Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkolenia kursy e-learning

Szkolenia kursy e-learning Firma LearnUp Sp. z o.o. to nowoczesna technologia wspierająca realizację celów biznesowych organizacji. Świadczy usługi z zakresu e-learnigu i blended learningu, dostarcza platformę e-learningową oraz inne usługi w modelu SaaS, z przewagą rozwiązań merytorycznych nad informatycznymi. Oferuje wiedzę w zakresie pozyskiwania środków unijnych na projekty e-learningowe. Jakość działań LearnUp podkreślają zadowoleni klienci oraz znane marki. Na stronie można zapoznać się z referencjami od klientów takich firm jak: Solar, Vision Express, Almirall, Baxter, A-T SA i wiele innych.

Szczegóły strony www.learnup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.learnup.pl:

Szkolenia kursy e-learning

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polska Izba Gospodarcza Czystości - stowarzyszenie czystości »

  Polska Izba Gospodarcza Czystości powstała w 2008 roku przejmując ponad 10 letni okres działań na rzecz poprawy i propagowania standardów jakości usług oraz statusu pracownika w sektorze profesjonalnego urzymania czystości, zainicjowanych i prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Czystości.
  Obecnie zrzeszamy 101 członków, działających w 3 specjalistycznych sekcjach:
  -firm sprzątających,
  -dystrybutorów,
  -pralnictwa.

  Z dużym powodzeniem współtworzymy wydarzenia związane z zagadnieniem czystości na scenie międzynarodowej. Realizujemy nowatorskie projekty edukacyjne (ponad 5000 przeszkolonych pracowników), organizujemy zajęcia praktyczne, konferencje oraz szeroko zakrojone kampanie promocyjne w środkach masowego przekazu.

  Polska Izba Gospodarcza Czystości jest ważnym europejskim członkiem ISSA oraz Europejskiej Federacji Czystości.

  Dołącz do Nas i sprawdź jak jeszcze możemy pomóc.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Jaki ma być nowoczesny przedstawiciel handlowy, jak skutecznie zarządzać zespołami sprzedaży, w jaki sposób wykreować przyszłych menadżerów sprzedaży? Podobnych pytań jest wiele. Jeżeli poszukują Państwo firmy szkoleniowej, która wskaże właściwy kierunek rozwoju w sektorze sprzedaży, warto skorzystać z naszych szkoleń! Efektywnie podnosimy umiejętności. Zespół trenerów, psychologów, specjalistów w dziedzinie doskonalenia kompetencji menadżerskich oraz sprzedażowych wskaże właściwy tor działania. Szkolenia handlowe to połączenie obszernej teorii z umiejętnościami praktycznymi, będącymi efektem doświadczeń z wieloletniej pracy w różnego typu organizacjach. To najlepsza rekomendacja! Zapraszamy na szkolenia otwarte oraz szkolenia zamknięte na potrzeby konkretnej firmy. Z nami każdy sprzedawca podnosi swoje kompetencje. Nasi trenerzy przeprowadzając dokładną analizę potrzeb szkoleniowych, wiedzą, jakie elementy należy dopracować, aby dana organizacja sprawnie funkcjonowała w branży handlowej. Poruszamy zagadnienia skutecznych technik sprzedaży w obszarze B2B, B2C, czy D2D. Ponadto zajmujemy się badaniem kompetencji sprzedażowych, podpowiadamy, jak zarządzać wizerunkiem firmy podczas rozmaitych targów i prezentacji. Dzięki nam dowiedzą się Państwo, jak motywować swoich pracowników, dokonywać skutecznej rekrutacji i dbać o rozwój uzdolnionych ludzi w swojej firmie.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla urzędników »

  Gremium IDK to firma szkoleniowa, która od sześciu lat prowadzi głównie szkolenia prawne, adresowane w większości do pracowników urzędów centralnych, samorządowych i innych jednostek finansów publicznych. Na naszych seminariach i warsztatach omawiana jest najczęściej problematyka zamówień publicznych, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Ochrony Danych Osobowych, PR i promocji w urzędzie. W ramach obszaru, który określamy jako szkolenia prawne, największym zainteresowaniem cieszy się szkolenie prawa autorskie, a także prawo prasowe. Jako jedna z niewielu firm szkoleniowych w kraju prowadzimy cyklicznie szkolenie protokół dyplomatyczny i savoir vivre. Warsztaty te prowadzone są przez wybitnych specjalistów z Ministerstwa Spraw Zagranicznych odpowiedzialnych za organizację spotkań na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Przez sześć lat naszej działalności przeszkoliliśmy ponad dwa tysiące uczestników w większości urzędników urzędów centralnych i urzędów na szczeblu samorządowym.Pełna oferta naszych szkoleń zaprezentowana jest na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w Łodzi »

  Zanim zaczniesz naukę w naszym centrum (szkoła językowa Łódź) i rozpoczniesz kursy językowe Łódź precyzyjnie zweryfikujemy Twój poziom poznania języka obcego poprzez test kompetencji. Na jego bazie oddelegujemy cię do dokładnie sprecyzowanej zespołu zróżnicowanego pod kątem zaangażowania. Za tą przyczyną przewodnik jest "uszyty na miarę" Twoich potrzeb. Jeśli odczuwasz potrzebę czy nawet mus powtórzenia lub utrwalenia zdobytej wiedzy, masz możliwość skorzystać z bezpłatnego dojścia do materiałów z zakresu gramatyki lub wspomagających godzin konwersacji. To stwarza, że nasz każdy kurs językowy Łódź jest na domiar efektywniejszy. Każdym kursantem opiekujemy się całościowo. Naszym dodatkowym pozytywem jest sposobność konwersacji z native speakerem. To persona, która wywodzi się z danego kraju oraz naucza ich swojego narodowego języka. W ten sposób masz sposobność konwersacji w okolicznościach porównywalnych do kontaktów za granicą. Zapraszamy do Akademickiego Ośrodka Kształcenia - AOK - w Łodzi.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs inspektora bhp rzeszów »

  Festyny rodzinne to świetny sposób na zabicie nudy. Można się powygłupiać, potańczyć, pośpiewać, wziąć udział w przeróżnych konkursach. Dzieciaki po prostu szaleją. To również doskonała okazja na to, by zobaczyć jak wygląda profesjonalnie udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna, bo na festynach, przynajmniej tych lepszych, zawsze przeprowadzany jest kurs pierwszej pomocy. Festyny, to świetna rzecz, bo łączy przyjemne z pożytecznym. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie interenetowej.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Doskonalenia Zawodowego »

  Powołany do życia w 2013 roku Ośrodek Doskonalenia Zawodowego z Czechowic-Dziedzic to firma zajmująca się organizacją szkoleń i kursów doszkalających. Oferta Ośrodka jest kierowana do ludzi, którzy mają zamiar zwiększyć swe możliwości na rynku pracy poprzez nabycie nowych umiejętności lub uzyskanie szerszego zakresu wiedzy w swej profesji oraz osób które przygotowują się do zawodowych egzaminów państwowych. Organizowane kursy to np. kurs obsługa dźwigów, napełnianie/opróżnianie zbiorników transportowych, pierwsza pomoc przedlekarska itp.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • UASA - ośrodek szkolenia operatorów dronów »

  Akademia Bezzałogowych Systemów Latających UASA daje Państwu możliwość odbycia profesjonalnych kursów (VLOS, BVLOS, loty doszkalające) niezbędnych do uzyskania uprawnień operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych, tzw. UAVO. Naszą misją nie jest oferowanie usługi w postaci przygotowania do egzaminu. Oferujemy coś więcej - wyszkolenie kompetentnych pilotów, którzy będą tworzyć z nami bezpieczne środowisko Bezzałogowych Statków Powietrznych.

  Na naszej stronie znajdą Państwo naszą ofertę, informacje o naszej kadrze, sprzęcie, naszym ośrodku oraz nasze dane kontaktowe.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • BDO Sp. z o.o. »

  Szkolenia prowadzone przez specjalistów audytorsko-konsultingowej firmy BDO Academy charakteryzują się interaktywnym, praktycznym charakterem, wynikającym z zastosowania odpowiedniej metodologii prowadzenia zajęć, opartej na zastosowaniu licznych przykładów, ćwiczeń, a także której podstawą stały się case study. Nowatorskie metody, wieloletnie doświadczenie oraz tytuł lidera na polskim rynku sprawiają, że BDO Academy, jest wiodącą marką w dziedzinie szkoleniowej.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Kręblewski Emcsolution »

  W naszej krakowskiej firmie EMCSOLUTION organizujemy dla klientów szkolenia związane z kompatybilnością elektromagnetyczną. Pokazujemy między innymi, jak projektować, aby spełnić wymagania EMC, jak projektować bardzo szybkie układy cyfrowe zgodnie z wymaganiami EMC czy też jak skutecznie posługiwać się normami. Dzięki takiej fachowej wiedzy każda osoba będzie mogła dowiedzieć się czegoś niezbędnego do prowadzenia takiej działalności.

  Data dodania: 04 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • BDO Solutions sp. z o.o. »

  Polexpert to marka szkoleń organizowanych przez firmę audytorsko-konsultingową BDO w ramach BDO Academy. Znajdziemy tu tematy przeznaczone dla osób pracujących w działach kadrowo-płacowych, jak również zainteresowanych zdobyciem zupełnie nowych kwalifikacji. W trakcie kursów poruszane są kwestie dotyczące np. sposobu rozliczania wynagrodzeń pracowników i obowiązków pracodawcy wobec ZUS-u.

  Data dodania: 13 04 2022 · szczegóły wpisu »