Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków

Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków W zaciszu zielonych uliczek Woli Justowskiej na terenie Lasu Wolskiego od 2006 r. istnieje Niepubliczne Przedszkole ABC. Przedszkole stworzone z myślą o Twoim dziecku.

Nasze przedszkole to miejsce gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty i wyobraźnię, zdobędzie nowe umiejętności, spotka przyjaciół i będzie dobrze się bawić. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzi ciekawość poznania otaczającego świata, oraz naturalną spontaniczność. To właśnie w wieku przedszkolnym dziecko uczy się podstaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, ruchowych i umysłowych, tak ważnych dla osiągnięcia sukcesów w wieku późniejszym. Dlatego w naszym przedszkolu kładziemy nacisk na wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka.

Szczegóły strony www.przedszkole-kraków.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.przedszkole-kraków.pl:

Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub Malucha Wrocław »

  Dla nikogo z nas nie jest żadną tajemnicą to, że klub malucha Wrocław o nazwie Baśniowa Kraina jest niewątpliwie świetnym miejscem dla maluchów. Mogą się tam one nauczyć samodzielności, i tym podobnych spraw. Warto odwiedzić klub malucha na stronie www basniowakraina.wroclaw.pl. Klub malucha Wrocław Baśniowa Kraina proponuje dzieciom nie tylko świetną zabawę w gronie rówieśników, ale także wspiera ich rozwój.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wilanów - Baby English Academy »

  Przedszkole językowe Baby English Academy zlokalizowane na terenie Miasteczka Wilanów to niewielka placówka prowadzona z pasją i zaangażowaniem przez grono posiadających wysokie kwalifikacje wychowawców. Baby English Academy oprócz zajęć w języku angielskim oferuje swoim podopiecznym szeroki pakiet zajęć dodatkowych, w tym między innymi: zabawy z mową mające za zadanie usprawnienie narządu mowy malucha i poprawę wymowy; zajęcia plastyczne mające za zadanie zwiększenie umiejętności manualnych dziecka; zajęcia z muzyką kształtujące zdolności językowe dziecka. Lokal, w którym mieści się przedszkole został specjalnie przygotowany do potrzeb dzieci, uzyskał też pozytywne opinie sanepidu i Straży Pożarnej. Jest ponadto wyposażony w system monitoringu podłączony do sieci co sprawia, że rodzice mają możliwość oglądać dziecko on-line w logowanej Strefie Rodzica na stronie www przedszkola. Zapisy prowadzone są zarówno do grup przedszkolnych, jak i grup przed-przedszkolnych, do których mogą uczęszczać dzieci w wieku od półtora roku.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Wrocław »

  Dewizą naszej działalności jest proporcjonalny rozwój dziecka. W związku z tym troszczymy się to, żeby oczywiście najmłodszym zagwarantować, doskonały start. Centrum Rozwoju Dziecka Berek we Wrocławiu to znakomite miejsce, w którym maluszki czują się wspaniale i bezpiecznie. Jesteśmy prywatną jednostką, która umożliwi Państwa dzieciom opiekę i odpowiedni rozwój. Swoją propozycję adresujemy do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat. W naszym Centrum Rozwoju Dziecka Berek, organizowane są zajęcia edukacyjne, adaptacyjne, logopedyczne, a w dodatku rozwijające dziecięce umiejętności plastyczne, muzyczne i taneczne. Tymczasem poprzez specjalnie opracowane zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci, staramy się odpowiednio kształtować zmysły i przygotować pociechy do uzyskiwania typowych zdolności. U nas każde dziecko ma szansę kształtować swe możliwości, ale także zadbać o poprawną posturę ciała na gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Nieustannie kooperują z nami specjaliści: psycholog, pedagog, logopeda. Prywatne przedszkole Wrocław gwarantuje wszystko, co powinno pozyskać dziecko już na początku: werwę, harmonijny rozwój, naukę i beztroską zabawę. Zachęcamy!

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole gliwice »

  Czas przedszkola jest to moment w którym natura dziecka niesłychanie silnie ulega wykształceniu. Momenty spędzone z przyjaciółmi na wspólnej zabawie, jak również oddana pani przedszkolanka, zapisują się w pamięci na niezwykle długo. Przy dokonywaniu wyboru przedszkola najlepiej kierować się przeczuciem, a dodatkowo doświadczeniem pozostałych rodziców. Placówka edukacyjna w Gliwicach "Stokrotka" gwarantuje każdemu dziecku profesjonalną opiekę, nauczanie na najwyższym poziomie, a także wspaniałe wspomnienia. Zapraszamy do składania zgłoszeń na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraina Bajek »

  Kraina Bajek to wyjątkowe miejsce, każde dziecko poczuje się tu jak w domu. Nasza placówka to niepubliczne przedszkole z Grupą Integracyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Time4kids Piaseczno »

  Przedszkole Time4Kids w Piasecznie to kameralne miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Kameralne grupy, domowa atmosfera, bogata oferta zajęć to u nas standard. Działamy na podstawie wpisu do ewidencji placówek niepublicznych gminy Piaseczno. Od Października 2013 roku posiadamy oddział integracyjny. U nas każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Zawsze może liczyć na pomoc "cioć". W naszym przedszkolu, w ramach czesnego otrzymują Państwo cały wachlarz zajęć dodatkowych. Time4Kids to najlepsze przedszkole w Piasecznie.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program dla przedszkola. Bezpieczny przedszkolak. »

  JaJunior. pl ułatwia naliczanie opłat w przedszkolu oraz zarządzanie przedszkolem. System CMS dla przedszkoli uproszcza zarządzanie treścią, galerią zdjęć oraz wszelkimi informacjami na samodzielnej stronie www przedszkola.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Zespół Edukacyjny Alis »

  Niepubliczny Zespół Edukacyjny ALIS to prywatne przedszkole oraz szkoła podstawowa o profilu artystyczno-językowym. Placówka powstała w 1997 roku we Wrocławiu jako projekt doświadczonego pedagoga Alicji Issel. Program dydaktyczny jest zgodny z założeniami MEN. Placówka posiada salę gimnastyczną, teren rekreacyjny, doskonale wyposażone sale szkolne i przedszkolne. Dzieciom zapewniamy posiłki z własnej kuchni. Nasi podopieczni uczą się j. angielskiego i niemieckiego, mają zapewnione zajęcia z logopedą, judo, taniec, chór, fortepian, umuzykalnianie z rytmiką oraz zajęcia teatralne.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole z oddziałami specjalnymi Tychy »

  Szukasz przedszkola, szkoły dla swojego dziecka? Wybierz placówkę która oferuje najlepszy poziom nauczania i stwarza wspaniałe warunki dla rozwoju Twojego dziecka. Takie jest właśnie nasze przedszkole. Otwarte okno to niepubliczne przedszkole, które mieści się w Tychach. Nasze przedszkole Tychy wyróżnia ciekawa oferta edukacyjna, domowa atmosfera, niewielkie grupy i wykwalifikowana kadra pedagogiczna. W naszym niepublicznym przedszkolu znajduje się przedszkole i szkoła z oddziałami specjalnymi przeznaczone dla uczniów z lekkim stopniem niepełnosprawności. Nasze przedszkole Tychy jest miejscem w którym Twoje dziecko ma zapewnione bezpieczne warunki i troskliwą opiekę. Nasza placówka posiada także przedszkole z oddziałami specjalnymi dzięki któremu możliwa jest integracja dzieci niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. Misją naszego przedszkola jest działalność edukacyjna, opiekuńcza, wychowawcza i terapeutyczna. Odwiedź naszą stronę internetowa i poznaj szczegóły naszej oferty edukacyjnej

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkolnezakamarki.pl »

  Interesuje Cię zaufane przedszkole w Markach? Jeśli odpowiada Ci niepubliczne przedszkole Przedszkolnezakamarki, koniecznie zapoznaj się z naszą działalnością. Z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że wiemy, co zrobić, aby dzieci miło i twórczo spędzały czas. Można też do tego dodać to, że potrafimy umocnić wiarę we własne siły.

  Data dodania: 09 03 2019 · szczegóły wpisu »