Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków Joanna Bednarska-Okarmus, jest znanym krakowskim psychologiem i psychoterapeutą.Zajmuje się poradnictwem oraz leczeniem osób dorosłych w formie psychoterapii indywidualnej i terapii par. Ponad dwa lata pracuje pod superwizją Certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ofercie znajduje się: psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska/par i porada psychologiczna. Czas wizyty wynosi 45-50 minut.

Szczegóły strony www.psycholog.bho.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.psycholog.bho.pl:

Psychoterapia Kraków

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alkoholizm leczenie »

  Alkohol oraz narkotyki to bardzo niebezpieczne używki które mogą powodować nie tylko zmiany w organizmie, ale także zachowaniu. To może prowadzić do wielu nieprzyjemnych społecznych konsekwencji, problemów w rodzinie, z bliskimi i wielu innych. Ty którzy zmagają się z tym każdego dnia oferujemy naszą pomoc w oparciu o wiedzę i doświadczenie które posiadamy. proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychoterapia jest procesem, który pozwala przyjrzeć się naszym trudnościom z innej perspektywy. Dociera do przyczyn naszych kłopotów, dzięki niej możemy uzyskać wyraźną poprawę samopoczucia i funkcjonowania w relacjach. Katarzyna Skirmuntt, psychoterapeutka wykształcona w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) proponuje psychoterapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw a także konsultacje psychologiczne. Pracując na Oddziale IV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu zdobywa cenne doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom zmagającym się z rozmaitymi trudnościami natury emocjonalnej.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak przestać pić »

  Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA uczy osoby nadużywające alkoholu jak przestać pić, gwarantuje szeroką pomoc dla narkomanów i hazardzistów, którzy chcą pozbyć się uzależnienia. W tym celu Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA stawia diagnozy zainteresowanym, a później proponuje im wsparcie medyczne i psychologiczne. Centrum Uzależnień OAZA zatrudnia psychoterapeutów z certyfikatami, dysponujących rozległą znajomością zagadnień i dzięki temu leczy sferę psychiczną, duchową. Wzbogaca tym samym jakość życia osób walczących z uzależnieniem, którzy przecież zwykle nie odczuwają ani radości ani komfortu. W Klinice Uzależnień OAZA usługobiorcy mogą zaznajomić się z innymi osobami w analogicznej sytuacji i z nimi się zaprzyjaźnić. Często dopiero wtedy do uzależnionych od alkoholu dociera prawda o tym jaki wpływ ma na nich nałóg.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog Lublin »

  Oferta tworzona przez Gabinet Terapeutyczny Lublin targetowana jest dla najmłodszych i dodatkowo dla opiekunów.
  Pomocą terapeutyczną prowadzoną przez socjologa otoczone są zwykle dzieci z problemem takim jak dysleksja, fobie, kłopoty szkolne, a także dyskalkulia.
  Tworzone są również warsztaty terapeutyczne dla dzieci z kłopotami w zachowaniu, dla najmłodszych nadpobudliwych, z lękami, dla dzieci agresywnych i dodatkowo zestresowanych i niepewnych siebie.
  Dla dorosłych przekazywane są indywidualne porady, konsultacje i lekcje.
  Wspomagam się za pomocą wszechstronnych i rozmaitych środków terapeutycznych takich, jak:
  metoda 18 struktur wyrazowych, arteterapia, bajkoterapia a także inne.
  Zapraszam wszystkich do odwiedzin.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Krakowski ośrodek - Do Źródła - jest takim wyjątkowym miejscem w Krakowie. Z jakiego powodu jest takie specjalne? Dlatego, że tylko tutaj możesz przyjść bez żadnych uprzedzeń i odkryć zachętę do rozwoju osobistego. Lekcje prowadzi psycholog i psychoterapeuta Gestalt, a jednocześnie założycielka Ośrodka - Małgorzata Kulawik. Dzięki przeróżnym warsztatom pogłębiana jest świadomość dotycząca naszego życia poprzez trzy aspekty pracy psychologicznej: ciała, emocji oraz motywacji. Warsztaty te są prowadzone zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapie psychologiczne - Gdańsk »

  Praca, którą wykonuję jako psycholog (Gdańsk) nastawiona jest na poradę w zrozumieniu jak również rozwiązaniu poszczególnych problemów natury psychologicznych. Każdy problem posiada inną przyczynę jak również inaczej należy do niego podejść. Adekwatnie użycia psychoterapia (Gdańsk) jest najlepszym sposobem na dotarcie do nieuświadomionych przyczyn kłopotliwych reakcji, emocji a także zachowań. Doświadczony psychoterapeuta (Gdańsk) pomoże zdawać sobie sprawę w czym leży problem ? zidentyfikowanie tego to klucz do sukcesu, działa jak ściągnięcie pierwszej blokady.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kupiec psychoterapeuta Bielsko Biała »

  Anna Kupiec - psychoterapeuta Bielsko-Biała. W skład usług wchodzi: psychoterapia indywidualna, par, rodziny oraz psychoterapia grupowa. tel 609 048 100.

  Psychoterapia długoterminowa, krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach, praca z ciałem, duchowość w psychoterapii. Dla tych, którzy doświadczają: depresji, zmian nastroju, nerwic, problemów z odżywianiem, dolegliwości psychosomatycznych, problemów seksualnych, trudności w budowaniu relacji, kryzysu własnej tożsamości i wartości, szukają sensu życia, utraciły bliską osobę, mają lęki związane z własną przyszłością lub chcą po prostu porozmawiać.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna Agnieszka Grabarczyk »

  Agnieszka Grabarczyk, psychologii i psychoterapeuta z Legnicy, pomoże każdemu odnaleźć wewnętrzny spokój. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, który pozwala na poszerzanie swojej świadomości siebie, zrozumienie swoich emocji. Współpracując z pacjentem, pokazuje mu drogę ku lepszemu życiu emocjonalnemu. Jest fachowcem, który docenia fakt, że ktoś powierzył mu jego problemu, darzy go szacunkiem i zrozumieniem. Nie ocenia, nie potępia, a pomaga w zmaganiach z problemami emocjonalnymi.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Rybnik »

  Prowadzę psychoterapię dorosłych i młodzieży indywidualnie i grupowo w rybniku. Prowadzę ponadto terapię par.
  Jako psychoterapeuta pomagam swoim Pacjentom w przezwyciężaniu problemów związanych z:

  funkcjonowaniem w związkach i relacjach z innymi osobami
  trudnymi, kryzysowymi i traumatycznymi sytuacjami i wydarzeniami
  psychicznym cierpieniem związanym m. in. z utratą bliskiej osoby, uzależnieniami, współuzależnieniem, obniżonym nastrojem, poczuciem braku sensu życia, lękiem, smutkiem
  trudnościami związanymi z zaburzeniami jedzenia
  trudnościami wychowawczymi
  Dzięki pracy terapeutycznej pacjenci mogą osiągać większą samoświadomość, pracować nad rozwojem swojej osobowości oraz odkrywać nowe możliwości rozwiązywania problemów.

  Terapia prowadzona jest w oparciu o podejście psychodynamiczne. Zakłada ono, że rozumienie życia psychicznego wymaga refleksji nad nieświadomością. Te nieświadome mechanizmy działania, konflikty wewnętrzne, wzorce relacji mają ogromny wpływ na życie człowieka. Koncepcja ta poszerzona jest przez relację z obiektem.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Jestem psychoterapeutą, absolwentką 4-letniej Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. nUkończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie na kierunku Psychologia Społeczna zrobiłam specjalizację z Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Doradztwa Zawodowego oraz z Psychoedukacji, prowadzenia warsztatów i szkoleń. nSwoje doświadczenie zawodowe jako psychoterapeuta zdobywałam min. prowadząc terapię indywidualną na oddziale psychiatrycznym, młodzieżowym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, współpracując z Centrum Probalans. Aktualnie w Pracowni Psychoterapii Dobre Więzi prowadzę psychoterapię indywidualną oraz konsultacje z doradztwa zawodowego.

  Data dodania: 05 03 2018 · szczegóły wpisu »