Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Centrum Medyczne Saska Kępa Warszawa

Centrum Medyczne Saska Kępa Warszawa Poradnia istnieje od 1999r jako Poradnia Chorób Sutka, Profilaktyki Przeciwnowotworowej i Chorób Okresu Przekwitania.
Nowoczesne metody rozpoznawania nowotworów, profilaktyka raka sutka, szyjki macicy, jajnika, gruczołu krokowego, tarczycy, konsultacje specjalistyczne.
Badania są wykonywane, opisywane i konsultowane przez wysoko wykwalifikowany zespół Specjalistów Onkologów, Radiologów i Endokrynologów oraz Specjalistów wielu dziedzin medycyny.
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYKI RAKA PIERSI PANIE W WIEKU 50-69 LAT.

Szczegóły strony www.cm-saska-kepa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.cm-saska-kepa.pl:

Centrum Medyczne Saska Kępa Warszawa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przychodnia Studencka Akamedik Wrocław »

  Program AKAMEDIK, realizowany przez Scanmed Multimedis, to prężnie działające placówki medyczne, których adresatami są studenci. Obecnie AKAMEDIK działa w 4 miastach Polski: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu. Wrocławska placówka AKAMEDIK funkcjonuje przy ulicy Parkowej 46. W ramach Programu skierowanego do osób młodych przyjmują lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, którzy zajmują się zarówno diagnostyką, jak i leczeniem. Program AKAMEDIK został tak przygotowany, by każdy szybko i bez zbędnych formalności mógł do niego dołączyć. Wystarczy wypełnić deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki, ewentualnie położnej w przypadku kobiet. Następnie taki formularz złożyć w placówce AKAMEDIK. Podczas rejestracji należy okazać aktualną studencką książeczkę zdrowia. Akcje profilaktyczne to równie istotny element codziennych działań placówek AKAMEDIK, bowiem podczas każdego roku akademickiego organizowanych jest kilkadziesiąt akcji profilaktycznych, wykładów edukacyjnych oraz szkoleń. Akcje profilaktyczne są związane nie tylko z kalendarzem ważnych dni odnoszących się do zdrowia, ale również są reakcją na podpowiedzi samego środowiska akademickiego, które najlepiej zna problemy młodych ludzi kształcących się w uczelnianych murach.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia warszawa »

  Witam na stronie Gabinetu Psychoterapii Julia Mroczkowska. Jestem psychologiem z dziewięcioletnim doświadczeniem, nieustannie podnoszącym swoje kwalifikacje. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności w różnych obszarach życia osobistego oraz zawodowego. Zapraszam wszystkich do gabinetu na ulicy Ciołka 10/327. Na stronie znajdziecie Państwo dokładną lokalizację, cennik, a także moje doświadczenie.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Łódź »

  Troska o zdrowie spędza sen z powiek wielu ludzi, którzy poważnie traktują wspomnianą kwestię. Odpowiedzialne osoby na ogół stawiają na prywatną usługę medyczną, ponieważ dzięki niej od razu mogą umówić się na wizytę do wybranego specjalisty. Wspaniale przedstawia się także opieka medyczna dla pracowników, której wspaniałym walorem są między innymi korzystne ceny. Nie da się zaprzeczyć tezie, że nierzadko choroby mogą pozbawić chorego chęci do życia, a przykładem może być chociażby alergia. Całe szczęście, że w ofercie prywatnej służby zdrowia błyskawicznie znajdziemy lekarzy też z tego zakresu, i co za tym idzie uda nam się przezwyciężyć konkretne dolegliwości. Firma OPTUS to pionierski w Polsce system opieki medycznej, który pozwala klientom indywidualnym, jak i całej siedzibie firmy na kompeksową i fachową opiekę kliniczną.Pośredniczy w pełnieniu profesjonalnej opieki medycznej na najlepszym poziomie. Umożliwia przejrzysty dostęp do niepublicznych budynków służby zdrowia, a w nich do specjalistycznego leczenia, przystosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PSYCHOTERAPII »

  Psycholog to nie tylko moje wykształcenie
  ale także wielka pasja.
  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującą do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualna osób dorosłych w oparciu o metodę psychodynamiczną, pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinice Krakowskiej.
  Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w Poradni Rodzinnej, Ośrodku Leczenia Uzależnień, Dziennym Ośrodku Socjoterapii. Prowadziłem również warsztaty profilaktyczne z zakresu uzależnień dorosłych i dzieci oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie dla jednostek samorządowych.

  W trosce o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobro swoich pacjentów regularnie superwizuje swoją pracę psychoterapeutyczną u certyfikowanego superwizora w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W swojej praktyce zawsze stosuję się do zasad Kodeksu Etyki Psychoterapeuty

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Czempiniu »

  Psycholog, doradca zawodowy, arteterapeuta

  Diagnoza i terapia psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych, emocjonalnych
  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów szkolnych i wychowawczych
  -badania osobowości, emocji, rozwoju intelektualnego
  -trening pamięci i koncentracji
  -testy predyspozycji zawodowych, uzdolnień, zainteresowań
  -gimnastyka mózgu dla seniorów

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TMS DIAGNOSTYKA Centrum Medyczne Sp. z o.o. »

  Usługi medyczne sprzętem wysokiej jakości (marki Toshiba) świadczy centrum medyczne TSM DIAGNOSTYKA. Wykonujemy diagnostykę obrazową, m. in. rezonans magnetyczny i tomografię komputerową. Znajdą nam Państwo w Warszawie, Białymstoku czy Ostrołęce.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka fachowców »

  Larmed jest nowoczesnym centrum medycznym mieszczącym się w Krakowie. Najnowszy sprzęt, doświadczony personel i najwyższa jakość świadczonych usług sprawiają, że zadowolonych pacjentów stale przybywa.
  Łatwy dostęp do specjalistów takich jak choćby ginekolog, okulista, endokrynolog, kardiolog, czy dietetyk, ponadto minimalizacja czasu wizyty związanej ze specjalistycznymi badaniami, jak choćby usg.
  Skuteczność i doskonały kontakt ze specjalistami obecnie jest najważniejszy.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa Bielany »

  Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam również wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Śląskim w 2000 roku.
  Ukończyłam 4-letnie szkolenie z psychoterapii indywidualnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - atestowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Przez ostatnie lata uczestniczyłam w różnych szkoleniach uzupełniających i warsztatach z zakresu psychoterapii oraz pracy nad sobą (w szczególności psychoterapii psychodynamicznej oraz treningach interpersonalnych, terapeutycznych, zachowań asertywnych i in. ). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra.
  Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Nerwic warszawskiej Przychodni Lekarskiej WAT.
  Jestem współzałożycielką Pracowni Psychologicznej Nurty. W swoim gabinecie oraz w Pracowni prowadzę konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.
  Swoją pracę poddaję regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  POMAGAM: osobom dorosłym oraz młodzieży

  W PROBLEMACH:
  * nerwice, depresja, zaburzenia osobowości;
  * zaburzenia odżywiania, w tym otyłość;
  * obniżony nastrój, zniechęcenie, bezsilność, lęk;
  * poczucie zagubienia, pustki, niespełnienia;
  * niezadowolenie i brak satysfakcji ze swojego życia;
  * trudności osobiste, rodzinne, małżeńskie, zawodowe, społeczne;
  * żałoba, rozstanie, strata, także w wyniku poronienia;
  * trudności w relacjach interpersonalnych / związkach partnerskich;
  * doświadczanie nadmiernego stresu i jego skutków;
  * trudności z podejmowaniem decyzji, realizacją własnych potrzeb;
  * brak pewności siebie, samokrytycyzm, nieadekwatna samoocena;
  * problemy z własną niezależnością i asertywnością;
  * kłopoty z zaśnięciem, koszmary senne, bezsenność;
  * dolegliwości somatyczne, które nie znajdują wyjaśnienia medycznego (np. bóle głowy, serca, mięśni, zawroty głowy, zdrętwienia, duszności itp. );
  * chęć poznania siebie i rozwinięcia swoich możliwości osobistych lub zawodowych;
  * poszukiwanie swojego miejsca w życiu;
  * trudności wychowawcze i rozwojowe;
  * inne problemy natury psychicznej.

  W FORMIE:
  * konsultacje psychologiczne;
  * pomoc psychologiczna;
  * interwencja kryzysowa;
  * psychoterapia indywidualna.

  GDZIE: Warszawa, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo, Łomianki.

  Data dodania: 08 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Duomedic – przychodnia Dąbrowa Górnicza »

  Przychodnia DuoMedic z Dąbrowy Górniczej oferuje podstawową opiekę zdrowotną, przychodnię zdrowia psychicznego, gdzie czeka na państwa psycholog i psychoterapeuta oraz usługi innych specjalistów: endokrynolog, laryngolog, ortopeda, ginekolog oraz chirurg piersi, który wykonać może usg piersi. Nasi lekarze i psychoterapeuci służą specjalistyczną pomocą oraz ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracuje u nas ponad 15 lekarzy następujących specjalności: psycholog, psychoterapeuta, ginekolog, ortopeda, laryngolog, endokrynolog i chirurg piersi, który przez wykonanie badania usg zdiagnozuje guza piersi. Wszyscy lekarze i specjaliści działają dla dobra naszych pacjentów z najwyższą troską wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie.
  Zapraszamy do naszej przychodni pacjentów z Dąbrowy Górniczej i miast ościennych.

  Data dodania: 23 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia NZOZ Atut »

  Przychodnia Atut funkcjonuje od 2002 roku. Swoją działalność rozpoczęła od otwarcia przychodni stomatologicznej. 3 lata później otworzono kolejną placówkę w Dąbrowie Górniczej – Poradnię Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Sukcesy zaowocowały otwarciem w 2014 przychodni w Katowicach. Wykonujemy tutaj badania dopplerowskie, badania USG oraz inne badania laboratoryjne. Zatrudniamy tylko doświadczonych I wykwalifikowanych lekarzy. Zachęcamy do odwiedzenia naszych placówek I skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 23 07 2019 · szczegóły wpisu »