Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Vista S.C.

Vista S.C. Firma ?VISTA? oferuje kompleksową obsługę w temacie bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochronie przeciwpożarowej jak i również dysponuje nowoczesnym wyposażeniem narciarni produkowanym pod specjalne zamówienie klienta. Firma posiada własny Ośrodek Szkolenia o nazwie ?VISTA? działający na podstawie wpisu do prowadzonej przez Prezydenta Miasta Mysłowice ewidencji placówek kształcenia ustawicznego. Posiadamy szeroką, wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy szybko i sprawnie przeprowadza szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym.
Oferujemy między innymi:
1. Szkolenia wstępne ( instruktaż ogólny, instruktaż stanowiskowy, zapoznanie pracownika z ochrona przeciwpożarową i ryzykiem zawodowym) - wymagane przy przyjęciu do pracy wszystkich pracowników 2. Szkolenia okresowe BHP i Ppoż. 3. Szkolenia okresowe prowadzone metodą samokształcenia kierowanego, których zaletą jest nie odrywanie zatrudnionych pracowników od pracy. Firma dostarcza materiały szkoleniowe, a następnie po ustalonym czasie przeprowadza egzamin sprawdzający w formie testu. 4. Szkolenia specjalistyczne
oraz Szkolenia internetowe w zakresie BHP - przeprowadzane są dla:

1. Pracodawców i osób kierujących pracownikami
2. Pracowników administracyjno - biurowych
Ponadto zajmujemy się produkcją stojaków do nart oraz dystrybucją suszarek do butów narciarskich.

Szczegóły strony www.fuhvista.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fuhvista.com.pl:

Vista S.C.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sale na szkolenia »

  U nas znajdą Państwo wygodne warunki zarówno do spotkań biznesowych, organizacji szkoleń, kursów a także pracy biurowej czy nauki. Sale wyposażono tak, aby były funkcjonalne i komfortowe do prowadzenia szkoleń. Dysponujemy salami w całości zaopatrzonymi multimedialnie. Oferujemy pomoc w organizacji szkoleń oraz przyrządzanie przerwy kawowej. Użyczamy również biura na godziny zarówno osobom poszukującym spokojnego miejsca pracy, jak i uczniom czy studentom poszukującym miejsca gdzie można przygotowywać się do egzaminu, popracować nad projektem czy prezentacją, indywidualnie lub w grupie.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Adr »

  Jesteś kierowcą i chcesz się szkolić nie chcąc pozwolić aby stać się nie użytecznym? Genialny koncepcja bo w chwili obecnej dzięki kursom i różnego typu szkoleniom takim kiedy na przykład kurs ADR staniesz się bardziej praktyczny w prywatnej korporacji, co w bardzo wielu przypadkach umożliwia uniknąć zwolnienia, a ponadto podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko żeby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Istotne jest też aby sprawdzić jakie dokumenty przydadzą się do zrealizowania usługi. Wszelkie informacje pod telefonem.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe »

  Jaki ma być nowoczesny przedstawiciel handlowy, jak skutecznie zarządzać zespołami sprzedaży, w jaki sposób wykreować przyszłych menadżerów sprzedaży? Podobnych pytań jest wiele. Jeżeli poszukują Państwo firmy szkoleniowej, która wskaże właściwy kierunek rozwoju w sektorze sprzedaży, warto skorzystać z naszych szkoleń! Efektywnie podnosimy umiejętności. Zespół trenerów, psychologów, specjalistów w dziedzinie doskonalenia kompetencji menadżerskich oraz sprzedażowych wskaże właściwy tor działania. Szkolenia handlowe to połączenie obszernej teorii z umiejętnościami praktycznymi, będącymi efektem doświadczeń z wieloletniej pracy w różnego typu organizacjach. To najlepsza rekomendacja! Zapraszamy na szkolenia otwarte oraz szkolenia zamknięte na potrzeby konkretnej firmy. Z nami każdy sprzedawca podnosi swoje kompetencje. Nasi trenerzy przeprowadzając dokładną analizę potrzeb szkoleniowych, wiedzą, jakie elementy należy dopracować, aby dana organizacja sprawnie funkcjonowała w branży handlowej. Poruszamy zagadnienia skutecznych technik sprzedaży w obszarze B2B, B2C, czy D2D. Ponadto zajmujemy się badaniem kompetencji sprzedażowych, podpowiadamy, jak zarządzać wizerunkiem firmy podczas rozmaitych targów i prezentacji. Dzięki nam dowiedzą się Państwo, jak motywować swoich pracowników, dokonywać skutecznej rekrutacji i dbać o rozwój uzdolnionych ludzi w swojej firmie.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Posiadamy całościową ofertę do O.S.K. »

  Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning kat. B, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców.
  Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie posiadasz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Gdy podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę, egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla ośrodków: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!
  Dojedziemy w dowolne miejsce w Polsce. Otrzymaliśmy status superosk!

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.akademiaspecjalistow.edu.pl - Kursy księgowości łódź »

  Zastanawiasz się nad kursem z księgowości? Chcesz nauczyć się wreszcie obsługi programu Exel? Chcesz poznać najnowsze przepisy dotyczące kadr i płac? Zapisz się do Akademii Specjalistów. Tu w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego szukasz! Doskonała kadra oraz atrakcyjne ceny sprawiają, iż jest to wspaniała oferta. Oferujemy kursy: samodzielny księgowy na księgach handlowych, specjalista do spraw kadr i płac, specjalista do spraw małej firmy, główny księgowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kursów oraz szkoleń. Tutaj zdobędziesz wiedzę, jakiej Ci potrzeba. Długoletnie doświadczenie oraz kompetencja sprawiają, że Akademia Specjalistów gwarantuje wysokiej jakości usługi.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Otwarte szkolenia sprzedaż »

  Bezpośrednim misją działania mojej przedsiębiorstwa jest zwiększenie użyteczności pracowników, co stwarza większą efektywność spółki. Prowadzimy szkolenia handlowców, na których zapoznajemy z technologiami sprzedażowymi i w zakresie rozmowy z klientem. W efekcie takiego szkolenia sprzedaż zdecydowanie rośnie, co jest zyskowne dla samego pracownika, jego motywacji do pracy, jak i wymiernych przychodów przedsiębiorstwa. Nasze szkolenia sprzedażowe dedykowane są dla osób z różnych branż, bo pewne mechanizmy są uniwersalne, lecz dostosowujemy je również dla konkretnych grup, ażeby podpowiedzieć gotowe rozwiązania. Zapraszamy też na warsztaty otwarte (sprzedaż) w zakresie dystrybucji jak również projektów rozwojowych.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Serdecznie zapraszamy na http://www. it-szkolenia. eu, w celu zaznajomienia sie z naszą unikalna ofertą szkoleniową. Proponujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i sporo innych. Jesteśmy prestiżowym i najstarszym ośrodkiem szkoleniowym w kraju. Organizujemy wysokiej jakości kursy informatyczne, dla różnorodnego typu spółek. Dysponujemy profesjonalną i wykwalifikowaną ekipą trenerów, która przeszkoliła już masę fachowców w naszym kraju. Wykonujemy szkolenia na zlecenie i stale trafiamy do specjalnych potrzeb danego kursanta. Świadczymy także wsparcie it dla wszelkich naszych odbiorców, z nami za każdym razem masz pewność że w trakcie fachowej konsultacji, rozproszymy wszelkie twoje wątpliwości.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • TOTU Szkoła Rysunku Kraków »

  Krakowska Szkoła Rysunki TOTU zaprasza wszystkie osoby, które pragną poznać techniki i podstawy rysowania, na kurs. Przygotujemy również przyszłych studentów architektury, na egzaminy wstępne. Nie wahaj się i zgłoś się do nas. Nasza wykwalifikowana kadra, składa się z czynnych architektów, którzy pomogą Ci dostać się na wymarzone studia, bądź rozbudzić swą kreatywność.

  Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie Centrum Edukacji w Krakowie »

  Jest to strona internetowa, przedstawiająca ofertę szkoleń o charakterze podatkowym i związanych z zagadnieniami z zakresu kadrowo-płacowego.
  Tego typu kwestie uwzględniane są przede wszystkim w administracji publicznej, stąd też zawarta tutaj oferta dotyczy szkoleń dla jednostek samorządu terytorialnego, ale także dla oświaty, czy firm, w których wspomniane kwestie także się przewijają. Ponadto, zaprezentowana na stronie oferta dotyczy szkoleń, które mogą być przeprowadzone w zasadzie na obszarze każdego województwa w kraju, tak więc opłaca się tu zajrzeć i zapisać się na spotkanie.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Infobrokerska.pl »

  Infobrokerska jest firmą szkoleniową z 14-letnim doświadczeniem. Stworzyliśmy autorskie programy szkoleniowe z zakresu pozyskiwania informacji z zasobów on-line. Budujemy kompetencje cyfrowe uczestników naszych szkoleń na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnych obszarach tematycznych. n nUczymy, jak w codziennej pracy podnieść efektywność researchu, uczymy zaawansowanych technik białego wywiadu (OSINT) i pomagamy w odnalezieniu się w dynamicznym świecie internetu. Korzyści płynące z uczestnictwa w takich szkoleniach to: numiejętność sprawnego generowania leadów sprzedażowych; nsprawna weryfikacja potencjalnych kontrahentów i klientów;numiejętność efektywnej rekrutacji pracowników;nwyższy poziom bezpieczeństwa informacji w firmie;nznajomość technik wyszukiwania informacji niezbędnych w rozwoju biznesunnUłatwiamy pracę zdalną realizując szkolenia online na żywo oraz z wykorzystaniem platformy szkoleniowej. Organizujemy także szkolenia otwarte i dedykowane (w siedzibie klienta), jeśli tylko nie pojawiają się jakiekolwiek przeciwwskazania. nnWszystkie nasze szkolenie mają charakater praktycznych warsztatów komputerowych, podczas, których uczestnicy rozwiązują case study, aby przećwiczyć nabyte umiejętności. nnZaufali nam klienci zarówno z sektora komercyjnego jak i publicznego, z wieloma z nich współpracujemy regularnie, dbając o najwyższy poziom kompetencji informacyjnych nowych członków zespołów. nNasze szkolenia prowadzimy także w języku angielskim. nnNasze szkolenia:nZaawansowane wyszukiwanie informacjinOSINT - Biały WywiadnGoogle hacking dla menedżerów i kadry zarządzającejnInformacja naukowa w siecinWeryfikacja firm i kontrahentównMonitoring mediów w praktycenCyberbezpieczeństwo dla nieinformatykównnSzczegóły i kalendarz szkoleń na stronie www. infobrokerska. pl

  Data dodania: 26 08 2020 · szczegóły wpisu »