed firmami wyposażonymi w rozwiązania z dziedziny IT. Aplikacja LanCenter pozwalanam wykonać audyt w sposób szybki i łatwy, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić pieniądze firmy. Aplikacja jestw stanie "wyciągać" klucze licencyjne i szczegółowe informacje o sprzęcie. Cały proces możemy dowolnie zautomatyzować, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia administratora.System LanCenter oprócz możliwości audytowania zawiera szereg funkcji usprawniających pracę, oraz monitoringsieci.Administrator może bez przeszkód monitorować i rejestrować czas pracy użytkowników. Ma do dyspozycjiszereg rozwiązań z zakresu zdalnej pomocy (zdalny pulpit, wiersz cmd, uśługi, listy ACL). Może blokowaćdowolne urządzenia, aplikacje, oraz strony internetowe. Oczywiście nasi programiści nie pomineli tak ważnegoaspektu jakim jest bezpieczeństwo nad którym czuwa kilka rozbudowanych modułów.Firma PlikCenter jest także producentem rozwiązań takich jak HelpDesk, LanCenter VPN, LanCenter NetMap,PrintingCenter, oraz wiele innych.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Faktury online »

  Prowadzisz własną firmę? Masz już dość ręcznego wystawiania faktur? Od teraz w każdym miejscu, w którym jest dostęp do Internetu możesz skorzystać z systemu automatycznafaktura.pl. Niezwykle intuicyjny program do wystawiania faktur już teraz w zasięgu ręki. Masz małą firmę? U nas każdy kto wystawi do 5 faktur miesięcznie będzie mógł to zrobić całkowicie za darmo. Nie zwlekaj i zobacz naszą ofertę. Pomożemy Ci usprawnić cały proces fakturowania.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony na abonament »

  WebHeroes ? strony na abonament Co to jest? Jest to autorska platforma CMS (system zarządzania treścią).Pozwala ona na zarządzanie treścią oraz strukturą strony internetowej bez wiedzy języka programistycznego. Web Heroes CMS dopuszcza między innymi na instalowanie nowych podstron, redagowanie wpisów, uzupełnianie galerii oraz administrowanie strony.System został zaprogramowany w taki sposób, aby mimo rozbudowanej funkcjonalności był jak najprostszy w użyciu. Dzięki przejrzystej i intuicyjnej grafice administrowanie nawet najbardziej rozbudowanej strony jest bardzo proste.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Enova Vaks.PL dostawa, wdrożenie, serwis »

  Vaks.PL działa w branży informatycznej od początku 1992 roku. Zajmuje się niezmiennie, od samego początku działalności, obsługą informatyczną firm i instytucji.

  Od 2004 roku włączyliśmy do naszej oferty system ERP enova. Jest to nowoczesne oprogramowanie dla firm zbudowane w oparciu o technologię firmy Microsoft. W skład systemu wchodzi kilkadziesiąt rozbudowanych modułów.

  Wybrane z nich to: Handel, CRM, Księga Handlowa, Księga Podatkowa, Księga Inwentarzowa, Kadry Płace, Faktury, Projekty, Wypożyczenia, Szkolenia, enovaNet CRM, enovaNet Zamówienia, enovaNet Kadry i Płace, Ewidencja Środków Pieniężnych, Preliminarz Ewidencji Środków Pieniężnych, Serwis, Członkowie, Delegacje Służbowe, Opis Analityczny, Analizy Wielowymiarowe i kilka innych modułów dodatkowych.

  Vaks.PL działa nie tylko na terenie województwa małopolskiego. Mamy też wdrożenia poza obszarem Małopolski.

  Oferujemy klientom pełne wsparcie przy analizie potrzeb, dostawie oprogramowania, instalacji i konfiguracji. Zapewniamy wdrożenie systemu dostosowując enovę dla indywidualnych potrzeb. Zapewniamy wsparcie i obsługę powdrożeniową.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Odwiedź nasz serwis aby dowiedzieć się więcej o bardzo przydatnym i funkcjonalnym programie do kosztorysowania z rodziny Norma. Norma PRO to bardzo popularny system kosztorysowy, który umożliwia sprawniejszą pracę firmom budowlanym oraz z dziedzin pokrewnych. Teraz kosztorys wykonać można w znacznie krótszym czasie przy zachowaniu należyte dokładności oraz poprawności jego konstrukcji. Dzieje się tak ponieważ program do kosztorysowania jest w pełni zgodny z procedurami FIDIC oraz wszelkim przepisami prawa polskiego dotyczącego tworzenia kosztorysów budowlanych. Warto również wspomnieć, że norma PRO współpracuje z bazami cenowymi takimi jak Intercenbud i Sekocenbud co jest jej kolejną zaletą, gdyż nie ma konieczności wprowadzania stawek do pozycji kosztorysów ręcznie, a wystarczy zaimportować wyżej wymieniony cennik i skorzystać z przygotowanego rozwiązania. Bazy cenowe ukazują się kwartalnie, więc odświeżyć informacje w programie można niezwykle często. Producent zadbał również i o to, aby system kosztorysowy Norma był aktualizowany i zgodny z zasadami zmieniającego się rynku.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring gps pojazdów »

  Zajmujemy się usługami optymalizacji tras przejazdu, monitoringu GPS pojazdów oraz usługami wsparcia procesów projektowych z dziedziny przetwarzania i dostarczania map cyfrowych
  Oprogramowanie autorstwa firmy InnovaGTech zostało opracowane na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych celem zapewnienia wsparcia firmom zajmującymi się logistyką towarów.
  Aplikacja optymalizująca zapewnia wsparcie nie tylko w zakresie obliczenia i przedstawienia optymalnych tras ale także ułatwia codzienną pracę logistyka przy tworzeniu wielu scenariuszy trasowych.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMBEENUT SP. Z O.O. »

  Rozwiązania informatyczne w Twojej firmie są przestarzałe? Innowacje z branży IT to nasza specjalność! Usprawnimy istniejące systemy w Twojej firmie i integrujemy je z naszymi autorskimi rozwiązaniami, abyś nie musiał już martwić się o nowoczesność w swoim biznesie.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »