Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Mentoring Rzeszów

Mentoring Rzeszów Zapraszamy do zapoznania się z nowatorską metodą wspierającą rozwój własny, jaką jest mentoring. Prezentowana przez nas usługa mentoringu jest o tyle skuteczna, że jest prowadzona przez mentora, potrafiącego umiejętnie trafić do słuchacza, a także atrakcyjnie i treściwie przekazać swoją wiedzę, która pomoże osobie mentorowanej skorzystać z niej w przyszłości do własnych celów. Tego rodzaju rozmowy dają korzystne rezultaty w postaci zwiększenia się pewności siebie, rozwinięcia potencjału osobistego czy wzrostu motywacji wewnętrznej. Nie bez znaczenia jest również sposobność nakreślenia właściwiej ścieżki kariery. Z programu mentorskiego płynie zdecydowanie więcej korzyści osobistych, w związku z tym zapraszamy do odwiedzin naszej strony i kontaktu z nami.

Szczegóły strony mentoring.rzeszow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mentoring.rzeszow.pl:

Mentoring Rzeszów

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników szkolenia »

  Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników to zespół doświadczonych ekspertów, którzy oferują najskuteczniejsze metody i techniki rekrutacji i selekcji pracowników. Na naszej stronie znajdziesz darmowe szkolenia oraz mnóstwo materiałów jak zatrudniać najlepszych pracowników w procesie skutecznej i efektywnej rekrutacji i selekcji pracowników. Oferujemy również zaawansowane szkolenie video: Meta Rekrutacja i Meta Selekcja Pracowników - pierwsze w Polsce szkolenie video oraz szkolenie stacjonarne uczące jak diagnozować talenty w procesie rekrutacji i selekcji pracowników bez konieczności używania jakichkolwiek testów i kwestionariuszy.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia internetowe »

  Nauka przez Internet czy atrakcyjne kursy e learningowe w preferencyjnych cenach to domena szkoleniowej platformy e learningowej CyfrowaSzkoła.pl. Misją założyciela nowatorskiego portalu Cyfrowa Szkoła, programisty Grzegorza Bośko z Poznania, jest pozyskiwanie i przekazywanie cennej wiedzy i umiejętności bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów związanych z prowadzeniem czy pobieraniem nauki stacjonarnej. Nauka przez Internet jest nowatorską ofertą dla kursantów pragnących efektywnie spożytkować czas przeznaczony na uczestnictwo w tego rodzaju szkoleniach. Z nami zyskasz bezcenne umiejętności, którymi wykażesz się w pracy czy na studiach. Oferujemy e szkolenia dla rodziców czy nauczycieli. Zapraszamy twórców kursów online do współpracy. Kontakt za pomocą internetowego formularza kontaktowego oraz drogą mailową.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • KaISO »

  Powstała 1 listopada 2003 roku firma KaISO zajmuje się szkoleniami, konsultacjami, wdrażaniem i doskonaleniem systemów ISO, którymi są: ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, PN-N / OHSAS 18001, ISO
  22000, ISO 27001, ISO 50001, HACCP, PN-EN 15038. Oprócz w.w. szkoleń, istnieje wiele innych bardzo mocno dedykowanych dla państwa. Nasza oferta na: http://kaiso.pl/pl_oferta,15.html

  Misją naszej firmy jest dobro klienta!!!

  Warto nam zaufać, ponieważ:
  -posiadamy 18-letnie doświadczenie zawodowe w standardach ISO,
  -wdrożyliśmy systemy ISO w 50 zakładach,
  -przeszkoliliśmy ponad 3 000 osób,
  -braliśmy udział w ponad 400 auditach certyfikujących,
  -współpracujemy z jednostkami certyfikującymi,
  -eksperci naszej firmy nie tylko prowadzą szkolenia i wdrażają systemy ISO, ale są również Auditorami Certyfikującymi posiadającymi uprawnienia IRCA,
  -do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie, bardzo dokładnie identyfikując zakres prac do wykonania,
  -podejmujemy się każdego tematu z naszej branży, nawet takich z którymi inni sobie nie poradzili,
  -projekty realizujemy na najwyższym poziomie, terminowo i za dobrą cenę,
  -nie płacicie Państwo nic z góry, pierwsza faktura jest za wykonaną rzetelnie i przyjętą przez Państwa pracę,
  -projekty realizujemy skutecznie (ich weryfikację przeprowadzają niezależne jednostki certyfikujące),
  -udzielamy gwarancji i szybko podejmujemy ewentualne działania korygujące.

  http://kaiso.pl/pl_szkolenia,3.html -szkolenia
  http://kaiso.pl/pl_wdrazanie-iso,4.html -wdrażanie
  http://kaiso.pl/pl_doskonalenie,60.html -doskonalenie

  Na życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania imprezy.

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo odpowiedz na każde z nurtujących pytań z zakresu naszej branży!

  Kontakt: biuro@kaiso.pl

  Zapraszamy do współpracy!!!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja interpersonalna »

  Szkolenia biznesowe oraz właściwe zarządzanie zmianą zajmują coraz więcej miejsca w firmie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to plusy nowych pracowników. Kierownik dba zatem o rozwój HR już nawet przy rekrutacji wykorzystując assessment centre. TCC powstało mając na celu rozwój wspólnie z przedsiębiorstwami korzystającymi z naszych usług. Ofertę przygotowujemy wspólnie z Wami.
  Z jakiego powodu nasza oferta jest dla Was właściwa?
  Razem z Państwem zmierzamy do zbadania gdzie w Twojej firmie znajdują się dziedziny, których poprawa spowoduje korzystne rezultaty stosując m. in. coaching. Pragniemy aby w perspektywie kilku lat być jednym z najważniejszych jednostek w Polsce które najbardziej wpływają na usprawnienie działania firm.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs i egzamin na doradcę inwestycyjnego »

  Innowacyjny kurs na doradcę inwestycyjnego. Skuteczne szkolenie do egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Forum, dużo bezpłatnych materiałów, informacji o I, II i III etapie egzaminu dla doradców inwestycyjnych i licencji doradcy inwestycyjnego. Zobacz nasze referencje!

  Przeczytaj więcej o egzaminie i licencji doradcy inwestycyjnego

  "Dokonałem słusznego wyboru decydując się na współpracę z Marcinem. Marcin okazał się osobą kompetentną, a materiały przez niego przygotowane były bardzo przydatne w przygotowaniu się do wszystkich etapów egzaminu. " Marcin Lewczuk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 372.

  "Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu. " Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384.

  "Zanim kupiłem materiały od Marcina, długo się nad tym zastanawiałem. Stwierdziłem jednak, że są one znacznie tańsze niż różnego rodzaju studia czy szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę więc warto zaryzykować. Dzisiaj, będąc już doradcą inwestycyjnym, mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie przepłaciłem ani złotówki za materiały. Oczywiście nie zastąpiły mi one nauki, jednak znacznie ułatwiły i skróciły cały proces. Marcin przekazuje w swoich notatkach bardzo cenne uwagi co do poszczególnych etapów egzaminu oraz struktur zadań. Jednak najcenniejsze w mojej ocenie są rozwiązane egzaminy z poprzednich lat z opisanym tokiem rozumowania, który jest niezwykle ważny przede wszystkim na najtrudniejszym, drugim etapie. Tym samym mogę dzisiaj powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że materiały te przyniosły mi naprawdę wysoką stopę zwrotu. ? Łukasz Wosch, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 386


  "Miałem duże trudności z przebrnięciem II etapu. Nawet przy dużej ilości czasu poświęconej na przygotowania, brakowało mi wiedzy jak rozwiązywać konkretne zadania z egzaminów z lat ubiegłych. Takich materiałów w sieci brakuje, dlatego zdecydowałem się nabyć te oferowane przez Marcina Reszkę. Początkowo ich objętość trochę mnie przerażała, ale wkrótce się okazało, ze niepotrzebnie. Zadania są dobrze przygotowane i rozpisane, a przy tym jest w nich, trochę na marginesie, sporo dobrych porad odnośnie samego egzaminu np. jak dysponować czasem etc. Gdy już człowiek się w te zadania wgryzł, a przy tym miał odnośnik w postaci rozwiązań Marcina, poszło już z górki. Opracowania dotyczące III etapu również oceniam pozytywnie, udało się za pierwszym razem, chociaż był to najtrudniejszy III etap od lat, sądząc po statystyce zdających. Szczerze polecam. "
  Marcin Różowski, młodszy analityk Analizy Online S. A., MPW nr 2381, DI nr 415

  "Serdecznie polecam materiały Marcina Reszki do nauki na Doradcę Inwestycyjnego. Wiedza podana w bardzo przyswajalny i przystępny sposób. Nie mniej cenne są konsultacje i indywidualne podejście do kursantów. Marcin jest osobą rzetelną i kompetentną, która widać, że robi to co lubi i wkłada w to wysiłek. Marcin jeszcze raz dzięki za Twoją pomoc, bez Ciebie nie poszło by tak gładko w zdobyciu licencji Doradcy Inwestycyjnego w pół roku... " Przemysław Bełzak, Doradca Inwestycyjny

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • LE REVE Szkoła języka francuskiego »

  Naucz się języka francuskiego ze szkołą LE REVE. W naszej szkole językowej nauczysz się języka od podstaw, a także rozwiniesz już posiadane umiejętności. Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Creator - Kurs projektowania wnętrz »

  Firma Creator prowadzi profesjonalne kursy, które objęte są patronatem medialnym. Przeznaczone są zarówno dla osób które nigdy nie zajmowały się tą dziedziną jak również w formie zaawansowanej dla osób które już tę tematykę znają.

  Prowadzimy również autorskie szkolenia oparte na wieloletnim doświadczeniu dzięki czemu jesteśmy wyjątkowi w branży i jako pierwsi i jedyni organizujemy i oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe i warsztaty.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia na wózki widłowe »

  Coraz większa ilość osób stara się o uprawnienia na wózki widłowe. żeby uzyskać uprawnienia należy ukończyć specjalny przewodnik. Nie wymaga on zbyt dużych kwalifikacji początkowych i edukacji niemniej jednak powinno się się przyłożyć. Firma Almat para się organizacją takich kursów co pozwala młodym ludziom zdobyć nowe kwalifikacji, które zapewnią lepszy start w życiu zawodowym. Warto jest zatem uczyć się i zdobywać kwalifikacji, które przydadzą się w pracy. Gdzie kiedy nie w firmie Almat zdobędziesz uprawnienia honorowane w krajach Unii Europejskiej. Warto zatem zastanowić się ponad wykorzystaniem nadarzającej się okazji.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Wyższa APEIRON »

  Na naszej uczelni Apeiron przygotujecie się Państwo do pracy w służbach mundurowych. Rozpoczniecie Państwo studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne pierwszego i drugiego stopnia. Podstawowe zajęcia łączymy z wieloma specjalistycznymi warsztatami, chociażby strzeleckimi, dotyczącymi przeciwdziałania terroryzmowi. Nasze specjalizacje pomagają odnaleźć zatrudnienie w mocno niszowych, jeszcze niezagospodarowanych zawodach.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Global Sport Academy »

  Global Sport Academy to nowoczesna szkoła, oferująca edukacje sportową na najwyższym poziomie. Najlepsza kadra i wprowadzenie do teorii wielu elementów praktyki powoduje, że kursant wychodzi z kursu w GSA kompleksowo i solidnie przygoptowany do zawodu trenera personalnego.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »