Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kursy Przygotowawcze

Kursy Przygotowawcze Jesteś w miejscu w którym grono specjalistów, entuzjastów i liderów nauczania w swoich dziedzinach sprawi że zdanie czekających Cię egzaminów będzie ogromną przyjemnością i Twoim sukcesem. Jeśli oczekujesz rewelacyjnych wyników egzaminu maturalnego, indeksu na wymarzone studia i otwartych wrót kariery ? genialnie trafiłeś. Nasze Kursy maturalne to pewność zdania matury na najwyższym poziomie. A może potrzebujesz profesjonalnej pomocy dla siebie lub własnego dziecka w uzyskiwaniu lepszych ocen? Gwarantują to korepetycje z zespołem wykwalifikowanych i zaangażowanych w swoją pracę korepetytorów uwzględniających indywidualne wymogi każdego ucznia. Sprawdź ofertę innowacyjnego Centrum Edukacyjnego w Krakowie.

Szczegóły strony www.edukus.edu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.edukus.edu.pl:

Kursy Przygotowawcze

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy tańca Warszawa »

  Zapraszamy do naszej szkoły tańca mieszczącej się na Ursynowie i Kabatach, gdzie doświadczona i przepełniona pasją do tańca grupa instruktorów czeka, aby dostarczyć Państwu samych ekscytujących chwil i nauczyć różnych styli tańca. W Loocas Dance Center z pewnością konstruktywnie spędzicie czas, na nauce i zabawie. Zapraszamy tak samo młodzież, ale również osoby starsze.Więcej informacji o naszej szkole na naszej witrynie loocasdance.pl.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Job Safety- BHP- HACCP »

  Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Pomocy w tym zakresie udzielić może mu służba bezpieczeństwa i higieny pracy. www.jobsafety.com.plPracodawca, który zatrudnia powyżej 100 pracowników, ma obowiązek stworzyć służbę BHP. Jeżeli zatrudnia od 100 do 600 pracowników, powinien stworzyć wieloosobową lub jednoosobową komórkę lub zatrudnić pracownika służby w co najmniej niepełnym wymiarze pracy, posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Jeżeli pracodawca zatrudnia powyżej 600 pracowników, zatrudnić powinien jednego pracownika służby w pełnym wymiarze pracy na każdych 600 pracowników.
  www.jobsafety.com.plDziałalność szkoleniową w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy pracodawca może prowadzić sam lub na jego zlecenie ? uprawnione do tego, na podstawie odrębnych przepisów, jednostki organizacyjne. Zatrudnionego pracownika poddaje się w pierwszym dniu jego pracy szkoleniu wstępnemu ogólnemu. Według programu ramowego czas trwania tego szkolenia to minimum 3 godziny lekcyjne. Ten rodzaj szkolenia dotyczy wszystkich nowo zatrudnionych pracowników, także studentów odbywających praktyki oraz uczniów szkół zawodowych zatrudnionych w celu praktycznej nauki zawodu.
  www.jobsafety.com.pl

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • OES Kraków - Badania psychologiczne dla kierowców »

  Zapraszamy do pracowni badań psychotechnicznych, znajdującej się w Ośrodku Szkolenia Kierowców OES w Krakowie przy ul. Krupniczej 34/1.Pracownia Psychologiczna jest wpisana pod numerem 79/2011 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez marszałka województwa małopolskiego. Wielkość i oprzyrządowanie pomieszczeń pracowni, a także wyposażenie aparaturowe są zgodne z regulacjami i zupełnie odpowiadają wymaganiom. Dysponujemy nie tylko fachowym sprzętem, ale także doświadczoną kadrą psychologiczną. kolejnymi plusami są dogodna lokalizacja, konkurencyjne ceny (bonifikat dla stałych klientów, a przy badaniach grupowych możliwość negocjacji cen), oraz plastyczne terminy pracy. W zależności od potrzeb proponujemy wykonanie badań w godzinach porannych, południowych lub popołudniowych. Przed zgłoszeniem się na badania prosimy o telefoniczną rezerwację terminu lub dokonanie zapisu na naszej stronie internetowej.TESTY WYKONYWANE W NASZEJ PRACOWNI: Badania kandydatów na kierowców;Badania kandydatów na instruktorów nauki jazdy;Badania kandydatów na egzaminatorów nauki jazdy;Badania instruktorów nauki jazdy;Badania egzaminatorów nauki jazdy;Badania kierowców zawodowych, wykonujących transport drogowy;Badania osób skierowanych przez policję;Badania kierowców jakichkolwiek kategorii.OSOBA PRZYSTĘPUJĄCA DO BADANIA POWINNA POSIADAĆ ZE SOBĄ:dowód osobisty;prawo jazdy; okulary (jeżeli ma wadę wzroku i używa okularów do chodzenia lub czytania);skierowanie na badania (jeżeli takowe otrzymała).Powinna być zdrowa, wypoczęta i trzeźwa!!!

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja interpersonalna »

  Szkolenia biznesowe oraz właściwe zarządzanie zmianą zajmują coraz więcej miejsca w firmie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Asertywność to plusy nowych pracowników. Kierownik dba zatem o rozwój HR już nawet przy rekrutacji wykorzystując assessment centre. TCC powstało mając na celu rozwój wspólnie z przedsiębiorstwami korzystającymi z naszych usług. Ofertę przygotowujemy wspólnie z Wami.
  Z jakiego powodu nasza oferta jest dla Was właściwa?
  Razem z Państwem zmierzamy do zbadania gdzie w Twojej firmie znajdują się dziedziny, których poprawa spowoduje korzystne rezultaty stosując m. in. coaching. Pragniemy aby w perspektywie kilku lat być jednym z najważniejszych jednostek w Polsce które najbardziej wpływają na usprawnienie działania firm.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Posiadamy całościową ofertę do O.S.K. »

  Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning kat. B, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców.
  Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy na przewóz rzeczy, ale nie posiadasz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Gdy podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę, egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla ośrodków: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!
  Dojedziemy w dowolne miejsce w Polsce. Otrzymaliśmy status superosk!

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe - Poznań, Września »

  Rzetelne usługi w dziedzinie tłumaczeń z języków polskiego na niemiecki i na odwrót to usługa, z której mogą czerpać firmy, instytucje oraz prywatne osoby. Dotyczą one przekładu różnorodnych tekstów zarówno tych o profilu specjalistycznym i zwykłym. Na uwagę zasługują również najrozmaitsze kursy i szkolenia językowe w zakresie języka niemieckiego, dzięki czemu możemy uporządkować bądź też poszerzyć swoją teraźniejszą wiedzę z języka niemieckiego. Dotykają one na ogół nie tylko języka stereotypowego, ale jeszcze branżowego, co tym dynamiczniej powoduje, że zapotrzebowanie tego typu pomocą cieszy się dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 22 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja i Coaching Wałbrzych »

  BRAS, a więc działające na obszarze miejscowości Wałbrzych Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej, to bez dwóch zdań bardzo dobre miejsce dla tych ludzi, których naprawdę interesują profesjonalne Szkolenia - dotyczące asertywności, umiejętności bycia rodzicem, ale także storytelling, kursy dedykowane dla prowadzących działalność gospodarczą, kadry nauczycielskiej, itp. W uproszczeniu - jeśli chcecie Państwo w dużym stopniu powiększyć swoje zadowolenie z codziennego życia, mieć sporo zasobniejszą wiedzę, a do tego zamieszkujecie Dolny Śląsk, gorąco zapraszamy pod adres www. Bras-Edukacja. pl. Autentycznie każdy działający u nas trener powoduje, że wszystkie kursy okazują się być sukcesem.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Domin Kraków Pracownia Rysunku »

  W ramach oferty naszej pracowni architektonicznej Dominkrk jesteśmy w stanie oferować naszym klientom dostęp do profesjonalnie realizowanych kursów rysunku. Zapewniamy zarówno kurs rysunku architektonicznego, który pozwala na przygotowanie do zdawania na studia. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom również naukę rysunku dla celów hobbystycznych.

  Data dodania: 12 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Go4Robot - kurs programowania i robotyki dla dzieci »

  Szukasz atrakcyjnych i edukacyjnych zajęć dodatkowych dla dziecka? Przy tym takich, które rozwijają wyobraźnie, przestrzenne i logiczne myślenie? Oferta Go4Robot jest dla Ciebie!

  Uczymy przez zabawę, a program dostosowujemy do wieku dziecka. Zajęcia z programowania i robotyki dostosowujemy już do dziecka w wieku 4 lat!

  Dlaczego warto zapisać dziecko do Go4Robot? To sposób na interesujące i edukacyjne spędzenie czasu. Przygotowywane przez nas zajęcia są bardzo angażujące i nie sposób się na nich nudzić. Poza tym na swoich kursach wykorzystujemy elementy, które dzieciom obecnie są najbliższe: klocki Lego, gry komputerowe, aplikacje. Przekuwamy to wszystko w dobrą zabawę, więc maluch nawet nie odczuwa, że pozyskuje cenną wiedzę.

  Programowanie dla dzieci to nie tylko przygotowanie do zawodu przyszłości, ale przede wszystkim szansa na ogromny rozwój umysłowy, gdyż zajęcia z kodowania czy robotyki uczą logicznego myślenia (nawet lepiej niż gra w szachy), wpływają na wyobraźnię i myślenie przestrzenne, uczą pracy w grupie, a także radzenia sobie ze stresem. Na naszych zajęciach nie ma rywalizacji, a dzieci wspólnie muszą działać, aby osiągnąć efekt.

  Przyjdź do nas i zobacz, że warto.

  Data dodania: 17 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • HR Na Szpilkach Monika Smulewicz »

  Akademia Moniki Smulewicz to firma zajmująca się szkoleniami pracowniczymi. Firma oferuje szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzki, obsługi kadr oraz szkolenia dla pracowników HR. Oprócz tego osoby zainteresowane mają możliwość skorzystania z kursów dotyczących ochrony danych osobowych czy obsługi programów komputerowych wchodzących w skład pakietu Office.   

  Data dodania: 28 01 2022 · szczegóły wpisu »