Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Vista S.C.

Vista S.C. Firma ?VISTA? oferuje kompleksową obsługę w temacie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochronie przeciwpożarowej jak i również dysponuje nowoczesnym wyposażeniem narciarni produkowanym pod specjalne zamówienie klienta. Firma posiada własny Ośrodek Szkolenia o nazwie ?VISTA? działający na podstawie wpisu do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Mysłowice ewidencji placówek kształcenia ustawicznego. Posiadamy szeroką, wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy szybko i sprawnie przeprowadza szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym.
Oferujemy między innymi:
1. Szkolenia wstępne ( instruktaż ogólny, instruktaż stanowiskowy, zapoznanie pracownika z ochrona przeciwpożarową i ryzykiem zawodowym) - wymagane przy przyjęciu do pracy wszystkich pracowników 2. Szkolenia okresowe BHP i Ppoż. 3. Szkolenia okresowe prowadzone metodą samokształcenia kierowanego, których zaletą jest nie odrywanie zatrudnionych pracowników od pracy. Firma dostarcza materiały szkoleniowe, a następnie po ustalonym czasie przeprowadza egzamin sprawdzający w formie testu. 4. Szkolenia specjalistyczne
oraz Szkolenia internetowe w zakresie BHP - przeprowadzane są dla:

1. Pracodawców i osób kierujących pracownikami
2. Pracowników administracyjno - biurowych
Ponadto zajmujemy się produkcją stojaków do nart oraz dystrybucją suszarek do butów narciarskich.

Szczegóły strony www.fuhvista.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fuhvista.com.pl:

Vista S.C.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • S.P. Oświata - Szkoła Policealna Rzeszów »

  Oświata Rzeszów to centrum szkoleniowe, gdzie realizowane są różnego rodzaju kursy zawodowe, a także działa szkoła policealna. W trybie dwuletnim można zdobywać wykształcenie w zawodach: kosmetyczka oraz technik usług fryzjerskich. Posiadamy szeroką ofertę adresowaną do firm prywatnych i instytucji państwowych. Zapraszamy pracodawców i osoby zatrudnione na okresowe szkolenia BHP oraz szkolenia przeciwpożarowe lub też z zakresu pierwszej pomocy. W rozbudowanej ofercie kursów zawodowych występują u nas: kursy dla właścicieli firm prywatnych, kurs pedagogiczny, kadrowe, dla sekretarek, kurs wizażu, a także szkoła fotografii. Można również odbyć szkolenia dla stylistek i opiekunek osób starszych. W ośrodku ?Oświata? przeprowadzane są również kursy języków obcych wśród których jest: niemiecki, francuski oraz rosyjski na różnorodnych etapach zaawansowania. Mamy odpowiednio wyposażone sale szkoleniowe oraz wykwalifikowanych wykładowców. Zapraszamy wszystkich na bezpłatne testy kwalifikujące oraz również bezpłatne lekcje próbne. Zapewniamy przyjazną atmosferę pomagającą w przyswajaniu nowych wiadomości.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Staufen - Szkolenia shopfloor management »

  Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, aby pomóc firmie w pełni wykorzystać swój potencjał. Oprócz usług doradczo ? wdrożeniowych, zajmuje się także prowadzeniem akademii, w ramach której przekazujemy swoją wiedzę firmom. Możliwe jest także przyjrzenie się jak w praktyce funkcjonują wdrażane przez nas metody i techniki. To jednak nie wszystko, gdyż firma Staufen oferuje także możliwość dokonania inwestycji w firmach o odpowiednim potencjale. Niekiedy firmy potrzebują dodatkowe kapitału obcego, aby zrealizować postawione przed sobą cele. Właśnie w takich przypadkach z pomocą przychodzi nasza firma, która nie tylko udostępnia zasoby, lecz także pomaga optymalnie je wykorzystać.Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny w sieci www i zapoznanie się z naszą ofertą, a także listą naszych klientów. Gwarantujemy, iż dzięki nam poznają Państwo co to niemiecka precyzja. Zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniem shopfloor management. Termin 27.11.12 Gliwice. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego i niemieckiego we Wrocławiu »

  Szkoła językowa Diverslingva prowadzi szkolenia i kursy językowe w centrum Wrocławia. Proponujemy kursy angielskiego - Legal English - angielski dla prawników, przygotowanie do egzaminu ILEC lub Toles, kurs Business English - angielski w biznesie i finansach,przygotowanie do BEC, kurs angielskiego ogólnego na poziomie początkującym, podstawowym, średnio zaawansowanym, zaawansowanym, proficiency, przygotowanie do CAE, FCE, IELTS, TOLES. Prowadzimy również kursy niemieckiego metodą direkt, metodą Callana, kursy niemieckiego dla początkujących, zaawansowanych, naukę niemieckiego indywidualnie oraz w małych grupach. Kursy maturalne oraz korepetycje. Zajęcia u szkole Diverslingva są prowadzone jedynie przez doświadczonych i profesjonalnych lektorów, absolwentów wyższych uczelni, zajęcia odbywają się u nas w szkole lub u Państwa w domu lub firmie. Diverslinva prowadzi także kursy i szkolenia z języka angielskiego i niemieckiego dla firm, zapewniamy profesjonalnych lektorów, opiekę metodyczną, szybkie postępy. Diverslingva wykonuje także tłumaczenia techniczne, medyczne oraz specjalistyczne.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • TOLME - Tłumaczenia »

  Wykonujemy tłumaczenia z języka francuskiego, włoskiego, angielskiego, rosyjskiego, łaciny, greki oraz przygotowujemy publikacje i opracowania w wymienionych językach.

  Tłumaczymy materiały z zakresu medycyny, historii, językoznawstwa, filozofii, teologii, archeologii śródziemnomorskiej.

  Swoją ofertę kierujemy do firm, zwłaszcza tych które wymagają znajomości wielu języków ze względu na partnerstwo i współpracę kilku podmiotów władających różnymi językami.
  Redagujemy również teksty literackie, tłumaczymy książki.
  Wykonujemy tłumaczenia artykułów dla studentów wszystkich uczelni, zwłaszcza dla osób przystępujących do przygotowania prac magisterskich i doktorskich.
  Wspomagamy również wyszukiwanie materiałów o określonej tematyce.
  Pomagamy w wyszukiwaniu artykułów tematycznych we wszystkich wymienionych językach.
  Z naszą pomocą studenci i pracownicy naukowi pozyskują do swoich prac unikatowe materiały z całego świata.
  Usługi dla studentów świadczymy po cenach preferencyjnych.

  Prowadzimy szkolenia, udzielamy korepetycji.
  Uczymy polskiego, angielskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, łaciny i greki. Uczymy mówić, pisać, rozumieć czytać i myśleć w obcym języku. Ucząc języka uczymy kultury i historii.
  Przygotowujemy do matury i egzaminu gimnazjalnego.


  Kontakt

  TOLME Juliusz Gromadzki
  tel. 22 662 75 75, 511 904 127
  kontakt@juliusz-gromadzki-tlumaczenia.pl
  juliusz.gromadzki.tlumaczenia@gmail.com

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • STUDIUM | Kurs Rysunku | Katowice »

  Arch. Wojciech Słodowy serdecznie zaprasza na kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na wydziale architektury!

  Pracownia Architektoniczno - Plastyczna STUDIUM od wielu lat przygotowuje przyszłych architektów do egzaminów wstępnych polskich uczelni wyższych.

  Nauka obejmuje wszystkie najważniejsze umiejętności wymagane przy zdawaniu na Architekturę, a także pozwala rozwinąć swoją wrażliwość i osobowość twórczą.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Bhp »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego portalu. Nasza firma zajmuje się zabezpieczeniem pracowników. Gwarantujemy wysoki standard świadczonych przez nas świadczeń. Prowadzimy szczegółowe warsztaty, które zapewnią Państwu komfort i zabezpieczenie w pracy. Tworzymy kursy wstępne i periodyczne, integralne i stanowiskowe. Nasze kursy zapewnią potencjalnemu kandydatowi merytoryczną wiedzę i faktyczne kompetencje. Działalność naszej firmy jest o tyle istotna, że może ocalić komuś życie przed nieszczęśliwym wypadkiem. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skoki tandemowe i spadochronowe »

  Organizujemy skoki spadochronowe, skoki tandemowe dla każdego pod czujnym okiem profesjonalistów. Szukasz najlepszego prezentu dla bliskiej osoby? Chcesz skakać? Zapewniamy niezapomniane chwile, przygotujemy wydarzenie, udzielimy odpowiedniego przeszkolenia, zadbamy o odpowiedniego warunki atmosferyczne. Z nami poczujesz 100% adrenaliny. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Metastock prognozy giełdowe »

  Kompetentni inwestorzy na rynku realizują własne ruchy w świetle analizy i prognozy. META stock jest programem, który ulepsza reguły inwestowania finansów. To jeden z bardziej pożądanych oprogramowań na rynku. Oprogramowanie przewiduje jakie będą ceny, w dodatku redukuje lewe sygnały oraz dostarcza rzetelny widok rynku. Dzięki oprogramowaniu działania giełdowe będą uzupełnione pewną analizą. Dzięki Metastock nabędziesz dojście do aż stu sektorów w tym samym czasie, a cała analiza wykona się w nie tak długim okresie. Przekonaj się jakie to łatwe.

  Nabądź wgląd do rejestrowań giełdowych.

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • ESTe-SECURA Kursy i Szkolenia BHP »

  Firma została założona na początku 1991 roku i w branży szkoleń BHP funkcjonuje już od prawie trzydziestu lat. W jej ofercie znajdują się szkolenia BHP wstępne i okresowe, które kierowane są do wielu różnych grup pracowników, a także osób na stanowiskach kierowniczych. Kursy BHP przeprowadzane przez eSTe-SECURA są albo w sali szkoleniowej tejże firmy albo na miejsc w firmie czy przedsiębiorstwie zamawiającym przeprowadzenie szkolenia. Ogromne doświadczenie i wysoki poziom szkolenia sprawiają, że jest to jedna z lepszych firm organizujących szkolenia BHP w mieście Kraków.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Human Partner Sp. z o.o. »

  Usługi rozwojowe dla firm nnOd 2005 roku dostarczamy wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania konsultingowo-szkoleniowe odpowiadające na wyzwania biznesowe. nnW naszej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie biznesowe i wiedzę, aby wdrażać najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Rezygnujemy z działań doraźnych. Wiemy, że to najlepszy sposób, by osiągnąć poszczególne i konkretne cele danej firmy. nnJesteśmy laureatami wielu konkursów gospodarczych takich jak: Vet Excellence Award 2018 organizowanym przez Komisję Europejską w kategorii „Training at Work” za wyjątkowo skuteczny program szkoleniowy dla pracowników Gwiazdy Biznesu 2016, Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Złote Godło.

  Data dodania: 28 06 2019 · szczegóły wpisu »