Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkolenia dla kadr

Szkolenia dla kadr Eck-Prestige.pl zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń m.in. z obszaru zarządzania sprzedaży, oraz szkolenia BHP. Trenerzy to kompetentni specjaliści, posiadający zarówno dużą wiedzę, jak i doświadczenie w biznesie oraz pasję. Dzięki szkoleniom ECK Prestige pracownicy różnych firm udoskonalają swoje kwalifikacje, zdobywając nowe przygotowanie zawodowe oraz cenne kontakty zawodowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą szkoleń na stronie eck-prestige.pl

Szczegóły strony eck-prestige.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eck-prestige.pl:

Szkolenia dla kadr

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Baza-Dziecka - Baza wydarzeń, miejsc, informacji dla dzieci »

  Informacyjny portal internetowy:-dla rodziców-dla dzieci-dla całych rodzin-dla organizatorów imprez-dla każdego kto szuka*informacji o wydarzeniach ze swojego regionu*ofert z interesujących miejsc*pomysłów i propozycji jak aktywnie spędzić czas wolny-dla każdego, kto zastanawia się: *do jakiej szkoły czy przedszkola zapisać dziecko*dokąd się udać, by trafić do miejsca przyjaznego dzieciom*dokąd wyjechać na wakacje?

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Staufen - Szkolenia shopfloor management »

  Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, aby pomóc firmie w pełni wykorzystać swój potencjał. Oprócz usług doradczo ? wdrożeniowych, zajmuje się także prowadzeniem akademii, w ramach której przekazujemy swoją wiedzę firmom. Możliwe jest także przyjrzenie się jak w praktyce funkcjonują wdrażane przez nas metody i techniki. To jednak nie wszystko, gdyż firma Staufen oferuje także możliwość dokonania inwestycji w firmach o odpowiednim potencjale. Niekiedy firmy potrzebują dodatkowe kapitału obcego, aby zrealizować postawione przed sobą cele. Właśnie w takich przypadkach z pomocą przychodzi nasza firma, która nie tylko udostępnia zasoby, lecz także pomaga optymalnie je wykorzystać.Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny w sieci www i zapoznanie się z naszą ofertą, a także listą naszych klientów. Gwarantujemy, iż dzięki nam poznają Państwo co to niemiecka precyzja. Zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniem shopfloor management. Termin 27.11.12 Gliwice. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzywna nauka języków obcych »

  Ekskluzywne kursy językowe, także dla firm proponuje Państwu CHAMPIONS? ACADEMY. Dostosowujemy zajęcia do oczekiwań Klientów, tworzymy kameralne grupy (do 5 osób) oraz wykorzystujemy autorskie metody nauczania.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lotnik.eu - licencja pilota »

  Portal nasz zawiera zestaw wiedzy związanej z lotnictwem, rozpoczynając od helikopterów, przez szybowce, aeroplany, a na historiach z imprez lotniczych kończąc. Odnajdziesz w tym miejscu rady, jak również szczegółowe informacje dotyczące kursów PPL(H) i na licencję pilota śmigłowca. Na domiar tego, dostarczymy Tobie kompendium lądowisk dla śmigłowców, jak też opiszemy popularne warianty helikopterów. Masz problem z jakimiś terminami lotniczymi? Prezentujemy zaprojektowany przez nas słownik terminów, gdzie banalnym sposobem tłumaczymy elementarne terminy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Mistrzostwa Sportowego »

  Zapraszamy do naszej Akademii Mistrzostwa Sportowego Turystyki i Rekreacji. Naszą ofertę stanowią liczne kursy instruktorskie oraz kursy kwalfikacyjne. Wyszkolimy nie tylko świetnych instruktorów sportu, ale również pedagogów i kierowników!

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Creator - Kurs projektowania wnętrz »

  Firma Creator prowadzi profesjonalne kursy, które objęte są patronatem medialnym. Przeznaczone są zarówno dla osób które nigdy nie zajmowały się tą dziedziną jak również w formie zaawansowanej dla osób które już tę tematykę znają.

  Prowadzimy również autorskie szkolenia oparte na wieloletnim doświadczeniu dzięki czemu jesteśmy wyjątkowi w branży i jako pierwsi i jedyni organizujemy i oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe i warsztaty.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 10 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia »

  Na rynku edukacyjnym funkcjonujemy od prawie 20 lat. Obecnie jesteśmy czołowym ośrodkiem edukacyjnym w kraju w zakresie kursów specjalistycznych. Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 10 tysięcy osób. Firma jest ceniona przez osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikację i stawiają na profesjonalizm. W odpowiedzi na potrzeby rynku systematycznie rozszerza swoją ofertę kursów zawodowych.

  W chwili obecnej organizujemy szkolenia na operatorów: podestów ruchomych, wózków widłowych, sztaplarek, żurawi wszelkiego rodzaju (wieżowych, samojezdnych, HDS) oraz suwnic. Bogatą ofertę szkoleń dodatkowo uatrakcyjniają ceny poszczególnych kursów, dzięki czemu stają się one dostępne dla każdego.

  Centrum Kursów Specjalistycznych pozwala na zdobycie niezbędnych kwalifikacji na terenie całego kraju. Swoje placówki posiadamy w największych miastach Polski, takich jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz czy Toruń. Swoim słuchaczom oferujemy zdobycie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w salach wykładowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt szkoleniowy.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • EconStatMath Project - Szkolenia »

  EconStatMath Project oferuje cały wachlarz szkoleń dotyczących praktycznego zastosowania metod ilościowych oraz naukowych. Wśród jednodniowych szkoleń można zaleźć następujące tematy i zagadnienia:

  • Analiza danych rzeczywistych z wykorzystaniem metody Monte Carlo
  • Mikroekonomia – od teorii do praktyki
  • Modelowanie i prognozowanie rynków finansowych
  • Pozyskiwanie, przetwarzanie i prezentacja danych makroekonomicznych z elementami analizy statystycznej. Wprowadzenie do badań empirycznych
  • Prognozowanie przy wykorzystaniu metod naiwnych opartych na wygładzaniu wykładniczym
  • Wielowymiarowa analiza szeregów czasowych
  • Zastosowanie zogniskowanego wywiadu grupowego (FGI) w badaniu postaw i preferencji konsumentów.

  Szkolenia są kierowane zarówno do środowiska akademickiego, jak i do osób związanych z biznesem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Przekazywana przez nas wiedza ma bowiem charakter uniwersalny i nade wszystko praktyczny.

  Data dodania: 22 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j. »

  Klienci, korzystający z usług naszej firmy mogą skorzystać z naszych profesjonalnych kursów menedżerskich. Oferujemy bogatą ofertę kursową dla kadry zarządzającej w tym szkolenia z zarządzania kryzysem czy z umiejętności sprzedażowych. Oferujemy najwyższy poziom nauczania oraz wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Body Language Institute Polska »

  Oferujemy szkolenia z zakresu negocjacji, obsługi klientów, perswazji a także wiele innych. Stale się rozwijamy, wprowadzając do naszej oferty nowe produkty. W naszych szkoleniach stawiamy na praktykę. Posiadamy bogate doświadczenie, do tej pory przeprowadziliśmy już ponad 550 szkoleń. W razie wszelkich problemów czy pytań, zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 08 2019 · szczegóły wpisu »