Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

Psychoterapia jest metodą pomocy psychologicznej, w której wiedza i doświadczenie psychoterapeuty służy poszerzaniu świadomości pacjenta, poprawie jego funkcjonowania i zmniejszeniu jego cierpienia.
Zaprasza do poszukiwań nowych sposobów rozumienia siebie i rozumienia swoich problemów.

Proces, którym jest psychoterapia, może zawierać między innymi:

* pomoc w uporaniu się z trudną sytuacją życiową
* poznanie swoich możliwości i ograniczeń;
* pracę nad poczuciem własnej wartości;
* pracę nad relacjami z partnerem i z innymi ludźmi
* leczenie objawów nerwic i depresji (w miarę nasilenia objawów we współpracy z lekarzem psychiatrą).
* pracę nad dolegliwościami psychosomatycznymi (bóle głowy, serca, brzucha, duszności i inne ), które nie mają podstaw medycznych
* pomoc w problemach wychowawczych z dziećmi
* zwiększenie swoich szans na rynku pracy

Szczegóły strony www.mozliwosci.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mozliwosci.com.pl:

Pomoc psychologiczna

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa »

  Psychoterapia jest procesem, który pozwala przyjrzeć się naszym trudnościom z innej perspektywy. Dociera do przyczyn naszych kłopotów, dzięki niej możemy uzyskać wyraźną poprawę samopoczucia i funkcjonowania w relacjach. Katarzyna Skirmuntt, psychoterapeutka wykształcona w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (rekomendacje Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) proponuje psychoterapię indywidualną, rodzinną, terapię małżeństw a także konsultacje psychologiczne. Pracując na Oddziale IV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu zdobywa cenne doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej osobom zmagającym się z rozmaitymi trudnościami natury emocjonalnej.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź »

  Skuteczne leczenie zaburzeń psychiatrycznych to czasochłonny i niełatwy proces, z tego względu dobrze jest, kiedy trudnią się tym specjaliści psychiatrzy. Odnalezienie dobrego specjalisty nie jest łatwe dlatego dobrze, że jest dr Jakub Kaźmierski. To bardzo dobrze wykształcony i naprawdę doświadczony psychiatra, który doświadczenie zdobywał w wielu dobrych szpitalach. W 2008 roku uzyskał zasłużony tytuł doktora i nieustannie poszerza swoje wiadomości z dziedziny psychiatria. Główne obszary działania doktora Jakuba Kaźmierskiego to zaburzenia nerwicowe, schizofrenia paranoidalna oraz choroba Alzheimera. Gabinet psychiatryczny oferuje pomoc dla osób w starszym wieku, które mają postępujące problemy z pogarszającą się pamięcią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarz psychiatra jest w stanie zawsze odpowiednio dobrać środki farmaceutyczne oraz kierować procesem leczenia. Jeśli masz zaburzenia psychiczne lub zauważasz zaburzenia u swoich bliskich, zgłoś się na fachową konsultację. Daty wizyt można ustalać przez telefon, a także przez Internet. Pamiętaj, że obecnie praktycznie wszystkie zaburzenia psychiatryczne można skutecznie leczyć, dlatego nie zastanawiaj się i korzystaj z fachowej pomocy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.psychologjoannahalaj.pl »

  "Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty twojego życia. Nic bardziej prawdziwego" - Jonathan Carroll- Konsultacja psychologiczna -Porada psychologiczna -Konsultacja małżeńska-Psychoterapia par-Psychoterapia indywidualna-Psychoterapia dorosłych-Psychoterapia młodzieży-Psychoterapia dzieciLeczenie fobii, leczenie nerwic, leczenie depresji, leczenie uzależnień, pomoc w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi, radzenie sobie ze stresem, zaburzenia zachowania, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia lękowe, nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD), sytuacja rozwodu,rozstania rodziców, zdrada, problemy szkolne, problemy z odżywianiem, zaburzenia rozwoju, podejrzenie depresji u dziecka, nadmierna nieśmiałość, lęk separacyjny, lęk szkolny, moczenie nocne, agresja u dziecka, śmierć bliskiej osoby,

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • RÓWNOWAGA - Centrum Psychoterapii. Psycholog Łódź »

  Zajmujemy się w Łodzi psychoterapią oraz szeroko pojętą pomocą psychologiczną i psychiatryczną.Pracujemy w nurcie ericksonowskim i systemowym, chętnie korzystamy z technik metaforycznych, transowych, opowieści terapeutycznych.Oferujemy pomoc osobom, które:- cierpią z powodu długotrwale obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, zachowań autodestrukcyjnych,- doświadczają stanów lękowych, paniki, bólów o charakterze psychosomatycznym,- nie radzą sobie z emocjami, są wybuchowe, mają napady agresji,- cierpią z powodu natręctw, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości,- przeżywają ból z powodu utraty bliskiej osoby, rozstania, innego traumatycznego doświadczenia,- mają trudności w relacjach interpersonalnych, czują się samotni i wyobcowani,- zmagają się z kryzysem małżeńskim, rodzinnym.Szczegółowe informacje nt. oferty i kwalifikacji na stronie www

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alkoholizm leczenie »

  Internetowy serwis www, który Wam, drodzy Internauci niniejszym udostępniamy jest internetową wizytówką Ośrodka Terapii Uzależnień pod nazwą Mandala ? poradnia ta funkcjonuje jako niepaństwowa firma na terenie Dolnego Śląska. Informujemy Was, że zasięg pracy naszej poradni do spraw uzależnień obejmuje de facto wspomaganie ludzi napotykających trudności w walce z uzależnieniami (dla przykładu leczenie hazardu, czy też leczenie alkoholizmu, narkomanii i tak dalej) poprzez dostosowanie urozmaiconych form terapii, między innymi takich jak: farmakoterapia, detox wrocław, relaksacja, tera[ie grupowe oraz indywidualne, czy trening umiejętności służących zdrowieniu. Niemniej jednak zwróćcie Państwo specjalną uwagę na to, iż kadra specjalistów, których miejscem zatrudnienia jest nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala proponuje swoje wsparcie, a także pomoc dla ludzi, którzy charakteryzują się tym, że są współuzależnieni, stanowią dorosłych dzieci alkoholików i należą do rodzin nałogowców.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna online »

  Psycholog on-line! Terapia online!Gwarantujemy wsparcie i porady poprzez internetowy kontakt.Bezpośrednia i praktyczna pomoc dla problemów psychologicznych, takich jak lęk, depresja, ataki paniki, fobie, niekontrolowana agresja, problemów życia codziennego, problemów małżeńskich i partnerstwa, itp..

  Leczymy:
  problemy związane z zaburzeniami nastroju

  lęki, fobie, zaburzenia osobowości

  problem z radzeniem sobie z agresją

  problem z nawiązywaniem relacji z innymi

  niskie poczucie wartości

  asertywność

  treningi relaksacyjne

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna dla dzieci Kraków »

  Dzieci to największy skarb o który musimy dbać od samego początku. Dzieci to nasza przyszłość, każdemu rodzicowi przecież zależy na szczęśliwym dziecku, umiejącym sobie radzić z kłopotami dnia codziennego. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zachowania swojego malucha, nie mów mu, że inne dzieci potrafią to czy tamto. Warto być przy dziecku, obserwować je, dodawać odwagi, wiary we własne możliwości. Wszystkie maluchy zdobywają umiejętności we własnym indywidualnym tempie. Ponad to psycholog kraków może okazać się nieocenioną pomocą. Bywają sygnały, których rodzice czasem nie zauważają. Nie ma w tym nic złego, inaczej przecież patrzymy na własne dziecko niż ktoś bezstronny, a tym bardziej specjalista jakim jest psycholog kraków. Nie powinniśmy również mieć poczucia winy, a jedynie na spokojnie przemyśleć co możemy zrobić, żeby pomóc naszemu maluszkowi. Poczucie winy powoduje, że czujemy bezsilność i jesteśmy mniej efektywni w swoich działaniach, a potrzeba naprawdę wiele pracy i wiary w sukces naszego dziecka. Warto więc zwolnić tempo i poświęcić więcej uwagi naszym pociechom, a na pewno wyrosną z nich szczęśliwi i mądrzy ludzie, którzy także będą umieć wychować szczęśliwe dzieci.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laboraorium Psychologiczne Neurolines »

  Harmonizujemy wiedzę, innowację i tradycję. Korzystamy ze znanych i sprawdzonych metod zalecanych przez Światowe Instytuty i Stowarzyszenia. Dostosowujemy program leczenia, starając się znaleźć optymalne rozwiązania terapeutyczne.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ProSELF Pracownia Psychoterapii »

  Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni, gdzie można doświadczyć i rozwijać swój potencjał. W psychoterapii oraz kursach i szkoleniach identyfikujemy się z misją wsparcia i towarzyszenia drugiemu człowiekowi w procesie zmian i jego rozwoju.

  Wspieramy rozwój, którego miarą są zaangażowanie i motywacja. Pragniemy, by osoby pracujące z nami indywidualnie i w grupie, mogły doświadczyć i rozwijać własną, unikatową sferę "self".

  Jesteśmy po to, aby dać możliwość odnalezienia źródła siły i wewnętrznej sprawczości. Również po to, aby móc przyjrzeć się barierom i wspólnie wyznaczyć azymut i kierunek, w którym rozwijać się będzie poczucie stabilności, siły i odprężenia. Po to, by w pełni przeżywać smak własnego życia.

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C. »

  Pracujesz jako psychoterapeuta lub możesz zaczynasz przygodę z tą dziedziną? Skorzystaj z Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, które od wielu lat oferuje różnego rodzaju szkolenia z zakresu psychoterapii. W naszym zespole znajdują się doświadczeni nauczyciele, którzy z zaangażowaniem przekazują wiedzę swoim uczniom.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »