Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

ISO 9001 ? DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź

ISO 9001 ? DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź DJB Doradztwo Marcin Chorąży to dynamicznie rozwijający się zespół konsultantów, którzy zajmują się wdrażaniem Systemów Zarządzania Jakością - ISO 9001 oraz innymi. Łączymy świeże spojrzenie i doświadczenie, staramy się wykorzystać naszą wiedzę, aby stworzyć maksymalnie przyjazny System w Państwa Firmie spełniający wymagania kontrahentów oraz jednostek certyfikujących.

Szczegóły strony www.djb-doradztwo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.djb-doradztwo.pl:

ISO 9001 ? DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozyskiwanie kapitału »

  Augeo Ventures zajmuje się szeroko pojętym doradztwem. Interesuje nas głównie doradztwo strategiczne, inwestycyjne, bankowość inwestycyjna, fuzje, przejęcia, sprzedaż firm. Nasz zespół to grupa ludzi ze sporym doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem w realizację projektów. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy na gruncie doradztwa.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe dla firm »

  Strona arena-consulting.pl to wizytówka w sieci firmy konsultingowej Arena Consulting Group. To fachowy partner w dziedzinie doradztwa strategicznego. Ponadto firma zajmuje się zarządzaniem procesami i projektami oraz przygotowywaniem strategii rozwojowych firmy. Dzięki innowacyjnej infrastrukturze elektronicznej oraz wysokim wzorcom obowiązującym w obszarze konsultingu, firma sowim klientom może zaoferować usługi wysokiej jakości. Nasz zespół pracowników to specjalnie dobrana grupa osób, która posiada wiedzę i doświadczenie. Obsługujemy firmy z wielu branż. Oferujemy pomoc na każdym etapie projektu. Naszą kompleksową ofertę kierujemy do firm na różnych poziomach rozwoju. Pomagamy restrukturyzować firmy oraz szukać nowych perspektyw rozwoju.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Auta poleasingowe »

  Autosalon24.pl współpracuje z autoryzowanymi polskimi dealerami różnych marek, dzięki czemu zawierają pełną gwarancję producenta. Już ponad 3000 klientów szukało z naszą pomocą samochodu. Klienci dzięki nam mogą korzystać i kumulować wszystkie promocje oferowane przez importerów, dealerów oraz współpracujących z autosalon24.pl instytucji finansowych (kredyty, leasingi, ubezpieczenie komunikacyjne).

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka aw. Matylda Pruchniewska - Inowłodzka »

  Kancelaria oferuje swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom, głównie z woj. pomorskiego. Prowadzimy sprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze i karne .Współdziałamy z kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi, co ułatwia i przyspiesza skuteczną pomoc naszym Klientom.Reprezentujemy Klientów przed Sądami i innymi organami. Jako jedna z nielicznych Kancelarii w Trójmieście prowadzimy sprawy przed E-Sądem, co znacznie ułatwia i przyspiesza odzyskiwanie wierzytelności. Posiadamy wiele pozytywnych opinii naszych zadowolonych Klientów. Umożliwiamy Państwu rozkładanie stawek wynagrodzenia Kancelarii na dogodne raty!

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • My-motivator.pl | Motywacja i samodoskonalenie »

  Motywacja i samodoskonalenie z wykorzystaniem książek (ebooków) a także innych mediów (youtube). Dodatkowo znajdziesz schematy ustalania celów, drogę do osiągnięcia sukcesu oraz historię ludzi którzy sukces osiągnęli ciężką pracą. Pamiętaj, że niczego nie osiągniesz nie wkładając własnej, często ciężkiej pracy. Polecam kategorię http://my-motivator.pl/ksiazki/ oraz filmy http://my-motivator.pl/filmy/ oraz technologie http://my-motivator.pl/technologie/.
  Na stronie znajdziesz wiele ciekawych artykułów. Pojawiają się one każdego dnia. Pamiętaj także, że nie jest to strona oferująca tylko blogowe i standardowe treści. Staram się rozwijać ją i poszerzać o nowe kierunki. Poza normalną formą blogową znajdziesz także filmy wideo czy recenzje. Zwykle odnośniki prowadzą do obcojęzycznych artykułów lub rekomendują Ci zapoznanie się z innymi stronami w celu wyrobienia sobie własnej opinii. Pamiętaj - nic Ci nie narzucam. Zawsze możesz kontaktować się ze mną poprzez e-mail. Oferuję Ci kursy i szkolenia, oraz o wiele wiele więcej.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Orta Business Consulting Sp.j. »

  Orta Business Consulting to firma specjalizująca się w doradztwie finansowym przedsiębiorstw. Zajmujemy się factoringiem, leasingiem, wyceną przedsiębiorstwa, finansowaniem działalności bieżącej, optymalizacją kosztów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatkowe w Norwegii »

  Firma NORLINK zajmuje się pomocą prawną Polakom pracującym i mieszkającym w Norwegii. Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy, o prawie podatkowym i prawie pracy, doradzamy jak uzyskać zwrot podatku z Norwegii.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mystery shopping »

  Przeprowadzane już od długich lat profesjonalne badania rynku mogą w przybliżeniu zobrazować właścicielowi firmy, czy jego asortymenty jak i usługi będą w stanie się skusić do zakupu klientów. Dlatego też badania rynkowe są tak niezwykle znamienne przed wprowadzaniem nowości, zapewne minimalizują ryzyko na konkretnym rynku. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy Twoi ludzie spełniają się w swej wyznaczonej roli, mają bardzo dobry kontakt z klientem, to być może doskonałym dla Ciebie rozwiązaniem będzie specjalny proces mystery shopping, który polega na wydelegowywaniu specjalnie podstawionego klienta, który potrafi ocenić poziom usług i pracy konkretnego pracownika. Więcej informacji na: research. inse. pl.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro mediacji Wrocław »

  Mediujemy w sprawach cywilnych gospodarczych np. naruszenie lub niewykonanie umowy, odpowiedzialność produktowa, naruszenie praw patentowych lub znaków towarowych, spory dotyczące prawa własności intelektualnej oraz z zakresu roszczeń odszkodowawczych. Szybko i sprawnie pomagamy klientom rozwiązywać spory poza sądowo. Mediator w sprawach cywilnych we Wrocławiu. Mediacja to sposób rozwiązywania konfliktów, w której bezstronny mediator pomaga stronom w komunikacji, określeniu interesów i kwestii do dyskusji oraz dojściu do wspólnie wypracowanego porozumienia. Celem mediacji jest dojście do rozwiązania satysfakcjonującego dla obydwu strony konfliktu.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Selea »

  Zajmujemy się wsparciem przedsiębiorców w sprzedaży.
  Projektujemy strony i sklepy internetowe, generujemy ruch na stronę internetową poprzez kampanie e-mail i Adwords. Prowadzimy szkolenia sprzedażowe dedykowane potrzebom klientów i w nawiązaniu do umiejętności handlowców.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »