Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP "W Krakowie zajmujemy się skutecznymi zabiegami deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, deodoryzacji w domach mieszkalnych, blokach oraz dezynfekcją w szpitalach, jak również dezynsekcją w piekarniach. Polecamy zabiegi deratyzacji w restauracjach na terenie Krakowa i okolic.Zabiegi wykonujemy zgodnie z systemami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), GHP (Dobrej Praktyki Higienicznej) oraz bardziej zaawansowanym systemem HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne)."

Szczegóły strony www.dezynsekcja-krakow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dezynsekcja-krakow.pl:

Dezynsekcja Kraków | Deratyzacja, Dezynfekcja i HACCP

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tedan.pl - sklep i usługi DDD »

  Firma Tedan specjalizuje się w wykonywaniu usług DDD - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja, zwalczanie kretów na terenie Warszawy i okolic.Jesteśmy wiodącą firmą na rynku w zakresie ochrony kasztanowców. Zakładamy na drzewie pułapki feromonowe oraz opaski lepne z feromonem.Prowadzimy również sklep internetowy z produktami do zwalczania prusaków, szczurów, myszy i innych szkodników. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór profesjonalnych lamp owadobójczych oraz środków dezynfekująco - myjących najlepszych marek takich jak Kiehl i Voigt.Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, które zrzesza profesjonalne firmy świadczące fachowo usługi DDD.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Poznań »

  Za pośrednictwem portalu pif-paf.poznan.pl, każdego rodzaju osoba planująca usuwanie szkodników ma okazję dostać wyjątkowo interesujące wiadomości. W głównej mierze, serwis pif-paf.poznan.pl to wyjątkowo szeroki pakiet realizacji typu ?dezynsekcja Poznań? lub ?dezynfekcja Poznań?. Wielorakiego typu informacje na stronach portalu przedstawiają perfekcyjne rozstrzygnięcia dotyczące likwidacji szkodników. Wyszukując takich projektów jak ?zwalczanie szkodników Poznań? i ?usuwanie szerszeni Poznań? możesz posłużyć się portal pif-paf.poznan.pl, który posiada wszelakiego typu metody eliminacji szkodników. Oprócz tego dzięki zakładkom, które zostały utworzone mamy okazje na proste wyszukanie rzeczowych informacji o likwidacji. Podsumowując, pif-paf.poznan.pl to doskonałe miejsce dla ludzi, którzy pragną usunąć owady. Każdego rodzaju kontrahent, który zdecyduje się na skorzystanie ze świadczenia wykonywanych przez pif-paf.poznan.pl, ma okazję liczyć na najlepsze rozwiązania ? z całego serca zapraszamy!

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi deratyzacji »

  Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń oraz fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników - robactwa, gryzoni, os. Używamy wyłącznie atestowanych preparatów wysokiej jakości renomowanych producentów światowych. Cena naszych usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów i promocji. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dezynfekcyjnych i deratyzacyjnych dla odbiorców indywidualnych. Jesteśmy najstarszym zakładem dezynfekcyjnym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkodniki drewna | www.SzkodnikiDrewna.com »

  Szkody wyrządzone przez szkodniki drewna są poważnym i globalnym problemem. Niszczą bezcenne dziedzictwo kulturowe jak również konstrukcje drewniane i meble. Metody zwalczania ksylofagów można podzielić na metody fizyczne i chemiczne:
  Fizyczne zwalczanie szkodników drewna:
  - Metoda gorącego powietrza polegająca na ogrzewaniu elementów drewnianych poprzez podgrzewanie atmosfery, w której się znajdują.
  Chemiczne zwalczanie szkodników drewna:
  Do zwalczanie szkodników w obiektach używane są w większości przypadków środki chemiczne (dezynsekcja, fumigacja, gazowanie). Chemiczna dezynsekcja może być stosowana jednak tylko przez specjalistyczne firmy DDD posiadające odpowiednie uprawnienia.
  Biologiczne zwalczanie szkodników drewna:
  Biologiczne metody zwalczania w przypadku technicznych szkodników drewna praktycznie nie istnieją.
  Firma Corneco oferuje szeroki zakres usług dezynsekcji. Usługi wykonywane są profesjonalnie, na najwyższym poziomie. Ceny są zadowalające dla każdego klienta. Zapraszamy do współpracy.
  Więcej informacji na www. corneco. pl

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Prusaki i Karaluchy Warszawa »

  Usługi DDD, Dezynsekcja Warszawa mazowieckie. Zwalczanie karaluchów prusaków świadczymy dla firm, instytucji i osób prywatnych. Zapewniamy natychmiastowe wykonanie nie zakłócające dotychczasowego toku zajęć.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • DDD Robak - Dezynsekcja Warszawa »

  Dezynsekcja, która jest wykonywana przez firmy cechują się wysoka skutecznością zwalczania owadów oraz niespotykanie długim okresem ochronnym. Dawniej do tych usług wykorzystywane były preparaty, które wydzielały nieprzyjemne zapachy, z czym wiązało się opuszczenie pomieszczeń mieszkalnych na okres, co najmniej jednej doby. Okres ochronny wynosi, co najmniej sześć miesięcy. Preparaty do natrysku są o wiele bardziej skuteczne niż żele, ponieważ osoba wykonująca usługę jest wstanie wtrysnąć pod ciśnieniem ciecz robocza wszędzie tam gdzie nie ma możliwości dojść pistoletem do nakładania pasty. Dezynsekcja opryskowa jest całkowicie bezpieczna dla domowników oraz powierzchni opryskiwanych nie wydzielają żadnych substancji lotnych oraz przykrych zapachów.

  Data dodania: 01 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Karaczan - Deratyzacja i Odgrzybianie »

  Karaczan to solidna firma specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji i odgrzybiania. Zakład usługowy Karaczan istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat. Zyskane w ciągu tego czasu doświadczenie pozwala nam na skuteczną walkę z niechcianymi szkodnikami oraz pleśnią i grzybami w każdego rodzaju budynkach zamkniętych oraz na zewnątrz budynków. W naszej pracy stosujemy wyłącznie bezpieczne środki dopuszczone do stosowania przez Ministerstwo Zdrowia. Gwarantujemy solidność, skuteczność oraz atrakcyjne ceny dostosowane indywidualnie do każdego klienta.

  Data dodania: 13 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Eco-Expert »

  Nasza polska firma – Eco-Expert – angażuje się pełnieniem wysokiej gamy usług związanych z domeną ochrony przyrody i trosce natury, sporządzając przekrojowe ekspertyzy oraz analizy przyrodnicze. Mając cenne zbadanie, możemy służyć naszym delikwentom sytym doradztwem i poparciem w czasie preparowania zestawu dowodów zasadniczych dla przedsięwziętych w szerokim zakresie zakrojonych inwestycji.

  Propozycja naszego zakładu obejmuje:
  - komunikaty o naciskaniu na przyrodę
  - decyzje środowiskowe
  - ewaluacji oddziaływania na środowisko
  - wizytówkę informacji przedsięwzięcia
  - przyrodniczą inwentaryzację
  - monitoring przyrodniczy
  - screening
  - przepowiednię oddziaływania na naturę
  - rejestrację ekofizjograficzną
  - obstawę przyrodniczą
  - opinię i ekspertyzy

  Doświadczenie i rzetelność naszych współpracowników zapewnia, że podjęty schemat pozostanie wypracowany troskliwie i we właściwym czasie, ściśle z obligatoryjnym rozporządzeniem i najświeższymi regułami dotyczącymi opiekuńczości środowiska. Zapraszamy do współpracy użytkowników z całej Polski: fabryki polskie i zagraniczne, organizacje urzędowe, gminy jak i jednostki indywidualne.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji s.c. »

  Piekarski PESTcontrol działa na rynku od 1992 roku. Firma świadczy usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Działa na terenie województwa podlaskiego i w województwach ościennych. Jest to jedyna firma w Białymstoku, która jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bestcontrol.com.pl »

  Best Control to przedsiębiorstwo z Warszawy, zajmujące się kompleksową ochroną przed szkodnikami. Usługi świadczy dla obiektów produkcyjnych, handlowych, magazynowych oraz mieszkalnych. Firma oferuje skuteczny oprysk na komary. Specjalizuje się w usuwaniu szczurów i karaluchów. Prowadzi działania na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego.

  Data dodania: 25 03 2021 · szczegóły wpisu »