Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków Firma szkoleniowa Effect Group realizuje szkolenia otwarte w Warszawie i Krakowie oraz szkolenia zamknięte w takich obszarach działalności jak: logistyka, HR, kadry, interpersonalne, zakupy, produkcja, export, import, zarządzanie zasobami ludzkimi, techniki sprzedaży, windykacja należności, negocjacje, obsługa klienta. Szczegółowe informacje dotyczące planowanych szkoleń dostępne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy zespół Effect Group.

Szczegóły strony www.effectgroup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.effectgroup.pl:

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Systemy zarządzania jakością »

  Korzyściami wynikłymi z wdrożenia systemów zarządzania jakością będą np. gwarancja wymaganego standardu jakości produktów i usług, wzrost podaży dzięki wzrastającemu popytowi wśród usatysfakcjonowanych klientów, a także obniżka kosztów wytwarzania wyrobów, które nie spełniają wymogów. Dr Halicki i Partnerzy świadczą kompleksowe usługi w zakresie wdrażania ISO: doradztwo, szkolenia i przeprowadzanie auditów (wewnętrznych, zgodności, zapobiegających korupcji).

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Attyka - szkolenia kolejarzy »

  Attyka to spółka, która została stworzona w 1997 roku. Od początku swej działalności nasza firma oferuje szkolenia kolejarzy (okresowe) oraz kursy kwalifikacyjne związane z bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Organizowane przez nas szkolenia dla kolejarzy przeznaczone są m.in. dla drużyn trakcyjnych i manewrowych, dyżurnych ruchu, nastawniczych i rewidentów taboru. Naszymi wykładowcami są osoby o dużych kwalifikacjach i długoletnim doświadczeniu w dziedzinie kolejnictwa. Dzięki temu kursanci szybko i gruntownie opanowują umiejętności nieodzowne do wykonywania funkcji związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Specjalnością naszej firmy są również badania techniczne i naprawa lokomotyw.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwinięcie Laplace'a: wyznacznik macierzy »

  Jak obliczyć wyznacznik macierzy krok po kroku, używając rozwinięcia Laplace'a, metody Sarrusa i operacji elementarnych na wierszach i kolumnach macierzy? Filmy video z wytłumaczeniem teorii, przykładami i rozwiązaniami zadań krok po kroku. Nauka do kolokwium lub egzaminu z algebry liniowej on-line: komfortowo, efektywnie i tanio. Wyznacznik macierzy wymiaru 2x2, 3x3 i 4x4, metody rozwiązywania równań z wyznacznikiem oraz przykłady jak obliczać wyznacznik z liczbami zespolonymi. Każdy moduł lekcyjny w serwisie jest warty więcej niż godzina klasyczny korepetycji, z tą różnicą, że dostęp do filmów wideo jest dwutygodniowy. Na stronie czekają do pobrania arkusze wzorów i własności, które ułatwią każdemu studentowi rozwiązywanie zadań i przygotowania do kolokwium. Najważniejsze własności wyznacznika macierzy to: wyznacznik macierzy diagonalnej jest równy iloczynowi elementów stojących na głównej przekątnej macierzy, wyznacznik macierzy z wierszem lub kolumną zer jest równy zero. Naucz się jak obliczać wyznaczniki macierzy i zdaj nawet najtrudniejsze kolokwium.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Rozejrzyj się za firmą z doświadczeniem, za firmą, która poda Ci pomocną dłoń profesjonalnie. Dedal Konsulting to odpowiednie doradztwo strategiczne, organizacyjne i HR. Ponadto szeroka płaszczyzna szkoleń dla kadry kierowniczej oraz pracowników zadowoli nawet najbardziej wymagających. Siłą naszej firmy są wysoko wykwalifikowani trenerzy, pragnący doradzać, szkolić i pomagać. Współpracując z nami, nigdy nie zostaniesz sam!

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Prokadra »

  Prokadra jest firmą, która organizuje m.in. szkolenia dla małych przedsiębiorstw, a także korporacji. Klientami są także instytucje państwowe. Firma organizuje szkolenia w Krakowie ? metropolii, gdzie jest dużo firm. Potrzebne są tobie lub twojej firmie szkolenia handlowe ? napisz do Prokadra. Firmę Prokadra cechuje profesjonalna obsługa klienta a także bardzo szeroka oferta.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KaISO »

  Powstała 1 listopada 2003 roku firma KaISO zajmuje się szkoleniami, konsultacjami, wdrażaniem i doskonaleniem systemów ISO, którymi są: ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, PN-N / OHSAS 18001, ISO
  22000, ISO 27001, ISO 50001, HACCP, PN-EN 15038. Oprócz w.w. szkoleń, istnieje wiele innych bardzo mocno dedykowanych dla państwa. Nasza oferta na: http://kaiso.pl/pl_oferta,15.html

  Misją naszej firmy jest dobro klienta!!!

  Warto nam zaufać, ponieważ:
  -posiadamy 18-letnie doświadczenie zawodowe w standardach ISO,
  -wdrożyliśmy systemy ISO w 50 zakładach,
  -przeszkoliliśmy ponad 3 000 osób,
  -braliśmy udział w ponad 400 auditach certyfikujących,
  -współpracujemy z jednostkami certyfikującymi,
  -eksperci naszej firmy nie tylko prowadzą szkolenia i wdrażają systemy ISO, ale są również Auditorami Certyfikującymi posiadającymi uprawnienia IRCA,
  -do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie, bardzo dokładnie identyfikując zakres prac do wykonania,
  -podejmujemy się każdego tematu z naszej branży, nawet takich z którymi inni sobie nie poradzili,
  -projekty realizujemy na najwyższym poziomie, terminowo i za dobrą cenę,
  -nie płacicie Państwo nic z góry, pierwsza faktura jest za wykonaną rzetelnie i przyjętą przez Państwa pracę,
  -projekty realizujemy skutecznie (ich weryfikację przeprowadzają niezależne jednostki certyfikujące),
  -udzielamy gwarancji i szybko podejmujemy ewentualne działania korygujące.

  http://kaiso.pl/pl_szkolenia,3.html -szkolenia
  http://kaiso.pl/pl_wdrazanie-iso,4.html -wdrażanie
  http://kaiso.pl/pl_doskonalenie,60.html -doskonalenie

  Na życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania imprezy.

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo odpowiedz na każde z nurtujących pytań z zakresu naszej branży!

  Kontakt: biuro@kaiso.pl

  Zapraszamy do współpracy!!!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Florystyka od podszewki »

  Rób w życiu to, co naprawdę lubisz! Jeśli uwielbiasz zapach i delikatność kwiatów, wstąp do nas ? Gliwicka szkoła florystyczna zaprasza. Nauka florystyki i sztuka układania kwiatów zaintrygują Cię jeszcze bardziej, kiedy zostaniesz uczestnikiem naszych kreatywnych zajęć. Szkolenia aranżacji wnętrz rozwiną Twoją pomysłowość pod czujnym okiem, jakim obserwować Twoje postępy będzie mistrz florystyki. Na kursie: pomocnik florysty poznasz podstawy fachu florysty. Miej fach w ręku i zadbaj o swoją przyszłość!

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca Wrocław »

  Od 7 lat zajmujemy się kompleksową nauką tańca. Przeszkoliliśmy już kilkaset osób, a doświadczenie jakie zebraliśmy w trakcie naszych prac, pozwala nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie oraz elastycznie dopasowywać się do wymagań naszych Klientów. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, z profesjonalnym podejściem do sprawy. Wyrozumiałość, cierpliwość i odpowiednie dordztwo sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wybierz naszą szkołe tańca i przekonaj się, że warto.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dodatkowe Olsztyn »

  Witamy w Centrum Edukacji dla Dzieci i Dorosłych "Strefa Rozwoju" w Olsztynie. Zapraszamy na inspirujące zajęcia dla maluchów, przedszkolaków, dzieci szkolnych oraz ludzi dorosłych w każdym wieku. Wyjątkowa oferta naszej placówki polega m. in. na dobraniu zajęć dla rodziców i ich dzieci tak, by odbywały się w tym samym czasie, co daje możliwość ciekawego spędzenia czasu i rozwoju dla całej rodziny. Tematy warsztatów są zróżnicowane i dotyczą wielu dziedzin: psychologii, tańca, ruchu, edukacji językowej i matematycznej, rękodzieła, samoobrony i terapii. Organizujemy również szkolenia dla nauczycieli oraz przyjęcia urodzinowe dla dzieci. W czasie ferii zimowych i wakacji prowadzimy półkolonie dla dzieci. Wynajmujemy pomieszczenia, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Labor Sp. z o.o. »

  Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej Labor-Krakow. pl. Zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP i UDT. Nasze kursy są bardzo ciekawe i więcej w nich praktyki, niż teorii. Wychodzimy z założenia, że kursy powinny być praktyczne, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »