Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Proxymo Sp. z o.o.


Proxymo oferuje szereg kompleksowych usług w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych. Dzięki naszej ofercie firmy mogą skorzystać z audytów ochrony danych, programów szkoleniowych, które dostarczą niezbędną wiedzę oraz stały dostęp do specjalistycznych porad naszych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Szczegóły strony www.proxymo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.proxymo.pl:

Proxymo Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BHP Środa Wlkp »

  Poznańska firma prowadzi kompleksową obsługę w dziedzinie BHP, P.POŻ, ADR i Ochrony Środowiska. Pracodawco, jeżeli interpretacja cały czas zmieniających się regulacji nastręcza Ci trudności, wesprzemy Cię. Misją firmy są starania zmierzające do poprawy warunków pracy w firmach, zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia, życia ludzkiego oraz ochrony środowiska naturalnego. Zlecone zadania przeprowadzamy w Twojej firmie, a na czas szkoleń zapewniamy salę wykładową.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.abc-learning.pl - kursy e-learningowe »

  d 2010 roku centrum ABC Learning działa na rynku.Jest to placówka edukacyjna kształcąca przez Internet. Centrum jest skutkiem działania kilku osób, profesjonalistów w zakresie informatyki, biznesu i sieci internetowej. Działalność spółki umożliwia zorganizowanie kursów edukacyjnych i zarządzanie nimi. Cała praca polega na funkcjonowaniu platformy, za pomocą której udostępniona jest edukacja. Kursy e-learningowe prowadzone są przez najlepszych trenerów w zakresie marketingu oraz prowadzenia biznesu. Jeśli chciałbyś się wiele nauczyć, zdecyduj się na abc learning.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na gitarze Warszawa »

  Akademia Sztuk jest organizatorem zajęć muzycznych i teatralnych. Prowadzi indywidualne lekcje gry na instrumentach, lekcje śpiewu operowego i rozrywkowego oraz techniki aktorskiej. Znakomici pedagodzy gwarantują wysoki poziom nauczania i profesjonalizm. Akademia Sztuk zaprasza na warsztaty wokalne oraz wokalno-aktorskie, wykłady z literatury muzycznej, audycje muzyczne oraz koncerty z udziałem naszych uczniów i nauczycieli. Akademia Sztuk mieści się w Warszawie na Ursynowie, w dwóch lokalizacjach.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z kosztorysowania! »

  Oferujemy Państwu kursy z zakresu kosztorysowania ? obsługi aplikacji NORMA PRO I NORMA STANDARD. Profesjonalni trenerzy wprowadzą Państwa w tajniki kosztorysowania robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zajęcia mają charakter warsztatów więc pozwalają nabyć praktyczne umiejętności sporządzania kosztorysów. Zapraszamy! Terminy szkoleń dostępne na naszej stronie www. Teraz kursy dostępne w atrakcyjnej cenie!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja interpersonalna »

  Szkolenia biznesowe oraz właściwe zarządzanie zmianą zajmują coraz więcej miejsca w firmie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to plusy nowych pracowników. Kierownik dba zatem o rozwój HR już nawet przy rekrutacji wykorzystując assessment centre. TCC powstało mając na celu rozwój wspólnie z przedsiębiorstwami korzystającymi z naszych usług. Ofertę przygotowujemy wspólnie z Wami.
  Z jakiego powodu nasza oferta jest dla Was właściwa?
  Razem z Państwem zmierzamy do zbadania gdzie w Twojej firmie znajdują się dziedziny, których poprawa spowoduje korzystne rezultaty stosując m. in. coaching. Pragniemy aby w perspektywie kilku lat być jednym z najważniejszych jednostek w Polsce które najbardziej wpływają na usprawnienie działania firm.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp online »

  Misją każdej przedsiębiorstwa, które umożliwia pracownikom konstytucja to bezpieczeństwo oraz higiena w miejscu roboty. Pracodawca poprzez zapobiegawcze instruktaże z pola bhp przeprowadza jeden z ważniejszych cząstki bezpieczeństwa. Zabezpieczenia fizyczne machin nie gwarantuje bezpieczeństwa dlatego że pracobiorca bez informacji nie potrafi spożytkować osłon. Pierwsze ćwiczenia wstępne pracownika dzieli się na instruktaż ogólne które są omawiane właściwości bezpieczeństwa również przepisu, nauka instruktażowe to warsztaty na posadzie wytwórczości na jakim będzie pracował. Trening okresowe bhp owo nauczanie na którym pracownik koryguje plus umacnia informację bhp

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • LE REVE Szkoła języka francuskiego »

  Naucz się języka francuskiego ze szkołą LE REVE. W naszej szkole językowej nauczysz się języka od podstaw, a także rozwiniesz już posiadane umiejętności. Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Frelik -Trener mentalny, »

  Paweł Frelik - Trener mentalny, Założyciel i Prezes Zarządu firmy The Winners Mental Training sp. z o. o. ; pomysłodawca i założyciel Wydawnictwa Audiobooków Sportowych, trener mentalny z 9 letnim doświadczeniem i certyfikacją coacha, z którego usług skutecznie korzystają, m. in. : czołowi Polscy Trenerzy, zawodnicy piłkarskich reprezentacji Polski i zawodnicy z Ekstraklasy, 1 ligi oraz zachodnich ligi zagranicznych. Kiedy warto zacząć trening mentalny? Jeżeli odpowiesz sobie pozytywnie na pytania czy jestem słaby psychicznie, szybko się poddaje, niska pewność siebie. Co zrobić żeby być silniejszym psychicznie? To bardzo proste. Polecam Mentoring w piłce nożnej, wzmacnianie psychiki, motywowanie sportowców. trening mentalny dla trenerów, szkolenia dla trenerów sportowych - Kilka spotkań wystarczy abyście poczuli i zobaczyli różnicę w swoim wpływie na zespół. Zapraszam

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skoki tandemowe i spadochronowe »

  Organizujemy skoki spadochronowe, skoki tandemowe dla każdego pod czujnym okiem profesjonalistów. Szukasz najlepszego prezentu dla bliskiej osoby? Chcesz skakać? Zapewniamy niezapomniane chwile, przygotujemy wydarzenie, udzielimy odpowiedniego przeszkolenia, zadbamy o odpowiedniego warunki atmosferyczne. Z nami poczujesz 100% adrenaliny. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal baza firm szkoleniowych »

  FIBA ma na celu promowanie szkoleń, kursów, warsztatów, treningów i wszelkich form rozwoju osobistego na terenie Bielska-Białej i okolic. FIBA zarządza portalem będącym skatalogowaną bazą firm szkoleniowych.

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »