Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Chmura prywatna

Chmura prywatna ATM Systemy Informatyczne S.A. to firma zajmująca się integracją systemów teleinformatycznych, oferująca swoje usługi między innymi klientom z sektora administracji publicznej, telekomunikacji oraz bankowego i finansowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy oraz dobrze wykształconej kadrze pracowników, ATM cieszy się wieloma sukcesami w zakresie rozwiązań teleinformatycznych. Firma świadczy również usługi cloud services, outsourcingowe, jak również oferuje wykonanie prac związanych z opracowaniem, budową i wdrożeniem Planów Ciągłości Działania (Business Continuity Plan - BCP). Na stronie internetowej Spółki znaleźć można wszelkie niezbędne informacje dotyczące między innymi działalności firmy oraz organizowanych szkoleń. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony www.atm-si.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.atm-si.com.pl:

Chmura prywatna

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Start2Play - Gry komputerowe i na konsole »

  Sklep internetowy Start2Play to nowy gracz na polskim rynku sprzedaży gier komputerowych. Dzięki zamiłowaniu do wirtualnej rozrywki oraz znajomości polskiej i europejskiej branży gier sklep może zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Oprócz tego dużą zaletą jest darmowa wysyłka na wszystkie produkty. W ofercie znajdują się tytuły na różne platformy: komputery pc oraz konsole Sony PS2, PS3, PSP, Microsoft X360, Nintendo Wii, DS. Zarówno dla odbiorców młodej generacji: gry edukacyjne, familijne, jak i dla dorosłego fana gier: gry akcji, RPG, strategiczne, RTS oraz wyścigi samochodowe.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Informatyczne »

  Rekord Systemy Informatyczne prowadzi sprzedaż własnych programów już ponad 20 lat. Jej założycielem a jednocześnie prezesem jest Janusz Szymura. Oprogramowanie firmowe oferuje nowoczesne aplikacji biznesowe dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz jednostek administracji publicznej. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku.
  Rekord jest autorem dwóch systemów, oprogramowanie dla przedsiębiorstw - Rekord ERP oraz oprogramowanie dla jednostek samorządowych - Ratusz.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg dokumentów »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie dla administracji, które umożliwia sprawną elektroniczną wymianę dokumentów w urzędzie. Skutkuje to automatyzacją wszystkich procesów zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. LOGITO stworzone przez Ideo Sp. z o.o. jako elektroniczny system obiegu faktur jest nieodzowne w aktualnie współcześnie działających firmach oraz instytucjach, w których kierownicy dbają o sprawny przepływ wiadomości. LOGITO dostępne jest w dwóch wersjach: dla firm oraz dla administracji. W zależności od instytucji ? prywatnej czy państwowej, można nabyć odpowiedni system upraszczający obieg faktur. LOGITO to dogodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które ma sprawnie działać. Zaimplementowanie elektronicznego systemu obiegu dokumentów z całą pewnością pozwoli na lepsze zarządzanie zasobami. Aplikacje na urządzenia mobilne takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej firmy, lecz również uporządkowanie wszelkich dokumentów w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do fakturowania dla małych firm »

  Jeszcze nigdy wystawianie faktur nie było tak bardzo proste. Od dziś już nie musisz być osobiście w biurze, aby móc wystawić fakturę dla użytkownika. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i wszystko wykonasz online. Co więcej zdołasz także wystawić fakturę bezpośrednio z komputera swojego klienta. A wszystko bez bojaźni o bezpieczeństwo danych. Oprogramowanie dla firm Intea gwarantuje całkowitą kontrolę danych w systemie. Zaoszczędzisz czas a dodatkowo nerwy. Możesz wyjechać na wakacje i w tym samym czasie posiadać dostęp do systemu swojej firmy.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do zarządzania firmą SAP Business One »

  System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm, którego celem jest sprawniejsze zarządzanie. SUPREMIS jako Złoty Partner SAP zajmuje się wdrażaniem systemu ERP - SAP Business One. Oprogramowanie marki SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, kadry i płace, program nieruchomości czy księgowość program. Co istotne, zawiera moduł CRM będący doskonałym systemem do zarządzania relacjami z klientem. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania daje wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • pl.firmao.net »

  Właściciele wielu firm zmuszeni są do wydawania dużych kasy na profesjonalne oprogramowanie, w ogromnej liczbie przypadków okazuje się przy tym, że znaczące inwestycje nie chcą się zwracać, a teoretycznie niezawodne skrypty przynoszą firmie więcej strat niż zysków. Oprogramowanie w Internecie Firmao to więc rozwiązanie, wobec którego żadna z tych ludzi nie ma możliwość przejść obojętnie, odznacza się bowiem profesjonalizmem i starannością wykonania, której brakuje wielu innym rozwiązaniom dostępnym właśnie na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje w tym kontekście oprogramowanie CRM umożliwiające specjalistyczne kontrolowanie stosunkami z tymi podmiotami, które współpracują z naszą korporacją. Warto natomiast zwrócić uwagę na działający z poziomu wyszukiwarki program do faktur, a ponadto specjalny program magazynowy, który ułatwia bezstresowe administrowanie korporacją.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy zarządzania firmą z KOMP-NET »

  Firma KOMP-NET zaprasza do zakupu oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Szczególnie polecamy systemy ERP, czyli zintegrowane systemy zarządzania. Przygotowujemy również systemy CRM i MES.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Erp »

  Prawdziwy sukces Twego zakładu pracy jest na wyciągnięcie ręki. Starczy jedynie, iż zechcesz w pełni skorzystać z rozwiązania, z jakiego to plony czerpią najwięksi. Klucz do rzeczywistych dochodów i pełnego powodzenia leży w erp. Jest to w całości zintegrowany system, który to przeplata z sobą kilka czynników najlepszego zarządzania w dowolnej firmie ? zaplanowanie produkcji, kierowanie ekipą pracowników oraz działania reklamowe. System erp w gotowości czeka na powiększenie wydajności w Twojej firmie już teraz!

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • System dla turystyki »

  Program dla biur turystycznych, to perfekcyjne narzędzie, którego głownym zadaniem jes cała automatyzacja pracy. System wyróżnia się na tle konkurencji olbrzymią ergonomią, a oprócz tego funkcjonalnością, pośród starych i wypróbowanych rozwiązań są też rozwiązania autorskie tj. na przykład. możliwość podłączenia drukarki. Program xTur to również bardzo bogaty system raportów, umożliwający wyeksportowanie danych oraz prezentację wizulną. Dostęp do oprogramowania jest bardzo łatwy ponieważ, jest to aplikacja on-line, więc tak na dobrą sprawę do użytkowania programu wymagany jest jedynie dostęp do Internetu. xTur jest doskonałym narzędziem dla każdego rodzaju firmy z branży turystycznej, daje ogromną wygodę, a ponadto odpowiedni wgląda w dane wszystkim użytkownikom, od kadry zarządzającej po prostych kasjerów, dzięki konfiguracji praw dostępu.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hogart Sp. z o.o. »

  Światowej klasy rozwiązania z zakresu IT, a także własne dedykowane programy, które pomogą Twojej firmie zapanować nad finansami, planować budżety i sprawnie zarządzać obiegiem dokumentów. Współpracując z Hogart masz pewność, że wybierasz najlepszego partnera dla swojego przedsiębiorstwa. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie internetowej www. hba. hogart. com. pl.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »