Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Księgowość Tychy

Księgowość Tychy Efektywne funkcjonowanie firmy to funkcjonalna oraz rzetelna rachunkowość. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne np rozliczające PIT roczny do współpracy. Proponujemy profesjonalizm oraz korzystne ceny usług. Atrakcyjne biuro rachunkowe w Chorzowie i Tychach. Zapraszamy do zapoznania się z nasza rozległą oraz kompleksową ofertą w zakresie prowadzenia księgowości. Niedroga i profesjonalna rachunkowość w zasięgu Twojej firmy - współpracuj jedynie z najlepszymi. Odezwij się do nas - wspólnie osiągniemy sukces.

Szczegóły strony www.saldo-sc.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.saldo-sc.com.pl:

Księgowość Tychy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro księgowe Łódź »

  Biuro rachunkowe Audyt2Biznes świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Prowadzimy księgi rachunkowe kilkudziesięciu podmiotów. Prowadzimy również księgi podatkowe (KPiR). Świadczymy również usługi w zakresie kadr i płac. Wykonujemy również usługi audytorskie w zakresie badań sprawozdań finansowych oraz wyceny badania sprawozdania. Wszyscy nasi specjaliści mają uprawnienia MF do prowadzenia biura rachunkowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta usług księgowych.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe Górecka trudzi się prowadzeniem kompleksowej obsługi z obszaru księgowości i kadr wszelakich podmiotów gospodarczych. Osoby, które tworzą ekipę tego przedsiębiorstwa to młode, najlepiej wykwalifikowane księgowe z wieloletnim stażem pracy w renomowanym biurze biegłych rewidentów.
  Jeżeli chodzi o obsługę księgowo-podatkową to Biuro Rachunkowe Górecka prowadzi: księgi rachunkowe (kompleksowa księgowość), podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje podatkową ryczałtu ewidencjonowanego, rejestry zakupu i sprzedaży VAT, deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe oraz statystyczne. Zaś jeżeli chodzi o obsługę kadrową to prowadzą: dokumentację i ewidencję płac, dokumentację prac zleconych, dokumentację, rozliczenia z ZUS oraz dokumentację i ewidencję personalną pracowników.

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dorota Sudoł Tracz - biuro rachunkowe Chełm »

  Kancelaria Rachunkowo-Prawna świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.

  Prowadzimy wszelkie ewidencje, takie jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT oraz ksiąg handlowych. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy jak też spółki prawa handlowego.

  Biuro rachunkowe powstało w 2010 roku i jest oparta na niemal 20 letnim doświadczeniu zawodowym zdobytym w sądzie, organach podatkowych, małych i średnich firmach. Łączy ze sobą praktyczną wiedzę z zakresu księgowości z bogatym doświadczeniem szkoleniowo-doradczym.

  Świadczymy usługi bez konieczności fizycznego dostarczania dokumentów do biura. Za pomocą poczty elektronicznej klient przesyła zeskanowane dokumenty zakupu i sprzedaży. Biuro przetwarza dokumenty, następnie ewidencje podatkowe (książka, rejestry VAT, listy płac, deklaracje i inne) w postaci plików PDF zostają przesłane do klienta. Prowadzimy szkolenia, doradztwo z zakresu zakładania oraz prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwania dotacji i funduszy ze środków UE.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe w Warszawie »

  Biuro usług księgowych Mój-księgowy. waw. pl z Warszawy zajmuje się głównie prowadzeniem ksiąg handlowych, rachunkowych, spraw kadrowych i płacowych oraz innych usług związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Naszą działalność prowadzimy z powodzeniem od wielu lat. Fachowo wykonujemy naszą pracę, gwarantując Klientom bezpieczeństwo i pewność we wszystkich sprawach finansowo-księgowych. Wielu z nich (a jest ich ponad stu) od lat z nami współpracuje - potwierdza to nasze doświadczenie i stabilność. Służymy poradą przy rozwiązywaniu codziennych problemów przedsiębiorców. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub osobiście do naszego biura na ulicy Nowodworskiej 27A. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie www. Zapraszamy! Tel: (22) 614-97-65.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowo-księgowe na terenie Łodzi. »

  Jak doskonale wiadomo, praktycznie każda firma musi mieć prowadzoną rachunkowość. Bez tej działalności może być niezwykle trudno rozliczyć się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych jak i wieloma innymi instytucjami, przedsiębiorstwami. Dlatego też trzeba zdecydować się na usługi rachunkowe, które oferowane są na stronie internetowej www. biuro-ksiegowe. tdnet. com. pl.
  Standardowe biuro księgowe pozwala na rzetelne rozwiązanie wszelakich kłopotów z rachunkowością jak i księgowością firmy. Dzięki tego typu usługom możemy uniknąć wszelakich konsekwencji związanych z nieporządkiem w dokumentacji. Z całą pewnością trzeba zdecydować się na tego typu specjalistyczne usługi rachunkowo-księgowe.
  Jeżeli nie masz w swym przedsiębiorstwie specjalistę od księgowości lub też osoby odpowiadającej za rachunkowość, to powinieneś wynająć na biuro rachunkowe. Biuro rachunkowe para się wszystkimi dokumentami powiązanymi z rachunkami, listami przewozowymi, jakie w przeciągu roku były wystawiane jak również otrzymywane.
  Bezspornie decydując się na usługi rachunkowe masz gwarancję, że wszystkie finanse jak i przewody prawne w Twej firmie będą przejrzyste i nie będziesz musiał obawiać się sankcji powiązanych z błędami, jakie wychodzą w trakcie kontroli. Bez dwóch zdań warto wybrać specjalistów, którzy szybko i tanio zajmą się wszelkimi dokumentami.
  Koniecznie w sytuacji braku księgowego postaw na biuro rachunkowe. Takie biuro zatrudnia jedynie specjalistów, którzy znają się na swej profesji. W związku z tym możesz liczyć na szybką oraz bezproblemową współpracę. Fachowa pomoc daje Ci gwarancję rzetelności i przejrzystości wszelkich finansów firmowych.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • GABAFI Biuro Rachunkowe »

  Gabafi to profesjonalne biuro rachunkowe świadczące szeroki zakres usług. Zajmujemy się nie tylko księgowością, ale również doradztwem, obsługą z zakresu kadr i płac oraz rejestracją działalności gospodarczej.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Fortis Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe Fortis jest biurem działającym na terenie Częstochowy i okolic, zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków oraz zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-księgowego przedsiębiorcom.

  Biuro Rachunkowe Fortis wie jak ważny jest spokój Klienta, który powierzy nam prowadzenie swoich ksiąg rachunkowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług.

  Biuro Rachunkowe Fortis posiada doświadczenie od 1997 roku z zakresu rachunkowości przedsiębiorstw oraz licencję Min. Finansów nr 9612/2005. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z wykonywanymi przez nas usługami.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe "Estam" - zajmujemy się usługami dla małych i średnich przedsiębiorstw w dziedzinie gruntownej obsługi księgowo-rachunkowej. Nasze biuro mieści się w Warszawie przy ul. Dzielnej. Świadczymy usługi takie jak: prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu, prowadzenie ewidencji VAT, sporządzanie list płac, sporządzanie podatkowych rozliczeń miesięcznych, prowadzenie rozliczeń ZUS.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia - wirtualne biuro i coworking w Krakowie »

  Odwiedzając naszą stronę internetową zyskasz możliwość poznania naszej oferty obejmującej coworking oraz usługę wirtualnego biura. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety cenowe. Już teraz możesz wynająć miejsce do pracy w naszej siedzibie. Dodatkowo nasze wirtualne biuro oferuje Ci atrakcyjny i prestiżowy adres zlokalizowany na Starym Mieście w Krakowie. Z pewnością warto zajrzeć naszą stronę i poznać pełen pakiet usług jakie mamy do zaproponowania. Już teraz możesz dołączyć do długiej listy naszych Klientów.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biurodgc.pl usługi księgowe w Łodzi »

  Biuro rachunkowe DGC świadczy usługi księgowe na terenie Łodzi i okolic. Jeżeli szukasz księgowej w Aleksandrowie Łódzkim, Zgierzu, Pabianicach to prawdopodobnie jesteśmy w stanie rozwiązać Twoje problemy. W ramach jednej zryczałtowanej ceny wykonujemy szeroki zakres działań m. in. doradztwo podatkowe dla osób prowadzących działalność, rozliczenia z ZUS i urzędem skarbowym, prowadzenie płac, prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych i inne usługi zlecone przez klientów. Oferta skierowana jest do mniejszych i większych firm od jednoosobowych działalności po duże spółki.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »