Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków Firma szkoleniowa Effect Group realizuje szkolenia otwarte w Warszawie i Krakowie oraz szkolenia zamknięte w takich obszarach działalności jak: logistyka, HR, kadry, interpersonalne, zakupy, produkcja, export, import, zarządzanie zasobami ludzkimi, techniki sprzedaży, windykacja należności, negocjacje, obsługa klienta. Szczegółowe informacje dotyczące planowanych szkoleń dostępne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy zespół Effect Group.

Szczegóły strony www.effectgroup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.effectgroup.pl:

Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy tańca Warszawa »

  Zapraszamy do naszej szkoły tańca mieszczącej się na Ursynowie i Kabatach, gdzie doświadczona i przepełniona pasją do tańca grupa instruktorów czeka, aby dostarczyć Państwu samych ekscytujących chwil i nauczyć różnych styli tańca. W Loocas Dance Center z pewnością konstruktywnie spędzicie czas, na nauce i zabawie. Zapraszamy tak samo młodzież, ale również osoby starsze.Więcej informacji o naszej szkole na naszej witrynie loocasdance.pl.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Attyka - szkolenia kolejarzy »

  Attyka to spółka, która została stworzona w 1997 roku. Od początku swej działalności nasza firma oferuje szkolenia kolejarzy (okresowe) oraz kursy kwalifikacyjne związane z bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Organizowane przez nas szkolenia dla kolejarzy przeznaczone są m.in. dla drużyn trakcyjnych i manewrowych, dyżurnych ruchu, nastawniczych i rewidentów taboru. Naszymi wykładowcami są osoby o dużych kwalifikacjach i długoletnim doświadczeniu w dziedzinie kolejnictwa. Dzięki temu kursanci szybko i gruntownie opanowują umiejętności nieodzowne do wykonywania funkcji związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego. Specjalnością naszej firmy są również badania techniczne i naprawa lokomotyw.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż permanentny Poznań »

  Firma szkoleniowa Corio z dużej ilości świadczonych kursów stylizacyjnych chciałoby zaprezentować wszystkim zainteresowanym makijaż permanentny w mieście Poznań (wielkopolska). Celem działalności centrum szkoleniowego jest przede wszystkim świadczenie najwyższej jakości usług, jak kursy kosmetyczne włączając w to piercing czy makijaż permanentny w centrum Poznania. Zapraszamy gorąco do przetestowania niesamowitej oferty szkoleń.

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Adr »

  Jesteś kierowcą i chcesz się szkolić nie chcąc pozwolić aby stać się nie użytecznym? Genialny koncepcja bo w chwili obecnej dzięki kursom i różnego typu szkoleniom takim kiedy na przykład kurs ADR staniesz się bardziej praktyczny w prywatnej korporacji, co w bardzo wielu przypadkach umożliwia uniknąć zwolnienia, a ponadto podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko żeby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Istotne jest też aby sprawdzić jakie dokumenty przydadzą się do zrealizowania usługi. Wszelkie informacje pod telefonem.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Jaki ma być nowoczesny przedstawiciel handlowy, jak skutecznie zarządzać zespołami sprzedaży, w jaki sposób wykreować przyszłych menadżerów sprzedaży? Podobnych pytań jest wiele. Jeżeli poszukują Państwo firmy szkoleniowej, która wskaże właściwy kierunek rozwoju w sektorze sprzedaży, warto skorzystać z naszych szkoleń! Efektywnie podnosimy umiejętności. Zespół trenerów, psychologów, specjalistów w dziedzinie doskonalenia kompetencji menadżerskich oraz sprzedażowych wskaże właściwy tor działania. Szkolenia handlowe to połączenie obszernej teorii z umiejętnościami praktycznymi, będącymi efektem doświadczeń z wieloletniej pracy w różnego typu organizacjach. To najlepsza rekomendacja! Zapraszamy na szkolenia otwarte oraz szkolenia zamknięte na potrzeby konkretnej firmy. Z nami każdy sprzedawca podnosi swoje kompetencje. Nasi trenerzy przeprowadzając dokładną analizę potrzeb szkoleniowych, wiedzą, jakie elementy należy dopracować, aby dana organizacja sprawnie funkcjonowała w branży handlowej. Poruszamy zagadnienia skutecznych technik sprzedaży w obszarze B2B, B2C, czy D2D. Ponadto zajmujemy się badaniem kompetencji sprzedażowych, podpowiadamy, jak zarządzać wizerunkiem firmy podczas rozmaitych targów i prezentacji. Dzięki nam dowiedzą się Państwo, jak motywować swoich pracowników, dokonywać skutecznej rekrutacji i dbać o rozwój uzdolnionych ludzi w swojej firmie.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla urzędników »

  Gremium IDK to firma szkoleniowa, która od sześciu lat prowadzi głównie szkolenia prawne, adresowane w większości do pracowników urzędów centralnych, samorządowych i innych jednostek finansów publicznych. Na naszych seminariach i warsztatach omawiana jest najczęściej problematyka zamówień publicznych, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Ochrony Danych Osobowych, PR i promocji w urzędzie. W ramach obszaru, który określamy jako szkolenia prawne, największym zainteresowaniem cieszy się szkolenie prawa autorskie, a także prawo prasowe. Jako jedna z niewielu firm szkoleniowych w kraju prowadzimy cyklicznie szkolenie protokół dyplomatyczny i savoir vivre. Warsztaty te prowadzone są przez wybitnych specjalistów z Ministerstwa Spraw Zagranicznych odpowiedzialnych za organizację spotkań na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Przez sześć lat naszej działalności przeszkoliliśmy ponad dwa tysiące uczestników w większości urzędników urzędów centralnych i urzędów na szczeblu samorządowym.Pełna oferta naszych szkoleń zaprezentowana jest na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa »

  Jednym z najprzydatniejszych języków obcych jest z pewnością rosyjski. Warszawa stała się miejscem najsilniejszej aktywności szkoły Privet, która między innymi w nauczaniu tego języka jest specjalistą. Prócz tego istnieje szansa czerpania uciechy z warsztatów wyjazdowych, czy zlecenia marce najróżniejszego tłumaczenia. W końcu nasze tłumaczenia przysięgłe, czy to ustne, czy pisemne, zawsze stoją na najlepszym poziomie.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Nudzą Cię portale społecznościowe, w których jedyne co możesz zrobić, to pogadać ze znajomymi? Chcesz się rozwijać? Marzysz o spektakularnym sukcesie? Przekonaj się, czym jest pierwsza platforma rozwoju w Polsce! Gdyby tak zbudować miejsce, które oprócz kontaktu ze znajomymi czy poznawaniem nowych osób pozwalało Ci się równocześnie rozwijać, umożliwiając śledzenie postępów nad ważnymi dla Ciebie aspektami w życiu? Teraz każdy z nas może zbudować takie miejsce całkowicie za darmo!

  Data dodania: 13 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Edulab - Dorota Kostowska »

  Moją specjalnością jest organizacja webinarów. Szkolenia i warsztaty online nie mają przede mną żadnych tajemnic, dzięki czemu jestem w stanie pomóc Państwu przygotować najlepsze materiały audiowizualne, przygotować eksperta do wystąpienia oraz zadbać o kwestie techniczne związane ze spotkaniem. Moją specjalnością jest również facylitacja graficzna. Niejedno oferowane przeze mnie szkolenie wystąpienia publiczne ekspertów uczyniło atrakcyjniejsze i bardziej przystępne dla odbiorców. Sztuka autoprezentacji jest bardzo ważna, dlatego zapraszam wszystkich do skorzystania z fachowej pomocy w tym zakresie.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • EconStatMath Project - Szkolenia »

  EconStatMath Project oferuje cały wachlarz szkoleń dotyczących praktycznego zastosowania metod ilościowych oraz naukowych. Wśród jednodniowych szkoleń można zaleźć następujące tematy i zagadnienia:

  • Analiza danych rzeczywistych z wykorzystaniem metody Monte Carlo
  • Mikroekonomia – od teorii do praktyki
  • Modelowanie i prognozowanie rynków finansowych
  • Pozyskiwanie, przetwarzanie i prezentacja danych makroekonomicznych z elementami analizy statystycznej. Wprowadzenie do badań empirycznych
  • Prognozowanie przy wykorzystaniu metod naiwnych opartych na wygładzaniu wykładniczym
  • Wielowymiarowa analiza szeregów czasowych
  • Zastosowanie zogniskowanego wywiadu grupowego (FGI) w badaniu postaw i preferencji konsumentów.

  Szkolenia są kierowane zarówno do środowiska akademickiego, jak i do osób związanych z biznesem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Przekazywana przez nas wiedza ma bowiem charakter uniwersalny i nade wszystko praktyczny.

  Data dodania: 22 10 2016 · szczegóły wpisu »