Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Impregnaty do drewna

Impregnaty do drewna Vidaron to marka produktów, których głównym zadaniem jest ochrona drewna. Produkujemy różnego rodzaju lakiery do drewna jak i impregnaty do drewna. Nazwa marki nawiązuje do Vidara, który według mitologii greckiej był opiekunem drzew. Marka Vidaron jest ekspertem w ochronie i dekoracji drewna. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia z nowoczesną technologią, nasza lakierobejca doskonale zabezpiecza drewno przed szkodnikami i wpływem warunków atmosferycznych. Nasze produkty zapewniają najlepszą ochronę i dekorację drewna.

Szczegóły strony www.vidaron.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.vidaron.pl:

Impregnaty do drewna

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kartony i Pudełka Tekturowe »

  Igopak Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma produkująca opakowania kartonowe i tekturowe, tak dla podmiotów gospodarczych jak i odbiorców detalicznych. Oferta obejmuje szeroką gamę zbiorczych oraz jednostkowych opakowań i kartonów z różnego rodzaju tektury. Należą do nich głównie powszechnie używane kartony klapowe oraz wykrojnikowe pudełka fasonowe z nadrukiem lub bez. Jesteśmy bardzo elastyczni i na specjalne zamówienia wykonujemy także inne produkty.
  Zależnie od tego, jakie funkcje mają spełniać określone kartony, stosujemy tekturę litą bądź falistą - 3 lub 5-cio warstwową. Produkowane przez naszą firmę opakowania kartonowe charakteryzuje bardzo wysoka dokładność wykonania, a także dobra cena z zachowaniem jakości na najwyższym poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Gniezno »

  Firma Wamex jest czołowym wytwórcą produktów drewnianych w rejonie północno zachodniej Polski. Swoim zasięgiem otacza miasta takie jak Poznań, Bydgoszcz bądź też Toruń. Jest w posiadaniu własnego tartaku, który prócz fachowych prac jak wykonywanie szpul nawojowych czy też bębnów kablowych czyni duży zakres usług stolarskich wielorakiego przeznaczenia. Dzięki długoletniemu działaniu ma możlwość poszczycić się sporą grupą zadowolonych Klientów, którzy systematycznie współdziałają z firmą, ceniąc jej fachowość jak również znakomitą jakość produktów jak też usług przez nią proponowanych. Tartak, który posiada przedsiębiorstwo Wamex w swej pracy opiera się na materiałach pochodzących z polskich Lasów Państwowych. Dzięki temu przedsiębiorstwo bierze aktywny udział w promowaniu odpowiedzialnej gospodarki leśnej, a drewno wykorzystywane do produkcji różnego typu produktów jest wysokiej jakości.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szlifierki oscylacyjne »

  Koniecznie trzeba powiedzieć coś, o wszelkiego typu taśmach. Te ze względu na sposób klejenia dzielimy na jednostronnie oraz taśmy dwustronnie klejące. Ważną pozycję w tym przypadku stanowią taśmy piankowe 3M VHB, bardzo cenionego amerykańskiego wytwórcy. Osobny rozdział w ofercie sprzedażowej stanowią materiały eksploatacyjne takie jak np. materiały ścierne. W tym przypadku podział wygląda następująco. Mamy trzy typy tworzyw ściernych ? materiały włókninowe, nasypowe oraz mikrościerne.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łańcuch transportowy »

  FHU Ozdowski wytwarza elementy przeniesienia napędów mechanicznych - koła zębate to nasza specjalizacja. Nasza spółka od wielu lat sukcesywnie powiększa asortyment. Co więcej zajmujemy się produkcją łańcuch napędowy. Nasze listwy zębate używane są w skrajnych różnych warunkach. Produkty takie jak łańcuch transportowy dostarczane przez naszą firmę mają użytek między innymi w przemyśle papierniczym, maszynowym, tekstylnym, spożywczym, poligraficznym, transportowym, motoryzacyjnym i w rolnictwie. Długookresowa współpraca z renomowanymi wytwórcami zezwala nam świadczyć produkty zapewniające najlepsze normy jakościowe, a wysoko wykwalifikowana kadra realizuje wszystkie oczekiwania klientów.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dygestorium cena »

  Założenie własnego laboratorium badawczego nie jest sprawą łatwą, jednak mimo to decyduje się na to bardzo wielu naukowców, których marzeniem jest wykreowanie czegoś zjawiskowego, wynalazku na miarę wszechczasów. Do wyposażenia laboratorium potrzebne są pewne środki finansowe, na przykład na zakupienie takich elementów jak szafki laboratoryjne, które będą stanowić stanowisko pracy laboranta. Ale niestety to nie wszystko, najdroższe są bowiem inne urządzenia mechaniczne, na przykład takie jak wirówki. Należy też kupić oczomyjkę, która będzie zabezpieczała pracującego naukowca, a szczególnie oczy i okolice. Ukazujemy nową linię mebli laboratoryjnych, które odpowiadają światowym standardom europejskim.Meble laboratoryjne cechują się niespotykaną jakością dostępną w naszym kraju. Zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas priorytetem.Na kolejnych stronach można zapoznać się ze szczegółami i bogactwem naszych mebli laboratoryjnych. Każdy element został dokładnie omówiony, że szczególnym uwzględnieniem standardu wykonania. Meble laboratoryjne muszą reprezentować wysokie wymagania wytwórcze, ze względu na ciężkie warunki panujące w większości laboratorii.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remtor Sp. z o.o. »

  Remtor istnieje już od wielu lat na naszym rynku. Firma ta specjalizuje się w obróbce stali. Posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji zarówno małych elementów, jak i dużych konstrukcji. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Owijarki, wiązarki, systemy pakowania »

  Firma Signode od przeszło 100 lat projektuje i wyrabia wielozadaniowe architektury zawijania m. in. owijarki i wiązarki. Urządzenia oraz maszyny do niezawodnego, ekonomicznego spajania przy pomocy taśm oraz foliowania jakiegokolwiek rodzaju wytworów. Nasz wybór zawiera towary eksploatacyjne, narzędzia manualne, pneumatyczne i akumulatorowe, wiązarki stolikowe jak również maszyny stacjonarne razem z wszechstronną usługą serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość oraz innowacyjność własnych artykułów jak również usług.

  Od 1913 roku zakład pracy SIGNODE planuje i poprawia wielofunkcyjne architektury zawijania. Sekcja serwisu świadczy usługi w aspekcie: doradztwa, identyfikacji i dostawy części zamiennych, remontów gwarancyjnych a także pogwarancyjnych, rekapitulacji na podstawie odrębnych umów serwisowych. Wiedza i obfita propozycja wyrobów oraz usług umożliwiają nam zaoferować kompetentną pomoc w rozwiązywaniu przeszkód z obrębu owijania Państwa wyrobów, dostosować adekwatne sprzęty lub machiny zapewniając dostawę artykułów eksploatacyjnych a także kompleksową usługę serwisową.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakuwanie węży, Hydraulika siłowa Abcenter »

  Zakuwanie węży hydraulicznych do maszyn budowlanych, regeneracja przewodów wspomagania, naprawa przewodów klimatyzacji, dystrybucja szybko złączy hydraulicznych. Zapraszamy do naszej siedzimy w Zabrzu. Regenerujemy wszelkiego rodzaju przewody hydrauliczne. Zakuwamy przewody do klimatyzacji na zakuwkach aluminiowych lub stalowych. Przewody z hydrauliki siłowej oczywiście są wykonywane na miejscu. W naszej ofercie również znajdują się manometry, nyple, wszelkiego rodzaju szybko złącza. Zajmujemy się także produkcją przewodów do myjek typu karcher.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Spawanie Kraków - biuro projektowe Projack »

  Poszukujesz dzialalności, która wykona dla Ciebie projekty CAD/CAM? A może rozgląfasz się za działalnością w Krakowie proponującą takie usługi jak: gięcie blach, spawanie, wycinanie laserowe, projektowenie CAD/CAM czy frezowanie, wycinanie laserowe, projektowanie CAD/CAM, spawanie, frezowanie czy obróbka CNC? Wszystkie te usługi znajdziesz w firmie Projack w mieście Kraków. Do realizowania zleceń używamy najlepszych technologii i sprzętu. Nasz zespół jest bardzo doświadczony w swojej branży. Mowa tu zarówno o wiedzy praktycznej, jak i teoretycznej. Nie jesteś jeszcze przekonany? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w decyzji.

  Data dodania: 28 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • METALKOM Sp. z o.o. »

  Skorzystaj z naszego doświadczenia! Firma na rynku wyrobów hutniczych pojawiła się już w 1992 roku. Doświadczenie to nie wszystko. Załoga jest wykwalifikowana a asortyment szeroki. Materiały, które zostają zamówione dostarczamy bezpośrednio do odbiorcy (korzystamy z wyspecjalizowanych samochodów dostawczych).

  Data dodania: 31 08 2016 · szczegóły wpisu »