Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Hurtownia Farmaceutyczna Cezal Lublin


Cezal to firma zajmująca się hurtową i detaliczną sprzedażą sprzętu medycznego. Ponadto w ofercie firmy znajdują się meble i narzędzia medyczne, materiały opatrunkowe oraz obuwie i odzież medyczna. Firma prowadzi swoją działalność na terenie Lublina i okolic, a dzięki własnej bazie transportowej oferuje szybki dowóz zamówionych produktów. Ponadto świadczy profesjonalne usługi doradcze dotyczące wyboru właściwego sprzętu. Produkty dystrybuowane przez firmę opatrzone są atestami oraz podlegają pełnej gwarancji.

Szczegóły strony cezal.lublin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę cezal.lublin.pl:

Hurtownia Farmaceutyczna Cezal Lublin

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzęt jednorazowego użytku - Medical Trade »

  Sklep MedicalTrade specjalizuje się w sprzedaży sprzętu jednorazowego użytku oraz środków dezynfekcyjnych renomowanych producentów: KDMedical, Polfa Lublin, Becton Dickinson i wielu innych.
  Dbamy o praktyczny wymiar oferowanych rozwiązań i dlatego nasza oferta skupia wyłącznie najlepsze, sprawdzone artykuły z sektora medycznego.
  Wierzymy, że otaczająca nas rzeczywistość ulega nieustannej zmianie i dlatego rozumiemy potrzebę ciągłej analizy oraz optymalizacji naszej oferty produktowej.
  W kontaktach biznesowych staramy się trzymać jasnych i prostych zasad. Uważnie słuchamy naszych Kientów, szanując ich czas oraz pieniądze.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka masujące »

  Użytkowników szukających masażu i relaksu w domu zapraszamy na serwis www o łóżkach masujących. Na tej stronie www znajdziecie Państwo nie jedynie wiadomości o konkretnych cechach łóżek, ale także o typach masażów, zarówno takich zdrowotnych, jak i relaksujących. Z pewnością tego typu łóżka posłużą każdemu, kto ma problemy zdrowotne, na które pomocnym lekiem są tego typu masaże.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt weterynaryjny »

  Grupa Medyczna zajmuje się rozprowadzaniem aparatury medycznej i świadczy usługi serwisowe. W ramach asortymentu mieszczą się aparaty EKG, rozmaity sprzęt weterynaryjny i sprzęt do innych badań. Ochoczo zostają tu klientami publiczne jednostki służby zdrowia, a także eksperci posiadający prywatne gabinety. Można zakupić monitor pacjenta zaciągając kredyt bankowy albo bazując na leasingu finansowym. Firma oferuje korzystne zasady finansowania, ponieważ współpracuje z instytucjami dysponującymi wspaniałymi propozycjami. Holtery, aparaty EEG, pulsoksymetry to jedne z całej masy urządzeń, które można tutaj otrzymać. System USG marki SonoSite to sprzęt, który prosto się dezynfekuje. Jest to system wyjątkowo lekki. Należałoby dodać, że jeśli ulegnie zalaniu, będzie w stanie dalej pracować. Niewątpliwy atut stanowi świetny ekran dotykowy. Zlecane badania USG Doppler przeprowadzane są więc wyjątkowo fachowo. Konsumenci, których interesuje radiografia cyfrowa, również znajdą tutaj aparaty dla siebie. Modelom określonych aparatów przypisane są zdjęcia.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rękawiczki lateksowe »

  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną rękawiczek diagnostycznych. Mamy w swojej ofercie rękawiczki lateksowe, rękawiczki winylowe i rękawiczki nitrylowe. Wszystkie rękawiczki są w wersjach pudrowanych i bezpudrowych. Rękawiczki lateksowe są wykonane z naturalnej gumy, świetnie nadają się do ochrony przed łagodnymi kwasami, alkoholami, zasadami oraz rozcieńczalnikami. Wadą tych rękawiczek jest brak odporności na tłuszcze i prawdopodobieństwo wywoływania uczulenia. Dlatego alternatywą są rękawiczki winylowe odporne na oleje, smary, rozpuszczalniki i tłuszcze pochodzenia roślinnego. Produkty te posiadają niewielką elastyczność, dlatego optymalnym rozwiązaniem są rękawiczki nitrylowe. Mają one wszystkie plusy rękawiczek lateksowych i winylowych. Poza tym zabezpieczają przed dostaniem się mikroorganizmów. Rękawiczki diagnostyczne stosuje się w: medycynie, stomatologii, przemyśle spożywczym, cateringu, przemyśle motoryzacyjnym, transporcie, przemyśle maszynowym i w przy pracach porządkowych.

  Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • WYNAJEM SPRZĘTU MEDYCZNEGO I REHABILITACYJNEGO »

  Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego ALLMED oferuje wynajem specjalistycznego sprzętu który ułatwia życie codzienne osobą po udarach, wylewach, wypadkach losowych oraz przewlekle chorym. Dzięki naszej wypożyczalni sprzętu medycznego nie muszą państwo wydawać dużych kwot. Można również sprawdzić czy dany sprzęt będzie potrzeby i czy sprawdzi się w określonych warunkach użytkowania. Wynajęcie sprzętu medycznego takiego jak: łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, materace przeciwodleżynowe, kule, laski, balkoniki i wiele innych jest dziecinnie proste, wystarczy zadzwonić do nas podać adres a my sprzęt przywieziemy, zmontujemy i powiemy jak użytkować. Działamy na terenie całego kraju, zadzwoń i sprawdź koszty dostawy do twojej miejscowości. Sprzęt który wynajmujemy można również u nas zakupić gdyż prowadzimy sklep medyczny i zajmujemy się sprzedażą zarówno sprzętu nowego jak i używanego. Podobnie funkcjonuje stworzony przez nas sklep internetowy sklepallmed. pl. Sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Orteo. pl to specjalistyczny sprzęt zapewniający swoim klientom bogaty wybór sprzętu rehabilitacyjnego. Znajdziemy tu przede wszystkim różnego rodzaju ortezy i stabilizatory (w tym ortezy barku, kolana oraz nadgarstka), akcesoria do plastrowania dynamicznego (m. in. plastry Kinesio Tex Gold oraz K-Aktive), przyrządy do ćwiczeń (piłki rehabilitacyjne, taśmy Thera Band) oraz wiele innych akcesoriów służących rehabilitacji oraz profilaktyce przeciwurazowej. Zarówno profesjonalni sportowcy, jak i osoby starsze znają tu sprzęt, który może im pomóc w procesie rehabilitacji, jak i w codziennych czynnościach podczas dochodzenia do zdrowia po urazie.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Testy urządzeń RTG »

  MEASURE laboratorium badawcze - testy aparatów rentgenowskich. Jesteśmy czołową firmą na rynku pomiarów i testów parametrów fizycznych urządzeń RTG o zasięgu ogólnopolskim. Stale współpracujemy z ponad 1000 jednostek publicznej i prywatnej służby zdrowia na terenie całego kraju. Oferujemy wykonanie testów specjalistycznych urządzeń RTG wszystkich typów. Posiadamy akredytację AB 1314 wydaną przez Polskie Centrum Akredytacji. Oferujemy najniższe ceny.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mark Protetik »

  Mark Protetik to rozbudowany kompleks protetyczny, w skład którego wchodzą Pracownia Ortopedyczna Mark Protetik, Zakład Ortopedyczny Konstancin oraz Pracownia Ortopedyczna Pro-Ad. Firma istnieje od 1990 roku i specjalizuje się w produkcji zaawansowanych protez nóg, kończyn górnych, ortez i innych akcesoriów ortopedycznych i protetycznych.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Grefe - Have a great life filtry samoprzylepne na nos »

  Proponujemy państwu unikalny produkt. Nowość na polskim rynku: samoprzylepne filtry na nos, które stanowią unikalną barierę dla wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, alergenów, smogu, pyłów, bakterii i wirusów.
  Przede wszystkim jest to produkt dla osób borykających się z alergią wziewną (badania wykazały, że filtry blokują 99% alergenów). Poprawa stanu zdrowia jest widoczna już po 2-3 dniach. Objawy takie jak na przykład katar, ból zatok, ból głowy, zmęczenie ustępują.
  W drugiej kolejności produkt może być stosowany zapobiegawczo jako ochrona przed smogiem również tym najgroźniejszym PM2. 5 (92% skuteczności), zanieczyszczeniami powietrza oraz bakteriami (79%) i wirusami (77%). Udając się do miejsc publicznych takich jak centra handlowe, kina czy w szczególności gabinety lekarskie i szpitale można w znacznym stopniu ochronić się przed zarażeniem od osób chorych, tym bardziej w okresie wysokiej zachorowalności na grypę.

  Data dodania: 16 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Danlab Danuta Katryńska »

  W ramach usług firmy Danlab znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie laboratorium. Wyposażamy laboratoria w nowoczesne i wysokozaawansowane urządzenia, akcesoria oraz meble laboratoryjne. Na naszej stronie internetowej Danlab znajdą Państwo pełen katalog produktów. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną propozycję, wycenę i termin realizacji zamówienia.

  Data dodania: 06 11 2017 · szczegóły wpisu »