Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Centrum Szkoleń i Technologii CNC Numerika


Nowoczesne maszyny do obróbki wymagają odpowiednich kwalifikacji. Jeżeli poszukujecie ciekawej pracy, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kurs cnc. Dzięki kursowi znajdziecie ciekawą pracę. Więcej informacji o wymaganiach jak i samym kursie znajdziecie na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony numerika.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę numerika.pl:

Centrum Szkoleń i Technologii CNC Numerika

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia sep »

  Zajmujemy się profesjonalną organizacją szkoleń od 1999 roku. Nasze szkolenia prowadzone są przez najlepszych specjalistów z różnych dziedzin na terenie całego kraju. Organizujemy m.in. szkolenia energetyczne sep uprawniające do eksploatacji urządzeń elektrycznych, szkolenia bhp, szkolenia ppoż oraz kursy na wózki widłowe. Posiadamy liczne certyfikaty i akredytacje, będące świadectwem jakości naszych usług i potwierdzeniem rzetelności oraz solidności organizowanych szkoleń.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs malarstwa »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego Salwatorskiego studio artystycznego gdzie macie możliwość zwiększyć własną wiedzę na temat rysowania. Dzięki kursom plastycznym prowadzonym w naszym studio, poznasz zupełnie nowe interesujące techniki rysowania a także spotkasz innych
  miłośników sztuki takich jak Ty! Nauka rysunku przeznaczona jest przede wszystkim dla młodych, którzy chcieliby się dostać na studia
  wyższe ASP. Nasza placówka znajduje się pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty nauki
  rysowania, dzięki czemu zaczniesz biegle operować ołówkiem oraz pędzlem. Dowiesz się jak rysować martwą naturę, akty a także
  operować cieniem i światłem. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • S.P. Oświata - Szkoła Policealna Rzeszów »

  Oświata Rzeszów to centrum szkoleniowe, gdzie realizowane są różnego rodzaju kursy zawodowe, a także działa szkoła policealna. W trybie dwuletnim można zdobywać wykształcenie w zawodach: kosmetyczka oraz technik usług fryzjerskich. Posiadamy szeroką ofertę adresowaną do firm prywatnych i instytucji państwowych. Zapraszamy pracodawców i osoby zatrudnione na okresowe szkolenia BHP oraz szkolenia przeciwpożarowe lub też z zakresu pierwszej pomocy. W rozbudowanej ofercie kursów zawodowych występują u nas: kursy dla właścicieli firm prywatnych, kurs pedagogiczny, kadrowe, dla sekretarek, kurs wizażu, a także szkoła fotografii. Można również odbyć szkolenia dla stylistek i opiekunek osób starszych. W ośrodku ?Oświata? przeprowadzane są również kursy języków obcych wśród których jest: niemiecki, francuski oraz rosyjski na różnorodnych etapach zaawansowania. Mamy odpowiednio wyposażone sale szkoleniowe oraz wykwalifikowanych wykładowców. Zapraszamy wszystkich na bezpłatne testy kwalifikujące oraz również bezpłatne lekcje próbne. Zapewniamy przyjazną atmosferę pomagającą w przyswajaniu nowych wiadomości.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Kraków »

  Szkoła jazdy Relax przeprowadza szkolenia na kursy na prawo jazdy w kategoriach B, B1 i A i A1. Jazdy praktyczne przeprowadzane są na pojazdach marki Toyota Yaris i motocyklach Suzuki i Yamaha. Dodatkowo przy szkoleniach na prawko w kategorii B kilka godzin praktycznych odbywa się na pojeździe wyposażonym w silnik benzynowy marki Chevrolet, tak, aby przystosować przyszłego kierowcę do jazdy na tym typie silnika. Ceny za kurs na prawo jazdy w kategorii A utrzymują się na stałym pułapie około 750 złotych. Natomiast ceny na prawo jazdy na cztery kółka to około 1000 złotych. Szkoła jazdy Relax od czasu do czasu prowadzi akcje promocyjne, dzięki którym szkolenie można odbyć w bardzo przystępnej cenie. Szkoła jazdy prowadzi również szkolenia dla osób niepełnosprawnych, od których nie jest wymagana dodatkowa wpłata pieniężna. Szkoła nauki jazdy Relax zaprasza do nauki również obcokrajowców. Szkoła nauki jazdy Relax posiada własną salę konferencyjną mieszczącą się w samym centrum Krakowa. Szkoła jazdy Kraków Relax zatrudnia odpowiednio wykwalifikowana kadrę instruktorską z kilkudziesięcioletnim stażem.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs i egzamin na doradcę inwestycyjnego »

  Innowacyjny kurs na doradcę inwestycyjnego. Skuteczne szkolenie do egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Forum, dużo bezpłatnych materiałów, informacji o I, II i III etapie egzaminu dla doradców inwestycyjnych i licencji doradcy inwestycyjnego. Zobacz nasze referencje!

  Przeczytaj więcej o egzaminie i licencji doradcy inwestycyjnego

  "Dokonałem słusznego wyboru decydując się na współpracę z Marcinem. Marcin okazał się osobą kompetentną, a materiały przez niego przygotowane były bardzo przydatne w przygotowaniu się do wszystkich etapów egzaminu. " Marcin Lewczuk, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 372.

  "Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu. " Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384.

  "Zanim kupiłem materiały od Marcina, długo się nad tym zastanawiałem. Stwierdziłem jednak, że są one znacznie tańsze niż różnego rodzaju studia czy szkolenia przygotowujące do egzaminu na doradcę więc warto zaryzykować. Dzisiaj, będąc już doradcą inwestycyjnym, mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie przepłaciłem ani złotówki za materiały. Oczywiście nie zastąpiły mi one nauki, jednak znacznie ułatwiły i skróciły cały proces. Marcin przekazuje w swoich notatkach bardzo cenne uwagi co do poszczególnych etapów egzaminu oraz struktur zadań. Jednak najcenniejsze w mojej ocenie są rozwiązane egzaminy z poprzednich lat z opisanym tokiem rozumowania, który jest niezwykle ważny przede wszystkim na najtrudniejszym, drugim etapie. Tym samym mogę dzisiaj powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że materiały te przyniosły mi naprawdę wysoką stopę zwrotu. ? Łukasz Wosch, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 386


  "Miałem duże trudności z przebrnięciem II etapu. Nawet przy dużej ilości czasu poświęconej na przygotowania, brakowało mi wiedzy jak rozwiązywać konkretne zadania z egzaminów z lat ubiegłych. Takich materiałów w sieci brakuje, dlatego zdecydowałem się nabyć te oferowane przez Marcina Reszkę. Początkowo ich objętość trochę mnie przerażała, ale wkrótce się okazało, ze niepotrzebnie. Zadania są dobrze przygotowane i rozpisane, a przy tym jest w nich, trochę na marginesie, sporo dobrych porad odnośnie samego egzaminu np. jak dysponować czasem etc. Gdy już człowiek się w te zadania wgryzł, a przy tym miał odnośnik w postaci rozwiązań Marcina, poszło już z górki. Opracowania dotyczące III etapu również oceniam pozytywnie, udało się za pierwszym razem, chociaż był to najtrudniejszy III etap od lat, sądząc po statystyce zdających. Szczerze polecam. "
  Marcin Różowski, młodszy analityk Analizy Online S. A., MPW nr 2381, DI nr 415

  "Serdecznie polecam materiały Marcina Reszki do nauki na Doradcę Inwestycyjnego. Wiedza podana w bardzo przyswajalny i przystępny sposób. Nie mniej cenne są konsultacje i indywidualne podejście do kursantów. Marcin jest osobą rzetelną i kompetentną, która widać, że robi to co lubi i wkłada w to wysiłek. Marcin jeszcze raz dzięki za Twoją pomoc, bez Ciebie nie poszło by tak gładko w zdobyciu licencji Doradcy Inwestycyjnego w pół roku... " Przemysław Bełzak, Doradca Inwestycyjny

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.akademiaspecjalistow.edu.pl - Kursy księgowości łódź »

  Zastanawiasz się nad kursem z księgowości? Chcesz nauczyć się wreszcie obsługi programu Exel? Chcesz poznać najnowsze przepisy dotyczące kadr i płac? Zapisz się do Akademii Specjalistów. Tu w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego szukasz! Doskonała kadra oraz atrakcyjne ceny sprawiają, iż jest to wspaniała oferta. Oferujemy kursy: samodzielny księgowy na księgach handlowych, specjalista do spraw kadr i płac, specjalista do spraw małej firmy, główny księgowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kursów oraz szkoleń. Tutaj zdobędziesz wiedzę, jakiej Ci potrzeba. Długoletnie doświadczenie oraz kompetencja sprawiają, że Akademia Specjalistów gwarantuje wysokiej jakości usługi.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prodialog - szkolenia corporate wellness »

  Centrum szkoleniowe Prodialog mieszczące się w Warszawie zajmuje się doradztwem, prowadzeniem warsztatów zamkniętych i otwartych oraz szkoleń. Od 2000 roku jako pierwsi w Polsce prowadzimy szkolenia z wellnessu biznesowego, których program opiera się na poprawie kondycji psychofizycznej pracownika. Kursy mają za cel zwiększenie efektywności i zadowolenia z pracy oraz wykorzystanie potencjału zawodowego uczestników.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe - Leadership-Center »

  Leadership-Center zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania i realizacji projektów. Organizujemy szkolenia project management dla managerów z doświadczeniem, jak i bez, oraz warsztaty i gry symulacyjne dla pracowników. Program oferowanych szkoleń został stworzony tak, aby jak największy nacisk położyć na praktyczne zastosowanie zdobywanej wiedzy i rozwój umiejętności zawodowych.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty fotograficzne - zostan-fotografem.pl »

  Będziesz wiedział jak dobrze kadrować oraz czego nie robić podczs robienia zdjęć. Poznasz dogłębnie możliwości własnego aparatu oraz jak wykorzystywać naturalne warunki pogodowe aby otrzymać dobry rezultat, a praca ze światłem wypełniającym, rysującym czy błyskowym nie będzie Ci obca. Adresujemy ten kurs do osób, które chcą nauczyć się realizowaćniezapomniane niezapomniane ujęcia reportażowe czy plenerowe, jak i dla osób, które chcą zarabiać w przyszłości pieniądze realizując różnorodne zlecenia dla firm lub osób prywatnych. Jeżeli chcesz zacząć w pełni świadomie wykorzystywać własny aparat i dostępne technologie na rynku oraz chcesz stać się lepszym fotografem - koniecznie zapisz się na nasz kurs fotografii!

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • OGNISAL instrukcje bezp. poż, gaśnice,oznakowanie »

  Dzięki współpracy z nami otrzymują Państwo wsparcie przy prowadzeniu działalności gospodarczej i w życiu prywatnym. Firmy, które wybrały Ognisal z chęcią wracają i polecają naszą firmę swoim znajomym. Dzięki nam ochrona przeciwpożarowa nabiera innego wymiaru, przestaje być niepotrzebnym wydatkiem i staje się nowym ciekawym doświadczeniem. Właściciele i pracownicy czują się bezpieczniej i pewniej w czasie codziennej pracy i w przypadku zagrożenia pożarowego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Z wyrazami szacunku
  mgr inż. pożarnictwa Kamil Skieresz – właściciel

  Data dodania: 11 11 2017 · szczegóły wpisu »