Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

BardoMed Sp. z o.o.


W ofercie naszej firmy BardoMed klienci mogą znaleźć dla siebie profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny. Dysponujemy u siebie między innymi profesjonalnym sprzętem do reedukacji chodu LiteGait, przenośne aparaty do fizykoterapii, sprzęt do kinezyterapii. Bogaty wybór sprzętu sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować konkretne produkty dla każdego klienta. Warto zatem sprawdzić nasze urządzenia do elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii oraz magnetoterapii.

Szczegóły strony www.bardomed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bardomed.pl:

BardoMed Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep medyczny sklep rehabilitacyjny sprzęt ortopedyczny »

  Prowadzimy sprzedaż zarówno w internecie jak i w tradycyjnym sklepieMedyczno-Rehabilitacyjnym. To pozwala nam oferować produkty przez Nas sprawdzone, zarówno pod względem jakości jak i trwałości. Spośród setek modeli i dostawców proponujemy to, co najlepsze. produktów, najlepszych światowych marek. Zatrudniamy doświadczonych fizjoterapeutów, którzy podpowiedzą i pomogą przy wyborze właściwego sprzętu, dostosowanego do Państwa potrzeb. Zapewniamy produkty o najwyższej jakości.Preparat regenerujący uszkodzone komórki, opracowali naukowcy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Jest wyjątkowy, bo składa się ze składników krwi samego pacjenta ? wyjaśnia jeden z twórców wynalazku dr Henryk Bursig.Preparat o nazwie ?PF-Gel? zdobył złoty medal na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Innowacji Innova w Brukseli w 2011r oraz Złoty Medal na Targach Wynalazków INPEX w Pittsburgu USA w 2012 roku. ?Nasz pomysł jest na tyle uniwersalny, że będzie można go używać w medycynie regeneracyjnej, ortopedii, onkologii, transplantologii. Może być też dobrym sposobem dostarczenia leków miejscowo? ? powiedział PAP jeden z autorów wynalazku dr med. Henryk Bursig z Banku Tkanek Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Opracowany przez śląskich młodych naukowców preparat umożliwia podanie komórek, które zregenerują uszkodzone komórki pacjenta. Jest przygotowywany ze składników krwi samego leczonego oraz białka zwanego fibrynogenem. ?Długo nie było skutecznego sposobu wprowadzania żywych komórek do ustroju człowieka, a zwłaszcza do miejsca uszkodzenia, np. jeżeli trzeba je podać do stawu kolanowego, mięśni itp. Próbowano to robić wcześniej w przy pomocy zawiesin, które powinny utrzymać się w miejscu uszkodzenia, ale nie zawsze było to możliwe? ? wyjaśnił PAP dr Bursig. Dlatego uczeni zaczęli podejmować próby ?przymocowania? komórek w ten sposób,

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • BackJoy ? zmień swoją postawę »

  Korektory postawy BackJoy, dzięki opatentowanemu kształtowi, gwarantują odpowiednie ustawienie miednicy i kręgosłupa w czasie siedzenia. Wspomagają również mięśnie pośladkowe, odciążają kość ogonową oraz guzy kulszowe. Dają użytkownikowi komfort i stabilizację. Polecane są dla pracowników biurowych, kobiety w ciąży, kierowców, dzieci. BackJoy jest świetny dla każdego, kto długo przebywa w pozycji siedzącej. Dzięki temu, że jest lekki i ma przenośną konstrukcję, możesz go zabrać gdziekolwiek zechcesz. Modele stabilizatora, różnią się między sobą kolorami oraz wykończeniem wierzchniej warstwy siedziska. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Dr Sapporo.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybka Piłka »

  Pewnie każdy kto walczy z problemem alergii szczerze pożąda, aby trapiące go problemy się skończyły. U chorych notorycznie zdarza się zapalenia błony śluzowej nosa, które to z kolei objawia się podrażnieniem nosa, katarem, jak i świerzbieniem oczu. Do innych objawów alergicznych można też dorzucić pokrzywki oraz inne kłopoty na skórze, na przykład podrażnienie i opuchnięcia. Na dodatek uczulenie spowalnia powszednie funkcjonowanie, zmysł węchu bywa słabszy, posiadamy trudności ze spaniem. Nie pozostaje to bez wpływu na ludzkie działanie. Radzenie sobie z objawami alergii absolutnie nie musi być trudne ani też krzywdzące. Ponieważ farmaceutyk Rupafin bez problemów da sobie radę z takimi uciążliwościami jak swędzenie czy też uczuleniowy nieżyt nosa. Rupatadyna, powoduje, że terapia podrażnień skórnych jest prędka jak i absolutnie nie boli. Przyjmowanie leku Rupafin staje się ogromnie wygodne, ponieważ jest on w postaci pigułek i działa on do 24 h. Co również istotne nie wywołuje on zaburzeń związanych ze skupieniem.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka szpitalne »

  Bez znaczenia czy jest ci potrzebne pojedyncze łóżko szpitalne regulowane, czy chciałbyś wyposażyć w nie cały oddział, już dziś zapraszamy do korzystania z przygotowanej przez nas oferty. Nasze przedsiębiorstwo Egerton ma szerokie doświadczenie w branży lekarskiej, dbamy o to by regularnie poszerzać nasz asortyment oraz wzbogacać wiedzę, by zagwarantować naszym klientom zupełne zadowolenie z przygotowanych przez nas produktów a także z kompetentnej obsługi. Znajdziesz w asortymencie naszym dodatkowo: łóżka szpitalne, wózki szpitalne, wózki funkcyjne, stoły do przewozu pacjentów oraz wyposażenie sal dla pacjentów. Zobacz już dziś na naszym portalu!

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • HOLTER - urządzenie medyczne - Kompendiu »

  Przygotowaliśmy dla Państwa rzetelne kompendium wiedzy o zdrowiu. Pierwsze publikowane przez nas zagadnienia dotyczą schorzeń kardiologicznych. Na stronach naszego serwisu będziemy się starać, bliżej Państwu przybliżyć tematykę wybranych chorób układu krążenia, a także przedstawić metody jakimi sobie z nimi radzi współczesna medycyna.
  Omówimy rolę holterów ciśnieniowych i EKG w procesie diagnozy, a także powiemy o ciśnieniomierzach i elektrokardiografach - dzisiaj praktycznie niezbędnych urządzeniach w procesie leczenia chorób serca. Mamy nadzieję, że informacje jakie uzyskają Państwo na naszym portalu doskonale wspomogą profilaktykę w walce z chorobami serca i układu krążenia.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep medyczny Kielce »

  Sklep medyczny medart posiadający wieloletnie doświadczenie w handlu sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym oferuje szeroki asortyment dla urody i zdrowia oraz umożliwia uzyskanie zakupu z refundacją NFZ. Nasz doświadczony sprzedawca pomoże państwu wybrać najlepsze rozwiązania.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotele do masażu - Rest Lords »

  Resrlords powstał z pasji do relaksu. Nasza firma jest dystrybutorem foteli z masażem. W naszej ofercie możesz znaleźć produkty światowych marek takich jak Massaggio i Tokuyo. Dzięki wieloletniej pracy z fotelami masującymi naszym kontrahentom oferujemy jedynie sprawdzone urządzenia. Fotele, których sprzedaż prowadzimy są urządzeniami o najlepszych parametrach jakościowych dotyczących materiałów z których zostały wykonane. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, iż prowadzimy serwis sprzedawanych przez nas produktów w dowolnym miejscu.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Dla Alergika »

  Internetowy sklep dla alergika z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Dzięki różnorodności i dostępności asortymentowej z wielu kategorii oraz dynamicznego poszerzania oferty rośnie liczba naszych odwiedzających oraz klientów, a naszą markę dodatkowo umacniają rekomendacje środowiska medycznego. Oferujemy m. in. produkty przeznaczone do utrzymania czystości i higieny w domu alergika, odzież dermatologiczna, specjalistyczny sprzęt AGD, preparaty celowe na alergeny, testy medyczne, pościel, pokrowce, produkty apteczne oraz specjalna linia produktów antyalergicznych przeznaczonych dla najmłodszych.

  Zapraszamy na zakupy!

  Zamówienia i kontakt
  tel. 22 490 22 22
  sklep@alergia.med.pl

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • PROMEDYCZNY.PL »

  Sklep Promedyczny. pl w swoim asortymencie posiada wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny, jak również sprzęt, wykorzystywany w gabinetach kosmetycznych oraz gabinetach masażu. Wszystkie urządzenia są w pełni sprawne, Promedyczny posiada również dodatkową ofertę dla domów pomocy społecznej, współpracując z placówkami i dostarczając im sprzęt. W sklepie znajdziemy między innymi: aparaty do laseroterapii i światłoterapii, łóżka rehabilitacyjne, wanny do kąpieli leczniczych i mnóstwo innych.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Farmaceutyczna Cezal Lublin »

  Cezal to firma zajmująca się hurtową i detaliczną sprzedażą sprzętu medycznego. Ponadto w ofercie firmy znajdują się meble i narzędzia medyczne, materiały opatrunkowe oraz obuwie i odzież medyczna. Firma prowadzi swoją działalność na terenie Lublina i okolic, a dzięki własnej bazie transportowej oferuje szybki dowóz zamówionych produktów. Ponadto świadczy profesjonalne usługi doradcze dotyczące wyboru właściwego sprzętu. Produkty dystrybuowane przez firmę opatrzone są atestami oraz podlegają pełnej gwarancji.

  Data dodania: 11 01 2019 · szczegóły wpisu »