Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP "W Krakowie zajmujemy się skutecznymi zabiegami deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, deodoryzacji w domach mieszkalnych, blokach oraz dezynfekcją w szpitalach, jak również dezynsekcją w piekarniach. Polecamy zabiegi deratyzacji w restauracjach na terenie Krakowa i okolic.Zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne)."

Szczegóły strony www.dezynsekcja-krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dezynsekcja-krakow.pl:

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tedan.pl - sklep i usługi DDD »

  Firma Tedan specjalizuje się w wykonywaniu usług DDD - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja, zwalczanie kretów na terenie Warszawy i okolic.Jesteśmy wiodącą firmą na rynku w zakresie ochrony kasztanowców. Zakładamy na drzewie pułapki feromonowe oraz opaski lepne z feromonem.Prowadzimy również sklep internetowy z produktami do zwalczania prusaków, szczurów, myszy i innych szkodników. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór profesjonalnych lamp owadobójczych oraz środków dezynfekująco - myjących najlepszych marek takich jak Kiehl i Voigt.Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, które zrzesza profesjonalne firmy świadczące fachowo usługi DDD.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Poznań »

  Za pośrednictwem portalu pif-paf.poznan.pl, każdego rodzaju osoba planująca usuwanie szkodników ma okazję dostać wyjątkowo interesujące wiadomości. W głównej mierze, serwis pif-paf.poznan.pl to wyjątkowo szeroki pakiet realizacji typu ?dezynsekcja Poznań? lub ?dezynfekcja Poznań?. Wielorakiego typu informacje na stronach portalu przedstawiają perfekcyjne rozstrzygnięcia dotyczące likwidacji szkodników. Wyszukując takich projektów jak ?zwalczanie szkodników Poznań? i ?usuwanie szerszeni Poznań? możesz posłużyć się portal pif-paf.poznan.pl, który posiada wszelakiego typu metody eliminacji szkodników. Oprócz tego dzięki zakładkom, które zostały utworzone mamy okazje na proste wyszukanie rzeczowych informacji o likwidacji. Podsumowując, pif-paf.poznan.pl to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy pragną usunąć owady. Każdego rodzaju kontrahent, który zdecyduje się na skorzystanie ze świadczenia wykonywanych przez pif-paf.poznan.pl, ma okazję liczyć na najlepsze rozwiązania ? z całego serca zapraszamy!

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkodniki drewna | www.SzkodnikiDrewna.com »

  Szkody wyrządzone przez szkodniki drewna są poważnym i globalnym problemem. Niszczą bezcenne dziedzictwo kulturowe jak również konstrukcje drewniane i meble. Metody zwalczania ksylofagów można podzielić na metody fizyczne i chemiczne:
  Fizyczne zwalczanie szkodników drewna:
  - Metoda gorącego powietrza polegająca na ogrzewaniu elementów drewnianych poprzez podgrzewanie atmosfery, w której się znajdują.
  Chemiczne zwalczanie szkodników drewna:
  Do zwalczanie szkodników w obiektach używane są w większości przypadków środki chemiczne (dezynsekcja, fumigacja, gazowanie). Chemiczna dezynsekcja może być stosowana jednak tylko przez specjalistyczne firmy DDD posiadające odpowiednie uprawnienia.
  Biologiczne zwalczanie szkodników drewna:
  Biologiczne metody zwalczania w przypadku technicznych szkodników drewna praktycznie nie istnieją.
  Firma Corneco oferuje szeroki zakres usług dezynsekcji. Usługi wykonywane są profesjonalnie, na najwyższym poziomie. Ceny są zadowalające dla każdego klienta. Zapraszamy do współpracy.
  Więcej informacji na www. corneco. pl

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Insektpol | www.insektpol.pl »

  Firma INSEKTPOL to zespół profesjonalistów, który ma szeroką wiedzę z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Proponujemy Państwu swoją markę, bo już dziś wiemy, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu to, czego od nas oczekujecie, a nasi klienci wiedzą, że doświadczenie i fachowość to nasza wizytówka.
  Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją z terenu województwa warmińsko- mazurskiego, kujawsko- pomorskiego, pomorskiego i w przypadkach uzasadnionych z obszaru całej Polski, a w szczególności do zarządzających zakładami produkującymi żywność, przetwórniami, hotelami, właścicieli małych sklepów i dużych hipermarketów, administratorów, zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządców obiektów biurowych, lokali gastronomicznych, obiektów produkcji rolnej, przetwórstw rolno-spożywczych oraz klientów indywidualnych. Współpraca z nami zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo prowadzenia działalności. INSEKTPOL proponuje Państwu najwyższą jakość świadczonych usług za najniższą cenę. Realizujemy projekty, których celem jest zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D. D. D. dla naszych klientów. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty poświadczające najwyższą, jakość świadczonych usług. Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie | www.usuwanie24.pl »

  Nie możesz pozbyć się mrówek?
  Te małe niepozorne insekty pomimo swoich małych rozmiarów potrafią wyrządzić duże szkody w mieszkaniu czy ogrodzie. Mrówki mogą być również bardzo pożyteczne, ponieważ polują na bardziej szkodliwe owady. Jeśli jednak masz z nimi problem i nie wiesz jak temu zaradzić zgłoś się do nas. Firma Insektpol z pewnością Ci pomoże. Więcej informacji na www. insektpol. pl

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hydroziolacje fundamentów »

  Jeśli ktoś potrzebuje usług tego typu jak hydroizolacje Wrocław, z pewnością znajdzie je tam bez problemu. Ze względu na to, iż hydroizolacja budynków Wrocław to usługa której szuka coraz więcej ludzi, nie dziwi fakt świadczenia ich przez znacznie większą ilość firm. Oferta obejmuje często także sporo innych usług jak na przykład tych powiązanych z osuszaniem budynków. Osuszanie budynków Wrocław wykonywane jest przy pomocy bardzo różnych metod. Zalicza się do nich metodę osuszania mikrofalowego, kondensacyjnego, sorpcyjnego jak również osuszanie izolacji. Wykonuje się to za pomocą specjalnych osuszaczy, które są niezwykle dobre jakościowo. Dzięki stosowanym najnowszym sposobom jak również najwyższej klasy urządzeniom klienci mogą mieć pewność jak najlepszego wykonania tego typu usług.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Deratyzacja Warszawa »

  Usługi DDD, Dezynsekcja Warszawa mazowieckie. Zwalczanie karaluchów prusaków świadczymy dla firm, instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy natychmiastowe wykonanie nie zakłócające dotychczasowego toku zajęć.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • DDD Robak - Dezynsekcja Warszawa »

  Dezynsekcja, która jest wykonywana przez firmy cechują się wysoka skutecznością zwalczania owadów oraz niespotykanie długim okresem ochronnym. Dawniej do tych usług wykorzystywane były preparaty, które wydzielały nieprzyjemne zapachy, z czym wiązało się opuszczenie pomieszczeń mieszkalnych na okres, co najmniej jednej doby. Okres ochronny wynosi, co najmniej sześć miesięcy. Preparaty do natrysku są o wiele bardziej skuteczne niż żele, ponieważ osoba wykonująca usługę jest wstanie wtrysnąć pod ciśnieniem ciecz robocza wszędzie tam gdzie nie ma możliwości dojść pistoletem do nakładania pasty. Dezynsekcja opryskowa jest całkowicie bezpieczna dla domowników oraz powierzchni opryskiwanych nie wydzielają żadnych substancji lotnych oraz przykrych zapachów.

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Insektpol-dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja »

  Insektpol to firma profesjonalnie zajmująca się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją, fumigacją, fumigacją eksportową(fitosanitarną), odławianiem ptaków, odławianiem dzikich zwierząt, zwalczaniem szkodników drewna w tym również tych bytujących w obiektach zabytkowych (kołatek, spuszczel korniki, i inne), ozonowaniem, zwalczaniem grzybów i mikroorganizmów w domach, mieszkaniach i innych pomieszczeniach, wprowadzaniem w firmach zasad HACCP, produkcją mat dezynfekcyjnych i środków do ich nasączania itp.
  Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych wyżej wymienionymi usługami z terenu całej Polski, a w szczególności do zarządzających zakładami produkującymi żywność, przetwórniami, hotelami, właścicieli małych sklepów i dużych hipermarketów, administratorów, zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządców obiektów biurowych, lokali gastronomicznych, obiektów produkcji rolnej, przetwórstw rolno-spożywczych oraz klientów indywidualnych. Współpraca z nami zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo prowadzenia działalności. INSEKTPOL proponuje Państwu najwyższą jakość świadczonych usług za najniższą cenę. Realizujemy projekty, których celem jest zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D. D. D. dla naszych klientów. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty poświadczające najwyższą, jakość świadczonych usług. Wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo. Działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie insektów Siedlce »

  Komary to jedne z najbardziej uciążliwych owadów z jakimi mamy styczność. ślady po ich ugryzieniach często długo i boleśnie goją się. Nie trzeba znosić ich obecności, można szybko i skutecznie pozbyć się ich. nasze odkomarzanie przeprowadzamy skutecznymi preparatami, owady giną w kilka minut. Wykonując jeden zabieg można pozbyć się wszelkich uciążliwych owadów jak mrówki i pająki, ćmy.

  Data dodania: 03 08 2017 · szczegóły wpisu »