Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psychoterapia Warszawa Bielany

Psychoterapia Warszawa Bielany Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam również wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Śląskim w 2000 roku.
Ukończyłam 4-letnie szkolenie z psychoterapii indywidualnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - atestowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Przez ostatnie lata uczestniczyłam w różnych szkoleniach uzupełniających i warsztatach z zakresu psychoterapii oraz pracy nad sobą (w szczególności psychoterapii psychodynamicznej oraz treningach interpersonalnych, terapeutycznych, zachowań asertywnych i in. ). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra.
Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Nerwic warszawskiej Przychodni Lekarskiej WAT.
Jestem współzałożycielką Pracowni Psychologicznej Nurty. W swoim gabinecie oraz w Pracowni prowadzę konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.
Swoją pracę poddaję regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

POMAGAM: osobom dorosłym oraz młodzieży

W PROBLEMACH:
* nerwice, depresja, zaburzenia osobowości;
* zaburzenia odżywiania, w tym otyłość;
* obniżony nastrój, zniechęcenie, bezsilność, lęk;
* poczucie zagubienia, pustki, niespełnienia;
* niezadowolenie i brak satysfakcji ze swojego życia;
* trudności osobiste, rodzinne, małżeńskie, zawodowe, społeczne;
* żałoba, rozstanie, strata, także w wyniku poronienia;
* trudności w relacjach interpersonalnych / związkach partnerskich;
* doświadczanie nadmiernego stresu i jego skutków;
* trudności z podejmowaniem decyzji, realizacją własnych potrzeb;
* brak pewności siebie, samokrytycyzm, nieadekwatna samoocena;
* problemy z własną niezależnością i asertywnością;
* kłopoty z zaśnięciem, koszmary senne, bezsenność;
* dolegliwości somatyczne, które nie znajdują wyjaśnienia medycznego (np. bóle głowy, serca, mięśni, zawroty głowy, zdrętwienia, duszności itp. );
* chęć poznania siebie i rozwinięcia swoich możliwości osobistych lub zawodowych;
* poszukiwanie swojego miejsca w życiu;
* trudności wychowawcze i rozwojowe;
* inne problemy natury psychicznej.

W FORMIE:
* konsultacje psychologiczne;
* pomoc psychologiczna;
* interwencja kryzysowa;
* psychoterapia indywidualna.

GDZIE: Warszawa, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo, Łomianki.

Szczegóły strony www.mocterapii.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mocterapii.pl:

Psychoterapia Warszawa Bielany

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia w Poznaniu psycholog Urszula Zwolska-Olszewska »

  Psycholog w Poznaniu - Urszula Zwolska-Olszewska oferuje pomoc psychologiczną, psychoterapię dla:-Dzieci: znajdujących się w sytuacjach trudnych, stresujących tj. konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców; ogarniętych depresją, lękami; mających zaburzenia zachowania-Młodzieży: która ma trudności rozwojowe lub kryzysy emocjonalne-Dorosłych: stojących na rozdrożu; znajdującym się w kryzysie partnerskim; a także w trakcie rozwodu i po nim-Rodzin zastępczych i adopcyjnych: udziela im wsparcia; pomaga uporać się z trudnościami; wzmacnia proces poznawczy - odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Świadczę usługi psychologiczno - psychoterapeutyczne dla młodzieży, dorosłych a także dla par.
  Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Moja praca podlega regularnej superwizji przez doświadczonych terapeutów.
  Zapraszam osoby, borykające się z problemami:
  - depresji
  - nerwicy
  - anoreksji i bulimii
  - bigoreksji
  - zaburzeń osobowości
  - trudności w relacjach.

  Zapraszam
  Mateusz Grygiel

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź »

  Skuteczne leczenie zaburzeń psychiatrycznych to czasochłonny i niełatwy proces, z tego względu dobrze jest, kiedy trudnią się tym specjaliści psychiatrzy. Odnalezienie dobrego specjalisty nie jest łatwe dlatego dobrze, że jest dr Jakub Kaźmierski. To bardzo dobrze wykształcony i naprawdę doświadczony psychiatra, który doświadczenie zdobywał w wielu dobrych szpitalach. W 2008 roku uzyskał zasłużony tytuł doktora i nieustannie poszerza swoje wiadomości z dziedziny psychiatria. Główne obszary działania doktora Jakuba Kaźmierskiego to zaburzenia nerwicowe, schizofrenia paranoidalna oraz choroba Alzheimera. Gabinet psychiatryczny oferuje pomoc dla osób w starszym wieku, które mają postępujące problemy z pogarszającą się pamięcią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarz psychiatra jest w stanie zawsze odpowiednio dobrać środki farmaceutyczne oraz kierować procesem leczenia. Jeśli masz zaburzenia psychiczne lub zauważasz zaburzenia u swoich bliskich, zgłoś się na fachową konsultację. Daty wizyt można ustalać przez telefon, a także przez Internet. Pamiętaj, że obecnie praktycznie wszystkie zaburzenia psychiatryczne można skutecznie leczyć, dlatego nie zastanawiaj się i korzystaj z fachowej pomocy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Warszawa »

  W moim pokoju Psychoterapia Warszawa prowadzę konsultacje wsparcia psychologicznego oraz sesje psychoterapii indywidualnej dla młodzieży a także ludzi pełnoletnich. Prowadzę oprócz tego zajęcia związków.Współdziałam z ludźmi, którzy: cierpią z przyczyny nietrwałości uczuciowej, czują powszechny brak satysfakcji życiowej, zaznają przemocy psychicznej, fizycznej, są w poufałym związku z osobą uzależnioną, posiadają przejawy syndromu DDA, Terapia małżeńska Warszawa to sesje wsparcia psychoterapeutycznego to spotkanie przygotowawcze z psycholożką,które umożliwiają zdefiniowanie problemu i zaproponowanie w najwyższym stopniu właściwiej odmianypomocy psychologiczne. Jednokrotna konsultacja trwa mniej więcej godziny.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Gabinet psychologa Aleksandry Wilusz. Specjalistka w zakresie działań posiada psychoterapię jak również terapię par. Pani Aleksandra Wilusz należy do PTP (Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). W dobie szybkiego trybu życia często opiekunom potrzebny jest dla ich pociech psycholog dziecięcy. Kraków to duże miasto, gdzie dzieciaki czują się zagubione. Wówczas pomoc specjalisty jest potrzebna. Pani Aleksandra także wie jak ważna jest terapia par. Kraków również daje się we znaki, kiedy nie ma jak wspólnie porozmawiać. Jeśli para ma dziecko, wówczas znacząca dla przywrócenia odpowiednich relacji jest terapia rodzinna Kraków nie pozostaje dłużny i w tej kwestii. Pani Aleksandra Wilusz odpowie na każde zapytanie i rozwiąże problemy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologa w Elblągu »

  Gabinet psychologiczny w Elblągu psycholog Elżbiety Okniańskiej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pomoc psychologiczną proponuję osobom które chcą budować poczucie własnej wartości, chcą rozwiązać problemy rodzinne ? terapia rodzinna, mają problemy szkolne-dysleksja rozwojowa, ADHD, zaburzone zachowanie, mają problemy wychowawcze, nerwice, chcą lepiej radzić sobie ze stresem, mają problemy w pracy, szkole, na studiach# Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny ponieważ jest on ekspertem od swojego życia i to on wyznacza cel terapii. Posiadam doświadczenie i liczne referencje poparte opiniami pacjentów. W terapii indywidualnej często pacjenci chcą pracować nad rozwojem osobistym i poczuciem własnej wartości. Jako psycholog prowadzę warsztaty dla firm, dzieci i młodzieży które mają na celu rozwój osobisty i lepsze funkcjonowanie człowieka

  Data dodania: 01 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.razempsycholog.pl »

  Witamy na stronach Gabinetu Psychologicznego "Razem".
  Jeżeli:
  ?cierpisz z powodu takich problemów jak: lęk, depresja, syndrom DDA, kłopoty w relacjach z ludźmi;

  i czujesz, że chcesz to zmienić,
  zapraszamy do Gabinetu Psychologicznego "Razem".

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii opolskie »

  Gabinet psychoterapii i terapii uzależnień Marcin Nowak Kędzierzyn-Koźle zachęca do zapoznania się z ofertą terapii.
  W naszym gabinecie spotkasz się z otwartym, akceptującym, autentycznym i empatycznym podejściem. Podczas sesji terapeutycznych skoncentruję się na Twoich predyspozycjach i sposobie obcowania ze światem i ludźmi. Co dzień pracuję z osobami uzależnionymi od alkoholu pomagam im posiąść kontrolę nad własnym życiem. Wspieram i pomagam również osobom, które doświadczyły efektów uzależnienia w bliskim otoczeniu - partnerom osób uzależnionych lub Dorosłym Dzieciom AlkoholikóW w odzyskaniu równowagi.
  W gabinecie prowadzę też psychoterapię osób:
  zmagających się z osobistym kryzysem,
  zmagających się z depresją,
  cierpiącychz powodu stanów lękowych, zaburzeń stresu i innych problemów emocjonalnych,
  przeżywających stratę,
  pragnących rozwiązać swoje problemy w relacjach z osobami ze swojego otoczenia,
  pragnących zwiększyć jakość funkcjonowania i przeżywania swojego związku,
  chcących lepiej zrozumieć samego siebie oraz zacząć realizować własne możliwości

  Każdego klienta traktuję indywidualnie dostosowując do niego częstotliwość i formę spotkań. Terapia odbywają się na terenie Kędzierzyna-Koźla oraz Opola. Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą mojego gabinetu.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, Psycholog kraków »

  Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza na terapię, poradę psychologiczną dzieci i dorosłych. Nazywam się Agnieszka Pastuszka. W swojej praktyce pomagam osobom, które odczuwają cierpienie spowodowane: poczuciem pustki, sensu życia, trudnościami w relacjach z partnerem, rodziną. Osobą borykającym się z trudnościami w nawiązywaniu pozytywnych i długotrwałych relacjach. Klientom którzy odczuwają lęki, stres czy traumę w wyniku doświadczenia straty czy z powodu innych sytuacji, których mimo wysiłków nie są w stanie rozwiązać. Pracuję również z opiekunami dzieci którzy doświadczają trudności wychowawczych. Opiekują, którzy pragną pomóc swoim dzieciom, podopiecznym w problemach szkolnych, emocjonalnych czy innych wynikających z samego rozwoju. Prowadzę terapię dzieci i młodzieży z trudnymi zachowaniami, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami więzi, problemami w nauce,  zaburzeniami ADD czy ADHD.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • ProSELF Pracownia Psychoterapii »

  Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, gdzie można doświadczyć i rozwijać swój potencjał. W psychoterapii oraz kursach i szkoleniach identyfikujemy się z misją wsparcia i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w procesie zmian i jego rozwoju.

  Wspieramy rozwój, którego miarą są zaangażowanie i motywacja. Pragniemy, by osoby pracujące z nami indywidualnie i w grupie, mogły doświadczyć i rozwijać własną, unikatową sferę "self".

  Jesteśmy po to, aby dać możliwość odnalezienia źródła siły i wewnętrznej sprawczości. Również po to, aby móc przyjrzeć się barierom i wspólnie wyznaczyć azymut i kierunek, w którym rozwijać się będzie poczucie stabilności, siły i odprężenia. Po to, by w pełni przeżywać smak własnego życia.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »