Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Systemy zarządzania treścią

Systemy zarządzania treścią Organizacja, która korzysta z reklamy w sieci, musi pamiętać o ciągłej oraz bieżącej aktualizacji swojej strony www.

Domniemanie ewentualnego kontrahenta odwiedzającego witrynę internetową, iż na stronie nie wprowadzono żadnych zmian, a także nie była aktualizowana, doprowadzi do zbudowania negatywnego obrazu firmy, po czym jak wynika z przeprowadzonych badań marketingowych zniechęci go do powtórnych wizyt.

W związku z czym nasza przedsiębiortwo postanowiła wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i stworzyła doskonałą alternatywę dla kosztownych i czasochłonnych aktualizacji, zlecanych do tej pory zewnętrznym specjalistom, czyli Systemy Zarządzania Treścią z rodziny Sparro CMS.

System Zarządzania Treścią (CMS) to nietrudny w obsłudze, a także dający mnóstwo możliwości system oprogramowania służącego do zarządzania zawartością szybkiej witryny internetowej.

Najważniejszą ideą systemu typu content manager jest ciągła aktualizacja strony internetowej oraz pomoc użytkownikom, którzy nie są w posiadaniu wystarczającej wiedzy technicznej. System Zarządzania Treścią Sparro CMS znakomicie wpisuje się w te założenie.

Systemy Zarządzania Treścią Sparro CMS nie ma potrzeby,aby były instalowane na komputerze klienta, albowiem w całości są aplikacją on-line, co jest następnym pozytywnym aspektem Systemu Sparro CMS. Tego typu rozwiązanie podwyższa poziom elastyczności i dostępności również wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo danych. Ponadto Sparro CMS pozwala na pełne zarządzanie witryną internetową od kreacji po zmianę treści w całym cyklu jej życia online.

Nasi doświadczeni programiści zmienią System Sparro CMS tak, aby dostosować go do nietypowych wymagań użytkownika. Programujemy System Sparro CMS w taki sposób, aby był w pełni użyteczny i prosty w obsłudze dla naszych Klientów.

Szczegóły strony www.sparro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sparro.pl:

Systemy zarządzania treścią

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja Interaktywna WEBimpuls »

  Agencja Interaktywna WEBimpuls posiada szereg usług informatycznych, do których można zaliczyć projektowanie i tworzenie profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych, aplikacji e-commerce oraz własny cms sklepu internetowego, który pozwala na szybkie i bezproblemowe wdrożenie go oraz sprzedaż przez internet. Firma nasza zajmuję się również pozycjonowaniem stron www. Jesteśmy też dystrybutorem oprogramowań dla firm m.in.: Kaspersky, Windows, Corel, Illustrator i wiele podobnych programów.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy dla dzieci »

  Rodzice zainteresowani rozwojem swoich dzieci mają wiele sposobów by zorganizować im pozaszkolną naukę ważnych umiejętności. Jedną z grup takich możliwości są zajęcia pozalekcyjne, inną stanowią programy dla dzieci i młodzieży. Odpowiednio dobrane programy dla dzieci stanowią możliwość doskonalenia przez dziecko umiejętności tych co na kursach i oszczędzenia czasu na dowozach. Ćwiczenia zawarte w programach Akademia Umysłu są nie tylko skuteczne, ale mogą też stanowić ciekawą i przyjemną formę spędzania czasu. Programy posiadają rekomendacje psychologów oraz osób zajmujących się rozwojem sprawności umysłu.Można trenować by zapamiętywać sprawniej niż dotychczas. Trening pamięci to jedna z szans, które proponują zadania zawarte w serii Akademia Umysłu stworzonej przez Biuro Informatyki Stosowanej Format.Firma Format, firma nagrodzona wyróżnieniem ?Produkt roku? sklepu merlin.pl przedstawia edukacyjną serię Akademia Umysłu zawierającą zadania, których przeznaczeniem jest bardziej wydajna pamięć i koncentracja oraz ćwiczenie szybkiego czytania ze zrozumieniem.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • GoogleChecker »

  Główną funkcją Google Checkera jest monitorowanie pozycji słów kluczowych w Google oraz sprawdzanie pozycji domen na zadane słowa bądź frazy kluczowe. Pozycja strony w Google zależy od tak zwanego Page Rank czyli miejscu strony w hierarchii Google. Służy to do odróżnienia wartościowych witryn od spamu. Jeśli posiadamy własną stronę internetową ważne jest sprawdzanie jej pozycji w Google, ponieważ od tego rankingu zależy popularność naszej witryny i to czy ktoś ją w ogóle odwiedza. Należy sprawdzać na bieżąco monitoring pozycji w Google aby być do przodu z nowinkami w Google. Monitoring pozycji jest bardzo ważny dla naszej strony.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • VBS Oprogramowanie dla firm, sklepy internetowe »

  Programy do wystawiania faktur i CRM, tworzenie sklepów internetowych. Przetestuj nowoczesne rozwiązania przez 30 dni. Jako firma obsługujemy kilkaset sklepów internetowych, kilka dużych portali tematycznych. Ściśle współpracujemy z innymi firmami, zajmującymi się projektowaniem oprogramowań i handlem w Internecie takimi jak Meteoryt.pl, Allpay.eu czy Ceneo.pl

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moduły systemu ERP »

  Portal informacyjny ERP Systemy obejmuje dokładne i szczegółowe materiały o oprogramowaniu dla biznesu. Oprogramowanie dla przedsiębiorstw są stałym narzędziem każdej firmy. Serwis ERP Systemy zainteresuje każdego przedsiębiorcy. Portal zawiera problematykę o najważniejszych elementach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Najistotniejsze obszary obejmujące Serwis ERP Systemy to zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa w danej firmie, logistyka w systemie ERP, wdrożenia systemu ERP, kadry, księgowość.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi teleinformatyczne na rynku »

  Branża IT to w obecnych czasach jedna z najbardziej rozpowszechnionych branż na rynku. Specjaliści z dziedziny telekomunikacji oraz informatyki są poszukiwania przez firmy na bardzo dużą skalę. Ciężko sobie dziś wyobrazić jakąkolwiek firmę, działającą na rynku, która nie stosowałaby szeroko pojętego oprogramowania teleinformatycznego. Zarówno małe, średnie, jak i duże firmy wykorzystują w swojej działalności oprogramowanie informatyczne, które ułatwia im codzienne funkcjonowanie i zarządzanie firmą. Firmy z branży IT proponują swoim klientom zaawansowane systemy informatyczne ERP, systemy informatyczne CRM, a także funkcjonalne i nowoczesne systemy kadrowo-płacowe. Nowoczesny program kadrowo-płacowy ułatwiające zarządzanie działem kadr i płac w firmie. Programy te sprawdzają się zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i dużych, a także w administracji publicznej i szkolnictwie. Natomiast systemy informatyczne CRM to systemy wspierające proces sprzedaży, działania marketingowe oraz wszelkie działania związane z obsługą klienta. Systemy informatyczne typu CRM pozwalają na prowadzenie firmowej skrzynki poczty elektronicznej, tworzenie i zarządzanie ofertami firmy i wiele innych. Systemy informatyczne ERP umożliwiają obsługę całej działalności firmy m. in. : fakturowanie i obsługę magazynu, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczanie z urzędami, prowadzenie sklepu internetowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wszystkich wydatków i wpływów, a także wiele innych.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring gps pojazdów »

  Zajmujemy się usługami optymalizacji tras przejazdu, monitoringu GPS pojazdów oraz usługami wsparcia procesów projektowych z dziedziny przetwarzania i dostarczania map cyfrowych
  Oprogramowanie autorstwa firmy InnovaGTech zostało opracowane na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych celem zapewnienia wsparcia firmom zajmującymi się logistyką towarów.
  Aplikacja optymalizująca zapewnia wsparcie nie tylko w zakresie obliczenia i przedstawienia optymalnych tras ale także ułatwia codzienną pracę logistyka przy tworzeniu wielu scenariuszy trasowych.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Softhis »

  Nasze oprogramowanie dla firm posiada jeden z najlepszych systemów. Pozwala nam, to funkcjonalne zarządzanie treścią, dzięki czemu każdy system powiązany z internetem będzie działał właściwie. To właśnie, dlatego systemy cms pozwolą nam na szybsze działanie o czym sami możemy się przekonać testując już w pełni gotowy produkt. Tworzenie aplikacji mobilnych na różne systemy staje się proste zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie założenia jakie wchodzą w grę.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Offigo.pl - Proste zarządzanie czasem pracy online »

  Ewidencja czasu pracy online, szybkie tworzenie grafików, gotowe listy obecności, elektroniczne wnioski urlopowe oraz ich akceptacja to wszystko udostępnia system Offigo. Prosty i intuicyjny w obsłudze pozwoli oszczędzić czas na czynności związane z czasem pracy, które trzeba wykonywać cyklicznie, co miesiąc. Elektroniczne wnioski urlopowe eliminują konieczność wypisywania papierowych wniosków.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • BPC-ONLINE Sp. z o.o. »

  Jeżeli jesteś osobą, która prowadzi firmę, to doskonale zdajesz sobie sprawę, ile problemów może wiązać się z przekazywaniem faktur między kolejnymi osobami i działami. Dlatego dziś oferujemy Ci rozwiązanie, dzięki któremu tego unikniesz! Jest to system FakturyManager, który umożliwia dostęp do wszystkich Twoich faktur przy pomocy jednego kliknięcia. Dzięki digitalizacji dokumentów nie musisz martwić się, że któryś z nich zostanie zagubiony czy zniszczony. Nie wahaj się ani chwili dłużej, wypróbuj go już dziś!

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »