Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Programy do kosztorysowania

Programy do kosztorysowania Gdy prowadzisz przedsiębiorstwo, która związana jest z budownictwem zagadnienie kosztorysu jest dla Ciebie zrozumiały. Aby stworzyć całościowy kosztorys swoją pracę musi zazwyczaj zrobić kilka osób wyspecjalizowanych w danej dziedzinie budownictwa. Pomocne okazuje się oprogramowanie Norma PRO, która umożliwia na ujednolicenie kilku lub nawet kilkunastu kosztorysów w jeden bez potrzeby ich ręcznego przeklepywania. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami jakie posiada ten program kosztorysowy na naszej stronie.

Szczegóły strony www.norma-pro.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.norma-pro.com.pl:

Programy do kosztorysowania

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szybka Faktura oszczędza Twój czas i pieniądze »

  Jeżeli poszukujesz dobrego programu do fakturowania, a najlepiej byłoby, gdyby udało Ci się znaleźć darmowy program do fakturowania, nie musisz już tracić czasu na poszukiwania. Oto nasza propozycja dla każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą, która musi dokumentować swoje przychody i rozchody przy pomocy faktur VAT. Nasz aplikacja Szybka Faktura jak już sama jej nazwa mówi, pozwala wystawiać dokumenty szybko i bezproblemowo. Przedsiębiorca nie traci cennego czasu, wystawia dokumenty korzystając z bazy swoich klientów, ma do dyspozycji różnego rodzaju wzory faktur. Może w razie potrzeby wystawiać duplikaty i korekty dokumentów, dokonywać zmian w danych swoich kontrahentów. Co najważniejsze, cała aplikacja jest zupełnie darmowa, a zatem oszczędza nie tylko Twój czas, ale i cenne pieniądze. Dlatego też, w trosce o Twój cenny czas, zachęcamy do wypróbowania naszego programu. Ty zadecydujesz, czy będziesz chciał go dalej używać.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szyfrowanie dysków »

  Bezpieczeństwo w codziennym życiu jest bezcenne. Więc czemu tak samo nie chronimy danych firmy przechowywanych na nośnikach cyfrowych, które są bezcenne i często decydują na przykład o istnieniu firmy. W celu ochrony życia korzystamy z najbezpieczniejszych rozwiązań. Tak samo możemy zrobić z ważnymi, bezcennymi danymi. Poprzez zastosowanie szyfrowania dysków i danych firmy Symantec oraz kontroli dostępu zyskujemy możliwość pełnego zabezpieczenia danych oraz kontroli nad osobami mającymi do nich dostęp. Sisoft proponuje zarówno przystępne ceny, proste w obsłudze bardzo dobrej jakości programy do szyfrowania, a także kursy i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa w firmie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring gps pojazdów »

  Zajmujemy się usługami optymalizacji tras przejazdu, monitoringu GPS pojazdów oraz usługami wsparcia procesów projektowych z dziedziny przetwarzania i dostarczania map cyfrowych
  Oprogramowanie autorstwa firmy InnovaGTech zostało opracowane na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych celem zapewnienia wsparcia firmom zajmującymi się logistyką towarów.
  Aplikacja optymalizująca zapewnia wsparcie nie tylko w zakresie obliczenia i przedstawienia optymalnych tras ale także ułatwia codzienną pracę logistyka przy tworzeniu wielu scenariuszy trasowych.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • System MES »

  Planowanie jest to jedna spośród zasadniczych funkcji kierowania przedsiębiorstwem, która występuje na wszelkich jego poziomach. Planowanie zastyga się z działaniem. Mapa pracy wytycza zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na produkty finalne.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Support-IT - Kompleksowa obsługa informatyczna firm »

  Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną firm aby firma mogła skoncentrować się na tym, co dla jej rozwoju i funkcjonowania jest najważniejsze.

  Pozostaw nam wszystkie zagadnienia związane z informatyką, serwisem komputerów i kas fiskalnych.

  Zapewniamy internetowy i telefoniczny support. W razie większych problemów - przyjedziemy aby je rozwiązać!

  Obsługa informatyczna pomoże obniżyć Twoje koszty, zapewnić stabilną pracę systemu, zgodną z Twoimi potrzebami, zwiększyć zadowolenie Twoich klientów i pracowników.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Serdecznie zapraszamy na http://www. it-szkolenia. eu, w celu zaznajomienia sie z naszą unikalna ofertą szkoleniową. Proponujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i sporo innych. Jesteśmy prestiżowym i najstarszym ośrodkiem szkoleniowym w kraju. Organizujemy wysokiej jakości kursy informatyczne, dla różnorodnego typu spółek. Dysponujemy profesjonalną i wykwalifikowaną ekipą trenerów, która przeszkoliła już masę fachowców w naszym kraju. Wykonujemy szkolenia na zlecenie i stale trafiamy do specjalnych potrzeb danego kursanta. Świadczymy także wsparcie it dla wszelkich naszych odbiorców, z nami za każdym razem masz pewność że w trakcie fachowej konsultacji, rozproszymy wszelkie twoje wątpliwości.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fitnet- oprogramowanie dla obiektów sportowych. »

  Fitnet to branżowe wielokierunkowe oprogramowanie dla centr rozrywek i obiektów sportu i rekreacji;basenów, aquaparków, parków zabaw, gabinetów
  kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej; spa, wellness, salonów masaży. Nowoczesne rozwiązania elektronicznego systemu obsługi
  klienta, sprzedaży biletów, rezerwacji i monitoringu doposażamy w urządzenia monitorujące elektroniczne szatnie, zamki czasowe, klucze i
  identyfikatory. System Fitnet to równocześnie szeroko rozbudowany program do generowania różnorodnych raportów i analiz, pozwalających zobrazować stan bieżących rezerwacji oraz planować kampanie promocyjne i reklamowe do określonych
  grup odbiorców. W skład kompleksowej, systemowej obsługi klienta wchodzi
  również możliwość drukowania dowolnej ilości kart wstępu, rabatowych, legitymacyjnych i identyfikatorów.
  Fitnet proponuje dogodą formę płatności miesięcznej, lub dożywotnie licencje po jednorazowej opłacie oraz stałą pomoc techniczną i informatyczną.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze, kasy samoobsługowe - PosGroup »

  Przedsiębiorstwo PosGroup działa w ścisłej współpracy z Hilltech realizując obsługę i dostarczając nowoczesne rozwiązania bankom, instytucją, urzędom itp. Na ofertę składa się kilka kategorii produktów i usług. Terminale płatnicze - Verifone VX 675, Ingenico Pinpad, Ingenico ICT 220. Opłatomaty, kasy samoobsługowe i systemy kasowe. Firmę posiada doświadczoną kadrę pracowników.

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • CLeAR - producent systemów ERP »

  Firma ma swoich przedstawicieli w różnych regionach kraju.
  W swoim portfelu kadrowym ma informatyków różnych specjalności: projektantów, systemowców, programistów, sprzętowców, grafików...
  Organizowane są szkolenia dla użytkowników systemu zarówno w Warszawie jak i w siedzibach klientów.
  Firma udostępnia bazy testowe na własnym serwerze dla obecnych jak i potencjalnych klientów.
  Od 2010 roku firma współpracuje z Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk na polu dydaktyczno-szkoleniowym. Studenci uczestniczą w ćwiczeniach z wykorzystaniem systemu Clear-Pro przy udziale firmy CLeAR.
  System Clear-Pro podlega stałej modernizacji i rozbudowie funkcjonalnej.
  Powstał projekt nowego systemu Finansowo-Księgowego (z możliwością współpracy z systemem Clear-Pro). Cechą wyróżniającą ten system FK – wśród oferowanych dla średnich i małych przedsiębiorstw – będą wymiary, np. : działalności, projekty, miejsca powstawania kosztów, centra zysków i inne (funkcjonalność niezbędna dla rachunkowości zarządczej).
  Prace programistyczne nad modułem CRM zostały zakończone.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wystawianie faktur po angielsku »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla organizacji państwowych i prywatnych. Swoją ofertę kierujemy do firm, które są zobligowane do wystawiania faktur według polskich przepisów podatkowych. nNaszym atutem jest połączenie pasji i wiedzy, dzięki czemu jesteśmy w stanie konkurować z największymi dystrybutorami tego typu aplikacji. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki i informatyki do poszerzania horyzontów inżynierii oprogramowania. nNasze usługi obejmują analizę potrzeb, pomoc w instalacji i wdrożeniu, pomoc w zakresie użytkowania oraz sprzedaż usługi chmury pod bazę sieciową. nZapraszamy do kontaktu przed zakupem jak i pomoc techniczną w razie problemów.

  Data dodania: 13 02 2019 · szczegóły wpisu »