Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

LIDER Prawo Jazdy Bielsko-Biała


Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem kursów na prawo jazdy kategorii B. Posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców. Nasi instruktorzy cechują się ogromną cierpliwością oraz wyrozumiałością do przyszłych kierowców. W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy, dlatego staramy się indywidualnie traktować każdego ucznia dostosowując metody i sposoby nauczania do jego możliwości. Dzięki temu nasz ośrodek ma wysoką zdawalność na egzaminach państwowych. Szkolenia prowadzone są w klimatyzowanych samochodach TOYOTA Yaris, w identycznych pojazdach odbywają się jazdy egzaminacyjne. W przeciwieństwie do niektórych szkół my nie oszczędzamy na paliwie, nie ma żadnego limitu kilometrów. Dostosowując się do Państwa potrzeb zapewniamy krótki czas szkolenia z możliwością rozpoczęcia jazdy szkoleniowej z dowolnego miejsca w Bielsku-Białej. Nasi instruktorzy są do Państwa dyspozycji codziennie (także w sobotę i niedzielę) w godzinach 6:00 ? 22:00.www.prawojazdy-bielsko.pl

Szczegóły strony www.prawojazdy-bielsko.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.prawojazdy-bielsko.pl:

LIDER Prawo Jazdy Bielsko-Biała

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła jazdy Kielce »

  Nasz instruktor jest niezrównanym instruktorem. Ma najwyższą zdawalność w Kielcach. W swojej propozycji posiadamy sposobność wykupienia uzupełniających godzin dla osób, które chcą poćwiczyć przed egzaminem, by potem czuć się pewniej za kierownicą. Gwarantujemy ogromnie konkurencyjne ceny za kursy, liczne promocje, a prócz tego jazdy doszkalające. Jeżeli chciałbyś nauczyć się porządnie jeździć samochodem, a nie jedynie przypadkowo zdać egzamin, nie mogłeś lepiej trafić.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy Bydgoszcz »

  W Bydgoszczy z roku na rok obserwujemy coraz większą liczbę szkół zajmujących się nauką jazdy. Potencjalny klient stoi przed dużym dylematem wyboru. Zwykle zwraca się uwagę na koszta, potem zaś na skalę zdawalności, naturalnie im większa, tym więcej uczęszczających do szkoły kursantów. Bydgoszcz jest dużym miastem, jak więc wybrać odpowiednią szkołę, aby efekt był natychmiastowy, a egzamin zdany za pierwszym podejściem. Jak zwykle z pomocą przychodzi nam internet, znajdziemy tam dużo stron, które zajmują się porównywaniem efektywności szkół, których profesją jest nauka jazdy.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Oferujemy konkurencyjne ceny kursów. W naszej szkole jazdy istnieje okazja wykupienia dodatkowych jazd doszkalających, tak aby bezpieczniej czuć się przed egzaminem Państwowym, a przy okazji udoskonalić technikę jazdy. Na naszej witrynie internetowej znajdą państwo bez liku przydatnych informacji, na przykład dane kontaktowe. W cenie szkolenia na prawo jazdy mają Państwo badania lekarskie. Wykłady prowadzone są w rozległej sali wykładowej, w oparciu o prezentację multimedialną. Część praktyczną kursu realizujemy na terenie całego miasta.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Nauka Szkoła Jazdy Auto-Lux Wołów Lubiąż Brzeg Dolny »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-LUX Zaprasza i oferuje: 1.Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A i B oraz na wózki jezdniowe(platforma,podnośnik widłowy). 2.Uprawnienia na wymianę butli gazowych propan-butan.Tel.602 892 777.3.Czas trwania kursu ok.7 tygodni,w tym czasie odbywa się 30 godzin z przepisów ruchu drogowego,budowy samochodu oraz 30 godzin jazdy samochodem szkoleniowym. 4.Egzaminy przeprowadzane są we Wrocławiu lub w Legnicy. 5.Doświadczoną kadrę instruktorską,nowoczesne metody szkolenia. 6.Doszkalanie przed egzaminem państwowym. 7.Możliwiść opłaty za kurs w ratach. 8.ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI,ŚRODY I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. WILCZEJ 10. Tel.602 892 777

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Lublinie »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Nawigator oferuje Państwu najlepszy kurs na prawo jazdy. Specjalizujemy się w kursach na kategorię B. Nasi kursanci uczą się jeździć na samochodach identycznych jak na egzaminie. W ramach kursu nauki jazdy każdy otrzymuje podręcznik kierowcy oraz płytę CD z testami egzaminacyjnymi. Zapraszamy na zapisy na naukę jazdy w naszym ośrodku w Lublinie.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Kraków »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sprint znajduje się na Piłsudskiego w Krakowie. Szkoła jazdy przeprowadza instruktarz na prawo jazdy w kategoriach A, A1, B oraz B1. Ceny za kurs kategorii A rozpoczynają się od 799 złotych, natomiast na kategorię B od 999 złotych. Szkoła jazdy Sprint zatrudnia tylko doświadczoną kadrę instruktorską. Nauka jazdy Sprint posiada własną salę do prowadzenia wykładów. Do każdego przyszłego kierowcy szkoleniowcy podchodzą fachowo. Część praktyczna kategorii B prowadzona jest na autach marki Toyota.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Lublin »

  Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem najlepszej szkoły nauki jazdy polecamy zapoznanie się z OSK Siddha, która mieści się w samym centrum Lublina. Gwarantujemy najwyższy stopień szkolenia kierowców na kategorię A, A1 i B. Nauka jazdy odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze, gdzie nasi instruktorzy z cierpliwością podejdą do każdego kursanta. Oprócz standardowych kursów na prawo jazdy oferujemy także dodatkowe jazdy doszkalające i uzupełniające, które pomogą lepiej przygotować się do egzaminu lub też nabrać pewności w ruchu miejskim, tak by jazda samochodem stała się bezpieczna i przyjemna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo potrzebne informacje o wszystkich kursach prowadzonych w naszej szkole kierowców.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy lublin Dario OSK »

  Zapraszamy na kurs prawa jazdy do Dario OSK. Oferujena przez nas nauka jazdy lublin zapewni Państwu szybką zdawalność, oraz gwarancję pełnego zadowolenia. Do dyspozycji oddajemy niezwykle wiele ciekawych rabatów, oraz promocji dla osób uczących. Dbamy aby nasze wykłady, jak i same jazdy były wykonywane jak najbardziej profesjonalnie. Dario OSK szkoła jazdy lublin zaoferuje Państwu najlepsze atuty, dzięki którym zdanie prawa jazdy będzie niezwykle łatwe, tak jak do tej pory sądzą nasi własni kursanci.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Jesteśmy wyjątkową jednostką funkcjonującą w specjalizacji uczenia i szkoły jazdy. Naszą główną propozycją jest bowiem douczanie starych kierowców, którzy już mają prawko, jednakże przez długi czas nie wsiadali za kółko i tych którzy nie potrafią poradzić sobie z korzystnym zdaniem egzaminu. Zaświadczeniem naszych zdolności wychowawczych i efektów jest kwestia, że z naszej oferty korzysta mnóstwo ludzi ze świata kultury i showbiznesu. Nasza kadra szkoleniowa to obeznani instruktorzy, którzy posiadają duże doświadczenie, poniektórzy byli także egzaminatorami. Naszym zadaniem jest restauracja Twoich zręczności kierowania samochodu i dynamicznej jazdy, a także odnowienie pewności siebie za kółkiem. W przeciwieństwie od innych szkół ? u nas liczy się efekt i kwalifikacje.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jazda konna »

  Zastanawiałeś się podczas gdy spędzać czas wolny. Czym się zająć? Jaki sport uprawiać? Jazda konna to sposób na dobrą zabawę, mile spędzony czas i sport, który jest tak wymagany dla zdrowia. Przecież w zdrowym ciele zdrowy duch. Jeżeli nie wiesz gdzie udać się na jazdę konna, hipoterapię czy wypoczynek w siodle to przyjedź do Ośrodka Jeździeckiego "Kołacz" w Kołatniku pod Wałczem. To tu nauczysz się trudnej sztuki ujeżdżania albo skoków poprzez przeszkody na jednym z wierzchowców. O ile nie jesteś zdecydowany to uwierz, że tutaj spełniają się marzenia nie tylko o zdrowiu ale i sukcesach.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »