Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j.


Klienci, korzystający z usług naszej firmy mogą skorzystać z naszych profesjonalnych kursów menedżerskich. Oferujemy bogatą ofertę kursową dla kadry zarządzającej w tym szkolenia z zarządzania kryzysem czy z umiejętności sprzedażowych. Oferujemy najwyższy poziom nauczania oraz wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

Szczegóły strony kontraktosh.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kontraktosh.pl:

Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AVENHANSEN - szkolenie Poznań, kursy Poznań »

  Jeśli chodzi o szkolenia, Poznań będzie miał na swoim terenie nową firmę organizującą szkolenia biznesowe. AVENHANSEN czołowa firma z branży już niebawem otworzy swoje nowe biuro w Poznaniu. W związku z tym w północnej i zachodniej Polsce będą dostępne najlepsze kursy. Poznań to także idealne miejsce, aby w trakcie szkolenia poznać jego atrakcje. Od teraz szkolenia i Poznań będą nie do poznania - oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Zapraszamy na kursy z AVENHANSEN.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Motywacja »

  Najskuteczniejsze techniki motywacyjne używane od lat przez członków elitarnej policji w USA: SWAT, zostały ZDRADZONE!

  Portal motywacja 24 to codzienne źródło inspiracji oraz motywacji do działania. Znajdziesz na nim blog, biuletyn oraz kurs "motywacja swat". Na blogu informacje dotyczące sekretu, motywacji, prawa przyciągania oraz rozwoju osobistego. Wejdź na stronę i się po niej rozejrzyj, a gwarantuję Ci, że na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie, co Cię z pewnością zainteresuje i pobudzi do pozytywnego i pełnego wrażeń działania. Motywacja 24 to portal dla ludzi takich jak Ty - którzy szukają codziennej porcji motywacji do działania.

  Zapoznaj się z najmocniejszym na rynku szkoleniem motywacyjnym, dostępnym na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 25 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe »

  CEZ CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w wielu dziedzinach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn budowlanych, murarz, florysta i inne)
  - doskonalenie kadr (techniki negocjacji i inne)
  - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna)
  Zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić aktualne promocje. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i grup.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Kraków »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sprint znajduje się na Piłsudskiego w Krakowie. Szkoła jazdy przeprowadza instruktarz na prawo jazdy w kategoriach A, A1, B oraz B1. Ceny za kurs kategorii A rozpoczynają się od 799 złotych, natomiast na kategorię B od 999 złotych. Szkoła jazdy Sprint zatrudnia tylko doświadczoną kadrę instruktorską. Nauka jazdy Sprint posiada własną salę do prowadzenia wykładów. Do każdego przyszłego kierowcy szkoleniowcy podchodzą fachowo. Część praktyczna kategorii B prowadzona jest na autach marki Toyota.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ratuj z Nami - Portal edukacyjny z pierwszej pomocy. »

  Ratuj z Nami - Portal edukacyjny. Szkolenia i kursy z pierwszej pomocy oraz z BHP. Wyposażanie apteczek, zabezpieczenia medyczne. Pogadanki dla szkół i uczniów. Dostosujemy się do potrzeb każdego klienta. Portal poświęcony edukacji z zakresu pierwszej pomocy oraz pomocy w wypadkach nagłego zagrożenia życia. Pewnie zastanawiasz się co zrobisz gdy ktoś z Twoich bliskich będzie w stanie zagrożenia życia? Czy poziom Twojej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy jest wystarczający? Co jeżeli nie będziesz wiedział jak pomóc?! Nie czekaj! Wejdz na naszą stronę! Znajdziesz tu szczegółowe opisy stanów zagrożenia życia: m. in. ból w klatce piersiowej, zadławienie, brak oddechu, oparzenia, złamania i wiele innych! Przedstawiamy chematy postępowania w zakresie pierwszej pomocy jak i postępowania ratowniczego zgodne z ogólnie przyjętymi algorytmami - czyli wszystko co potrzebne móc by uratować życie Twoim bliskim w potrzebie!

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Escola video e-learning »

  Escola to prekursor intuicyjnych technologii w nowoczesnym e-learningu. Platforma e-learningowa daje możliwość efektywnego i sprawnego tworzenia systemów wirtualnej edukacji oraz zarządzania kompetencjami. Pozwala projektować, modyfikować i zarządzać zasobami edukacyjnymi, jak również udostępniać, przechowywać i wielokrotnie wykorzystywać treści szkoleniowe. Plaforma LMS umożliwia generowanie raportów i certyfikatów, określać zakres statystyk i sposoby ocen użytkowników, co pozwala na szybką weryfikację zdobywanej wiedzy oraz wyników nauczania. Indywidualne rozwiązania kieruje zarówno do Klientów korporacyjnych jak również do instytucji oświatowych.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sala konferencyjna centrum Katowic »

  W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie przygotowaliśmy dla Państwa naszą najnowszą usługę: wynajem sali konferencyjnej w Katowicach. Oferujemy przyjazne warunki: nowoczesny sprzęt, niska cena, przystępna lokalizacja sali. Nasze pomieszczenia wyróżnia wystrój sprzyjający przyjemnej atmosferze. Położenie biura rozwiązuje problem z dotarciem na miejsce, usytuowanie nieopodal dworca głównego w Katowicach gwarantuje szybkie dotarcie do nas pieszo bez konieczności korzystania z publicznego transportu szynowego.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Labor Sp. z o.o. »

  Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej Labor-Krakow. pl. Zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP i UDT. Nasze kursy są bardzo ciekawe i więcej w nich praktyki, niż teorii. Wychodzimy z założenia, że kursy powinny być praktyczne, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Altkom Akademia »

  Nasza firma szkoleniowa wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne poprzez przekazywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji. Uczymy nowoczesnych technik sprzedaży. Oferujemy szkolenia IT wraz z pełnym wsparciem certyfikacyjnym. Pokazujemy, w jaki sposób optymalizować procesy produkcyjne zgodnie ze zwinnymi technikami zarządzania. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 25 lat.

  Data dodania: 12 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Chemiczny Olimp Patryk Wiśniewski »

  Strona Chemia Maturalna jest prowadzona przez lekarza Patryka Wiśniewskiego. Można znaleźć na niej informacje na przykład na temat budowy atomu do matury, wiązań chemicznych czy też roztworów. Omawiana strona to ciekawa propozycja dla osób, które zastanawiają się na tym, jak zdać maturę z chemii rozszerzonej. Dostępne są na niej również materiały do nauki do Olimpiady Chemicznej.

  Data dodania: 26 07 2022 · szczegóły wpisu »