Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków Joanna Bednarska-Okarmus, jest znanym krakowskim psychologiem i psychoterapeutą.Zajmuje się poradnictwem oraz leczeniem osób dorosłych w formie psychoterapii indywidualnej i terapii par. Ponad dwa lata pracuje pod superwizją Certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ofercie znajduje się: psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska/par i porada psychologiczna. Czas wizyty wynosi 45-50 minut.

Szczegóły strony www.psycholog.bho.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.psycholog.bho.pl:

Psychoterapia Kraków

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Poznań »

  Wszystkich potrzebujących wsparcia zapraszamy do Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Humani. Pierwsze spotkanie z terapeutą to konsultacja. Umożliwia ona określenie natury sprawy i zasugerowania odpowiedniej formy pomocy. Jeżeli po upływie 3 spotkań konsultacyjnych nieunikniona będzie dodatkowa terapia, może ona przybrać formę psychoterapii indywidualnej lub grupowej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 793 700 087, humani@humani.pl ul. Bułgarska 11, Poznań.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań - Pracownia Rozwoju i Psychoterapii Gestalt »

  Pracownia oferuje: psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną, konsultacje psychologiczne, konsultacje z psychologiem sportowym. Pomoc mogą uzyskać dorośli, młodzież i dzieci. Praca opiera się na koncepcji Gestalt, która kładzie nacisk na świadome doświadczania siebie w teraźniejszości (?tu i teraz?), budowane w relacji terapeutycznej opartej na uważności i autentycznym kontakcie. Celem jest odblokowanie naturalnego potencjału oraz akceptacja tego kim jestem, co pozwala czerpać więcej satysfakcji z życia.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Współczesnym społeczeństwie, tak szybko bogacącym się jak Polska, choroby cywilizacyjne jak depresja atakują z dużą częstotliwością. Są symptomem silnego tempa, które pcha obywatela tego kraju do wypełniania wielkiej ilości obowiązków. Objawem tego jest chęć strzelistych zarobków, osiągniecie ogromnego prestiżu po przez zdobywanie produktów materialnych.
  W razie nie uzyskania zamierzonych celów, osobowość z takimi ustanowieniami wpada depresję. Gdzie szukać w tedy ratunku? Odpowiedzieć jest zwyczajna! Należy skorzystać z porad specjalisty którym jest dobry psycholog warszawa.
  Specjalista z różnorodnym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym, posiada dostateczną wiedzę, żeby człowieka z depresji wyciągnąć na prostą, za nim stan niemocy nie pogłębi się.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii »

  Gabinet psychoterapii z centrum Krakowa zaprasza na sesje terapeutyczne z certyfikowanymi terapeutami.
  Podjęcie decyzji o rozpoczęciu psychoterapii nie jest łatwe. Wymaga sporej odwagi i silnego postanowienia, ze chce się coś zmienić w swoim życiu. Jeśli zdecydujesz się na wstąpienie do naszego gabinetu, wykonasz pierwszy, bardzo ważny krok. Podczas kolejnych będziemy Ci towarzyszyć. Nie jest konieczne, abyś przychodząc do nas pierwszy raz wiedział dokładnie co jest Twoim problemem i jakiej pomocy potrzebujesz. Podczas pierwszej sesji (czasami musi być kilka spotkań) wspólnie zastanawiamy się dlaczego zdecydowałeś się na psychoterapię i uzgadniamy cele jakie chcesz osiągnąć dzięki niej.
  Jeśli:
  - masz kłopoty w nawiązywaniu bliskich relacji;
  - jesteś w trudnej sytuacji życiowej (np.: rozwód, separacja, choroba);
  - masz kłopoty wychowawcze ze swoimi dziećmi;
  - wykonujesz czynności przymusowe;
  - czujesz się nieszczęśliwy i zagubiony;
  - masz kłopoty ze snem;
  i wiele, wiele innych, niewymienionych tutaj zajrzyj do nas, a na pewno pomożemy Tobie przez to przejść.
  Dobra psychoterapia polega na tym, że terapeuta staje się niepotrzebny najszybciej, jak tylko się da.

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Lublinie - Centrum Praktyki Psychologicznej »

  Nasz gabinet psychologiczny w Lublinie to niestereotypowe miejsce o przyjemnej atmosferze. Zapewniamy opiekę psychologiczną. Nasz psycholog pomoże dokonać dobre zmiany w Twoim życiu, wyzbyć się kłopotliwych problemów, jak również odnaleźć się w trudnym momencie życia. Nasza specjalność to psychoterapia rodzin, rozwój osobisty, pisanie opinii psychologicznych czy terapia grupowa. Kluczowe jest dla nas, aby pacjent czuł się nieskrępowanie, dlatego zapewniamy indywidualne nastawienie i zachowujemy bezwzględną dyskrecję. Realizowana przez nas psychoterapia skierowana jest do osób, które przeżywają kryzys życiowy, czują lęk, pragną poznać swoje życie wewnętrzne, odczuwają trudności w wyrażaniu swoich potrzeb, a nawet mają trudności z zachowaniem agresywnym. Podczas spotkań pomożemy Ci poznać swoje mocne i słabe strony.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień hipnozą »

  W Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski prowadzimy terapie już od 2000 roku. Wykorzystujemy różnego typu techniki, m. in. hipnozę, dzięki której docieramy do głębokich poziomów umysłu pacjenta, starając się zwiększyć motywację do działania i zmiany dotychczasowych nawyków. Ośrodek Gutkowski zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów posiadających długoletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych i psychiatrycznych. Prowadzimy psychoterapie w przypadkach takich jak: depresja, nerwica, bezsenność, uzależnienia, anoreksja, bulimia czy otyłość. Pomagamy uporać się z problemami pacjenta i poprawić komfort dotychczasowego życia. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Rybnik »

  Skuteczna i w pełni profesjonalna psychoterapia pomaga dzieciom w zwalczaniu ich problemów psychicznych. Dzieci często mają problem z radzeniem sobie ze stresem, różnego rodzaju fobiami i lękami o różnym stopniu nasilenia i różnorodnej genezie pochodzenia. Psychoterapia Rybnik prowadzona jest przez Psycholog Rybnik z wieloletnim stażem w leczeniu dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w pokonywaniu ich lęków i fobii.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kupiec psychoterapeuta Bielsko Biała »

  Anna Kupiec - psychoterapeuta Bielsko-Biała. W skład usług wchodzi: psychoterapia indywidualna, par, rodziny oraz psychoterapia grupowa. tel 609 048 100.

  Psychoterapia długoterminowa, krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach, praca z ciałem, duchowość w psychoterapii. Dla tych, którzy doświadczają: depresji, zmian nastroju, nerwic, problemów z odżywianiem, dolegliwości psychosomatycznych, problemów seksualnych, trudności w budowaniu relacji, kryzysu własnej tożsamości i wartości, szukają sensu życia, utraciły bliską osobę, mają lęki związane z własną przyszłością lub chcą po prostu porozmawiać.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Anna Krzysztofowicz-Wesołowska jest doświadczonym terapeutą psychodynamicznym i psychologiem. Jej gabinet znajduje się w centrum Krakowa, przy ul. Studenckiej 6/9. Anna Krzysztofowicz-Wesołowska jako dobry psychoterapeuta i psycholog specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu depresji, leczeniu nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych. Jeżeli masz świadomość, że przeżywasz kryzys emocjonalny lub po prostu potrzebujesz skorzystać z pomocy psychologicznej bądź profesjonalnej psychoterapii, warto odwiedzić gabinet psychoterapii Anny Krzysztofowicz-Wesołowskiej prowadzącej konsultacje psychologiczne, pomoc psychologiczną i psychoterapię indywidualną w centrum Krakowa.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz »

  Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację, działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię dzieci oraz konsultacje wychowawcze. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty dla rodziców.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

  Data dodania: 08 01 2018 · szczegóły wpisu »