Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Alkoholizm leczenie

Alkoholizm leczenie Internetowy serwis www, który Wam, drodzy Internauci niniejszym udostępniamy jest internetową wizytówką Ośrodka Terapii Uzależnień pod nazwą Mandala ? poradnia ta funkcjonuje jako niepaństwowa firma na terenie Dolnego Śląska. Informujemy Was, że zasięg pracy naszej poradni do spraw uzależnień obejmuje de facto wspomaganie ludzi napotykających trudności w walce z uzależnieniami (dla przykładu leczenie hazardu, czy też leczenie alkoholizmu, narkomanii i tak dalej) poprzez dostosowanie urozmaiconych form terapii, między innymi takich jak: farmakoterapia, detox wrocław, relaksacja, tera[ie grupowe oraz indywidualne, czy trening umiejętności służących zdrowieniu. Niemniej jednak zwróćcie Państwo specjalną uwagę na to, iż kadra specjalistów, których miejscem zatrudnienia jest nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala proponuje swoje wsparcie, a także pomoc dla ludzi, którzy charakteryzują się tym, że są współuzależnieni, stanowią dorosłych dzieci alkoholików i należą do rodzin nałogowców.

Szczegóły strony www.mandalawroc.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mandalawroc.pl:

Alkoholizm leczenie

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt »

  Strona informująca o działalności gabinetu psychoterapii w którym udzielana jest pomoc osobom cierpiącym z powodu depresji, nerwic lub innych problemów związanych z psychiką. Psychoterapeuci z gabinetu specjalizują się w podejściu gestalt. Jest to aktualnie jedna z popularniejszych metod terapeutycznych. Sesja polega głównie na odpowiednio poprowadzonej rozmowie dwóch osób: psychoterapeuty i klienta. Bardziej szczegółowy opis procesu terapeutycznego jak również dostępnej oferty przedstawiony jest na łamach strony internetowej. Gdzie znajduje się gabinet? Jego lokalizacja to Warszawa a dokładniej Śródmieście. W sieci można łatwo odnaleźć stronę gabinetu używając słów psychoterapia Warszawa. Usługi oferowane w gabinecie psychoterapii dotyczą wyłącznie osób dorosłych.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza »

  Hipnoza terapeutyczna - Kraków, Gliwice, Katowice. Profesjonalna pomoc w leczeniu wszelkiego typu nałogów (w tym uzależnienia od nikotyny - w ofercie specjalne sesje dla osób chcących rzucić palenie). Terapia przy zastosowaniu hipnozy będzie także pomocna w obszarze wielu dolegliwości zdrowotnych oraz mentalnych, emocjonalnych (przezwyciężanie fobii, depresji, stresu, problemów z wiarą w siebie, trudności w koncentracji itd.). Terapię prowadzi dyplomowany hipnoterapeuta Artur Sołtys.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Ośrodek Uzależnień OAZA prowadzony jest przez certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem akademickim i wspiera osoby doświadczające trudności pedagogicznych. Nałóg to silna, natrętna potrzeba zażywania substancji, powodująca pojawianie się objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Uzależniony zażywa ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje nawyki. Będzie to miało też wpływ na funkcjonowanie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień oferowany jest detoks. W placówce prowadzi się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej odbycie jest głównym zadaniem, ale urozmaicona jest ona wycieczkami. Pokazywana na witrynie baza zdjęć obrazuje nienaganną estetykę kliniki.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt »

  Celem terapii Gestalt jest zwiększenie świadomości potrzeb, emocji, motywacji działania oraz naszego ciała. Uświadomienie sobie tego, co robię i czego nie robię, jest ważne by zapoczątkować znaczące zmiany w swoim życiu. Często problemy mają swoje początki w przeżyciach z przeszłości, wynikają z "nierozwiązanych" okoliczności, kwestii, przetrzymujących naszą witalność i które nie pozwalają cieszyć się życiem. Psychoterapia Gestalt daje możliwość dokończenia tych kwestii w przyjemnej atmosferze. Świadomość siebie, swoich ograniczeń oraz mocnych stron, daje możliwość dokonywania wyborów motywowanych własnymi potrzebami.
  Psycholog Gestalt nie doradza, a pomaga klientowi w poszukaniu jego indywidualnego sposobu na życie. Sprzyjająca relacja terapeutyczna opierająca się na dyskrecji i akceptacji, pozwala często zrozumieć bardzo trudne i bolesne przeżycia i trudności emocjonalne.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trema »

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane np. trema warsztaty Kraków, jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie.Podejmujemy współpracę z artystami kształtującymi swoje zdolności zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najefektywniejszego działania we obecnych czasach utalentowanych artystów w różnym wieku. Razem odpowiemy na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi muzyków i aktorów prowadząc warsztaty grupowe. Wszystkich chętnych, którzy mają jakiekolwiek problemy, które stoją na przeszkodzie do kariery, zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Połączenie ze źródłem »

  Specjalizuję się w uzdrawianiu rekonektywnym i medycynie naturalnej. Dbając o duszę dbamy o ciało Zajmuję się uzdrawianiem ciała i umysłu. Każdy z nas dąży do swojego miejsca na globie, czy to na gruncie rodzinnym, lub zawodowym. Po blisko 20 latach pracy z ludźmi w rozmaitych lecznicach, na co dzień widząc ich cierpienie i zmagania się doktorów z chorobami, gdzieś wewnątrz mnie pojawił się bodziec, aby właśnie zgłębić zawiłości ludzkiego zdrowia - a w zasadzie prewencji - zapobiegania schorzeniom.Odczuwając, czy nawet doświadczając nierozerwalnego stosunku uczuć, ducha i ciała oraz zgłębiając mistycyzm Wschodu w czasie wielu wyjazdów po Indiach, ugruntowałam się w mniemaniu wzmacniania wiedzy o przeróżnych prawdziwych podejściach uzdrawiania ciała.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucia alkoholowe Wrocław »

  Patologie organizmu, będące skutkiem alkoholizmu, trudno cofnąć i trwale wyeliminować ich konsekwencje. Chorzy doświadczają bolesnych skurczy i wahań nastroju, jeśli postanowią o zerwaniu z nałogiem, co sprawia, że nie są w stanie całkowicie odejść od alkoholu. By mieć pewność skuteczności detoksu, cały proces powinien odbywać się w obecności lekarza, który w razie potrzeby poda leki i będzie kontrolował cały proces. Detoks, który przeprowadzi się we właściwy sposób prowadzi chorego do stanu trzeźwości z zachowaniem bezpieczeństwa. Detoks Wrocław można przeprowadzić w lekarskim gabinecie lub we wskazanym miejscu, tak by chory miał najlepsze warunki.

  Data dodania: 14 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • SUI Psychologia Coaching »

  Ośrodek Terapeutyczno – Psychologiczny SUI z Poznania specjalizuje się przeważnie w dostarczaniu pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej oraz proponuje się w kuracji coachingowej.
  Dostępni w ośrodku specjaliści to jednostki starannie wyuczone i wciąż podnoszące swoje kwalifikacje zawodowe.
  Tematem ich codziennego przedsięwzięcia jest pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób starszych, jakie tej pomocy pragną. Pracownicy w większości wypadków wspomagają zmagających się z zawadami emocjonalnymi, nerwicowymi i osobistymi korzystających z ich pomocy pacjentów.
  Wobec tego oferowane działania terapii psychologicznej mają na celu wydobycie wewnętrznej równowagi oraz chęci do życia do działania po to, aby sięgać po własne marzenia i tworzyć zadowalające związki z pozostałymi.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapie Tu i Teraz - Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu »

  Klinika Terapii „Tu i Teraz” zajmuje się leczeniem wyłącznie osób uzależnionych od alkoholu. Aby skuteczność prowadzonej terapii była jak najwyższa, przyjmujemy tylko do 12 osób, dzięki czemu ponad 70% wyleczonych pacjentów po zakończonym leczeniu utrzymuje trzeźwość. Dodatkowo aby uzyskać jak najwyższy efekt terapii prowadzimy spotkania dla osób współuzależnionych.

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapeutyczne Anna Bomba »

  Centrum Terapeutyczne to zespół specjalistów zajmujących się terapią psychologiczną, terapią logopedyczną oraz terapią autyzmu. Wydaje ono również opinie psychologiczne. W skład zespołu wchodzą psycholog, dietetyk, fizjoterapeuta i trener umiejętności społecznych. Miejsce to jest centrum terapeutycznym dla dzieci i dorosłych. Prowadzi ono zajęcia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

  Data dodania: 19 01 2023 · szczegóły wpisu »