Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków Firma szkoleniowa Effect Group realizuje szkolenia otwarte w Warszawie i Krakowie oraz szkolenia zamknięte w takich obszarach działalności jak: logistyka, HR, kadry, interpersonalne, zakupy, produkcja, export, import, zarządzanie zasobami ludzkimi, techniki sprzedaży, windykacja należności, negocjacje, obsługa klienta. Szczegółowe informacje dotyczące planowanych szkoleń dostępne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy zespół Effect Group.

Szczegóły strony www.effectgroup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.effectgroup.pl:

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia energetyczne »

  Jesteśmy cieszącą się zaufaniem firmą istniejącą na terenie Polski od ponad 19 lat, dzięki temu posiadamy wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie przeprowadzanych przez nasz szkoleń. Świadczymy kompleksowe szkolenia energetyczne, szkolenia na wózki widłowe oraz BHP. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej na temat szkoleń oraz kursów przez nas przeprowadzanych zachęcamy do odwiedzin naszej strony w celu zapoznania się z całą ofertą.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.abc-learning.pl - kursy e-learningowe »

  d 2010 roku centrum ABC Learning działa na rynku.Jest to placówka edukacyjna kształcąca przez Internet. Centrum jest skutkiem działania kilku osób, profesjonalistów w zakresie informatyki, biznesu i sieci internetowej. Działalność spółki umożliwia zorganizowanie kursów edukacyjnych i zarządzanie nimi. Cała praca polega na funkcjonowaniu platformy, za pomocą której udostępniona jest edukacja. Kursy e-learningowe prowadzone są przez najlepszych trenerów w zakresie marketingu oraz prowadzenia biznesu. Jeśli chciałbyś się wiele nauczyć, zdecyduj się na abc learning.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników szkolenia »

  Meta Rekrutacja i Selekcja Pracowników to zespół doświadczonych ekspertów, którzy oferują najskuteczniejsze metody i techniki rekrutacji i selekcji pracowników. Na naszej stronie znajdziesz darmowe szkolenia oraz mnóstwo materiałów jak zatrudniać najlepszych pracowników w procesie skutecznej i efektywnej rekrutacji i selekcji pracowników. Oferujemy również zaawansowane szkolenie video: Meta Rekrutacja i Meta Selekcja Pracowników - pierwsze w Polsce szkolenie video oraz szkolenie stacjonarne uczące jak diagnozować talenty w procesie rekrutacji i selekcji pracowników bez konieczności używania jakichkolwiek testów i kwestionariuszy.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK Jazda »

  Pragniesz poczuć komfort i niezależność? Uwielbiasz podróżować? A może po prostu chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Zdobądź prawo jazdy kategorii B z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców JAZDA. Główne atuty naszej oferty to kursy przyspieszone (15 i 30 dniowe) oraz najtańsze we Wrocławiu godziny doszkalające. Wszystkim kursantom proponujemy skuteczny program, kursy doszkalające, poprzez współpracę z wykwalifikowanymi instruktorami i wykładowcami oraz indywidualne podejście do każdego przyszłego kierowcy. JAZDA to ośrodek mieszczący się w samym sercu strefy egzaminacyjnej, co z pewnością jest naszym ważnym walorem. Lata doświadczeń sprawiły, że bardzo dobrze poznaliśmy oczekiwania oraz wymagania osób, które do nas przychodzą. Do swojej pracy podchodzimy z życzliwością oraz determinacją. Uczymy z pasją, a wysoka jakość naszych usług sprawia, że każdy kursant ma poczucie dobrze wykonanego zadania podczas kilkudziesięciu godzin przygotowań do egzaminu. Z czasem także odkrywa on w sobie prawdziwą radość z jazdy samochodem. Prawo jazdy to nie tylko dokument. Z nami pokochasz bycie kierowcą!

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z kosztorysowania! »

  Oferujemy Państwu kursy z zakresu kosztorysowania ? obsługi aplikacji NORMA PRO I NORMA STANDARD. Profesjonalni trenerzy wprowadzą Państwa w tajniki kosztorysowania robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zajęcia mają charakter warsztatów więc pozwalają nabyć praktyczne umiejętności sporządzania kosztorysów. Zapraszamy! Terminy szkoleń dostępne na naszej stronie www. Teraz kursy dostępne w atrakcyjnej cenie!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP on-line - Sułkowski »

  Szkolenia bhp i ppoż w formie on-line to nowoczesne rozwiązanie, jakie proponuje zainteresowanym klientom firma Sułkowski, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Szkolenia realizowane są dla wszystkich pracowników, w tym posiadamy specjalne programy dla pracowników administracyjnych, dla kadry kierowniczej oraz pracowników związanych z branżą bhp lub ppoż. Szczegółowy cennik oraz programy szkoleń dostępne są na stronie www firmy.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa CTS »

  Firma Customized Training Solutions oferuje kompleksowe podejście do szkolenia. Nasze kursy to nie tylko nauka power shell. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować między innymi kurs oracle - zarządzania bazami danych. Oprócz szkoleń dla branży IT proponujemy również kursy zarządzania oraz szkolenia prawne.
  Szczególnie warto zwrócić uwagę na szkolenie active directory kurs, który poszerzy wiedzę z hierarchicznych baz danych.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • EconStatMath Project - Szkolenia »

  EconStatMath Project oferuje cały wachlarz szkoleń dotyczących praktycznego zastosowania metod ilościowych oraz naukowych. Wśród jednodniowych szkoleń można zaleźć następujące tematy i zagadnienia:

  • Analiza danych rzeczywistych z wykorzystaniem metody Monte Carlo
  • Mikroekonomia – od teorii do praktyki
  • Modelowanie i prognozowanie rynków finansowych
  • Pozyskiwanie, przetwarzanie i prezentacja danych makroekonomicznych z elementami analizy statystycznej. Wprowadzenie do badań empirycznych
  • Prognozowanie przy wykorzystaniu metod naiwnych opartych na wygładzaniu wykładniczym
  • Wielowymiarowa analiza szeregów czasowych
  • Zastosowanie zogniskowanego wywiadu grupowego (FGI) w badaniu postaw i preferencji konsumentów.

  Szkolenia są kierowane zarówno do środowiska akademickiego, jak i do osób związanych z biznesem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Przekazywana przez nas wiedza ma bowiem charakter uniwersalny i nade wszystko praktyczny.

  Data dodania: 22 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging »

  Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging to podmiot o dużym doświadczeniu, którego specjalizacją jest dermatologia oraz medycyna estetyczna. Szkolenia z tego zakresu są w pełni profesjonalne, kompletne i prowadzone przez grono wybitnych ekspertów o dużym doświadczeniu. Gwarantują one znakomite przygotowanie do pracy w zawodzie.

  Data dodania: 18 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Board-room.pl – sale spotkań dla zarządu w Warszawie »

  Boardroom w Warszawie to sale na spotkania zarządu, w klimacie przestrzennego apartamentu: z kominkiem, z szerokimi fotelami, z panoramicznym przeszkleniem.
  W naszych salach znajdziecie wszystko, co niezbędne, aby przeprowadzić profesjonalne szkolenie, spotkanie zarządu lub prezentację biznesową.
  Oferujemy m. in. duże, wygodne fotele lub fotele biurowe ze stołami, monitory oraz sprzęt do telekonferencji, flipcharty z wyposażeniem, projektor z ekranem a także serwis kawowy i klimatyzację.
  Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia usług m. in. o wynajęcia kamery, dostęp do łazienki z sauną, dedykowaną asystentkę oraz consierge.

  Data dodania: 09 09 2020 · szczegóły wpisu »