Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Mental Power Sp. z o.o.


Akademia trenerów personalnych Mental Power to najlepsze treningi mentalne przeznaczone dla sportu, biznesu, a także dla każdego zainteresowanego realizowaniem swoich celów. Organizowane przez akademię szkolenia rozwoju osobistego oraz szkolenia dla biznesu i sportu, w tym power speech to skuteczne metody treningu mentalnego na bazie nowoczesnej psychologii. Sprawdź pełną ofertę na stronie.

Szczegóły strony mental-power.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę mental-power.pl:

Mental Power Sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy tańca Warszawa »

  Zapraszamy do naszej szkoły tańca mieszczącej się na Ursynowie i Kabatach, gdzie doświadczona i przepełniona pasją do tańca grupa instruktorów czeka, aby dostarczyć Państwu samych ekscytujących chwil i nauczyć różnych styli tańca. W Loocas Dance Center z pewnością konstruktywnie spędzicie czas, na nauce i zabawie. Zapraszamy tak samo młodzież, ale również osoby starsze.Więcej informacji o naszej szkole na naszej witrynie loocasdance.pl.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zarządzania jakością »

  Korzyściami wynikłymi z wdrożenia systemów zarządzania jakością będą np. gwarancja wymaganego standardu jakości produktów i usług, wzrost podaży dzięki wzrastającemu popytowi wśród usatysfakcjonowanych klientów, a także obniżka kosztów wytwarzania wyrobów, które nie spełniają wymogów. Dr Halicki i Partnerzy świadczą kompleksowe usługi w zakresie wdrażania ISO: doradztwo, szkolenia i przeprowadzanie auditów (wewnętrznych, zgodności, zapobiegających korupcji).

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego i niemieckiego we Wrocławiu »

  Szkoła językowa Diverslingva prowadzi szkolenia i kursy językowe w centrum Wrocławia. Proponujemy kursy angielskiego - Legal English - angielski dla prawników, przygotowanie do egzaminu ILEC lub Toles, kurs Business English - angielski w biznesie i finansach,przygotowanie do BEC, kurs angielskiego ogólnego na poziomie początkującym, podstawowym, średnio zaawansowanym, zaawansowanym, proficiency, przygotowanie do CAE, FCE, IELTS, TOLES. Prowadzimy również kursy niemieckiego metodą direkt, metodą Callana, kursy niemieckiego dla początkujących, zaawansowanych, naukę niemieckiego indywidualnie oraz w małych grupach. Kursy maturalne oraz korepetycje. Zajęcia u szkole Diverslingva są prowadzone jedynie przez doświadczonych i profesjonalnych lektorów, absolwentów wyższych uczelni, zajęcia odbywają się u nas w szkole lub u Państwa w domu lub firmie. Diverslinva prowadzi także kursy i szkolenia z języka angielskiego i niemieckiego dla firm, zapewniamy profesjonalnych lektorów, opiekę metodyczną, szybkie postępy. Diverslingva wykonuje także tłumaczenia techniczne, medyczne oraz specjalistyczne.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie okresowe BHP »

  Reguły postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, udzielania pierwszej pomocy oraz informacje z obszaru praw i obowiązków przysługującym pracownikom są warunkami koniecznymi do tego, by wykonywać pracę bezpiecznie i wydajnie. Każdy pracodawca posiada bowiem obowiązek zorganizować szkolenia BHP i Ppoż dla wszystkich swych pracowników. Właśnie w tym celu powstała firma Kvadro, która zajmuje się organizowaniem profesjonalnych kursów. Jednym z paneli takich kursów jest Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego oraz cały szereg zasad i reguł, których przestrzeganie ma zapewnić bezpieczną i dobrą dla zdrowia pracę. Zlecenie zorganizowania szkoleń BHP i Ppoż firmie Kvadro spowoduje, że wszyscy pracownicy uzyskają pełną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia oraz dbania o optymalną higienę pracy. Pamiętajmy, że instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest wymagana przez polskie prawo. Dlatego dobrze jest skorzystać z usług fachowej firmy szkoleniowej, która od początku do końca zajmie się zorganizowaniem takiego kursu. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu oraz pracy dla Państwa firmy.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Narciarska Szczyrk »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej szkoły narciarskiej w Szczyrku. Proponujemy państwu szkolenia indywidualne i grupowe, dostosowane do poziomu i umiejętności klienta. Nasi instruktorzy pomogą państwu w bezpieczny sposób zapoznać się z tym sportem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy także zatrzymanie się w naszych kwaterach prywatnych.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • TQMsoft »

  Zwiększenie zysków przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie rozwiązań, dzięki którym spadnie ilość wadliwie wyprodukowanych przedmiotów to główne założenia, jakie przyświecają metodzie Six Sigma. Metoda została wdrożona po raz pierwszy w połowie lat 80. w jednej z amerykańskich korporacji.

  Szkolenia Six Sigma pokazują, w jaki sposób niewielkie zmiany w procesie produkcji doprowadzają do zmian w metodzie zarządzania jakością.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Grema »

  Szkolenia w dzisiejszych czasach to bardzo ważna sprawa. Wykonywanie takich szkoleń czy kursów pomaga znaleźć pracę o którą teraz ciężko. Firma Grema, jest odpowiednim miejscem na wykonywanie szkoleń. Kadra szkoleniowa firmy to ludzie wykształceni, potrafiący przekazać wiedzę. Głównym zadaniem firmy Grema jest przygotować Państwa do wykonywania przyszłego zawodu. Podjęcie decyzji o szkoleniu, z pewnością wzbogaci Państwa wiedzę i sprawi, że wszystkie wykonywane czynności będą robione szybciej i sprawniej przez co wzrośnie wydajność pracy.

  Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sal szkoleniowych Lublin i Lubartów »

  Firma Euro-Forum oferuję wynajem sal szkoleniowych w Lublinie i Lubartowie. Nasze sale są nowoczesne i w pełni wyposażone. Zapraszamy do współpracy.
  Sale.
  Sale w Lublinie przy ul. Granicznej 4, 7/8 Posiadamy własny parking.
  Sale w Lubartowie Powstańców Warszawy 1A.
  Naprzeciwko budynku szkoły EURO-FORUM, w odległości zaledwie kilkunastu metrów, znajdują się 2 duże parkingi samochodowe. Parkingi te są bezpłatne i ogólnodostępne.

  Data dodania: 13 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • IMQ Polska - certyfikaty ISO »

  Firma IMQ oferuje wysokiej jakości szkolenia dotyczące wdrażania norm ISO, wszystkie szkolenia są prowadzone przez doskonale wykształconych pracowników mających wiele lat doświadczenia w wdrażaniu norm ISO do firm.

  Data dodania: 23 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i certyfikaty online »

  Ucz się i zdobywaj certyfikat nie wychodząc z domu. E-learning to nowoczesny, tani i efektywny sposób na podniesieni swoich kwalifikacji. Oferujemy szkolenia online i możliwość uzyskania certyfikatów potwierdzających zdobytą wiedzę. W przystępnej cenie zdobędziesz zaświadczenia przydatne do uzyskania datacji bądź przy zdobywaniu nowej pracy.

  Data dodania: 14 01 2020 · szczegóły wpisu »