Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Systemy zarządzania treścią

Systemy zarządzania treścią Organizacja, która korzysta z reklamy w sieci, musi pamiętać o ciągłej oraz bieżącej aktualizacji swojej strony www.

Domniemanie ewentualnego kontrahenta odwiedzającego witrynę internetową, iż na stronie nie wprowadzono żadnych zmian, a także nie była aktualizowana, doprowadzi do zbudowania negatywnego obrazu firmy, po czym jak wynika z przeprowadzonych badań marketingowych zniechęci go do powtórnych wizyt.

W związku z czym nasza przedsiębiortwo postanowiła wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stworzyła doskonałą alternatywę dla kosztownych i czasochłonnych aktualizacji, zlecanych do tej pory zewnętrznym specjalistom, czyli Systemy Zarządzania Treścią z rodziny Sparro CMS.

System Zarządzania Treścią (CMS) to nietrudny w obsłudze, a także dający mnóstwo możliwości system oprogramowania służącego do zarządzania zawartością szybkiej witryny internetowej.

Najważniejszą ideą systemu typu content manager jest ciągła aktualizacja strony internetowej oraz pomoc użytkownikom, którzy nie są w posiadaniu wystarczającej wiedzy technicznej. System Zarządzania Treścią Sparro CMS znakomicie wpisuje się w te założenie.

Systemy Zarządzania Treścią Sparro CMS nie ma potrzeby,aby były instalowane na komputerze klienta, albowiem w całości są aplikacją on-line, co jest następnym pozytywnym aspektem Systemu Sparro CMS. Tego typu rozwiązanie podwyższa poziom elastyczności i dostępności również wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo danych. Ponadto Sparro CMS pozwala na pełne zarządzanie witryną internetową od kreacji po zmianę treści w całym cyklu jej życia online.

Nasi doświadczeni programiści zmienią System Sparro CMS tak, aby dostosować go do nietypowych wymagań użytkownika. Programujemy System Sparro CMS w taki sposób, aby był w pełni użyteczny i prosty w obsłudze dla naszych Klientów.

Szczegóły strony www.sparro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sparro.pl:

Systemy zarządzania treścią

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwerownia »

  Centrum Komputerowe dynamicznie rozwija swoją ofertę, zasoby technologiczne i ludzkie. Współpracuje z wieloma światowymi producentami sprzętu, oprogramowania i rozwiązań IT, zdobywając szerokie grono zadowolonych klientów, prowadzi szkolenia informatyczne. Dziś CK ZETO SA jest nie tylko stabilnym dostawcą produktów i usług ale również profesjonalnym i sprawdzonym doradcą i partnerem biznesowym. Szerokie portfolio produktów, bogate doświadczenie w zakresie złożonych projektów, firma zajmuje się projektowaniem serwerowni i umiejętnie reaguje na potrzeby dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego.Wirtualizacja jest jedną z rzeczy którą wykonujemy. Wirtualizacja umożliwia efektywniejsze wykorzystanie istniejących zasobów sprzętowych. Centrum komputerowe rozwija również w swej działalności korespondencję masową, dzieki której twoja firma może zaoszczędzić dużo pieniędzy sprawdź sam.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia do zarządzania projektami »

  Pm-compass to proste narzędzie, które w znacznym stopniu wspomaga zarządzanie projektami w niewielkich zespołach. Narzędzie umożliwia między innymi: tworzenie WBS projektów ? tworzenie grup zadań, zadań i kamieni milowych, tworzenie zależności między zadaniami, przypisywanie wykonawców do zadań, rozliczanie czasu pracy każdego z członków naszego zespołu zespołu. Jest to niezastąpiona aplikacja onlina nieodzowna w funkcjonowaniu firm.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Insert »

  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Insert na terenie Bydgoszczy. Oferujemy swoim klientom zarówno możliwość zakupu całej dostępnej linię produktów tej firmy jak i również instalację oraz system wdrożeniowy. Linia programów liczy ponad 15 sztuk, które wspomagają między innymi dział sprzedaży, magazynowy, produkcji, usprawnia dział księgowy, kadrowo-płacowy, itd. Wszystkie produkty tej firmy dostępne są w naszym sklepie internetowym, serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • VPS Windows »

  VPS365 to wirtualne serwery prywatne, dedykowane pod hosting Windows. Na VPS365 możesz hostować różnego rodzaju aplikacje, działające w środowisku Windows - np. programy do prowadzenia firmy, takie jak systemy Comarch, pakiety biurowe i inne programy. VPS Windows pozwoli Ci wyeliminować problem zarządzania infrastrukturą IT w firmie. Wybierz pakiet, dostosowany do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do fakturowania dla małych firm »

  Jeszcze nigdy wystawianie faktur nie było tak bardzo proste. Od dziś już nie musisz być osobiście w biurze, aby móc wystawić fakturę dla użytkownika. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i wszystko wykonasz online. Co więcej zdołasz także wystawić fakturę bezpośrednio z komputera swojego klienta. A wszystko bez bojaźni o bezpieczeństwo danych. Oprogramowanie dla firm Intea gwarantuje całkowitą kontrolę danych w systemie. Zaoszczędzisz czas a dodatkowo nerwy. Możesz wyjechać na wakacje i w tym samym czasie posiadać dostęp do systemu swojej firmy.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • System MES »

  Planowanie jest to jedna spośród zasadniczych funkcji kierowania przedsiębiorstwem, która występuje na wszelkich jego poziomach. Planowanie zastyga się z działaniem. Mapa pracy wytycza zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na produkty finalne.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Firma oferuje pakiet modułów do zarządzania jakością ISO oraz obiegu dokumentacji elektronicznej. W ofercie można znaleźć też np. wnioski urlopowe, zarządzanie umowami i rejestrację nadgodzin czasu pracy.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • ChromeCRM »

  Firma ChromeCRM jest dostawcą nowoczesnego systemu CRM, który wyróżnia się łatwością użycia, intuicyjnością oraz bardzo krótkim czasem uruchomienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odwiedź stronę http://simple.com.pl/ »

  Zintegrowane systemy informatyczne to rozwiązanie, które znajduje coraz większe zastosowanie w różnych przedsiębiorstwach. Wierzymy, że to skuteczny sposób na rozwój i unowocześnianie firm z branż między innymi takich jak: medycyna, budownictwo czy sektory edukacyjne. Właśnie w tym celu oferujemy naszym klientom sprawdzone produkty najlepszej jakości, które pomogą im zarządzać firmą. Na stronie www. simple. com. pl każdy może zapoznać się z naszymi usługami i wybrać te, które odpowiadają jego potrzebom.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • SIEF-IT Sp. z o.o. »

  Dzięki platformie Sky-Shop można założyć sklep internetowy w 5 minut. To bardzo proste i pozbawione jakichkolwiek problemów. Bardzo chętnie pomożemy Państwu we wszystkim co ma związek z zakładaniem swojego sklepu internetowego bądź równie dobrze jego przenosinami na naszą platformę. Na stronie naszego systemu sklepowego można dowiedzieć się więcej o naszej działalności.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »