Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

ISO 9001 ? DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź

ISO 9001 ? DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź DJB Doradztwo Marcin Chorąży to dynamicznie rozwijający się zespół konsultantów, którzy zajmują się wdrażaniem Systemów Zarządzania Jakością - ISO 9001 oraz innymi. Łączymy świeże spojrzenie i doświadczenie, staramy się wykorzystać naszą wiedzę, aby stworzyć maksymalnie przyjazny System w Państwa Firmie spełniający wymagania kontrahentów oraz jednostek certyfikujących.

Szczegóły strony www.djb-doradztwo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.djb-doradztwo.pl:

ISO 9001 ? DJB Doradztwo Marcin Chorąży Łódź

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozyskiwanie kapitału »

  Augeo Ventures zajmuje się szeroko pojętym doradztwem. Interesuje nas głównie doradztwo strategiczne, inwestycyjne, bankowość inwestycyjna, fuzje, przejęcia, sprzedaż firm. Nasz zespół to grupa ludzi ze sporym doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem w realizację projektów. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy na gruncie doradztwa.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Biznesowe Kraków - A&J Consultica Sp. z o.o. »

  A&J CONSULTICA Sp. z o.o. jest spółką specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa gospodarczego oraz usług konsultingowych związanych z optymalizacją podatkową działalności gospodarczej i inwestycji oraz zakładaniem i obsługą zagranicznych spółek holdingowych off shore, funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych, fundacji i trustów, w szczególności w takich krajach jak Cypr, Luksemburg, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, itp.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Decyzja środowiskowa - Ecer Technika »

  Ecer Technika doradza jak prowadzić firmę w zgodzie z przepisami ochrony środowiska. W przypadku nowych inwestycji lub modernizacji istniejących dużych zakładów pomagamy w uzyskaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na której potrzeby sporządzamy raport oddziaływania na środowisko. Ponadto opracowujemy wnioski o uzyskanie innych decyzji administracyjnych takich jak sektorowe pozwolenia emisyjne (powietrze, woda, odpady) lub pozwolenia zintegrowane.W naszej ofercie mamy również usługę rozliczania z opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska, sporządzanie sprawozdań oraz ewidencji odpadów.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • KaISO »

  Powstała 1 listopada 2003 roku firma KaISO zajmuje się szkoleniami, konsultacjami, wdrażaniem i doskonaleniem systemów ISO, którymi są: ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, PN-N / OHSAS 18001, ISO
  22000, ISO 27001, ISO 50001, HACCP, PN-EN 15038. Oprócz w.w. szkoleń, istnieje wiele innych bardzo mocno dedykowanych dla państwa. Nasza oferta na: http://kaiso.pl/pl_oferta,15.html

  Misją naszej firmy jest dobro klienta!!!

  Warto nam zaufać, ponieważ:
  -posiadamy 18-letnie doświadczenie zawodowe w standardach ISO,
  -wdrożyliśmy systemy ISO w 50 zakładach,
  -przeszkoliliśmy ponad 3 000 osób,
  -braliśmy udział w ponad 400 auditach certyfikujących,
  -współpracujemy z jednostkami certyfikującymi,
  -eksperci naszej firmy nie tylko prowadzą szkolenia i wdrażają systemy ISO, ale są również Auditorami Certyfikującymi posiadającymi uprawnienia IRCA,
  -do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie, bardzo dokładnie identyfikując zakres prac do wykonania,
  -podejmujemy się każdego tematu z naszej branży, nawet takich z którymi inni sobie nie poradzili,
  -projekty realizujemy na najwyższym poziomie, terminowo i za dobrą cenę,
  -nie płacicie Państwo nic z góry, pierwsza faktura jest za wykonaną rzetelnie i przyjętą przez Państwa pracę,
  -projekty realizujemy skutecznie (ich weryfikację przeprowadzają niezależne jednostki certyfikujące),
  -udzielamy gwarancji i szybko podejmujemy ewentualne działania korygujące.

  http://kaiso.pl/pl_szkolenia,3.html -szkolenia
  http://kaiso.pl/pl_wdrazanie-iso,4.html -wdrażanie
  http://kaiso.pl/pl_doskonalenie,60.html -doskonalenie

  Na życzenie klienta istnieje możliwość zorganizowania imprezy.

  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo odpowiedz na każde z nurtujących pytań z zakresu naszej branży!

  Kontakt: biuro@kaiso.pl

  Zapraszamy do współpracy!!!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dokumentacja FSC »

  NEPCon przez swoje dziania dąży do zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych na całym świecie. Koncentrujemy się na świadczeniu obszernego wachlarza usług certyfikacyjnych, powiązanych z zarządzaniem lasem, przemysłem drzewnym oraz handlem drewnem.Firma NEPCon jest organizacją typu non ? profit zarejestrowaną w Danii. W skład organizacji wchodzi 8 spółek, z siedzibami w Europie i Rosji. Aktywność poszczególnych Spółek stricte związana jest z misją naszej firmy. Całość profitów jest jeszcze raz inwestowana w innowacyjne inicjatywy rozwojowe, mające na celu wspomaganiu naszych celów.Wierzymy, że certyfikacja jest ważnym instrumentem do zagwarantowania przykładnego eksploatowania lasów na świecie, z pożytkiem dla społeczności lokalnych, pracowników leśnych i przyrody.Audity robione przez Firma NEPCon zapewniają naszym klientom w całym kraju największe na rynku korzyści finansowe i marketingowe.Naszym partnerem w dziedzinie certyfikacji FSC jest amerykańska organizacja Rainforest Alliance. Na mocy umowy z Rainforest Alliance, zostaliśmy oficjalnymi reprezentantami Smartwood na terenie Skandynawii, Europy i Rosji. Naszym Klientom przedkładamy elitarny znak towarowy Rainforest Alliance CertifiedTM w opcji.Przy współpracy z Rainforest Alliance oferujemy także usługi w zakresie weryfikacji legalności oraz projekty związane z emisją CO2.W zakresie certyfikacji PEFC CoC NEPCon wykonuje usługi w oparciu o swoją zgodę przyznaną przez DANAK.NEPCon Sp. z o.o. oferuje zgodę PCA na certyfikację systemów zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka aw. Matylda Pruchniewska - Inowłodzka »

  Kancelaria oferuje swoje usługi osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom, głównie z woj. pomorskiego. Prowadzimy sprawy cywilne, rodzinne, gospodarcze i karne .Współdziałamy z kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi, co ułatwia i przyspiesza skuteczną pomoc naszym Klientom.Reprezentujemy Klientów przed Sądami i innymi organami. Jako jedna z nielicznych Kancelarii w Trójmieście prowadzimy sprawy przed E-Sądem, co znacznie ułatwia i przyspiesza odzyskiwanie wierzytelności. Posiadamy wiele pozytywnych opinii naszych zadowolonych Klientów. Umożliwiamy Państwu rozkładanie stawek wynagrodzenia Kancelarii na dogodne raty!

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smart - Szkolenia BHP HSE »

  Oferujemy profesjonalne i nowoczesne podejście do zagadnień związanych z podniesieniem standardów zdrowia i bezpieczeństwa pracowników (BHP, HSE i PPOŻ). Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm w zakresie BHP i HSE. Prowadzimy szkolenia, doradztwo. Przeprowadzamy audyt BHP/HSE, pełnimy nadzory przy realizacji różnych inwestycji. Naszą kadrę stanowią doświadczeni Specjaliści, którzy angażują się w krajowe i zagraniczne projekty związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Wdrażamy także HSE Management System.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny - Kraków, kancelaria Izabeli Tutro »

  Kancelaria radcy prawnego Izabeli Tutro jest miejscem gdzie można uzyskać profesjonalne porady prawne. Zapewniamy całkowitą obsługę prawniczą, która dotyczy takich dziedzin jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnych przed sądami i urzędami), prawo gospodarcze (obsługa prawna władz spółek prawa handlowego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego), prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku) oraz prawo spadkowe. Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kraków, ul. Narciarska 30/11 ? to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku.

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Jadwiga Marczykiewicz »

  Właścicielka Kancelarii jest rzeczoznawcą majątkowym prowadzącym działalność w Katowicach. W zakresie jej oferty mieści się taki zakres usług jak:szacowanie nieruchomości (w formie operatu szacunkowego) oraz ograniczonych praw rzeczowych
  przygotowywanie fachowych opracowań oraz ekspertyz dla potrzeb odbiorców, którzy muszą dysponować wiedzą o wartości konkretnej nieruchomości
  konsulting z zakresu rynku nieruchomości
  opinie o nieruchomości w celach inwestycyjnych
  Kancelaria pokrywa swym zasięgiem Górny Śląsk, przede wszystkim operując na terenie takich miast jak Katowice, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Chorzów itp. Dane teleadresowe umożliwiające skontaktowanie się z rzeczoznawcą są zamieszczone na jej firmowej stronie internetowej pod adresem ?www. wyceniamy. eu?.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • SEBASTIEN GAWLIK SOLUTIONS »

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich przedsiębiorstw i osób prywatnych, mających kłopoty w kontaktach z Francuską Administracją lub z Francuskimi Przedsiębiorstwami, zdecydowaliśmy zaproponować Państwu wsparcie językowe.

  Ponadto, i ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, świadczymy także usługi związane z Zarządzaniem Jakością, zgodnie z normą ISO 9001:2015, tak jak wdrożenie i utrzymanie Systemu Zarządzania Jakością oraz przeprowadzenie audytów systemu i procesów.

  Data dodania: 09 01 2020 · szczegóły wpisu »