Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kancelaria doradztwa podatkowego Irena Grządziel

Kancelaria doradztwa podatkowego Irena Grządziel Kancelaria Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel Doradca Podatkowy Wpis nr 03446 z siedzibą w Pszczynie rozpoczęła swoją działalność ( pierwotna nazwa Biuro Rachunkowe) 01 lutego 1991 roku. Powstałe biuro rachunkowe było jednym z pierwszym, na terenie Pszczyny samodzielnym podmiotem gospodarczym świadczącym usługi księgowe. W początkowym swojej działalności kancelaria funkcjonowała jako firma rodzinna z swoimi długimi tradycjami. Przyjęta koncepcja funkcjonowania firmy już w początkowym etapie jej działania pozwoliła skoncentrować swoje działania na wysokiej jakości oferowanych usług podstawowych, oraz rozwoju usług towarzyszących.

Szczegóły strony www.grzadziel.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.grzadziel.pl:

Kancelaria doradztwa podatkowego Irena Grządziel

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe »

  Biuro doradztwa podatkowego Taxter oferuje usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, księgowości uproszczonej (KPiR, ryczałt), rozliczeń płacowo-zusowskich. A dodatkowo zajmujemy się także wsparciem podatkowym, a dodatkowo reprezentowaniem naszych kontrahentów przed Urzędem Skarbowym, a oprócz tego Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki dziewiętnastoletniemu letniemu doświadczeniu, posiadamy świetnie wykwalifikowany zespół składający się m. in. z doradców podatkowych, prawników i księgowych z uprawnieniami MF.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe z Poznania »

  Zachęcamy do spotkania się z naszym biurem księgowym w Poznaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, predyspozycje oraz ludzi, którzy potrafią rozstrzygnąć wszelkie problemy księgowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realizować trudne projekty, świadczymy usługi biura rachunkowego zarówno w wersji znanej wszystkim jak i online. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo nie jest zadowolona z bieżącego biura rachunkowego zapraszamy do nas.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Lifo ? biuro rachunkowe z Rzeszowa oferuje kompleksowe usługi obejmujące m.in.: prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, czy rejestrów VAT. Zapewnia przedsiębiorstwom pełną księgowość, w tym rozliczenia zgodnie z zapisami karty podatkowej i imiennych kart wynagrodzenia. Biuro uzyskało Licencję Ministra Finansów pozwalająca na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, potwierdzającą profesjonalizm pracowników i zachowanie najwyższych standardów.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro Rachunkowe DOMINUS umieszczone w mieście Poznań pełni obszerny wachlarz funkcji w prowadzeniu rachunkowości oraz obsłudze personalnej. DOMINUS cechują bardzo dobre doświadczenia oraz profesjonalizm oferowanych zleceń, dlatego, że w branży biur rachunkowych jesteśmy już od 11 lat. Wciągu tych lat wzmocniliśmy jakość naszych prac, wszystko po to by nasz Klient był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Nasze usługi realizujemy na terenie województwa Wielkopolskiego.Nasza kancelaria podatkowa świadczy działania w zakresie usług rachunkowych m. in. prowadzenie ewidencji VAT; obsługi personalnej m. in. prowadzenie dokumentacji w sprawach pracowniczych oraz działaności przędsiębirostwa m. in. sporządzanie wniosków kredytowych. Jakiekolwiek usługi przeprowadzamy z ogromną sumiennością, skutkiem tego firmowe finanse znajdą się w godziwych rękach.Biuro Rachunkowe PoznańKancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości DOMINUSul. św. Marcin 73/7b61-001 Poznańtel. kom. 790 824 163e-mail: kdpirdominus@biuropodatkowe.orghttp://www.biuropodatkowe.org

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Perfect Plus biuro rachunkowe w Łodzi oferuje usługi kadrowe, księgowe i płacowe. Oferta dla osób fizycznych i firm. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę firm i osób fizycznych. Wyróżnia nas oddanie sprawom klienta, kreatywne podejście, terminowość i dokładność. Przekonajcie się Państwo o tym odwiedzając nasze biuro i stając się naszymi klientami. Perfect Plus funkcjonuje od 1994 roku. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie w oparciu o wymogi ustawy o rachunkowości, rozporządzeń Ministra Finansów. Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Kompleksowo obsługujemy firmy pod względem kadrowo-księgowo-płacowym. Zajmujemy się obecnie obsługą wielu firm polskich oraz firm z kapitałem zagranicznym. Obsługujemy spółki cewilne, spółki prawa handlowego, osoby fizyczne.
  Prowadzimy księgi przchodów i rozchodów, ewidencje ryczałtu, księgi rachunkowe spółek i osób fizycznych, obsługę kadrowo-płacową.

  sporządzamy umowy o pracę, zlecenia, dzieła - na podstawie uzyskanych informacji,
  sporządzamy listy płac, rachunki do umów cywilnoprawnych,
  prowadzimy dokumentację rejestracyjną pracowników i zleceniobiorców (ZUS),
  prowadzimy imienne karty przychodów pracownika,
  prowadzimy ewidencje urlopów pracowników, dokumentacje zwolnień od pracy (płatnych i niepłatnych),
  prowadzimy ewidencje świadczeń z ubezpieczenia społecznego, zdrowotnego,
  sporządzamy dokumentacje obrachunkowe do list płac (deklaracje na potrzeby ZUS, deklaracje dla potrzeb urzędów skarbowych: PIT 4R, PIT 8A),
  sporządzamy zeznania roczne pracowników PIT 11, PIT 8B, PIT 40,
  sporządzamy zaświadczenia o wynagrodzeniu i zatrudnieniu dla pracowników (na żądanie),
  przygotowujemy gotówkowe dowody wpłat lub przelewy do ZUS

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Łódź. Inwentaryzacja. »

  Prawidłowe, można nawet stwierdzić - najbardziej efektywne - prowadzenie spółki czy firmy jednoosobowej ma w dzisiejszych czasach wiele wspólnego z dobrym obiegiem dokumentów i ogólnym porządkiem w dokumentacji firmy. Można oczywiście starać się zająć tym zagadnieniem całkowicie samodzielnie ale w dzisiejszych czasach chyba nie ma już w ogóle sensu z uwagi na nadmiar obowiązków w które muszą się angażować właściciele firm czy też członkowie zarządów. Praktycznym rozwiązaniem zaistniałej sytuacji staje się więc skorzystanie z dostępnych ofert outsourcingu księgowego. Gdy przychodzi koniec roku pojawia się potrzeba i obowiązek wykonania w firmie inwentaryzacji. Oczywiście można do tego zatrudnić na umowę o pracę specjalistycznych pracowników ale dużo bezpieczniej, szybciej i najczęściej taniej jest wynajęcie firmy która za nas wykona ten obowiązek.
  Poszukując odpowiedzialnego partnera dla usług rachunkowych warto wziąć pod uwagę księgowość w mieście Łódź ponieważ tam właśnie usługi te są najczęściej tańsze niż w innych miastach kraju. Profesjonalne usługi rachunkowe muszą stać na najwyższym poziomie - potrzebny jest więc też często outsourcing kadr dzięki któremu możemy zrezygnować z nie zawsze mającego coś do zrobienia - działu HR.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura Rachunkowe BEHAR w Krakowie zaprasza. »

  Wszystkie firmy serdecznie zapraszamy do Biura Rachunkowego BEHAR w Krakowie (osiedle Podgórze). Znajdą Państwo u nas profesjonalne usługi podatkowe oraz z zakresu księgowości, a także kompleksową obsługę kadr i płac.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia - wirtualne biuro i coworking w Krakowie »

  Odwiedzając naszą stronę internetową zyskasz możliwość poznania naszej oferty obejmującej coworking oraz usługę wirtualnego biura. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety cenowe. Już teraz możesz wynająć miejsce do pracy w naszej siedzibie. Dodatkowo nasze wirtualne biuro oferuje Ci atrakcyjny i prestiżowy adres zlokalizowany na Starym Mieście w Krakowie. Z pewnością warto zajrzeć naszą stronę i poznać pełen pakiet usług jakie mamy do zaproponowania. Już teraz możesz dołączyć do długiej listy naszych Klientów.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Tax Support biuro rachunkowe Wrocław oferuje kompleksową obsługę księgową dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie rachunkowości, podatków i kadr.
  Jesteśmy młodą rozwijającą się firmą. Podstawowym obszarem naszej działalności jest kompleksowa obsługa przedsiębiorców w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych. Współpracę realizujemy na zasadach partnerskich i odpowiednim zrozumieniu specyfiki działalności naszego klienta. Dzięki temu możliwe jest właściwe zorganizowanie prac i dostosowanie rozwiązań do jego wymagań. Powierzane nam zadania wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz rzetelnością zapewniając całkowitą poufność. Nasza kompleksowa oferta dostosowywana jest do potrzeb każdego klienta indywidualnie. Jednocześnie bierzemy pełną odpowiedzialność prawną i finansową za prawidłowość i rzetelność prowadzonej dokumentacji finansowo księgowej.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Taxan Anna Krismann »

  Biuro Rachunkowe oferuje kompleksowe usługi księgowe w zakresie: * Prowadzenie ksiąg podatkowych * Sporządzanie deklaracji podatkowych - PIT i VAT * Rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym * Kadry i płace * Pfron * Pomoc przy otwieraniu działalności gospodarczej - Serdecznie zapraszamy. Czynne: pon. -pt. 9-16

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »