Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kowalstwo Artystyczne

Kowalstwo Artystyczne Kowalstwo artystyczne w okolicy Wałbrzycha.Tworzymy i montujemy bramy wejściowe, kute balustardy schodowe i balkonoe oraz inne metalowe przedmioty użytkowe do domu i ogrodu.Nasze rzemiosło kowalskie projektujemy sami oraz realizujemy pomysły zleceniodawcy. Galeria zdjęć podzielona jest na kilka grup tematycznych: Sztukaterię, Technikę Artystyczną, Bramy, Balustrady. W niedalekiej przyszłości zostanie otwarty dział mechaniczny, w którym zaprezentujemy gotowe rozwiązania z dziedziny bram przesuwnych z wykorzystaniem automatyki. Pomysł bram przesuwnych narodził się niedawno, ponieważ wiele zleceń dotyczyło właśnie takich rozwiązań. Samokowalstwo i rękodzieło plastyczne z tym związane jest tu połączone z nowoczesną technologią. Metaloplastyka balustard jest znakomitym rozwiązaniem kiedy zleceniodawca pragnie uzyskać swoisty charakter ogrodzenia

Szczegóły strony www.art-kowalstwo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.art-kowalstwo.pl:

Kowalstwo Artystyczne

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Spółka FMP Falcon Metal Production s.c. jest producentem wysokiej jakości wyrobów ze stali kwasowych i nierdzewnych. Siedziba firmy mieści się na ul. Białostockiej 1 w Sokółce na Podlasiu. Pracownicy dokładają wszelkiej staranności, aby zadowolić najwybredniejsze gusta klientów. Produkty FMP s.c. charakteryzują - precyzja wykonania i doskonałe parametry techniczne, a przy tym atrakcyjna cena i szybki czas realizacji zamówienia. Przedsiębiorstwo para się przede wszystkim wykonywaniem schodów, balustrad, barierek, podjazdów oraz mebli ze stali nierdzewnej według indywidualnych życzeń konsumenta, również łączonej z drewnem, mosiądzem, szkłem itp. A także kompleksowego wyposażenia gastronomii (okapy, zlewy, blaty kuchenne, szafki itp.), hal produkcyjnych, biur oraz warsztatów mechanicznych (tuning, orurowania itp.). Ponadto producent oferuje usługi ślusarskie i spawalnicze (spawanie TIG w osłonie argonu, gięcie kształtowe blach i rur, cięcie plazmą CNC)usługi doradcze, projektowe oraz montażowe.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Kraków »

  Rezydencja Focha to posiadłość położona w ścisłym centrum Krakowa z pięknymi widokami na stare miasto. Lokalizacja rezydencji pozwala zarówno na odpoczynek jak i możliwość dotarcia do największych atrakcji miasta bez konieczności korzystania z auta. Wszystkie apartamenty zostały wyposażone w najwyższym standardzie tak by dostosować się do najbardziej wymagających klientów. O szczegółach rezerwacji oraz kupna ostatnich apartamentów można dowiedzieć się ze strony internetowej, gdzie zamieszczony został cennik oraz zdjęcia wnętrz rezydencji.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kierownik Budowy - Kraków, Wieliczka i okolice »

  Kierownik budowy zobowiązany jest do: Przed rozpoczęciem budowy:Podpisania oświadczenia podjęcia (przejęcia) obowiązku kierownia budową.Sporządzenia lub zapewnienia sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.Protokolarnego przejęcia od inwestora i zabezpieczenie terenu budowy.Podczas prac budowlanych:Zapewnienia geodezyjnego wytyczenia obiektu.Zorganizowania i kierownania budową w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę.Prowadzenia dokumentacji budowyWykonania wszystkich prac zgodnie z technologią.Koordynowania realizacji zadań zapobiegających zagrożeniom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie.Wstrzymania robót budowlanych w przypadku stwierdzenia możliwości powstania zagrożenia oraz bezzwłocznego zawiadomienia o tym właściwego organu.Zawiadomienia inwestora o wpisie do dziennika budowy dotyczącego wstrzymania robót budowlanych z powodu wykonania ich niezgodnie z projektem.Zakończenie budowy:Przygotowania dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.Zgłoszenia obiektu do odbioru odpowiednim wpisem do dziennika budowy.Uczestniczenia w czynnościach odbioru i zapewnienia usunięcia stwierdzonych wad.Kierownik budowyNad każdą budową musi pełnić nadzór osoba z uprawnieniami budowlanymi - kierownik budowy.Wymagane jest to ustawą "Prawo Budowlane" oraz koniecznością powierzenia nadzoru nad pracami znawcom sztuki, którzy biorą odpowiedzialność za prawidłowo wykonane prace budowlane. Każdy inwestor musi powołać kierownika budowy przed rozpoczęciem prac.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Metaloplastyka i kowalstwo artystyczne w Mikołajkach »

  Metaloplastyka i kowalstwo artystyczne w Mikołajkach w województwie warmińsko-mazurskim. Nazywam się Jacek Szustak, od wielu lat jestem artystą kowalem, metaloplastykiem. Wykonam pracę dla Klientów z całej Polski jak również mieszkających poza granicami Polski. W swoją pracę wkładam całe serce. Jestem osobą sumienną i dokładną. Nigdy nie powielam żadnych elementów oraz nie korzystam z gotowych. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, obejrzenia galerii moich prac jak również do korzystania z moich usług. Pozdrawiam serdecznie.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Beton Piotrków »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji betonu towarowego wraz z dowozem. Gwarantujemy uzyskanie zgodnej z zadaną recepturą i jakościowo jednorodnej mieszanki betonowej.

  Podstawowym parametrem charakteryzującym beton jest jego klasa, oznaczająca wytrzymałość na ściskanie po 28 dniach od przygotowania mieszanki, gwarantowaną przez producenta z prawdopodobieństwem 95%, mierzoną w MPa. Po tym czasie beton również zwiększa swoją wytrzymałość, ale jej przyrost jest już niewielki.

  Beton zwykły może być produkowany w klasach: od B7,5 do B50, ale w budownictwie mieszkaniowym wykorzystuje się głównie betony klasy B10-B20.

  Konsystencja określa podatność na przemieszczenie mieszanki betonowej. Ma to ogromne znaczenie przy tłoczeniu mieszanki za pomocą pomp, układaniu w szalunkach o skomplikowanych kształtach i dużej ilości zbrojenia, w transporcie oraz przy zagęszczaniu.

  W naszej ofercie:
  beton towarowy - stabilizacja
  beton konstrukcyjny
  beton wysokowytrzymałościowy
  beton specjalistyczny - drogowy
  beton specjalistyczny - mostowy
  zaprawy budowlane M7-M20
  zaprawy termoplastyczne murarskie
  zaprawy stabilizujące

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Projekty:
  - wnętrz mieszkalnych
  - wnętrz użyteczności publicznej
  (powierzchni handlowych, biurowych
  i usługowych)
  - mebli unikatowych
  - elementów wyposażenia wnętrz

  Kompleksowa usługa zawiera:
  - przygotowanie projektu wnętrza w formie
  rysunków technicznych i realistycznych
  wizualizacji 3D
  - projekty wykonawcze dla wykonawców
  poszczególnych branż
  - zestawienia ilościowe i wartościowe materiałów
  wykończeniowych i elementów wyposażenia,
  przygotowane w oparciu o założony budżet
  - opracowanie kolorystyki i szczegółowego
  doboru materiałów

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wykończeniowe Warszawa - Trzymamy Poziom »

  TrzymamyPoziom to firma budowlana oferująca liczny zakres usług w zakresie wykończeniałazienki. W zakres oferty wchodzą takie usługi jak: malowanie, cyklinowanie podłóg oraz murowanie. Firma działa kompleksowo dlatego w ofercie posiada wykonywanie aranżacji oraz montaż instalacji elektrycznej (np. montaż gniazd). Firma remontowa działa na obszarach Lublina oraz Puław.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Producent Mebli Metalowych »

  Dringenberg Polska Sp. z o. o. to producent szerokiej gamy metalowych mebli warsztatowych i wyposażeń samochodów serwisowych. Doświadczeni pracownicy z chęcią służą wiedzą i doświadczeniem w optymalnym wyposażeniu pojazdów serwisowych, hal produkcyjnych, warsztatów oraz stanowisk pracy. Dringenberg. pl oferuje najkorzystniejsze rozwiązania i chętnie realizuje nowe pomysły, które z powodzeniem wdraża do produkcji.

  Spółka Dringenberg Polska należy do światowego koncernu Würth i dzięki temu wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Inżynierowie spółki cały czas zajmują się opracowywaniem nowych i doskonaleniem już istniejących rozwiązań. Aby podtrzymać atrakcyjność oferty rynkowej ciągle wprowadzają nowe produkty.

  Data dodania: 19 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • EFEKT-METAL Kowalstwo Artystyczne »

  Najważniejszym celem dla nas jest uznanie oraz satysfakcja wszystkich klientów, bo jeżeli ktoś jest niezadowolony to przecież znak, że coś zostało wykonane nieprawidłowo. Chcemy, żeby Efekt-Metal Kowalstwo Artystyczne na całym świecie było kojarzone z doskonałej jakości, fantastycznych kutych wyrobów i podejmowania ambitnych wyzwań.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Design Queen Beata Bukowska »

  Pracownia artystyczna Design Queen wykonuje nowoczesne dekoracje ścienne, które możemy umieścić w każdym pomieszczeniu naszego domu. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników sztuki nowoczesnej, które lubią surowe wnętrza utrzymane we współczesnym stylu. Te piękne dekoracje z miedzi i mosiądzu wprowadzą powiew świeżości i oryginalności do każdego wnętrza.

  Data dodania: 08 12 2016 · szczegóły wpisu »