Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Audyt Oprogramowania

Audyt Oprogramowania Wieloletnie doświadczenia w branży informatycznej umożliwiły nam na dostarczenie w państwa ręce kompleksowego oprogramowaniaktóre pozwala na sprawne wykonanie tak ważnej operacji jaką jest audyt informatycznyAudyt oprogramowania i sprzętu to wymagające i kosztowne zadanie,które stawiane jest przed firmami wyposażonymi w rozwiązania z dziedziny IT. Aplikacja LanCenter pozwalanam wykonać audyt w sposób szybki i łatwy, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić pieniądze firmy. Aplikacja jestw stanie "wyciągać" klucze licencyjne i szczegółowe informacje o sprzęcie. Cały proces możemy dowolnie zautomatyzować, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia administratora.System LanCenter oprócz możliwości audytowania zawiera szereg funkcji usprawniających pracę, oraz monitoringsieci.Administrator może bez przeszkód monitorować i rejestrować czas pracy użytkowników. Ma do dyspozycjiszereg rozwiązań z zakresu zdalnej pomocy (zdalny pulpit, wiersz cmd, uśługi, listy ACL). Może blokowaćdowolne urządzenia, aplikacje, oraz strony internetowe. Oczywiście nasi programiści nie pomineli tak ważnegoaspektu jakim jest bezpieczeństwo nad którym czuwa kilka rozbudowanych modułów.Firma PlikCenter jest także producentem rozwiązań takich jak HelpDesk, LanCenter VPN, LanCenter NetMap,PrintingCenter, oraz wiele innych.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Szczegóły strony www.plikcenter.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.plikcenter.pl:

Audyt Oprogramowania

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy dla firm »

  Program ERP firmy Rekord Systemy Informatyczne jest autorem systemu informatycznego Rekord.ERP. System ten przeznaczony jest dla przedsiębiorstw produkcyjnych. System posiada nowoczesną architekturę buowy, odpowiada wymaganiom stawianym dla tej klasy ERP/ERP II. Aplikacja ta kompleksowo wspomaga pracę w przedsiębiorstwach na każdym etapie jego produckji.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ALPOL - rozwiązania IT - oprogramowanie dla firm »

  Firma ALPOL - rozwiązania IT oferuje profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia przedsiębiorstwa. Wdrażamy systemy Comarch ALTUM, Comarch CDN XL, Comarch OPTIMA, iMed24 i inne. Jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy i uruchomiliśmy program Comarch ALTUM produkcyjnie u klienta, otrzymując przy tym pierwsze w kraju referencje za udaną implementację. Nasze motto to "Pomagać przedsiębiorcom osiągać ich cel". Wdrażamy oprogramowanie dla firm, które umożliwia usprawnienie pracy i jeszcze lepsze wykorzystanie zasobów. Dowodem na to, że nasz cel jest realizowany, są referencje, wystawione nam przez zadowolonych klientów. Nasi specjaliści przeprowadzają szkolenia z zakresu użytkowania programów Comarch ALTUM, Comarch CDN XL, Comarch OPTIMA i innych wdrażanych przez nas systemów. Opiekujemy się klientem także po zakończeniu wdrożenia: oferujemy usługi serwisowe, podpisujemy umowy utrzymania systemów informatycznych. Doradzamy, przeprowadzamy audyty IT w przedsiębiorstwach, pomagamy wybrać i zakupić sprzęt.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyk katowice »

  Celem naszej działalności jest dostarczenie profesjonalnych i kompleksowych usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji z terenu Górnego Śląska. Posiadamy ogromne doświadczenie w dostarczaniu usług informatycznych, udokumentowane rzeszą zadowolonych klientów.Nasze usługi IT wykonujemy jako doraźny serwis komputerowy lub jako długotrwałą umowę dotyczącą obsługi informatycznej na preferencyjnych warunkach.Szeroki wachlarz proponowanych przez naszą firmę usług informatycznych pozwala nam przystosować się perfekcyjnie do potrzeb naszego klienta. Naprawa komputera przeprowadzana jest przez nasz serwis komputerów zaraz po zgłoszeniu usterki. Naprawy komputerów i notebooków realizowane są na miejscu w lokalu klienta lub w naszym serwisie. Jeżeli usterka jest na tyle złożona że wymaga pobawienia kontrahenta komputera - na czas naprawy dostarczamy przygotowany do pracy laptop serwisowy. Umowy podpisane z czołowymi importerami gwarantują nabycie markowych podzespołów komputerowych jednocześnie gwarantując ich legalne pochodzenie. Na wszystkie usługi informatyczne oraz cały sprzęt komputerowy udzielamy gwarancji.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybka Faktura oszczędza Twój czas i pieniądze »

  Jeżeli poszukujesz dobrego programu do fakturowania, a najlepiej byłoby, gdyby udało Ci się znaleźć darmowy program do fakturowania, nie musisz już tracić czasu na poszukiwania. Oto nasza propozycja dla każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą, która musi dokumentować swoje przychody i rozchody przy pomocy faktur VAT. Nasz aplikacja Szybka Faktura jak już sama jej nazwa mówi, pozwala wystawiać dokumenty szybko i bezproblemowo. Przedsiębiorca nie traci cennego czasu, wystawia dokumenty korzystając z bazy swoich klientów, ma do dyspozycji różnego rodzaju wzory faktur. Może w razie potrzeby wystawiać duplikaty i korekty dokumentów, dokonywać zmian w danych swoich kontrahentów. Co najważniejsze, cała aplikacja jest zupełnie darmowa, a zatem oszczędza nie tylko Twój czas, ale i cenne pieniądze. Dlatego też, w trosce o Twój cenny czas, zachęcamy do wypróbowania naszego programu. Ty zadecydujesz, czy będziesz chciał go dalej używać.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • System MES »

  Planowanie jest to jedna spośród zasadniczych funkcji kierowania przedsiębiorstwem, która występuje na wszelkich jego poziomach. Planowanie zastyga się z działaniem. Mapa pracy wytycza zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na produkty finalne.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Softhis »

  Nasze oprogramowanie dla firm posiada jeden z najlepszych systemów. Pozwala nam, to funkcjonalne zarządzanie treścią, dzięki czemu każdy system powiązany z internetem będzie działał właściwie. To właśnie, dlatego systemy cms pozwolą nam na szybsze działanie o czym sami możemy się przekonać testując już w pełni gotowy produkt. Tworzenie aplikacji mobilnych na różne systemy staje się proste zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie założenia jakie wchodzą w grę.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Serdecznie zapraszamy na http://www. it-szkolenia. eu, w celu zaznajomienia sie z naszą unikalna ofertą szkoleniową. Proponujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i sporo innych. Jesteśmy prestiżowym i najstarszym ośrodkiem szkoleniowym w kraju. Organizujemy wysokiej jakości kursy informatyczne, dla różnorodnego typu spółek. Dysponujemy profesjonalną i wykwalifikowaną ekipą trenerów, która przeszkoliła już masę fachowców w naszym kraju. Wykonujemy szkolenia na zlecenie i stale trafiamy do specjalnych potrzeb danego kursanta. Świadczymy także wsparcie it dla wszelkich naszych odbiorców, z nami za każdym razem masz pewność że w trakcie fachowej konsultacji, rozproszymy wszelkie twoje wątpliwości.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy Świętochłowice »

  Prowadzimy lokalną działalność z zakresu usług komputerowych.
  Przeprowadzamy instalacje oprogramowania i systemów operacyjnych (Windows/Linux).
  Weryfikację i usuwanie usterek w systemie, instalacje potrzebnych sterowników.
  Usuwanie złośliwego oprogramowania, poprawa funkcjonalności systemu operacyjnego.
  Szeroko pojęte doradztwo informatyczne zarówno w zakresie oprogramowania jaki i doboru odpowiedniego sprzętu do potrzeb i możliwości firm.
  Zajmujemy się także diagnostyką usterek w sprzęcie.
  Serwis także w dni wolne i Święta.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź stronę http://simple.com.pl/ »

  Zintegrowane systemy informatyczne to rozwiązanie, które znajduje coraz większe zastosowanie w różnych przedsiębiorstwach. Wierzymy, że to skuteczny sposób na rozwój i unowocześnianie firm z branż między innymi takich jak: medycyna, budownictwo czy sektory edukacyjne. Właśnie w tym celu oferujemy naszym klientom sprawdzone produkty najlepszej jakości, które pomogą im zarządzać firmą. Na stronie www. simple. com. pl każdy może zapoznać się z naszymi usługami i wybrać te, które odpowiadają jego potrzebom.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązania dobackupu »

  Jeżeli chcesz zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo informacji, ochronę przed nieuprawnionym dostępem lub ich modyfikacji- zwróć się o pomoc do Trialo- firmy zajmującej się obsługą IT. Nasza firma mieści się we Wrocławiu, jednak działamy praktycznie na terenie całej Polski.
  Nasze usługi obejmują przechowywanie, przetwarzanie i transmisję danych, szyfrowanie z centralnym zarządzaniem, archiwizację poczty email. oraz rozwiązania do backupu.

  Data dodania: 22 09 2016 · szczegóły wpisu »