Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Proxymo Sp. z o.o.


Proxymo oferuje szereg kompleksowych usług w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych. Dzięki naszej ofercie firmy mogą skorzystać z audytów ochrony danych, programów szkoleniowych, które dostarczą niezbędną wiedzę oraz stały dostęp do specjalistycznych porad naszych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Szczegóły strony www.proxymo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.proxymo.pl:

Proxymo Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Warszawa | Szkolenia Kraków »

  Firma szkoleniowa Effect Group realizuje szkolenia otwarte w Warszawie i Krakowie oraz szkolenia zamknięte w takich obszarach działalności jak: logistyka, HR, kadry, interpersonalne, zakupy, produkcja, export, import, zarządzanie zasobami ludzkimi, techniki sprzedaży, windykacja należności, negocjacje, obsługa klienta. Szczegółowe informacje dotyczące planowanych szkoleń dostępne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy zespół Effect Group.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kursy e-learning »

  Firma LearnUp Sp. z o.o. to nowoczesna technologia wspierająca realizację celów biznesowych organizacji. Świadczy usługi z zakresu e-learnigu i blended learningu, dostarcza platformę e-learningową oraz inne usługi w modelu SaaS, z przewagą rozwiązań merytorycznych nad informatycznymi. Oferuje wiedzę w zakresie pozyskiwania środków unijnych na projekty e-learningowe. Jakość działań LearnUp podkreślają zadowoleni klienci oraz znane marki. Na stronie można zapoznać się z referencjami od klientów takich firm jak: Solar, Vision Express, Almirall, Baxter, A-T SA i wiele innych.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe dla firm »

  Rozumiemy wagę języków obcych w komunikacji w międzynarodowym świecie biznesu i mamy do zaproponowania serię kursów, które są odpowiedzią na te potrzeby. Naszym celem jest pomaganie firmom w doskonaleniu a także rozwijaniu pracowników w zakresie umiejętności językowych w taki sposób by ich wzrastające kompetencje przekuć w sukces organizacji. Language for Business to żywiołowo rozwijająca się organizacja szkoleniowa, która powstała w 2001 roku w odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie szkoleń językowych dla celów biznesu. Nasz sukces jest oparty na wiedzy a także doświadczeniu naszych trenerów oraz metodyków, którzy będąc praktykami przekładają swoje doświadczenie na uczenie języków.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników »

  Aby najlepiej radzić sobie w życiu trzeba inwestować w osobisty rozwój. Pozyskiwanie kolejnych kwalifikacji jest przydatne w prawie każdej dziedzinie życia. Cenne to jest wyjątkowo w miejscu pracy. Udział szkoleniach obrazuje tych pracowników, którym szczególnie zależy na sukcesie firmy.Pomimo, że stres otacza nas prawie codziennie, jest on zagrożeniem dla właściwego egzystowania człowieka. W stresie nie da się myśleć logicznie. Konsekwencje jego dają się odczuć na sytuacji zdrowotnej jak również redukują skuteczność pracownika. Napięciowych sytuacji nie można się całkowicie wykluczyć. Dzięki uświadomieniu sobie czym jest stres oraz posiąściu zdolności poprawnego reagowania podczas zachowań stresowych, można zredukować ich wpływ na człowieka. Służą temu szkolenia z pokonywania stresu.Szkolenia: praca w zespole to odpowiedź na pojawiające się pytanie: w jaki sposób zarządzać zespołem ludzi. Praca na stanowisku kierowniczym nakłada obowiązek posiadania odpowiednich kwalifikacji. Zalicza się do nich: sprawna kooperacja pomiędzy ludźmi, kierowanie obowiązków oraz ocenianie wyników pracowników. Nikt nie rodzi się z pakietem umiejętności menedżerskich. Zdobycie ich zapewniają profesjonalne szkolenia biznesowe. Ich uczestnicy szybciej sobie radzą w pracy, ale i również delegują zdobytą wiedzę i umiejętności do życia prywatnego.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli »

  Nasz ośrodek specjalizuje się w szkoleniach oraz kursach przygotowanych specjalnie dla nauczycieli, dyrektorów czy rad pedagogicznych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy od skorzystania z oferty!

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Poznań »

  Wyszliśmy Wam naprzeciw i utworzyliśmy witrynę internetową z myślą właśnie o tobie. Na naszej witrynie pragniemy wyjaśnić Państwu obszar wiedzy z dziedziny organizacji i celów różnego typu konferencji biznesowych. Z nami skumasz jak przebiega przykładowa debata, jakie sale konferencyjne najlepiej wybrać oraz gdzie w Poznaniu dokonać najlepszego wyboru i wybrać najwspanialsze miejsce na organizację rozmaitego rodzaju eventów i zebrań. Prócz tego odkryjesz dużo ciekawych wiadomości o stolicy wielkopolski i poznasz drobiazgowe informacje z branży turystyczno-hotelowej. Uprzejmie zapraszamy na nasz blog i życzymy przyjemnie spędzonego czasu.

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cedoz.pl kurs księgowości od podstaw »

  Księgowość jest z pewnością bardzo ważna w każdej korporacji i dlatego również trudnimy się wykonywaniem kursów pozwalających na zapoznanie się z najważniejszymi kwestiami związanymi z księgowością. Sami siebie ciągle doszkalamy co powoduje, że nasze warsztaty księgowe są wypasione. Zapewniamy, że dzięki nam bez wątpienia będziecie w stanie spokojnie prowadzić księgowość w spersonalizowanej spółce. Jednym z najpopularniejszych skryptów księgowych jest program symfonia a u nas znajdziecie Państwo kurs programu symfonia. Zapewniamy, że dzięki nam będą w stanie państwo prowadzić własną księgowość na najwyższym poziomie. Kurs samodzielnych księgowych jaki oferujemy jest na 100% dopracowany tak by prawie każdy dosłownie nie do końca znający przepisy księgowe był sobie w stanie poradzić po nim z podstawowymi rozliczeniami księgowymi. Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Metro - Szkolenia BHP w Bydgoszczy »

  Potrzebujesz ukończyć szkolenie BHP? Jeżeli tak, to zapraszamy do siebie! Jesteśmy ludźmi specjalizującymi się właśnie w szkoleniach BHP na terenie Bydgoszczy. U nas także ocena ryzyka zawodowego, pierwsza pomoc oraz PPOŻ. Po ukończeniu kursu wydajemy stosowny dokument upoważniający do wykonywania pracy, który będzie ważny na terenie całego Państwa. Proponujemy Tobie bardzo atrakcyjne ceny, porównując z innymi ośrodkami szkoleń z bezpieczeństwa higieny pracy. Podajemy swój adres: www. szkoleniabhp-bydgoszcz. pl.
  Pozdrawiamy serdecznie!

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • TOTU Szkoła Rysunku Kraków »

  Krakowska Szkoła Rysunki TOTU zaprasza wszystkie osoby, które pragną poznać techniki i podstawy rysowania, na kurs. Przygotujemy również przyszłych studentów architektury, na egzaminy wstępne. Nie wahaj się i zgłoś się do nas. Nasza wykwalifikowana kadra, składa się z czynnych architektów, którzy pomogą Ci dostać się na wymarzone studia, bądź rozbudzić swą kreatywność.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • EconStatMath Project - Szkolenia »

  EconStatMath Project oferuje cały wachlarz szkoleń dotyczących praktycznego zastosowania metod ilościowych oraz naukowych. Wśród jednodniowych szkoleń można zaleźć następujące tematy i zagadnienia:

  • Analiza danych rzeczywistych z wykorzystaniem metody Monte Carlo
  • Mikroekonomia – od teorii do praktyki
  • Modelowanie i prognozowanie rynków finansowych
  • Pozyskiwanie, przetwarzanie i prezentacja danych makroekonomicznych z elementami analizy statystycznej. Wprowadzenie do badań empirycznych
  • Prognozowanie przy wykorzystaniu metod naiwnych opartych na wygładzaniu wykładniczym
  • Wielowymiarowa analiza szeregów czasowych
  • Zastosowanie zogniskowanego wywiadu grupowego (FGI) w badaniu postaw i preferencji konsumentów.

  Szkolenia są kierowane zarówno do środowiska akademickiego, jak i do osób związanych z biznesem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Przekazywana przez nas wiedza ma bowiem charakter uniwersalny i nade wszystko praktyczny.

  Data dodania: 22 10 2016 · szczegóły wpisu »