Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP "W Krakowie zajmujemy się skutecznymi zabiegami deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, deodoryzacji w domach mieszkalnych, blokach oraz dezynfekcją w szpitalach, jak również dezynsekcją w piekarniach. Polecamy zabiegi deratyzacji w restauracjach na terenie Krakowa i okolic.Zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne)."

Szczegóły strony www.dezynsekcja-krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dezynsekcja-krakow.pl:

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tedan.pl - sklep i usługi DDD »

  Firma Tedan specjalizuje się w wykonywaniu usług DDD - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja, zwalczanie kretów na terenie Warszawy i okolic.Jesteśmy wiodącą firmą na rynku w zakresie ochrony kasztanowców. Zakładamy na drzewie pułapki feromonowe oraz opaski lepne z feromonem.Prowadzimy również sklep internetowy z produktami do zwalczania prusaków, szczurów, myszy i innych szkodników. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór profesjonalnych lamp owadobójczych oraz środków dezynfekująco - myjących najlepszych marek takich jak Kiehl i Voigt.Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, które zrzesza profesjonalne firmy świadczące fachowo usługi DDD.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Poznań »

  Za pośrednictwem portalu pif-paf.poznan.pl, każdego rodzaju osoba planująca usuwanie szkodników ma okazję dostać wyjątkowo interesujące wiadomości. W głównej mierze, serwis pif-paf.poznan.pl to wyjątkowo szeroki pakiet realizacji typu ?dezynsekcja Poznań? lub ?dezynfekcja Poznań?. Wielorakiego typu informacje na stronach portalu przedstawiają perfekcyjne rozstrzygnięcia dotyczące likwidacji szkodników. Wyszukując takich projektów jak ?zwalczanie szkodników Poznań? i ?usuwanie szerszeni Poznań? możesz posłużyć się portal pif-paf.poznan.pl, który posiada wszelakiego typu metody eliminacji szkodników. Oprócz tego dzięki zakładkom, które zostały utworzone mamy okazje na proste wyszukanie rzeczowych informacji o likwidacji. Podsumowując, pif-paf.poznan.pl to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy pragną usunąć owady. Każdego rodzaju kontrahent, który zdecyduje się na skorzystanie ze świadczenia wykonywanych przez pif-paf.poznan.pl, ma okazję liczyć na najlepsze rozwiązania ? z całego serca zapraszamy!

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Insektpol | www.insektpol.pl »

  Firma INSEKTPOL to zespół profesjonalistów, który ma szeroką wiedzę z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Proponujemy Państwu swoją markę, bo już dziś wiemy, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu to, czego od nas oczekujecie, a nasi klienci wiedzą, że doświadczenie i fachowość to nasza wizytówka.
  Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją z terenu województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko- pomorskiego, pomorskiego i w przypadkach uzasadnionych z obszaru całej Polski, a w szczególności do zarządzających zakładami produkującymi żywność, przetwórniami, hotelami, właścicieli małych sklepów i dużych hipermarketów, administratorów, zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządców obiektów biurowych, lokali gastronomicznych, obiektów produkcji rolnej, przetwórstw rolno-spożywczych oraz klientów indywidualnych. Współpraca z nami zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo prowadzenia działalności. INSEKTPOL proponuje Państwu najwyższą jakość świadczonych usług za najniższą cenę. Realizujemy projekty, których celem jest zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D. D. D. dla naszych klientów. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty poświadczające najwyższą, jakość świadczonych usług. Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydroziolacje fundamentów »

  Jeśli ktoś potrzebuje usług tego typu jak hydroizolacje Wrocław, z pewnością znajdzie je tam bez problemu. Ze względu na to, iż hydroizolacja budynków Wrocław to usługa której szuka coraz więcej ludzi, nie dziwi fakt świadczenia ich przez znacznie większą ilość firm. Oferta obejmuje często także sporo innych usług jak na przykład tych powiązanych z osuszaniem budynków. Osuszanie budynków Wrocław wykonywane jest przy pomocy bardzo różnych metod. Zalicza się do nich metodę osuszania mikrofalowego, kondensacyjnego, sorpcyjnego jak również osuszanie izolacji. Wykonuje się to za pomocą specjalnych osuszaczy, które są niezwykle dobre jakościowo. Dzięki stosowanym najnowszym sposobom jak również najwyższej klasy urządzeniom klienci mogą mieć pewność jak najlepszego wykonania tego typu usług.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Deratyzacja Warszawa »

  Usługi DDD, Dezynsekcja Warszawa mazowieckie. Zwalczanie karaluchów prusaków świadczymy dla firm, instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy natychmiastowe wykonanie nie zakłócające dotychczasowego toku zajęć.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Prusaki i Karaluchy Warszawa »

  Usługi DDD, Dezynsekcja Warszawa mazowieckie. Zwalczanie karaluchów prusaków świadczymy dla firm, instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy natychmiastowe wykonanie nie zakłócające dotychczasowego toku zajęć.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • DDD Robak - Dezynsekcja Warszawa »

  Dezynsekcja, która jest wykonywana przez firmy cechują się wysoka skutecznością zwalczania owadów oraz niespotykanie długim okresem ochronnym. Dawniej do tych usług wykorzystywane były preparaty, które wydzielały nieprzyjemne zapachy, z czym wiązało się opuszczenie pomieszczeń mieszkalnych na okres, co najmniej jednej doby. Okres ochronny wynosi, co najmniej sześć miesięcy. Preparaty do natrysku są o wiele bardziej skuteczne niż żele, ponieważ osoba wykonująca usługę jest wstanie wtrysnąć pod ciśnieniem ciecz robocza wszędzie tam gdzie nie ma możliwości dojść pistoletem do nakładania pasty. Dezynsekcja opryskowa jest całkowicie bezpieczna dla domowników oraz powierzchni opryskiwanych nie wydzielają żadnych substancji lotnych oraz przykrych zapachów.

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Karaczan - Deratyzacja i Odgrzybianie »

  Karaczan to solidna firma specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji i odgrzybiania. Zakład usługowy Karaczan istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat. Zyskane w ciągu tego czasu doświadczenie pozwala nam na skuteczną walkę z niechcianymi szkodnikami oraz pleśnią i grzybami w każdego rodzaju budynkach zamkniętych oraz na zewnątrz budynków. W naszej pracy stosujemy wyłącznie bezpieczne środki dopuszczone do stosowania przez Ministerstwo Zdrowia. Gwarantujemy solidność, skuteczność oraz atrakcyjne ceny dostosowane indywidualnie do każdego klienta.

  Data dodania: 13 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Eco-Expert »

  Nasza polska firma – Eco-Expert – angażuje się pełnieniem wysokiej gamy usług związanych z domeną ochrony przyrody i trosce natury, sporządzając przekrojowe ekspertyzy oraz analizy przyrodnicze. Mając cenne zbadanie, możemy służyć naszym delikwentom sytym doradztwem i poparciem w czasie preparowania zestawu dowodów zasadniczych dla przedsięwziętych w szerokim zakresie zakrojonych inwestycji.

  Propozycja naszego zakładu obejmuje:
  - komunikaty o naciskaniu na przyrodę
  - decyzje środowiskowe
  - ewaluacji oddziaływania na środowisko
  - wizytówkę informacji przedsięwzięcia
  - przyrodniczą inwentaryzację
  - monitoring przyrodniczy
  - screening
  - przepowiednię oddziaływania na naturę
  - rejestrację ekofizjograficzną
  - obstawę przyrodniczą
  - opinię i ekspertyzy

  Doświadczenie i rzetelność naszych współpracowników zapewnia, że podjęty schemat pozostanie wypracowany troskliwie i we właściwym czasie, ściśle z obligatoryjnym rozporządzeniem i najświeższymi regułami dotyczącymi opiekuńczości środowiska. Zapraszamy do współpracy użytkowników z całej Polski: fabryki polskie i zagraniczne, organizacje urzędowe, gminy jak i jednostki indywidualne.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji s.c. »

  Piekarski PESTcontrol działa na rynku od 1992 roku. Firma świadczy usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Działa na terenie województwa podlaskiego i w województwach ościennych. Jest to jedyna firma w Białymstoku, która jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »