Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

.: Sklep medyczny

.: Sklep medyczny Medyczny sklep internetowy DOMIMED pragnie przedstawić bogatą ofertę zarówno sprzętu specjalistycznego, jak i wysokiej jakości produktów do użytku domowego renomowanych producentów. Oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt posiadający gwarancję producenta. Wszystkie urządzenia dostępne w naszym sklepie posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i gwarancje. Zapewniamy autoryzowaną obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną na terenie całej Polski.

OFERTA:
* ciśnieniomierze
* inhalatory
* termometry
* elektryczne szczoteczki do zębów
* końcówki do szczoteczek elektrycznych
* irygatory
* glukometry
* laktatory
* podgrzewacze pokarmu
* wyparzacze
* wagi
* stetoskopy
i wiele innych.

Szczegóły strony www.domimed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.domimed.pl:

.: Sklep medyczny

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep medyczny sklep rehabilitacyjny sprzęt ortopedyczny »

  Prowadzimy sprzedaż zarówno w internecie jak i w tradycyjnym sklepieMedyczno-Rehabilitacyjnym. To pozwala nam oferować produkty przez Nas sprawdzone, zarówno pod względem jakości jak i trwałości. Spośród setek modeli i dostawców proponujemy to, co najlepsze. produktów, najlepszych światowych marek. Zatrudniamy doświadczonych fizjoterapeutów, którzy podpowiedzą i pomogą przy wyborze właściwego sprzętu, dostosowanego do Państwa potrzeb. Zapewniamy produkty o najwyższej jakości.Preparat regenerujący uszkodzone komórki, opracowali naukowcy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Jest wyjątkowy, bo składa się ze składników krwi samego pacjenta ? wyjaśnia jeden z twórców wynalazku dr Henryk Bursig.Preparat o nazwie ?PF-Gel? zdobył złoty medal na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków i Innowacji Innova w Brukseli w 2011r oraz Złoty Medal na Targach Wynalazków INPEX w Pittsburgu USA w 2012 roku. ?Nasz pomysł jest na tyle uniwersalny, że będzie można go używać w medycynie regeneracyjnej, ortopedii, onkologii, transplantologii. Może być też dobrym sposobem dostarczenia leków miejscowo? ? powiedział PAP jeden z autorów wynalazku dr med. Henryk Bursig z Banku Tkanek Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Opracowany przez śląskich młodych naukowców preparat umożliwia podanie komórek, które zregenerują uszkodzone komórki pacjenta. Jest przygotowywany ze składników krwi samego leczonego oraz białka zwanego fibrynogenem. ?Długo nie było skutecznego sposobu wprowadzania żywych komórek do ustroju człowieka, a zwłaszcza do miejsca uszkodzenia, np. jeżeli trzeba je podać do stawu kolanowego, mięśni itp. Próbowano to robić wcześniej w przy pomocy zawiesin, które powinny utrzymać się w miejscu uszkodzenia, ale nie zawsze było to możliwe? ? wyjaśnił PAP dr Bursig. Dlatego uczeni zaczęli podejmować próby ?przymocowania? komórek w ten sposób,

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Aparatów Słuchowych »

  W naszym Centrum Aparatów Słuchowych, można nie tylko dobrać sobie wysokiej klasy, analogowe, cyfrowe, kieszonkowe i inne różne aparaty słuchowe, ale również wykonać podstawową i pełną diagnostykę słuchu. Posiadamy kontrakt z NFZ łódzkim, opolskim, pomagamy w uzyskaniu różnych dofinansowań.(PCPR, MOPR)Najważniejszym celem firmy Centrum Aparatów Słuchowych jest zapewnienie ludziom z ubytkiem słuchu prowadzenia aktywnego i produktywnego życia. W zależności od możliwości i potrzeb dopasowujemy aparaty najwyższej klasy zauszne, wewnątrzuszne lub miniaturowe, ukryte w kanale usznym tzw. aparat wewnątrzkanałowy.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortezy Zamst dla sportowców »

  Stabilizatory stawów marki Zamst, zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas treningów oraz zapobiegają pogłębianiu się wcześniejszych urazów. Spełniają jednocześnie 3 najbardziej istotne kryteria profesjonalnej ortezy sportowej: wygodę, osiągniętą przy pomocy odpowiednich materiałów, komfortowemu dopasowaniu i przyleganiu do ciała; skuteczność, gwarantowaną przez wysoki poziom wybiórczej stabilizacji; bezpieczeństwo, które wynika z braku elementów metalowych mogących uszkodzić ciało podczas aktywności sportowej. Efekt stabilizacji został uzyskany przez zastosowanie niełamliwego plastiku oraz mieszanki kauczukowo-silikonowej. Ortezy Zamst są projektowane w nowoczesnej Japonii przez zespół pasjonatów. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Dr Sapporo.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łóżko rehabilitacyjne bielsko »

  Firma Handlowo-Usługowa REKON zajmuje się w swojej działalności sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, jak również prowadzi komis tych urządzeń. Wśród przyrządów, którymi dysponuje firma mogą Państwo znaleźć: łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, skutery inwalidzkie, wózki toaletowe, podnośniki pacjenta, rollatory jak również sprzęt pielęgnacyjny. Wypożyczalnia oferuje Państwu łóżka rehabilitacyjne i medyczne, wózki inwalidzkie ręczne oraz kule rehabilitacyjne. Firma posiada swoją siedzibę w Bielsku-Białej i na terenie miasta świadczy bezpłatny dowóz i montaż wypożyczanych łóżek rehabilitacyjnych.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vigget »

  Vigget to firma trudniąca się produkowaniem urządzeń medycyny fizykalnej, czyli kurującej za wykorzystaniem zmiennego pola magnetycznego. Nasze sprzęty ułatwią ci zwalczyć dokuczliwości bólowe, zwłaszcza bóle pourazowe i bóle kości. Wielu lekarzy potwierdza skuteczność naszych urządzeń. Sprzęt naszej firmy wyróżnia się potwierdzoną pewnością oraz posiada potrzebne certyfikaty oraz jest kompatybilny z polskimi normami. Dla nas zawsze najbardziej ważne jest zdrowie i wygoda klienta.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meddev - Wyroby medyczne »

  Oferujemy wdrażanie systemów zarządzania jakością dla firm z branży medycznej, kosmetycznej.

  Wyroby medyczne ze względu na swoje przeznaczenie (ochronę zdrowia) podlegają szczególnym regulacją prawnym, których spełnienie jest warunkiem wprowadzenia wyrobu do obrotu i gwarancją że wyrób jest bezpieczny. Naszą rolą jest pomoc w spełnieniu wymienionych wymagań przez Klientów przy zachowaniu optymalnej procedury postępowania i przy równoczesnym zabezpieczeniu interesów wszystkich stron czyli zarówno dostawców jak i finalnych odbiorców wyrobów medycznych.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dla Seniora Marta Krzak »

  Sprzedajemy sprzęt medyczny przeznaczony osobom starszym. W naszej ofercie znajduje się asortyment rehabilitacyjny i ułatwiający życie niepełnosprawnym. Wszystkie produkty w naszym sklepie charakteryzują się certyfikacją jakościową. Dysponujemy, np. poduszkami ortopedycznymi, przyrządami przeciwbólowymi, sprzętem do wykonywania podstawowych ćwiczeń.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Verum Tomasz Olejniczak »

  Firma Repsimed zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego marki Philips Respironics, są to między innymi inhalatory, aparaty CPAP, koncentratory tlenu oraz inne maszyny do leczenia bezdechu sennego, wykonywania tlenoterapii czy nebulizacji. Odpowiedni sprzęt dobiera się do indywidualnych potrzeb pacjenta. Każda maszyna objęta jest kilkuletnią gwarancją.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Twój Sklep Medyczny »

  Twój Sklep Medyczny powstał w 2017 roku w lipcu. Jest to sklep zajmujący się sprzedażą produktów medycznych, sprzętu medycznego, sprzętu ortopedycznego, sprzętu rehabilitacyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opisem firmy na stronie http://www. twojsklepmedyczny. pl

  Data dodania: 22 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mam Ciśnienie »

  Mam Ciśnienie jest inicjatywą, powstałą dzięki współpracy doświadczonych fachowców, w trosce o zdrowie i życie każdego człowieka. Serwis ten jest użytecznym kompendium wiedzy o nadciśnieniu oraz specjalistycznie wyposażonym sklepem. Specjaliści z Mam Ciśnienie uświadamiają mieszkańców naszego kraju o problemie nadciśnienia tętniczego, nauczają, wspomagają profilaktykę, jak też pomagają w wyborze właściwego sprzętu. W sklepie klienci mogą znaleźć ciśnieniomierze automatyczne, zegarowe, naramienne oraz wiele innych, funkcjonalnych akcesoriów. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – nasi fachowcy są zawsze do dyspozycji klienta.

  Data dodania: 06 12 2017 · szczegóły wpisu »