Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psychoterapia Warszawa Bielany

Psychoterapia Warszawa Bielany Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam również wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Śląskim w 2000 roku.
Ukończyłam 4-letnie szkolenie z psychoterapii indywidualnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - atestowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Przez ostatnie lata uczestniczyłam w różnych szkoleniach uzupełniających i warsztatach z zakresu psychoterapii oraz pracy nad sobą (w szczególności psychoterapii psychodynamicznej oraz treningach interpersonalnych, terapeutycznych, zachowań asertywnych i in. ). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra.
Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Nerwic warszawskiej Przychodni Lekarskiej WAT.
Jestem współzałożycielką Pracowni Psychologicznej Nurty. W swoim gabinecie oraz w Pracowni prowadzę konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.
Swoją pracę poddaję regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

POMAGAM: osobom dorosłym oraz młodzieży

W PROBLEMACH:
* nerwice, depresja, zaburzenia osobowości;
* zaburzenia odżywiania, w tym otyłość;
* obniżony nastrój, zniechęcenie, bezsilność, lęk;
* poczucie zagubienia, pustki, niespełnienia;
* niezadowolenie i brak satysfakcji ze swojego życia;
* trudności osobiste, rodzinne, małżeńskie, zawodowe, społeczne;
* żałoba, rozstanie, strata, także w wyniku poronienia;
* trudności w relacjach interpersonalnych / związkach partnerskich;
* doświadczanie nadmiernego stresu i jego skutków;
* trudności z podejmowaniem decyzji, realizacją własnych potrzeb;
* brak pewności siebie, samokrytycyzm, nieadekwatna samoocena;
* problemy z własną niezależnością i asertywnością;
* kłopoty z zaśnięciem, koszmary senne, bezsenność;
* dolegliwości somatyczne, które nie znajdują wyjaśnienia medycznego (np. bóle głowy, serca, mięśni, zawroty głowy, zdrętwienia, duszności itp. );
* chęć poznania siebie i rozwinięcia swoich możliwości osobistych lub zawodowych;
* poszukiwanie swojego miejsca w życiu;
* trudności wychowawcze i rozwojowe;
* inne problemy natury psychicznej.

W FORMIE:
* konsultacje psychologiczne;
* pomoc psychologiczna;
* interwencja kryzysowa;
* psychoterapia indywidualna.

GDZIE: Warszawa, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo, Łomianki.

Szczegóły strony www.mocterapii.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mocterapii.pl:

Psychoterapia Warszawa Bielany

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra Łódź »

  Skuteczne leczenie zaburzeń psychiatrycznych to czasochłonny i niełatwy proces, z tego względu dobrze jest, kiedy trudnią się tym specjaliści psychiatrzy. Odnalezienie dobrego specjalisty nie jest łatwe dlatego dobrze, że jest dr Jakub Kaźmierski. To bardzo dobrze wykształcony i naprawdę doświadczony psychiatra, który doświadczenie zdobywał w wielu dobrych szpitalach. W 2008 roku uzyskał zasłużony tytuł doktora i nieustannie poszerza swoje wiadomości z dziedziny psychiatria. Główne obszary działania doktora Jakuba Kaźmierskiego to zaburzenia nerwicowe, schizofrenia paranoidalna oraz choroba Alzheimera. Gabinet psychiatryczny oferuje pomoc dla osób w starszym wieku, które mają postępujące problemy z pogarszającą się pamięcią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarz psychiatra jest w stanie zawsze odpowiednio dobrać środki farmaceutyczne oraz kierować procesem leczenia. Jeśli masz zaburzenia psychiczne lub zauważasz zaburzenia u swoich bliskich, zgłoś się na fachową konsultację. Daty wizyt można ustalać przez telefon, a także przez Internet. Pamiętaj, że obecnie praktycznie wszystkie zaburzenia psychiatryczne można skutecznie leczyć, dlatego nie zastanawiaj się i korzystaj z fachowej pomocy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia krakow »

  Mierząc się z rzeczywistością, w dużej mierze zapominamy o wielkich ideałach. Aplikujemy na telemarketera, dlatego że wszakże za coś zapłacić rachunki. Bierzemy ślub, dlatego że po 5 latach życia na kocią łapę trzeba. Idziemy na studia, dlatego że w dzisiejszych czasach bez skończonych studiów jest się nikim. I tym podobne. Skończyliśmy stawiać sobie istotnych pytań, słuchać swojego serca. Kroczymy za tłumem. I również za grupą idziemy do psycholog Krakow, w chwili gdy zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wpakowaliśmy w niezłe bagno. Szukamy pomocy u innych, wiedząc, że sami nie potrafimy znaleźć rozwiązania problemów. Teraz już nikt nie wstydzi się prowadzić rozmowę z dobry psycholog Kraków, wyruszając na poszukiwanie wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z 1 strony jest to dobre zjawisko, z 2 już tak nie bardzo. Źródła takiego stanu rzeczy możemy szukać w tym, że coraz bardziej oddalamy się od ludzi, nie potrafimy zaufać ludziom, w których moglibyśmy znaleźć oparcie, a z 2 strony całkiem łatwo przychodzi nam szczera rozmowa z psychoterapeuta Kraków, którego uznajemy za zwyczajnego lekarza. A przecież większa część problemów nie zaistniałoby nawet, jeżeli potrafilibyśmy rozmawiać z rodzicami, nie mam racji? Na nieszczęście gdzieś po drodze zatraciliśmy tą umiejętność. Na szczęście już niewiele konwersacji z psychologiem sprawi, że na nowo będziemy odkrywać, jak wiele możemy zdziałać wymianą myśli ? spoglądaj w własne wnętrze i słuchając tego, co mają do powiedzenia inni....

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapii Uzależnienia od Alkoholu »

  Jeśli trafiłeś na moją stronę, znaczy to, że Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie pomocy. Mój gabinet terapii to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalne wsparcie w trudnej sytuacji życiowej, jaką jest choroba alkoholowa oraz uzależnienia behawioralne.

  Uzależnienie od alkoholu oraz uzależnienia behawioralne są chorobami, które trzeba leczyć. Terapia polega na tworzeniu sytuacji, w których sam mógłbyś sobie odpowiedzieć na pytanie: Co dawało Ci picie/ kompulsywne zachowania, kim stałeś się pijąc, po co miałbyś przestać pić i itp. W każdym momencie rozwoju choroby możesz się leczyć.

  Jeśli chcesz poradzić sobie z uzależnieniem od alkoholu czy uzależnieniami behawioralnymi, to zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.razempsycholog.pl »

  Witamy na stronach Gabinetu Psychologicznego "Razem".
  Jeżeli:
  ?cierpisz z powodu takich problemów jak: lęk, depresja, syndrom DDA, kłopoty w relacjach z ludźmi;

  i czujesz, że chcesz to zmienić,
  zapraszamy do Gabinetu Psychologicznego "Razem".

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Bezspornym atutem psychoterapii indywidualnej wydaje się okazja zdobycia innej, świeżej i uwalniającej perspektywy na nas samych oraz nasze problemy. Ze względu na to psycholog w czasie udzielania wsparcia próbuje odkrywać dla pacjenta to, czego jak dotąd nie widział, albo też podsuwać nowe spojrzenie na to, czego obecnie doświadcza. Psychoterapeuta Grzegorz Kurowski praktykuje terapię psychodynamiczną osób dorosłych i młodzieży. Charakterystyczną jej cechą jest na pewno dialog terapeutyczy - ukierunkowany na ujawnienie mechanizmów psychologicznych odpowiedzialnych za ujawnienie się symptomów zaburzeń, albo problemów w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Jeśli przechodzisz ciężkie chwile, pragniesz poznać źródło swych kłopotów w relacjach z innymi lub cierpisz z niejasnych dla siebie przyczyn, umów się na wstępną konsultację z psychoterapeutą. Nie zwlekaj! Gabinet psychologiczny mieści się obok wrocławskiego rynku.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laboraorium Psychologiczne Neurolines »

  Harmonizujemy wiedzę, innowację i tradycję. Korzystamy ze znanych i sprawdzonych metod zalecanych przez Światowe Instytuty i Stowarzyszenia. Dostosowujemy program leczenia, starając się znaleźć optymalne rozwiązania terapeutyczne.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia, psychoterapia w Gdyni »

  Małgorzata Stanecka-Siewert psycholog, psychoterapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Gdyni przy ul. Ramułta 45 w Przychodni Lekarskiej GRABÓWEK. Gabinet prowadzę od 2005 roku. Oferuję profesjonalne usługi psychologiczne dla dorosłych i młodzieży

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • SUI Psychologia Coaching »

  Ośrodek Terapeutyczno – Psychologiczny SUI z Poznania specjalizuje się przeważnie w dostarczaniu pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej oraz proponuje się w kuracji coachingowej.
  Dostępni w ośrodku specjaliści to jednostki starannie wyuczone i wciąż podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe.
  Tematem ich codziennego przedsięwzięcia jest pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób starszych, jakie tej pomocy pragną. Pracownicy w większości wypadków wspomagają zmagających się z zawadami emocjonalnymi, nerwicowymi i osobistymi korzystających z ich pomocy pacjentów.
  Wobec tego oferowane działania terapii psychologicznej mają na celu wydobycie wewnętrznej równowagi oraz chęci do życia do działania po to, aby sięgać po własne marzenia i tworzyć zadowalające związki z pozostałymi.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Nie mamy wątpliwości, że Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej to jedyny taki podmiot na terenie naszego kraju. Istniejemy od roku 2006. W ciągu nieco ponad dziesięciu lat urośliśmy w siłę i dziś nasze stowarzyszenie tworzy ponad tysiąc psychoterapeutów, którzy mają szerokie pole do wymiany doświadczeń i wzajemnego dialogu.

  Data dodania: 02 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wodzisław Śląski »

  Mamy tę radość oddać do Państwa dyspozycji Małe Centrum Medyczne. Pod nazwą tą kryje się pomoc psychiatryczna, fizjoterapeutyczna, psychoterapeutyczna z towarzyszącą możliwością wypożyczenia bądź zakupu sprzętu rehabilitacyjno - medycznego, w tym również w ramach umowy z NFZ.

  Nasze centrum położone jest w fajnej willowej dzielnicy Wodzisławia Śląskiego (Radlin II), skąd blisko jest do centrum (1, 5 km). Miejsce to stwarza atmosferę intymności oraz prywatności zarazem. W przytulnych wnętrzach dopiero co wyremontowanego budynku funkcjonują trzy gabinety prywatne, w których pomocy dają specjaliści z zakresu psychoterapii, psychiatrii i fizjoterapii.

  Gabinet psychiatryczny - psychiatra Wodzisław Śląski:
  Leczenie depresji, zaburzeń lękowych, uzależnień, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju w chorobach somatycznych oraz inne.

  Gabinet psychoterapeutyczny:
  Terapia indywidualna dorosłych oraz młodzieży, terapia par. kuracja zaburzeń lękowych, depresyjnych oraz inne.

  Gabinet rehabilitacji:
  Oferuje fizjoterapię w zakresie ortopedii, neurologii, reumatologii, bólów kręgosłupa, bólów stawowych oraz innych.

  Data dodania: 24 01 2018 · szczegóły wpisu »