Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków

Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków W zaciszu zielonych uliczek Woli Justowskiej na terenie Lasu Wolskiego od 2006 r. istnieje Niepubliczne Przedszkole ABC. Przedszkole stworzone z myślą o Twoim dziecku.

Nasze przedszkole to miejsce gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty i wyobraźnię, zdobędzie nowe umiejętności, spotka przyjaciół i będzie dobrze się bawić. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzi ciekawość poznania otaczającego świata, oraz naturalną spontaniczność. To właśnie w wieku przedszkolnym dziecko uczy się podstaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, ruchowych i umysłowych, tak ważnych dla osiągnięcia sukcesów w wieku późniejszym. Dlatego w naszym przedszkolu kładziemy nacisk na wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka.

Szczegóły strony www.przedszkole-kraków.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.przedszkole-kraków.pl:

Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków »

  W zaciszu zielonych uliczek Woli Justowskiej na terenie Lasu Wolskiego od 2006 r. istnieje Niepubliczne Przedszkole ABC. Przedszkole stworzone z myślą o Twoim dziecku.

  Nasze przedszkole to miejsce gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty i wyobraźnię, zdobędzie nowe umiejętności, spotka przyjaciół i będzie dobrze się bawić. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzi ciekawość poznania otaczającego świata, oraz naturalną spontaniczność. To właśnie w wieku przedszkolnym dziecko uczy się podstaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, ruchowych i umysłowych, tak ważnych dla osiągnięcia sukcesów w wieku późniejszym. Dlatego w naszym przedszkolu kładziemy nacisk na wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Wrocław Nowy Dwór »

  Trzeba wiedzieć, że klub malucha wrocław to tylko jeden z argumentów na potwierdzenie tej tezy. O kolejnych można się dowiedzieć na stronie klubmaluchaabc.pl. Tutaj każdy zadba o to aby Twoje dziecko bawiło się, rozwijało, odpoczywało, jadło i korzystało ze świeżego powietrza. Klub malucha Wrocław jest miejscem dbającym o to aby nasze dzieci mogły prawidłowo się rozwijać i aby rodzice mogli wrócić do pracy bez obaw o dobro swoich pociech.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Wrocław »

  Dewizą naszej działalności jest proporcjonalny rozwój dziecka. W związku z tym troszczymy się to, żeby oczywiście najmłodszym zagwarantować, doskonały start. Centrum Rozwoju Dziecka Berek we Wrocławiu to znakomite miejsce, w którym maluszki czują się wspaniale i bezpiecznie. Jesteśmy prywatną jednostką, która umożliwi Państwa dzieciom opiekę i odpowiedni rozwój. Swoją propozycję adresujemy do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat. W naszym Centrum Rozwoju Dziecka Berek, organizowane są zajęcia edukacyjne, adaptacyjne, logopedyczne, a w dodatku rozwijające dziecięce umiejętności plastyczne, muzyczne i taneczne. Tymczasem poprzez specjalnie opracowane zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci, staramy się odpowiednio kształtować zmysły i przygotować pociechy do uzyskiwania typowych zdolności. U nas każde dziecko ma szansę kształtować swe możliwości, ale także zadbać o poprawną posturę ciała na gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Nieustannie kooperują z nami specjaliści: psycholog, pedagog, logopeda. Prywatne przedszkole Wrocław gwarantuje wszystko, co powinno pozyskać dziecko już na początku: werwę, harmonijny rozwój, naukę i beztroską zabawę. Zachęcamy!

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole i żłobek BABY CITY »

  Baby City to żłobek i przedszkole z profilem językowym i ekologicznym. Wyróżniają nas m. in. : duże przestronne jasne sale dydaktyczne, sale multimedialne, atelier taneczne, sale plastyczne. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kraina Bajek »

  Kraina Bajek to wyjątkowe miejsce, każde dziecko poczuje się tu jak w domu. Nasza placówka to niepubliczne przedszkole z Grupą Integracyjną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Time4kids Piaseczno »

  Przedszkole Time4Kids w Piasecznie to kameralne miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Kameralne grupy, domowa atmosfera, bogata oferta zajęć to u nas standard. Działamy na podstawie wpisu do ewidencji placówek niepublicznych gminy Piaseczno. Od Października 2013 roku posiadamy oddział integracyjny. U nas każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Zawsze może liczyć na pomoc "cioć". W naszym przedszkolu, w ramach czesnego otrzymują Państwo cały wachlarz zajęć dodatkowych. Time4Kids to najlepsze przedszkole w Piasecznie.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program dla przedszkola. Bezpieczny przedszkolak. »

  JaJunior. pl ułatwia naliczanie opłat w przedszkolu oraz zarządzanie przedszkolem. System CMS dla przedszkoli uproszcza zarządzanie treścią, galerią zdjęć oraz wszelkimi informacjami na samodzielnej stronie www przedszkola.

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twórcze Misie-Przedszkole os. Czecha Poznań »

  Przedszkole zostało założone dzięki marzeniom. Zamiar stworzenia miejsca doskonałego dla dziecka, w którym każdy bąk będzie się czuł bezpiecznie, tam też będzie mógł się polepszać w uhonorowaniu jego osobowości i niepowtarzalności urodził się naprawdę sporo wcześniej.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Pruszków Misiowa Kraina »

  Przedszkole Pruszków Misiowa Kraina ? to misiowy raj dla małych dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat. Każdego dnia przedszkole wypełniają przytulne misie, które czekają z utęsknieniem na swoich przyjaciół. Gdy mija godzina 8 rano, znów są radosne, a całe przedszkole wypełnia zabawa. Pod czas każdej zabawy nauczyciele przeprowadzają zajęcia edukacyjne. Taki sposób nauki jest najbardziej optymalny gdyż dziecko dużo chętniej przyswaja wiedzę, a każdy dzień to nowe wyzwanie, o którym już wieczorem ? przed pójściem spać, dziecko miło wspomina. Przedszkole Pruszków, powstało w roku 2014 gdzie głównym celem przedszkola, jest jak najlepsze przygotowanie dzieci do dalszej edukacji. W ramach czesnego prowadzone są dwa języki obce, język angielski oraz francuski, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla rodziców poszukującego przedszkola językowego. Oferta zajęć jest odpowiednio dopasowana do wieku dziecka i dobrana z położeniem nacisku na jego rozwój, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Program zajęć stosowany w przedszkolu, jest zgodny podstawą programową MEN. Przekonaj się jak wyjątkowej jest to miejsce. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole z oddziałami specjalnymi Tychy »

  Szukasz przedszkola, szkoły dla swojego dziecka? Wybierz placówkę która oferuje najlepszy poziom nauczania i stwarza wspaniałe warunki dla rozwoju Twojego dziecka. Takie jest właśnie nasze przedszkole. Otwarte okno to niepubliczne przedszkole, które mieści się w Tychach. Nasze przedszkole Tychy wyróżnia ciekawa oferta edukacyjna, domowa atmosfera, niewielkie grupy i wykwalifikowana kadra pedagogiczna. W naszym niepublicznym przedszkolu znajduje się przedszkole i szkoła z oddziałami specjalnymi przeznaczone dla uczniów z lekkim stopniem niepełnosprawności. Nasze przedszkole Tychy jest miejscem w którym Twoje dziecko ma zapewnione bezpieczne warunki i troskliwą opiekę. Nasza placówka posiada także przedszkole z oddziałami specjalnymi dzięki któremu możliwa jest integracja dzieci niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. Misją naszego przedszkola jest działalność edukacyjna, opiekuńcza, wychowawcza i terapeutyczna. Odwiedź naszą stronę internetowa i poznaj szczegóły naszej oferty edukacyjnej

  Data dodania: 13 09 2017 · szczegóły wpisu »