Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Systemy zarządzania jakością

Systemy zarządzania jakością Korzyściami wynikłymi z wdrożenia systemów zarządzania jakością będą np. gwarancja wymaganego standardu jakości produktów i usług, wzrost podaży dzięki wzrastającemu popytowi wśród usatysfakcjonowanych klientów, a także obniżka kosztów wytwarzania wyrobów, które nie spełniają wymogów. Dr Halicki i Partnerzy świadczą kompleksowe usługi w zakresie wdrażania ISO: doradztwo, szkolenia i przeprowadzanie auditów (wewnętrznych, zgodności, zapobiegających korupcji).

Szczegóły strony www.halickisystem.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.halickisystem.pl:

Systemy zarządzania jakością

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia dla kadr »

  Eck-Prestige.pl zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń m.in. z obszaru zarządzania sprzedaży, oraz szkolenia BHP. Trenerzy to kompetentni specjaliści, posiadający zarówno dużą wiedzę, jak i doświadczenie w biznesie oraz pasję. Dzięki szkoleniom ECK Prestige pracownicy różnych firm udoskonalają swoje kwalifikacje, zdobywając nowe przygotowanie zawodowe oraz cenne kontakty zawodowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą szkoleń na stronie eck-prestige.pl

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie z pierwszej pomocy Asekor »

  Zapraszamy na Szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy. Organizowane przez nas kursy są gwarancja zdobycia niezbędnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności ratowniczych. Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji przez doświadczonych ratowników i instruktorów. W chwili obecnej firma ASEKOR organizuje szkolenie z pierwszej pomocy w następujących miastach: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Excel »

  Wykorzystanie technologii informatycznych w biznesie może przynieść wymierne korzyści w Twojej firmie. Ponieważ wdrożenia IT nie należą do najprostszych, dlatego ich przeprowadzenie najprościej powierzyć specjalistom z IT School. Nasz zespół zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązania oraz przeszkoli Twoich pracowników. Najczęściej wybierane kursy dotyczą obsługi pakietu Microsoft Office, baz danych oraz programów komputerowego wspomagania zarządzania projektami. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej www.itschool.pl

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla trenerów »

  Poszukując dobrego szkolenia dla trenerów powinieneś zapoznać się z ofertą i skorzystać z naszych usług. Jeśli jesteś trenerem pracującym w zawodzie, oferujemy finansowane z UE szkolenia dla trenerów, podczas których będą doskonalone najważniejsze umiejętności. Należą do nich : projektowanie i tworzenie szkoleń, prowadzenie szkoleń, samodoskonalenie oraz specyfika pracy trenera w organizacji. Szkolenia prowadzone są w systemie zaocznym w Krakowie przez kadrę dobrze wykształconych specjalistów. Zaletą naszych kursów są liczebności grup, nie przekraczające dziesięciu osób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń i skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.akademiaspecjalistow.edu.pl - Kursy księgowości łódź »

  Zastanawiasz się nad kursem z księgowości? Chcesz nauczyć się wreszcie obsługi programu Exel? Chcesz poznać najnowsze przepisy dotyczące kadr i płac? Zapisz się do Akademii Specjalistów. Tu w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego szukasz! Doskonała kadra oraz atrakcyjne ceny sprawiają, iż jest to wspaniała oferta. Oferujemy kursy: samodzielny księgowy na księgach handlowych, specjalista do spraw kadr i płac, specjalista do spraw małej firmy, główny księgowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kursów oraz szkoleń. Tutaj zdobędziesz wiedzę, jakiej Ci potrzeba. Długoletnie doświadczenie oraz kompetencja sprawiają, że Akademia Specjalistów gwarantuje wysokiej jakości usługi.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie podnosić potrzebne uprawnienia? »

  Nasza firma oferuje kurs sep, a także kursy, m. in. : kurs spawania.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych kursów korzysta coraz więcej firm.
  Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po konkretnych szkoleniach.
  Po zdobyciu uprawnień kończąc szkolenie, operatorzy mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Organizujemy też bezpłatne szkolenia. Oglądaj naszą witrynę często by nie przegapić szkolenia odpowiedniego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć potrzebny zawód!

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia scc - tuv-austria.pl »

  Szukasz sprawdzonego, posiadającego imponującą renomę przedsiębiorstwa, które przeprowadzi szkolenia scc? Jeśli tak, to koniecznie jak najszybciej odwiedź witrynę internetową tuc-austria. pl i poznaj propozycję, jaką przygotowali dla ciebie specjaliści przedsiębiorstwa TUV Austria! Prowadzone przez nas szkolenia scc to oferta, z której skorzystało już wiele firm działających zarówno na polskim rynku, jak i za granicą. Jeżeli stawiasz na wysoką jakość szkolenia scc, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP on-line - Sułkowski »

  Szkolenia bhp i ppoż w formie on-line to nowoczesne rozwiązanie, jakie proponuje zainteresowanym klientom firma Sułkowski, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Szkolenia realizowane są dla wszystkich pracowników, w tym posiadamy specjalne programy dla pracowników administracyjnych, dla kadry kierowniczej oraz pracowników związanych z branżą bhp lub ppoż. Szczegółowy cennik oraz programy szkoleń dostępne są na stronie www firmy.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Frelik -Trener mentalny, »

  Paweł Frelik - Trener mentalny, Założyciel i Prezes Zarządu firmy The Winners Mental Training sp. z o. o. ; pomysłodawca i założyciel Wydawnictwa Audiobooków Sportowych, trener mentalny z 9 letnim doświadczeniem i certyfikacją coacha, z którego usług skutecznie korzystają, m. in. : czołowi Polscy Trenerzy, zawodnicy piłkarskich reprezentacji Polski i zawodnicy z Ekstraklasy, 1 ligi oraz zachodnich ligi zagranicznych. Kiedy warto zacząć trening mentalny? Jeżeli odpowiesz sobie pozytywnie na pytania czy jestem słaby psychicznie, szybko się poddaje, niska pewność siebie. Co zrobić żeby być silniejszym psychicznie? To bardzo proste. Polecam Mentoring w piłce nożnej, wzmacnianie psychiki, motywowanie sportowców. trening mentalny dla trenerów, szkolenia dla trenerów sportowych - Kilka spotkań wystarczy abyście poczuli i zobaczyli różnicę w swoim wpływie na zespół. Zapraszam

  Data dodania: 01 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Face »

  Dowcipne, energetyczne, inspirujące wykłady Beaty Tadli są idealne dla zabieganych kobiet. Można z nich skorzystać za pośrednictwem Akademii Face – systemowi szkoleń i warsztatów, które motywują, dają nowe perspektywy, rozwijają i pomagają w osiągnięciu wyjątkowych rezultatów. Organizujemy szkolenia dla firm i warsztaty otwarte. Zapisz się już dziś poprzez stronę: akademiaface. com.

  Data dodania: 01 08 2019 · szczegóły wpisu »