Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa Psychoterapia jest procesem, który pozwala przyjrzeć się naszym trudnościom z innej perspektywy. Dociera do przyczyn naszych kłopotów, dzięki niej możemy uzyskać wyraźną poprawę samopoczucia i funkcjonowania w relacjach. Katarzyna Skirmuntt, psychoterapeutka wykształcona w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) proponuje psychoterapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw a także konsultacje psychologiczne. Pracując na Oddziale IV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu zdobywa cenne doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom zmagającym się z rozmaitymi trudnościami natury emocjonalnej.

Szczegóły strony www.psycholog-warszawa.org:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.psycholog-warszawa.org:

Psycholog Warszawa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).Oferujemy poradę i pomoc psychologiczną. Zapraszamy na terapię indywidualną,grupową oraz mediacje rodzinne. Doświadczeni psycholodzy proponują profesjonalna pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Serdecznie zapraszam do gabinetu psychologicznego i psychoterapeutycznego. Oferuję profesjonalną indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Gabinet przeznaczony jest dla osób, które znalazły się w kryzysie, i u których w codziennym życiu pojawiła się nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania. Przyjmowani są wszyscy, którzy z powodu cierpienia nie mogą odczuwać radości i satysfakcji z życia. Zajmuję się również terapią par i małżeństw. Gabinet znajduje się blisko stacji metra na Pl. Wilsona. Na mojej stronie znajduje się pełna oferta gabinetu. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Każdy człowiek w swoim życiu wcześniej czy później spotyka się z różnymi trudnościami. Mogą one dotyczyć różnych sfer życia - przykładowo: świadomości samego siebie i swoich potrzeb, relacji z innymi ludźmi, kłopotów w życiu zawodowym. Jednak nie każdy jest w stanie samodzielnie pokonać problem i nauczyć się jak radzić sobie później w podobnej sytuacji. Do takich osób z pomocą wychodzą psychologowie czy psychoterapeuci. Jeśli potrzeba doświadczonego psychoterapeuty, który działa w Krakowie, to można sprawdzić stronę poświęconą w całości funkcjonowaniu gabinetu Jolanty Mierzwy. Jest ona psychoterapeutą i pedagogiem społecznym z Krakowa. Rodzaj terapii jaką oferuje nazywa się Gestalt. Na stronie znajduje się opis wyjaśniający zagadnienia dotyczące tego nurtu terapeutycznego (m.in. jego cele i źródła). Dokładniejsze informacje o gabinecie psychoterapii Gestalt w Krakowie można uzyskać podczas rejestracji.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak przestać pić »

  Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA uczy osoby nadużywające alkoholu jak przestać pić, gwarantuje szeroką pomoc dla narkomanów i hazardzistów, którzy chcą pozbyć się uzależnienia. W tym celu Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA stawia diagnozy zainteresowanym, a później proponuje im wsparcie medyczne i psychologiczne. Centrum Uzależnień OAZA zatrudnia psychoterapeutów z certyfikatami, dysponujących rozległą znajomością zagadnień i dzięki temu leczy sferę psychiczną, duchową. Wzbogaca tym samym jakość życia osób walczących z uzależnieniem, którzy przecież zwykle nie odczuwają ani radości ani komfortu. W Klinice Uzależnień OAZA usługobiorcy mogą zaznajomić się z innymi osobami w analogicznej sytuacji i z nimi się zaprzyjaźnić. Często dopiero wtedy do uzależnionych od alkoholu dociera prawda o tym jaki wpływ ma na nich nałóg.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia warszawa »

  Witam na stronie Gabinetu Psychoterapii Julia Mroczkowska. Jestem psychologiem z dziewięcioletnim doświadczeniem, nieustannie podnoszącym swoje kwalifikacje. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności w różnych obszarach życia osobistego oraz zawodowego. Zapraszam wszystkich do gabinetu na ulicy Ciołka 10/327. Na stronie znajdziecie Państwo dokładną lokalizację, cennik, a także moje doświadczenie.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog Psycholog Lublin »

  Blog Terapia Lublin to fachowy blog terapeutyczny moderowany przez doświadczonego socjoterapeute. W mojej pracy znacząca jest dla mnie sposobność bliskiego i twórczego spotkania z drugim człowiekiem, spotkania pełnego ciepła i empatii.
  Na blogu dołączam ważne zagadnienia pedagogiczne użyteczne opiekunom w procesie wychowawczym dziecka jak również różnego rodzaju dyspozycje dotyczace radzenia sobie z niewielkimi problemami pedagogicznymi. Znajdziesz tu zarówno teorię jak i porady realne. Oprócz tego chętnie odpowiem na pytania od opiekunów dotyczące zarówno terapii rodzinnej jak i terapii najmłodszych.
  Zapraszam serdecznie do lektury mojego bloga.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Między Słowami - Pracownia psychoterapii »

  Między Słowami to pracownia psychoterapii, mająca swoje placówki we Wrocławiu, Świdnicy oraz Trzebnicy. Wykwalifikowany i doświadczony sztab lekarzy specjalistów zapewni doskonałą opiekę i pomoc psychologiczną.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C. »

  Pracujesz jako psychoterapeuta lub możesz zaczynasz przygodę z tą dziedziną? Skorzystaj z Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, które od wielu lat oferuje różnego rodzaju szkolenia z zakresu psychoterapii. W naszym zespole znajdują się doświadczeni nauczyciele, którzy z zaangażowaniem przekazują wiedzę swoim uczniom.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • PSYCHOLOG TRANSPORTU Sylwia Milewska »

  Psychotesty dla kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy i operatorów maszyn oraz badania psychologiczne na broń. POSIADAMY UPRAWNIENIA WYDAWANIA ORZECZEŃ PSYCHOLOGICZNYCH OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O POZWOLENIE NA BROŃ I AMUNICJĘ. nGabinet psychologiczny położony jest w centrum Szczecina nPracownia badań psychotechnicznych dla kierowców znajduje się w Przychodni Medycznej PRAMED ul. Wyzwolenia 7, oraz przy Placu Kilińskiego 3 w budynku szkoły WZDZ na II- gim piętrze. nPosiadamy wszelkie uprawnienia Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego do przeprowadzania badań psychologicznych i wydawania orzeczeń psychologicznych. nBadania psychologiczne dla kierowców prowadzone są na nowej aparaturze psychologicznej w miłej atmosferze oraz dogodnym terminie.

  Data dodania: 05 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • EmpathyHouse »

  Osoby, które nie radzą sobie z problemami mogą skorzystać z naszej oferty. U nas psychoterapia Gdynia jest prowadzona w najlepszy sposób. Korzystamy z metod, które przynoszą same pozytywne efekty. Jeśli macie problemy z praca, rodziną albo parterem to zapraszamy do nas. Przyjrzymy się sprawie na spotkaniach i znajdziemy jej skuteczne rozwiązanie. Zaufajcie nam, a zrobimy wszystko żeby Wam szybko pomóc.

  Data dodania: 29 10 2020 · szczegóły wpisu »