Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Systemy zarządzania treścią

Systemy zarządzania treścią Organizacja, która korzysta z reklamy w sieci, musi pamiętać o ciągłej oraz bieżącej aktualizacji swojej strony www.

Domniemanie ewentualnego kontrahenta odwiedzającego witrynę internetową, iż na stronie nie wprowadzono żadnych zmian, a także nie była aktualizowana, doprowadzi do zbudowania negatywnego obrazu firmy, po czym jak wynika z przeprowadzonych badań marketingowych zniechęci go do powtórnych wizyt.

W związku z czym nasza przedsiębiortwo postanowiła wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stworzyła doskonałą alternatywę dla kosztownych i czasochłonnych aktualizacji, zlecanych do tej pory zewnętrznym specjalistom, czyli Systemy Zarządzania Treścią z rodziny Sparro CMS.

System Zarządzania Treścią (CMS) to nietrudny w obsłudze, a także dający mnóstwo możliwości system oprogramowania służącego do zarządzania zawartością szybkiej witryny internetowej.

Najważniejszą ideą systemu typu content manager jest ciągła aktualizacja strony internetowej oraz pomoc użytkownikom, którzy nie są w posiadaniu wystarczającej wiedzy technicznej. System Zarządzania Treścią Sparro CMS znakomicie wpisuje się w te założenie.

Systemy Zarządzania Treścią Sparro CMS nie ma potrzeby,aby były instalowane na komputerze klienta, albowiem w całości są aplikacją on-line, co jest następnym pozytywnym aspektem Systemu Sparro CMS. Tego typu rozwiązanie podwyższa poziom elastyczności i dostępności również wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo danych. Ponadto Sparro CMS pozwala na pełne zarządzanie witryną internetową od kreacji po zmianę treści w całym cyklu jej życia online.

Nasi doświadczeni programiści zmienią System Sparro CMS tak, aby dostosować go do nietypowych wymagań użytkownika. Programujemy System Sparro CMS w taki sposób, aby był w pełni użyteczny i prosty w obsłudze dla naszych Klientów.

Szczegóły strony www.sparro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sparro.pl:

Systemy zarządzania treścią

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Saldeo - programy dla biur rachunkowych »

  Jeśli masz prywatne biuro rachunkowe i wspierasz inne firmy w prowadzeniu swojej księgowości to prawdopodobnie zaciekawi Ciebie propozycja firmy Saldeo. W sieci dostępne są rozmaite programy dla biur rachunkowych, tymczasem nasze odróżnia się spomiędzy nich pod wieloma względami. W pierwszej kolejności oferujemy je w zakresie abonamentu miesięcznego. Jego wysokość jest uzależniona od wielkości liczby konsumentów, jaką posiada Twoje biuro. Powoduje to, że masz możliwość z niego zrezygnować z miesięcznym okresem wypowiedzenia, nie ponosząc specjalnych kosztów. W takim procesie rozliczania masz gwarancję, że nasze oprogramowanie będzie przez cały czas aktualizowany i nie będzie po kilku latach martwym oprogramowaniem. Jeśli pożądasz efektywnie zarządzać księgowością w biurze rachunkowym lub swojej firmie, to skorzystaj z naszego oprogramowania zbudowanego szczególnie w tym celu. Jego łatwa obsługa w dużym stopniu przyśpiesza tego typu przedsięwzięcia.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logsoft - Lite WMS, system obsługi magazynu wysokiego składu »

  Firma Logsoft istnieje od 2006 r. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych począwszy od zaprojektowania procesów magazynowych po wdrożenie systemu zarządzania magazynem.

  Dzięki systemowi Lite WMS możemy zaoferować rozwiązania znane do tej pory tylko w bardzo kosztownych zarówno w zakupie jak i w utrzymaniu systemach klasy WMS.

  Naszym celem jest wypełnienie luki między prostymi i mało elastycznymi rozwiązaniami a systemami o dużych możliwościach dostosowania do potrzeb klienta (co za tym idzie, bardzo wysokiej cenie).
  System Lite WMS skierowany jest zarówno do pojedynczych magazynów jak i do komercyjnych centrów logistycznych typu 3PL obsługujących wielu zleceniodawców, często o bardzo różnej specyfice.

  Firma świadczy kompleksowe usługi związane z systemem WMS w skład których wchodzą:
  -analiza procesów,
  -dostawa specjalistycznego sprzętu,
  -dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta,
  -integracja z istniejącymi systemami,
  -instalacja,
  -asysta,
  -stały serwis.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moduły systemu ERP »

  Portal informacyjny ERP Systemy obejmuje dokładne i szczegółowe materiały o oprogramowaniu dla biznesu. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw są stałym narzędziem każdej firmy. Serwis ERP Systemy zainteresuje każdego przedsiębiorcy. Portal zawiera problematykę o najważniejszych elementach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Najistotniejsze obszary obejmujące Serwis ERP Systemy to zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa w danej firmie, logistyka w systemie ERP, wdrożenia systemu ERP, kadry, księgowość.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www »

  W sieci internetowej ciągle przybywa dużo rozmaitych stron WWW, jakie służą nam albo do pracy lub do relaksu. Dzisiaj solidna spółka, jaka nie ma domeny WWW nie może istnieć, dlaczego? Odpowiedź jest łatwa. Każdy korzysta z sieci internetowej i to akurat tutaj dokonuje zazwyczaj zakupów czy decyzji z nimi powiązanych. Trzeba również pamiętać o tym, że posiadanie strony internetowej to dodatkowo ogromne narzędzie marketingu internetowego. Dzięki domenie WWW ciągle będziemy mogli przesyłać klientom dane o nowych usługach czy towarach. Jest to dodatkowo najtańsza odmiana reklamy internetowej, jaka dociera do bardzo wielu ludzi w krótkim czasie. Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie internetowej prestiż twojej firmy znacznie się podniesie, a umieszczone na niej wiadomości o twojej działalności i oferowanych usługach podniesie wielkość sprzedaży i mniemanie o spółce. Dlatego akurat już dziś skorzystaj z propozycji firmy, jaka projektuje strony internetowe, to właśnie dzięki niej zaistniejesz w sieci.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • pl.firmao.net »

  Właściciele wielu firm zmuszeni są do wydawania dużych kasy na profesjonalne oprogramowanie, w ogromnej liczbie przypadków okazuje się przy tym, że znaczące inwestycje nie chcą się zwracać, a teoretycznie niezawodne skrypty przynoszą firmie więcej strat niż zysków. Oprogramowanie w Internecie Firmao to więc rozwiązanie, wobec którego żadna z tych ludzi nie ma możliwość przejść obojętnie, odznacza się bowiem profesjonalizmem i starannością wykonania, której brakuje wielu innym rozwiązaniom dostępnym właśnie na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje w tym kontekście oprogramowanie CRM umożliwiające specjalistyczne kontrolowanie stosunkami z tymi podmiotami, które współpracują z naszą korporacją. Warto natomiast zwrócić uwagę na działający z poziomu wyszukiwarki program do faktur, a ponadto specjalny program magazynowy, który ułatwia bezstresowe administrowanie korporacją.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie -DoradcyERP.pl »

  Doradztwo it. Dostarczamy oprogramowanie dla firm m. in. finanse i księgowość, kadry i płace, fakturowanie, magazyn, programy dla firm produkcyjnych. Tworzymy strony www i sklepy internetowe. Naszym atutem jest pozycjonowanie stron. Pozycjonowanie www to proces, który wymaga wiedzy i zaangażowania. Bardzo dobrze znamy rynek oprogramowania w Polsce, i ich dostawców. Poznaliśmy setki firm wdrażających systemy ERP, co pozwala nam w szybki i skuteczny sposób doradzać w zakresie wyboru systemu zarządzania. Braliśmy udział w realizacji projektu 8. 2. w obszarze e-usług. Posiadamy swoje strony i sklepy internetowe, co dało nam praktyczną wiedzę z zakresu rozwiązań e-commerce. Jesteśmy specjalistami z zakresu pozycjonowania stron, o czym świadczą czołowe pozycje naszych Klientów w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • SERWISANT - Oprogramowanie dla firmy montażowo-serwisowych »

  Usprawnij pracę swojej firmy montażowo-serwisowej z wiodącym oprogramowaniem SERWISANT firmy RETEK. Na rynku jest naprawdę znikoma ilość dobrych aplikacji dla firm z Państwa branży. SERWISANT zapełnia tą lukę.

  SERWISANT jest systemem usprawniającym pracę firmy montażowo-serwisowej, który wspiera jej działania już od pierwszego kontaktu z klientem. Serwisant został zaprojektowany przy współpracy z firmami serwisowymi działającymi w branży wiele lat, co zaowocowało stworzeniem produktu spełniającego realne oczekiwania w najwyższej jakości. Zgodne z polskim prawem.

  Zobacz co zyska twoja firma:
  :: Zarządzaj strategicznymi informacjami bezpośrednio w SERWISANCIE
  Umowy, zlecenia, indeksy, produkty, faktury, skany dokumentów, pracownicy - wszystko w jednym miejscu, logicznie powiązane.

  :: Popraw relacje z klientem, zwiększ zyski
  System z wyprzedzeniem czasowym powiadomi Cię o nadchodzącym serwisie lub wyślę informację o kliencie, z którym warto nawiązać stałą współpracę.

  :: Posiadaj zawsze szczegółowe i aktualne informacje.
  Analizuj, planuj i działaj skutecznie wykorzystując liczne raporty. Zrezygnuj z tony papierowych dokumentów i mozolnego szukania. W Serwisancie takie informacje masz na wyciągnięcie myszki.

  :: Wystawiaj faktury, rozliczaj zaliczki - prosto i intuicyjnie

  Z programem SERWISANT jesteś o krok od konkurencji. wypróbuj i kup w pełni działającą 5 dniową wersję oprogramowania.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • System do zarządzania projektem »

  Bezbłędne zarządzanie projektami zmusza kierownictwo do odpowiedniego podejścia, czyli określenia planu pracy organizacji, co z kolei jest podstawowym krokiem. To plan, poprzez uwzględnienie celów i strategii przedsiębiorstwa, nadaje kierunek pracy. Ten dokument jest odzwierciedleniem koncepcji, celów i przekonań osoby kierującej danym projektem. Zaraz za tym rodzi się potrzeba wdrażania rozwiązań informatycznych, skoncentrowanych na aktywnościach wchodzących w zakres zarządzania, jak Pmcompass, które prezentują czytelny obraz postępu tych projektów na podstawie solidnych danych, uzyskiwanych na podstawie obiektywnej analizy sytuacji.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Navireo - ERP dla piekarni »

  Navireo – innowacyjny system ERP. Posiada szereg funkcji które ułatwiają pracę w piekarni oraz cukierni. Są one związane z obsługą zamówień i płatności, planowaniem specyficznej produkcji, zarządzaniem relacjami z klientami. Navireo wspiera m. in. specyfikę procesów handlowych i magazynowych. Oprogramowanie posiada pozytywną opinię o innowacyjności. Dzięki temu przy zakupie można skorzystać z ulgi technologicznej.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • INTERCOM Jacek Zalewski »

  Viasoft. pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz między innymi programy do projektowania, nawigacji, narzędziowe, ochrony danych, oraz związane ze środowiskiem Windows i jego najnowszą wersją. Strona internetowa firmy prezentuje każdy produkt w raz z ceną oraz datą, do której obowiązuje licencja.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »