Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Mental Power Sp. z o.o.


Akademia trenerów personalnych Mental Power to najlepsze treningi mentalne przeznaczone dla sportu, biznesu, a także dla każdego zainteresowanego realizowaniem swoich celów. Organizowane przez akademię szkolenia rozwoju osobistego oraz szkolenia dla biznesu i sportu, w tym power speech to skuteczne metody treningu mentalnego na bazie nowoczesnej psychologii. Sprawdź pełną ofertę na stronie.

Szczegóły strony mental-power.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mental-power.pl:

Mental Power Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polska Izba Gospodarcza Czystości - stowarzyszenie czystości »

  Polska Izba Gospodarcza Czystości powstała w 2008 roku przejmując ponad 10 letni okres działań na rzecz poprawy i propagowania standardów jakości usług oraz statusu pracownika w sektorze profesjonalnego urzymania czystości, zainicjowanych i prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Czystości.
  Obecnie zrzeszamy 101 członków, działających w 3 specjalistycznych sekcjach:
  -firm sprzątających,
  -dystrybutorów,
  -pralnictwa.

  Z dużym powodzeniem współtworzymy wydarzenia związane z zagadnieniem czystości na scenie międzynarodowej. Realizujemy nowatorskie projekty edukacyjne (ponad 5000 przeszkolonych pracowników), organizujemy zajęcia praktyczne, konferencje oraz szeroko zakrojone kampanie promocyjne w środkach masowego przekazu.

  Polska Izba Gospodarcza Czystości jest ważnym europejskim członkiem ISSA oraz Europejskiej Federacji Czystości.

  Dołącz do Nas i sprawdź jak jeszcze możemy pomóc.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwinięcie Laplace'a: wyznacznik macierzy »

  Jak obliczyć wyznacznik macierzy krok po kroku, używając rozwinięcia Laplace'a, metody Sarrusa i operacji elementarnych na wierszach i kolumnach macierzy? Filmy video z wytłumaczeniem teorii, przykładami i rozwiązaniami zadań krok po kroku. Nauka do kolokwium lub egzaminu z algebry liniowej on-line: komfortowo, efektywnie i tanio. Wyznacznik macierzy wymiaru 2x2, 3x3 i 4x4, metody rozwiązywania równań z wyznacznikiem oraz przykłady jak obliczać wyznacznik z liczbami zespolonymi. Każdy moduł lekcyjny w serwisie jest warty więcej niż godzina klasyczny korepetycji, z tą różnicą, że dostęp do filmów wideo jest dwutygodniowy. Na stronie czekają do pobrania arkusze wzorów i własności, które ułatwią każdemu studentowi rozwiązywanie zadań i przygotowania do kolokwium. Najważniejsze własności wyznacznika macierzy to: wyznacznik macierzy diagonalnej jest równy iloczynowi elementów stojących na głównej przekątnej macierzy, wyznacznik macierzy z wierszem lub kolumną zer jest równy zero. Naucz się jak obliczać wyznaczniki macierzy i zdaj nawet najtrudniejsze kolokwium.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Rozejrzyj się za firmą z doświadczeniem, za firmą, która poda Ci pomocną dłoń profesjonalnie. Dedal Konsulting to odpowiednie doradztwo strategiczne, organizacyjne i HR. Ponadto szeroka płaszczyzna szkoleń dla kadry kierowniczej oraz pracowników zadowoli nawet najbardziej wymagających. Siłą naszej firmy są wysoko wykwalifikowani trenerzy, pragnący doradzać, szkolić i pomagać. Współpracując z nami, nigdy nie zostaniesz sam!

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla urzędników »

  Gremium IDK to firma szkoleniowa, która od sześciu lat prowadzi głównie szkolenia prawne, adresowane w większości do pracowników urzędów centralnych, samorządowych i innych jednostek finansów publicznych. Na naszych seminariach i warsztatach omawiana jest najczęściej problematyka zamówień publicznych, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Ochrony Danych Osobowych, PR i promocji w urzędzie. W ramach obszaru, który określamy jako szkolenia prawne, największym zainteresowaniem cieszy się szkolenie prawa autorskie, a także prawo prasowe. Jako jedna z niewielu firm szkoleniowych w kraju prowadzimy cyklicznie szkolenie protokół dyplomatyczny i savoir vivre. Warsztaty te prowadzone są przez wybitnych specjalistów z Ministerstwa Spraw Zagranicznych odpowiedzialnych za organizację spotkań na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Przez sześć lat naszej działalności przeszkoliliśmy ponad dwa tysiące uczestników w większości urzędników urzędów centralnych i urzędów na szczeblu samorządowym.Pełna oferta naszych szkoleń zaprezentowana jest na naszej stronie internetowej, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubgg.pl - uniwersytet betonu »

  Jeśli jesteś młodym ambitnym studentem uczelni technicznych. Niezmiernie zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez światowego producenta materiałów budowlanych - "Uniwersytet betonu". Celem Grupy Górażdże jest zachęcenie przyszłych inżynierów do branży budowlanej. Z roku na rok, w projekcie bierze udział coraz większa ilość uczelni wyższych.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe - Leadership-Center »

  Leadership-Center zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania i realizacji projektów. Organizujemy szkolenia project management dla managerów z doświadczeniem, jak i bez, oraz warsztaty i gry symulacyjne dla pracowników. Program oferowanych szkoleń został stworzony tak, aby jak największy nacisk położyć na praktyczne zastosowanie zdobywanej wiedzy i rozwój umiejętności zawodowych.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • S-Kontrakt »

  S-Kontrakt jest jednoosobową firmą coachingową, która od wielu lat pomaga swoim klientom w rozwoju osobistym. Serdecznie zapraszam wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy, która dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Serdecznie zapraszamy na http://www. it-szkolenia. eu, w celu zaznajomienia sie z naszą unikalna ofertą szkoleniową. Proponujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i sporo innych. Jesteśmy prestiżowym i najstarszym ośrodkiem szkoleniowym w kraju. Organizujemy wysokiej jakości kursy informatyczne, dla różnorodnego typu spółek. Dysponujemy profesjonalną i wykwalifikowaną ekipą trenerów, która przeszkoliła już masę fachowców w naszym kraju. Wykonujemy szkolenia na zlecenie i stale trafiamy do specjalnych potrzeb danego kursanta. Świadczymy także wsparcie it dla wszelkich naszych odbiorców, z nami za każdym razem masz pewność że w trakcie fachowej konsultacji, rozproszymy wszelkie twoje wątpliwości.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Britannia Olsztyn - nauka języka angielskiego »

  Firma specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego i innych języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów standaryzowanych (egzamin gimnazjalny, maturalny, sprawdzian szóstoklasisty). Mamy także doświadczenie w przygotowywaniu Słuchaczy do egzaminów Cambridge i egzaminu IELTS, które są niezbędne przy procesie rekrutacji na uczelnie wyższe w krajach anglojęzycznych; są także przydatne przy ubieganiu się o pracę i prawo stałego pobytu w np. Australii i Nowej Zelandii czy Kanadzie. Pracujemy w małych grupach do 5-6 osób. Prowadzimy zajęcia in company, w siedzibie Firmy bądź w miejscu zaproponowanym przez naszych Klientów.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • UASA - ośrodek szkolenia operatorów dronów »

  Akademia Bezzałogowych Systemów Latających UASA daje Państwu możliwość odbycia profesjonalnych kursów (VLOS, BVLOS, loty doszkalające) niezbędnych do uzyskania uprawnień operatora Bezzałogowych Statków Powietrznych, tzw. UAVO. Naszą misją nie jest oferowanie usługi w postaci przygotowania do egzaminu. Oferujemy coś więcej - wyszkolenie kompetentnych pilotów, którzy będą tworzyć z nami bezpieczne środowisko Bezzałogowych Statków Powietrznych.

  Na naszej stronie znajdą Państwo naszą ofertę, informacje o naszej kadrze, sprzęcie, naszym ośrodku oraz nasze dane kontaktowe.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »