Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Impregnaty do drewna

Impregnaty do drewna Vidaron to marka produktów, których głównym zadaniem jest ochrona drewna. Produkujemy różnego rodzaju lakiery do drewna jak i impregnaty do drewna. Nazwa marki nawiązuje do Vidara, który według mitologii greckiej był opiekunem drzew. Marka Vidaron jest ekspertem w ochronie i dekoracji drewna. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia z nowoczesną technologią, nasza lakierobejca doskonale zabezpiecza drewno przed szkodnikami i wpływem warunków atmosferycznych. Nasze produkty zapewniają najlepszą ochronę i dekorację drewna.

Szczegóły strony www.vidaron.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.vidaron.pl:

Impregnaty do drewna

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Krzesła obrotowe »

  Jesteśmy producentem wysokiej klasy krzeseł i foteli biurowych marki SITAG. Oferujemy także: fotele gabinetowe, krzesła konferencyjne oraz fotele obrotowe marki SITAG. SITAG to marka foteli biurowych będąca synonimem doskonałych rozwiązań ergonomicznych i technicznych, nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów. Wieloletnie doświadczenie szwajcarskiego producenta pozwoliło wykreować markę silną i powszechnie znaną. SITAG Formy Siedzenia produkuje fotele SITAG od 1997 roku. Starannie dobierana do wymogów polskich odbiorców i wciąż uaktualniana oferta zapewniła dynamiczny rozwój firmy. SITAG to produkty spełniające najostrzejsze normy ergonomiczne, najwyższa jakość materiałów oraz fachowa i terminowa obsługa. SITAG to formy siedzenia, które sprawiają, że biuro staje się miejscem o własnym stylu. Dzięki niemu nasi klienci każdego dnia cieszą się ze swoich foteli, które wyrażają ich indywidualność i pasję. Docieramy do Klientów Końcowych poprzez sieć dystrybucji obejmującą cały kraj. Na naszej stronie www.sitag.pl mogą Państwo znaleźć dystrybutora foteli SITAG w swoim województwie.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programowalne Kontrolery z Modemem GSM/GPRS »

  Nasza firma jako jedna z nielicznych w branży automatyki, elektroniki i informatyki przemysłowej posiada w swojej ofercie programowalne kontrolery z wbudowanym modemem działającym w sieciach GPRS i EDGE. Wszystkie produkty prezentowane na naszej stronie internetowej pochodzą od czołowych polskich i światowych producentów nowoczesnego sprzętu do automatyzacji produkcji.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noże przemysłowe »

  Firma Limes w swojej urozmaiconej ofercie posiada ewentualność renowacji maszyn stosowanych w procesie rozdrabniania odpadów. Klientami firmy są zarówno duże koncerny, jak i mniejsze firmy. Dzięki stałym inwestycjom oraz wytrwałemu rozwijaniu asortymentu staliśmy się jednym z głównych polskich przedsiębiorstw fabrykujących noże przemysłowe oraz osprzęt używany w maszynach rozdrabniających. Firma Limes w swojej propozycji posiada między innymi noże koronowe. Nasza firma wykształciła się w 2005 roku w województwie Świętokrzyskim. Walorem noży przez nas proponowanych jest pierwszorzędna jakość, będąca natępstwem wieloletniej wiedzy.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szlifierki oscylacyjne »

  Koniecznie trzeba powiedzieć coś, o wszelkiego typu taśmach. Te ze względu na sposób klejenia dzielimy na jednostronnie oraz taśmy dwustronnie klejące. Ważną pozycję w tym przypadku stanowią taśmy piankowe 3M VHB, bardzo cenionego amerykańskiego wytwórcy. Osobny rozdział w ofercie sprzedażowej stanowią materiały eksploatacyjne takie jak np. materiały ścierne. W tym przypadku podział wygląda następująco. Mamy trzy typy tworzyw ściernych ? materiały włókninowe, nasypowe oraz mikrościerne.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Znicze, wkłady Kastom »

  Podstawowym profilem działalności firmy Kastom jest produkowanie zniczy wkładów i świeczek.Sprzedajemy także pólprodukty-akcesoria potrzebne do rozpoczęcia produkcji zniczy: kapturki-wszystkie dostępne rozmiary na rynku od fi 59 do fi 110, podstawki-gotowe malowane na złoto,srebro czy miedź, wiatrochrony, blaszki 59,72, knoty bawełniane, Tuby od 6cm do 25 cm fi 48,56,65.Naklejki na szkło,Aplikatory silikonowe,specjalne do zdobienia masą brokatową zniczy na 3 podstawowe kolory-wielokrotnego użytku.Znicze z Kastomu cechuje wysoka jakość i bogate wzornictwo.Ponad 200 wzorów do wyboru w sezonie ilośc ta się zwiększa.W dużym stopniu poziom obsługi, zadowolenie klientów, oraz stały rozwójfirmy to czynniki, które dają odbiorcom gwarancję i zarazem zadowolenie ze współpracy z nasza firmą.Oferujemy znicze szklane,zalewane, mrożone, satynowe, Barva Glass,barwione w masie, wkłady parafinowe tak zwane wypraski, olejowe, świece dekoracyjne świąteczne.ozdobne, itd.Zapraszamy na naszą stronę firmową i do współpracy z naszą firmą.znicze wrocław

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naczynia liturgiczne »

  Pracownia z tradycją Calix oferuje stworzenie sprzętu liturgicznego. Naczynia liturgiczne dostępne w ofercie pracowni są uzyskiwane z metali szlachetnych. W Naszej ofercie odkryjecie Państwo na przykład: kociołki na wodę, trybularze. Poza wyrobem dodatków mszalnych wyrabiamy także odrębne detale z metali szlachetnych jak na przykład okucia do sztandarów. Usługi produkcyjne Calix przeprowadza także na zlecenie według wzorów poleconych. Szeroki zasięg usług związanych z akcesoriami liturgicznymi pokrywa: naprawę przez eliminację defektów i regenerowanie poprzez lakierowanie. Pracownia mieści się w Krakowie przy ulicy Rodakowskiego. Mamy wysokie doświadczenie, stąd mamy najlepsze kwalifikacje.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie i uniwersalne kotły pleszewskie »

  Firma Kotły Armat zajmuje się produkcją dużych oraz innowacyjnych urządzeń. Celem naszej propozycji są kotły na ekogroszek z samoczynnym podajnikiem, a ponadto piece pleszewskie. Stosowane rozwiązania gwarantują wygodne i bezusterkowe działanie. Piec z podajnikiem jest niezwykle poręczny w użytkowaniu ? jedno załadowanie wystarczy na parę dni. Wykazujemy, iż uniwersalny kocioł nie symbolizuje słabego kotła. Drzwiczki pieców zostały ochronione dodatkowym sznurem, uniemożliwiającym wydostawanie się z nich dymu. Właściwie każdy proponowany przez nas kocioł centralnego ogrzewania posiada gwarancję, a dodatkowo byłby oddany rozległym inspekcjom technicznym, co zapewnia pewność, iż kocioł ten będzie stosowną inwestycją na wiele lat.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyłaz dachowy - oddymianie »

  Wszelkie budynki, jak oraz nieruchomości, z jakich obecnie korzystamy, muszą być porządnie zabezpieczone. Jesteśmy w stanie postarać się z nich wykorzystywać w taki sposób, by nie doszło do żadnego pożaru, lub dymu, który potem zdołałby taki pożar spowodować, ale wyłaz dachowy to baza.

  Wobec tego warto w budynkach stosować się do asekuracji przeciwpożarowej. Po pewnym czasie należyte osoby, jakie tam pracują muszą przejść kurs bhp, to właśnie dzięki czemu będą wiedzieli, jak się zachować w rzeczowej sytuacji, kiedy tak właściwie to dojdzie do danego pożaru oraz jak wykorzystać zabezpieczenia przeciwpożarowe. Będą oni pewni, w jakim miejscu znajdują się profesjonalne pomoce, jakie są w stanie zagasić drobny pożar. Poza tym będą wiedzieli jak z tego skorzystać. Wypływa to z faktu, że obecnie jesteśmy zabezpieczeni w gaśnice wywołane prostym pożarem, jak i spowodowane spięciem. Wtedy bierzemy pod uwagę gaśnice z literą E, to oznacza elektryczność. Budynki dzielimy na tak zwane grupy. Każdy budynek i oddymianie to powinna być jedność.

  Niesłychanie znaczącym kwestią jest ochrona przeciwpożarowa, którą powinien znać jakikolwiek dorosły domownik obiektu. Jest to ważne przede wszystkim, wskutek tego, że pożar jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem i może zapobiec mu wyłącznie godziwa znajomość przepisów i postępowań przeciwpożarowych. Pomocą są również świetliki. Z tego względu ochrona ta mieści zabiegi, jakie mają w swym nadrzędnym celu ochronę człowieczego życia oraz zdrowia.

  Data dodania: 18 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niger Dariusz Jóskowiak »

  Szukasz producenta skrzyń transportowych? Jeżeli tak, obok naszej oferty nie możesz przejść obojętnie. Można powiedzieć, że nasza oferta jest gwarancją profesjonalizmu, jeśli chodzi o skrzynie transportowe. Warto też podkreślić, że ludzie odpowiadający za skrzynie, mają świadomość zróżnicowany potrzeb. Mówiąc wprost — wiedza o zróżnicowanych potrzebach ma przełożenie na indywidualne zamówienia.

  Data dodania: 15 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Lakiernia Proszkowa Stallmal »

  Firma Stallmal jest przedsiębiorstwem świadczącym usługi w zakresie malowania (lakierowania) proszkowego elementów konstrukcji stalowych i aluminiowych, elementów cynkowanych jaki stali czarnej. Wykonujemy usługi malowania na pojedyncze jak i całe serie elementów dla klientów indywidualnych oraz firm. W całym procesie lakierownia przywiązujemy bardzo dużą wagę do końcowego efektu, który jest priorytetem w naszej lakierni.

  Data dodania: 12 02 2021 · szczegóły wpisu »