Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psycholog, psychoterapia Warszawa

Psycholog, psychoterapia Warszawa Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).Oferujemy poradę i pomoc psychologiczną. Zapraszamy na terapię indywidualną,grupową oraz mediacje rodzinne. Doświadczeni psycholodzy proponują profesjonalna pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną.

Szczegóły strony www.psycholog-psychoterapia.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.psycholog-psychoterapia.com:

Psycholog, psychoterapia Warszawa

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt »

  Strona informująca o działalności gabinetu psychoterapii w którym udzielana jest pomoc osobom cierpiącym z powodu depresji, nerwic lub innych problemów związanych z psychiką. Psychoterapeuci z gabinetu specjalizują się w podejściu gestalt. Jest to aktualnie jedna z popularniejszych metod terapeutycznych. Sesja polega głównie na odpowiednio poprowadzonej rozmowie dwóch osób: psychoterapeuty i klienta. Bardziej szczegółowy opis procesu terapeutycznego jak również dostępnej oferty przedstawiony jest na łamach strony internetowej. Gdzie znajduje się gabinet? Jego lokalizacja to Warszawa a dokładniej Śródmieście. W sieci można łatwo odnaleźć stronę gabinetu używając słów psychoterapia Warszawa. Usługi oferowane w gabinecie psychoterapii dotyczą wyłącznie osób dorosłych.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak przestać pić »

  Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA uczy osoby nadużywające alkoholu jak przestać pić, gwarantuje szeroką pomoc dla narkomanów i hazardzistów, którzy chcą pozbyć się uzależnienia. W tym celu Ośrodek Leczenia Uzależnień OAZA stawia diagnozy zainteresowanym, a później proponuje im wsparcie medyczne i psychologiczne. Centrum Uzależnień OAZA zatrudnia psychoterapeutów z certyfikatami, dysponujących rozległą znajomością zagadnień i dzięki temu leczy sferę psychiczną, duchową. Wzbogaca tym samym jakość życia osób walczących z uzależnieniem, którzy przecież zwykle nie odczuwają ani radości ani komfortu. W Klinice Uzależnień OAZA usługobiorcy mogą zaznajomić się z innymi osobami w analogicznej sytuacji i z nimi się zaprzyjaźnić. Często dopiero wtedy do uzależnionych od alkoholu dociera prawda o tym jaki wpływ ma na nich nałóg.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mediacje dla rodzin Warszawa »

  Poradnia dla rodziny Warszawa - Ben Med to miejsce, które pomaga rozwiązać nawet najgorsze rodzinne problemy. Psychoterapia jest uznawana w tej kwestii za czołową dziedzinę nauki pomagającą wielu rodzinom. Poddanie się psychoterapii to już wielka pomoc swojej rodzinie - wtedy wszyscy jej członkowie wiedzą, że chcemy, żeby dany problem był szybko rozwiązany. Zapoznaj się z tym co mamy dla Ciebie do zaoferowania.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Rzeszów »

  Poradnictwo, pomoc psychologiczna i psychoterapia - psycholog Rzeszów - mgr Karolina Barbara Trojanowska. W czasie takiego spotkania możesz liczyć na wskazówki związane z przedstawionym przez siebie problemem.W czasie takiego spotkania może okazać się, że potrzebujesz innej formy pomocy, niż mogę zaoferować- np. porady psychiatrycznej, terapii uzależnień.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny z Wrocławia oferuje pomoc w leczeniu chorób psychicznych, wykorzystując współczesne metody farmakologiczne, hipnozę, a także długotrwałą psychoterapię. Profesjonalne podejście, jak i odpowiednie doświadczenie specjalisty psychiatry Mikołaja Trizny pozwalają na wybór odpowiedniej metody terapii. Analizując uwarunkowania biologiczne, konstytucjonalne, rodzinno-genetyczne, psychologiczne bądź społeczne, specjalista wybiera najlepsze metody skutecznego zapobiegania tym chorobom. Leczenie obejmuje takie zaburzenia, jak: uzależnienie od leków, zaburzenia osobowości, pamięci, snu, choroby psychosomatyczne i zaburzenia psychiczne u ludzi w podeszłym wieku, a także różnego rodzaju psychozy, nerwice, lęki i depresję. Psychiatra Mikołaj Trizna specjalizuje się również w leczeniu alkoholizmu, wykorzystując wyjątkową technikę hipnozy. Specjalista psychiatra pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie, by zminimalizować towarzyszące cierpienie psychiczne, a także zmobilizować pacjenta do przełamania kryzysu życiowego.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog krakow »

  Oferujemy działania takie, jak psychoterapia Krakow, które mają na celu rozwiązanie różnych problemów związanych z samooceną i psychiką. W codziennej bieganinie bardzo często bowiem zapominamy o przystopowaniu i spojrzeniu z odpowiednią perspektywą na kłopoty zwykłego dnia. Pomijane i kumulowane we wnętrzu uczucia i stany mogą w końcu zacząć być kłopotem. W jakimś momencie osoba przestaje sobie z tym radzić - wtedy właśnie zaczyna się rola takich specjalistów, jak dobry psycholog Krakow. Jeśli więc pojawiły się w Państwa życiu momenty, z pozoru nieważne, małoważne, z którymi sobie sami nie radzimy, odczuwamy nieuzasadniony niepokój, często opanowuje nas niepokój nawet z nieważnych powodów, mamy odczucie braku kontroli nad swoim życiem może być to znak, że potrzebny będzie psychoterapeuta Krakow. Oferujemy różne metody wspierania. Zapewniamy zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe. Dokonujemy też indywidualnego wyboru sposobów leczenia do każdego pacjenta. W zależności od zdiagnozowanych potrzeb wybierana jest również liczba wizyt i długość serii spotkań. Psycholog krakow wykonuje również treningi i warsztaty. O ile zwykła terapia ma na celu wyjaśnienie codziennych kłopotów blokujących daną osobę w życiu, o tyle treningi mają na celu wyrobienie nowych, określonych cech, które będą pomocne w codziennym życiu. Mogą to być treningi asertywności, podwyższenia poczucia własnej wartości, podnoszenia kompetencji społecznych. Wszystkie one mają na celu wzrost poziomu życia danej osoby oferując wsparcie psychologiczne. Psycholog Krakow może rozwiązać wiele kłopotów które nękają nas na co dzień. Dlatego ważne jest, aby zgłosić się i rozpocząć istotną terapię. Bardzo często jest to trudne - w Polsce leczenie psychologiczne objęte jest swoistym tabu. Istotne jest jednak, aby lęk i uzyskać fachową pomoc - może to podnieść poziom naszej egzystencji. W naszej ofercie znajduje się również pomoc w takich formach, jak psychoterapia młodzieży Krakow. Okres dojrzewania to czas, w którym człowiek jest szczególnie podatny na różnego typu wpływy, np. kryminalne otoczenie lub niewłaściwy kontakt z opiekunami mogą doprowadzić do rozstrojenia psychicznego. W takim przypadku też zalecana jest opieka psychologa. Spotkania skierowane specjalnie do młodzieży pomogą w powrocie na dobrą drogę. Prezentujemy zarówno początkową diagnozę, jak również dalszą terapię. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C. »

  Pracujesz jako psychoterapeuta lub możesz zaczynasz przygodę z tą dziedziną? Skorzystaj z Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, które od wielu lat oferuje różnego rodzaju szkolenia z zakresu psychoterapii. W naszym zespole znajdują się doświadczeni nauczyciele, którzy z zaangażowaniem przekazują wiedzę swoim uczniom.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa Bielany »

  Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam również wykształcenie prawnicze uzyskane na Uniwersytecie Śląskim w 2000 roku.
  Ukończyłam 4-letnie szkolenie z psychoterapii indywidualnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - atestowanym i rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Przez ostatnie lata uczestniczyłam w różnych szkoleniach uzupełniających i warsztatach z zakresu psychoterapii oraz pracy nad sobą (w szczególności psychoterapii psychodynamicznej oraz treningach interpersonalnych, terapeutycznych, zachowań asertywnych i in. ). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra.
  Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz w Oddziale Dziennym Nerwic warszawskiej Przychodni Lekarskiej WAT.
  Jestem współzałożycielką Pracowni Psychologicznej Nurty. W swoim gabinecie oraz w Pracowni prowadzę konsultacje, psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców.
  Swoją pracę poddaję regularnej indywidualnej i grupowej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  POMAGAM: osobom dorosłym oraz młodzieży

  W PROBLEMACH:
  * nerwice, depresja, zaburzenia osobowości;
  * zaburzenia odżywiania, w tym otyłość;
  * obniżony nastrój, zniechęcenie, bezsilność, lęk;
  * poczucie zagubienia, pustki, niespełnienia;
  * niezadowolenie i brak satysfakcji ze swojego życia;
  * trudności osobiste, rodzinne, małżeńskie, zawodowe, społeczne;
  * żałoba, rozstanie, strata, także w wyniku poronienia;
  * trudności w relacjach interpersonalnych / związkach partnerskich;
  * doświadczanie nadmiernego stresu i jego skutków;
  * trudności z podejmowaniem decyzji, realizacją własnych potrzeb;
  * brak pewności siebie, samokrytycyzm, nieadekwatna samoocena;
  * problemy z własną niezależnością i asertywnością;
  * kłopoty z zaśnięciem, koszmary senne, bezsenność;
  * dolegliwości somatyczne, które nie znajdują wyjaśnienia medycznego (np. bóle głowy, serca, mięśni, zawroty głowy, zdrętwienia, duszności itp. );
  * chęć poznania siebie i rozwinięcia swoich możliwości osobistych lub zawodowych;
  * poszukiwanie swojego miejsca w życiu;
  * trudności wychowawcze i rozwojowe;
  * inne problemy natury psychicznej.

  W FORMIE:
  * konsultacje psychologiczne;
  * pomoc psychologiczna;
  * interwencja kryzysowa;
  * psychoterapia indywidualna.

  GDZIE: Warszawa, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo, Łomianki.

  Data dodania: 08 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Twój Psycholog - poradnia psychologiczna »

  Twój Psycholog Ursynów to gabinet psychologiczny, który zapewnia profesjonalną pomoc w wielu różnych problematycznych sytuacjach. Do gabinetu warto zgłosić się, kiedy problem stanowi: nerwica, depresja, zaburzenia psychosomatyczne, uzależnienia, zaburzenia seksualne, zaburzenia odżywiania i wiele innych. Twój Psycholog Ursynów to grupa profesjonalistów i pasjonatów tak psychologii, jak i psychoterapii. Terapia jest prowadzona w nieoznakowanych, prywatnych gabinetach, które znajdują się w mieszkaniach. Osoby, które chcą więc skorzystać z konsultacji, mogą liczyć na pełną dyskrecję, a także na indywidualne podejście do każdego przypadku.

  Data dodania: 08 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • EmpathyHouse »

  Osoby, które nie radzą sobie z problemami mogą skorzystać z naszej oferty. U nas psychoterapia Gdynia jest prowadzona w najlepszy sposób. Korzystamy z metod, które przynoszą same pozytywne efekty. Jeśli macie problemy z praca, rodziną albo parterem to zapraszamy do nas. Przyjrzymy się sprawie na spotkaniach i znajdziemy jej skuteczne rozwiązanie. Zaufajcie nam, a zrobimy wszystko żeby Wam szybko pomóc.

  Data dodania: 29 10 2020 · szczegóły wpisu »