Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Wyroby gumowe

Wyroby gumowe Zaplecze techniczne plus wykwalifikowana załoga jednostki UTEX zezwalają na kompleksową obsługę każdego interesanta i zaopatrywanie wyrobów najwyższej jakości. Następnym zakresem aktywności naszej firmy jest obróbka skrawaniem metali barwnych i stali, produkcja form wtryskowych, szklarskich oraz form do wulkanizacji gumy, wykrojników, obróbka odkuwek itp. Do adaptacji tych misji posiadamy prawidłowo wyposażony park maszynowy od uniwersalnego po specjalistyczny. Cały potencjał wytwórczy nagromadzony jest w jednej hali produkcyjno - biurowej co ułatwia równoczesne zarządzanie, nadzór i obsługę Klienta.

Szczegóły strony www.utex.biz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.utex.biz.pl:

Wyroby gumowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Flex elektronarzędzia »

  Zawodowcom i amatorom przemysłu i rzemiosła polecamy najlepszej jakości wytwory liderów na rynku elektronarzędzi, maszyn i materiałów ściernych. Dzięki nowoczesnym technologiom, obróbka najtrudniejszych materiałów będzie skuteczna i przyniesie właściwie efekty. W asortymencie narzędzia ręczne, frezy i piły, materiały do polerowania, elektronarzędzia, artykuły BHP, szlifierki, artykuły ścierne. Jeżeli wprowadzamy nowe produkty, śledzimy ich funkcjonowanie, a klientom zapewniamy posprzedażową obsługę. Mającym jakiekolwiek wątpliwości podajemy nr tel: 61 661 60 50.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zawiesia »

  Schmalz Sp. z o.o. jest dystrybutorem materiałów oraz systemów Firmy VacuWorld na terenie Polski. Posiadamy ogólnoświatową sieć dystrybucji, aby móc szybko i kompetentnie doradzać naszym klientom. Dzięki temu zbudowaliśmy markę znaną na całym świecie. W Naszej ofercie znajdują się miedzy innymi: podciśnieniowe systemy obsługi oraz podciśnieniowe systemy mocujące. Zapewniamy oraz gwarantujemy pełen profesjonalizm w wykonywanej przez Nas pracy.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe dla każdego. »

  Zobaczenie dziesiątki najwyższych budowli (drapaczy chmur) jest dla niektórych celem życia. Tego rodzaju wieżowce to prawdziwe dzieła obecnej architektury, przy budowie których wykorzystano konstrukcje stalowe. Niektóre z nich zaprojektowane zostały przez najpopularniejszych i najlepszych w swoim fachu architektów. Aby tego rodzaju budynki mogły powstać potrzeba wielotygodniowej pracy i obliczeń, które umożliwiają określenie, jakie konstrukcje stalowe powinny zostać wykorzystane dla konkretnej budowli. Trwałość konstrukcji stalowych oraz zapewnienie bezpieczeństwa przyszłym użytkownikom obiektu to zadania priorytetowe dla wykonawców projektu wielkich budynków. Konstrukcje stalowe, które stanowią najważniejszą część budynku poddawane są testom wytrzymałości oraz maksymalnych obciążeń. Trzeba wykluczyć wszystkie ewentualne zagrożenia, które mogą spowodować katastrofy budowlane. Konstrukcje stalowe same w sobie są bardzo wytrzymałe, ale nieodpowiednie ich ułożenie w przypadku budynków wielokondygnacyjnych, wysokich może być tragiczne w skutkach. W dzisiejszych czasach architekci maja już dość duże doświadczenie w tego typu projektach.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Działamy na rynku kilkunastu lat Firma Metalplast specjalizuje się projektowaniu i produkcji kontenerów. Oferta firmy Metalplast kierujemy do klientów prywatnych oraz firm i instytucji. Główną dziedziną naszej firmy są sprzedaż i wynajem kontenerów. Zaangażowanie, fachowość oraz terminowość - to wszystko sprawia, że jesteśmy najczęściej wybieraną firmą. Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami. MEtalplast - Oborniki Wielkopolskie, ul. Łukowska 7/9.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Produkcji Folii EFEKT PLUS Sp. z o.o. »

  Efekt Plus jest firmą, która działa od kilkunastu lat i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Głównym przedmiotem naszej bieżącej działalności jest sprzedaż hurtowa folii stretch. Wszystkim naszym odbiorcom proponujemy szeroki wybór produktów. Są w tej grupie folia ręczna, folia stretch maszynowa oraz folia jumbo. Wytwarzamy folie przeźroczyste oraz wielokolorowe, odznaczające się różnym stopniem rozciągliwości. Jako producent folii zaopatrujemy firmy o różnorodnym profilu. W roku 2007 wdrożyliśmy system zarządzania jakością, co spowodowało, że możemy łatwiej konkurować na rynku. Folia stretch czarna to aktualnie jeden z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych. Pomaga ona zabezpieczać ładunki umieszczane na paletach. Jest to wytrzymały i wydajny materiał opakowaniowy dzięki swoim właściwościom rozciągającym. Wytwarzane przez nas folie przydadzą się w firmie handlowej, a także usługowej. Zapraszamy Państwa do zainteresowania się naszą ofertą oraz do składania zamówień na fax albo pocztą elektroniczną - więcej informacji o firmie.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płyta obornicka »

  Specjałem polecanej wśród konsumentów biznesowych firmy REMO S.C. jest urozmaicona panorama artykułów z sektora najwyższej próby płyta warstwowa do modernizacji dachów oraz różnorodnego gatunku ścian różnorodnych budynków mieszkalnych lub komercyjnych. Akcesoryjnym triumfem artykułu w zakresie wysokiej próby płyta obornicka z regionów Wielkopolski byłoby kompleksowe, wysoce rzetelne likwidowanie fenomenów rozszerzalności termicznej materiału, jaka wręcz przekłada się na zoptymalizowaną wytrzymałość, jak również praktyczność jakiegokolwiek sortymentu sklepienia dachowego. Szersze informacje z domeny ?płyty warstwowe ? koszty czy charakterystyka? udostępnione są zaraz po jednostkowym skierowaniu się któregokolwiek przyszłego kooperanta spółki Remo.pl Hale Stalowe Innowacyjnej Generacji na patronacką, każdego dnia redagowaną platformę w Internecie. Licencjonowane płyty warstwowe REMO S.C charakteryzują rewelacyjne parametry energooszczędne lub preferencyjne kosztorysy. Na potrzeby regularnych konsumentów Remo.pl patronacki sklep w Internecie proponuje rozliczne promocje. Dane kontaktowe - Zapraszamy!

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chwytaki magnetyczne - Sklep ENES »

  Witamy Państwa w naszym Sklepie Internetowym z chwytakami magnetycznymi przemysłowymi!
  Możecie Państwo zakupić urządzenia, które wykorzystywane są w branży przemysłowej jako narzędzia służące do ponoszenia i przenoszenia ciężkich elementów ze stali magnetycznej.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uchwyty spawalnicze - Sklep ENES »

  Już teraz, dzięki naszemu Sklepowi Internetowemu z uchwytami i kątownikami spawalniczymi Strong Hand Tools możecie Państwo nabyć narzędzia, które spowodują, że zrezygnujecie z obecnie używanych, niedostosowanych do potrzeb przedmiotów używanych podczas operacji spawalniczych.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Endo-Tech Buczma Wiśniewski Sp. j. »

  Nasza firma swym klientom proponuje wysokiej jakości elastyczne endoskopy techniczne. Zadaniem takich specjalistycznych kamer inspekcyjnych jest docieranie do trudno dostępnych miejsc, w celu ich dokładnego sprawdzenia. Nasze produkty są wyposażone w elastyczne wzierniki. Można je wyginać na dowolne sposoby. Dzięki nim możliwe jest zapisanie nagranych plików w pamięci urządzeń.

  Data dodania: 12 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ex-Con Sp. Z.O.O. »

  Firma EX-Con Polska Sp. Z. O. O. oferuje kompleksowe dostawy elementów i części do automatyki przemysłowej. Posiada w asortymencie produkty od uznanych niemieckich producentów, jak Bopla, Rose, Pflitsch czy Wiska. EX-Con Polska Sp. Z. O. O. jest częścią EX-CON East GmbH. W jej ofercie znajdziesz korytka kablowe, obudowy przemysłowe czy złącza.

  Data dodania: 02 08 2018 · szczegóły wpisu »