Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Producent płyty obornickiej

Producent płyty obornickiej Dachmetal to firma trudniąca się produkowaniem i montażem dachów z blachodachówki. Wszystkich zainteresowanych tanimi usługami zachęcamy do poznania witryny www.dach-metal.com.pl. Przeczytają Państwo na powyższej witrynie materiały o wszystkich przedstawianych usługach, począwszy od płyt warstwowych i na płycie obornickiej skończywszy. Oprócz tego na witrynie naszego zakładu odnajdą Państwo cennik opisywanych produktów jak również instrukcje montażu blach. Proponujemy wyśmienitą dokładność naszych usług, niezwykle atrakcyjne ceny i niedługi czas montowania.

Szczegóły strony www.dach-metal.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dach-metal.com.pl:

Producent płyty obornickiej

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • .: Świetliki dachowe, klapy dymowe »

  Firma NEXT działa na rynku już od 17 lat. Od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji oraz montażu świetlików dachowych. Ponadto, firma od 1996 roku jest autoryzowanym dystrybutorem klap dymowych firmy REWA, a od roku 2001 także składem regionalnym systemów rynnowych firmy GALECO Sp. z o.o. NEXT zajmuje się również handlem hurtowym i detalicznym profilami aluminiowymi do poliwęglanu, poliwęglanem komorowym, plexi oraz wieloma innymi tworzywami sztucznymi.Nasza oferta obejmuje:* projektowanie, produkcję i montaż świetlików oraz zadaszeń w konstrukcji aluminiowej lub stalowej z wypełnieniem płytą poliwęglanową,* świetliki dachowe kopułowe, oborowe,* klapy dymowe,* klapy wentylacyjne w świetlikach pasmowych,* systemy oddymiania i wentylacji,* naświetla fasadowe i ścienne,* zadaszenia do samodzielnego montażu * handel hurtowy i detaliczny plexi, PCV, poliwęglan, hips, petg, pp, pe, ps ?* systemy odprowadzania wody deszczowej GALECO Sp. z o.o. - rynny z PVC, stalowe, powlekane, tytanowo-cynkowe, miedziane, ocynkowane. Dysponując wykwalifikowaną kadrą oraz zapleczem technicznym firma NEXT gwarantuje swoim Klientom profesjonalną obsługę, począwszy od etapu projektowania do wykonania dokumentacji powykonawczej.Obecnie realizacje firmy NEXT można obejrzeć na terenie całego kraju. Firma NEXT Sp. j. D. i P. Lipscy została nagrodzona prestiżowym tytułem Diamenty Forbesa 2009.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • .: Strzecha »

  Firma STRZECH-MAG działa na rynku już od 1998 roku i oferuje pokrycia dachowe wykonane z trzciny. Proponujemy Państwu pokrycia trzciną:
  - budynków mieszkalnych
  - obiektów gastronomicznych i turystycznych
  - zabudowań gospodarczych, garaży
  - altan ogrodowych
  - parasoli ogrodowych
  - skansenów, obiektów muzealnych, dworków
  - innych obiektów.
  Posiadamy wieloletnią tradycję i od kilkunastu lat zajmujemy się uprawą, koszeniem i przetwórstwem trzciny.
  Udzielamy 5cio letniej gwarancji na wykonywane przez nas dachy trzcinowe.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachówka ceramiczno-metalowa »

  Gama produktów AHI Roofing to blachodachówka gontopodobna, blachodachówka z posypką mineralną lub ceramiczną i dachówka ceramiczno-metalowa. Blacha gontopodobna nie musi być wzbogacana posypką. Mającą znaczenie sprawą jest niewielki ciężar oferowanych tutaj artykułów. Po drugie mają one sporo powłok, co podwyższa ich jakość. Dzięki doskonałej jakości woda z pokryć dachowych tego producenta może być spożywana. Architektura mieszkalna nieustannie się zmienia, a gama produktów AHI Roofing jest odpowiedzią na te przekształcenia. Blachodachówka stosowana jest w zwykłych domach jak i w wypoczynkowych budynkach górskich. Dzięki pokryciom dachowym AHI Roofing posiadłości prezentują się wykwintnie, zarówno przy wykorzystaniu balchodachówki jak również gontu drewnianego.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płyty tarasowe »

  Czy jesteś właścicielem domu, budowniczym, architektem krajobrazu, dzięki naszym płytom tarasowym możesz mieć spokój z wyborem nawierzchni. Nasza szeroka gama wysoko jakościowych luksusowych płyt tarasowych, oferuje ponadczasowe rozwiązania w projektach dotyczących dróg dojazdowych, chodników, tarasów czy też obrzeży basenów. Dlaczego? Mówiąc najprościej, nasze nawierzchnie zapewniają estetyczny wygląd i trwałość kruszywa naturalnego w rozsądnej cenie. Płyty wytrzymują duże natężenie ruchu i trudne warunki pogodowe.
  Innowacyjna produkcja zapewnia również szeroki zakres rozmiarów, kolorów i wykończeń teksturowych.
  W naszej ofercie znajdują się nie tylko płyty tarasowe, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skład materiałów budowlanych w Szczecinie »

  Składy budowlane Euro-klinkier w swoim asortymencie posiadają materiały budowlane niezbędne do budowy domów oraz realizują dostawy materiałów budowlanych do klienta. Wśród gamy oferowanych przez nas produktów znajdą Państwo szeroką gamę ceramiki budowlanej, takich jak cegły klinkierowe, pokrycia dachowe, a także dachówki, okna dachowe, deski tarasowe i inne. Zapraszamy do naszego składu budowlanego w Szczecinie.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DachMetal.pl - PoKrycia dachowe »

  Poszycia dachowe to kropka nad i każdego budynku. Jesteśmy producentem pokryć dachowych najwyższej jakości, cechuje nas satysfakcja konsumenta i długookresowa wytrzymałość naszych wyrobów. Zaprezentowana strona oferuje szereg podpowiedzi i materiałów związanych z pokryciami dachowymi, jak również budowlami stalowymi. Grono fachowców z obszernym doświadczeniem doradzi każdemu klientowi poszczególne rozwiązanie zgodne z wymaganiami. Wiele lat doświadczenia w branży budowlanej ustanowiło nas niepodważalnym liderem biorąc pod uwagę trafność rad i rozwiązań kłopotów konsumentów, jak również zharmonizowania surowców budowlanych.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wirmet PHU Robert Gogulski »

  Nasi klienci bardzo chwalą jakość usług jakie wykonujemy, co pozwala nam na rozwijanie się i zdobywanie nowych klientów dzięki tym którzy nas polecają. Jakość jest dla nas bardzo ważna dlatego też przykładamy wielką wagę by to co robimy było zrobione jak najlepiej. Możemy się zająć systemami sterowania, daszkami, czy też świetlikami dachowymi. Zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Traffic »

  Firma Traffic prowadzi działalność w branży budowlanej. Produkty i materiały są najwyższej jakości. Klientom oferujemy dostawę bezpłatnie. W swojej ofercie posiadamy blachodachówki, blachy trapezowe, rąbek stojący i inne akcesoria budowlane.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dohmann Sp. z o.o. »

  Polecamy ofertę firmy Dohmann, z siedzibą w Gdańsku. Otóż zajmujemy się na co dzień obsługą inwestycji o charakterze budowlanym - głównie chodzi o pokrycia dachowe i izolacje przeciwwodne. Zarówno na starych, jak i nowych obiektach. Więcej o tym jak działamy, co do tej pory zrobiliśmy, jakie są dane naszej firmy, etc., można przeczytać pod adresem www. Dohmann. pl.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Duet s. c. - dystrybutor blachodachówki »

  Firma Duet s. c. jest dystrybutorem blachodachówki z Wrocławia. Swoją działalność opiera na rzetelności, którą osiąga dzięki wysokiej jakości oferowanych materiałów budowlanych. Produkty stanowią o solidności i sile konstrukcji. Jeżeli chodzi o blachodachówkę, to sprawnie zabezpiecza ona sklepienie budynku, a jednocześnie stanowi estetyczny element wykończenia.

  Data dodania: 10 09 2018 · szczegóły wpisu »