Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Medi-Life sp. z o.o.


MEDILIFE to gabinety i placówki medyczne, które udzielają pomocy w zakresie ochrony zdrowia psychicznego, leczenia uzależnień oraz rozwoju osobistego. Wyspecjalizowana kadra specjalistów medycyny gwarantuje skuteczne wsparcie, fachowe konsultacje i doradztwo, a także bezpieczeństwo i anonimowość. MEDILIFE to Centrum Rozwoju Osobistego, które dba o ludzkie zdrowie i życie!

Szczegóły strony medi-life.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę medi-life.pl:

Medi-Life sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Rzeszów »

  Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF tworzą doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci oraz pedagodzy, który służą swoją pomocą osobom odczuwającym nadmierny stres lub lęk. Jeśli więc odczuwasz dziwny niepokój lub masz problemy z poradzeniem sobie z życiem codziennym, skontaktuj się z SELF, pozwól sobie pomóc. Centrum prowadzi także szkolenia z zakresu rozwoju człowieka, które pozwalają doskonalić umiejętności interpersonalne pracownika. Dobry psycholog w Rzeszowie, prosimy zapoznać się z pełną ofertą Centrum SELF znajdującą się na ich stronie firmowej.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Wszystkich potrzebujących wsparcia zapraszamy do Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Humani. Pierwsze spotkanie z terapeutą to konsultacja. Umożliwia ona określenie natury sprawy i zasugerowania odpowiedniej formy pomocy. Jeżeli po upływie 3 spotkań konsultacyjnych nieunikniona będzie dodatkowa terapia, może ona przybrać formę psychoterapii indywidualnej lub grupowej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 793 700 087, humani@humani.pl ul. Bułgarska 11, Poznań.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań - Pracownia Rozwoju i Psychoterapii Gestalt »

  Pracownia oferuje: psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną, konsultacje psychologiczne, konsultacje z psychologiem sportowym. Pomoc mogą uzyskać dorośli, młodzież i dzieci. Praca opiera się na koncepcji Gestalt, która kładzie nacisk na świadome doświadczania siebie w teraźniejszości (?tu i teraz?), budowane w relacji terapeutycznej opartej na uważności i autentycznym kontakcie. Celem jest odblokowanie naturalnego potencjału oraz akceptacja tego kim jestem, co pozwala czerpać więcej satysfakcji z życia.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Współczesnym społeczeństwie, tak szybko bogacącym się jak Polska, choroby cywilizacyjne jak depresja atakują z dużą częstotliwością. Są symptomem silnego tempa, które pcha obywatela tego kraju do wypełniania wielkiej ilości obowiązków. Objawem tego jest chęć strzelistych zarobków, osiągniecie ogromnego prestiżu po przez zdobywanie produktów materialnych.
  W razie nie uzyskania zamierzonych celów, osobowość z takimi ustanowieniami wpada depresję. Gdzie szukać w tedy ratunku? Odpowiedzieć jest zwyczajna! Należy skorzystać z porad specjalisty którym jest dobry psycholog warszawa.
  Specjalista z różnorodnym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym, posiada dostateczną wiedzę, żeby człowieka z depresji wyciągnąć na prostą, za nim stan niemocy nie pogłębi się.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Krakowski ośrodek - Do Źródła - jest takim wyjątkowym miejscem w Krakowie. Z jakiego powodu jest takie specjalne? Dlatego, że tylko tutaj możesz przyjść bez żadnych uprzedzeń i odkryć zachętę do rozwoju osobistego. Lekcje prowadzi psycholog i psychoterapeuta Gestalt, a jednocześnie założycielka Ośrodka - Małgorzata Kulawik. Dzięki przeróżnym warsztatom pogłębiana jest świadomość dotycząca naszego życia poprzez trzy aspekty pracy psychologicznej: ciała, emocji oraz motywacji. Warsztaty te są prowadzone zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa Saska Kępa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI zaprasza dorosłych, dzieci i młodzież. Oferujemy psychoterapię indywidualną, coaching, konsultacje wychowawcze dla rodziców. Proponujemy pomoc w obszarach trudności w relacjach, kryzysu, niskiej samooceny, przeżywanego lęku, smutku, zagubienia, pomocy rozwojowej dla dzieci i młodzieży. Gabinet znajduje się na terenie dzielnicy Praga Południe.Nasi spejcaliści są psychologami szkolonymi w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne profesjonalnej szkole psychoterapii INTRA. Narzędzia pracy dobierane są do indywidualnych potrzeb klienta, za główne metody obierając podejście humanistyczne (psychoterapia zorientowana na klienta, psychoterapia skoncentowana na emocjach, Gestalt, podejście egzystencjalne). Więcej na stronie Ośrodka: www.wrelacji.plZapraszamy również do lektury bloga psycholgicznego NIUANSE blog.wrelacji.pl, który w przystępny sposób przybliża zagadnienia zwiazane z wewnętrznym życiem człowieka i jego relacji ze światem.We offer psychotherapy in English. For more information, please visit our website www.wrelacji.pl

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Bezspornym atutem psychoterapii indywidualnej wydaje się okazja zdobycia innej, świeżej i uwalniającej perspektywy na nas samych oraz nasze problemy. Ze względu na to psycholog w czasie udzielania wsparcia próbuje odkrywać dla pacjenta to, czego jak dotąd nie widział, albo też podsuwać nowe spojrzenie na to, czego obecnie doświadcza. Psychoterapeuta Grzegorz Kurowski praktykuje terapię psychodynamiczną osób dorosłych i młodzieży. Charakterystyczną jej cechą jest na pewno dialog terapeutyczy - ukierunkowany na ujawnienie mechanizmów psychologicznych odpowiedzialnych za ujawnienie się symptomów zaburzeń, albo problemów w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Jeśli przechodzisz ciężkie chwile, pragniesz poznać źródło swych kłopotów w relacjach z innymi lub cierpisz z niejasnych dla siebie przyczyn, umów się na wstępną konsultację z psychoterapeutą. Nie zwlekaj! Gabinet psychologiczny mieści się obok wrocławskiego rynku.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laboraorium Psychologiczne Neurolines »

  Harmonizujemy wiedzę, innowację i tradycję. Korzystamy ze znanych i sprawdzonych metod zalecanych przez Światowe Instytuty i Stowarzyszenia. Dostosowujemy program leczenia, starając się znaleźć optymalne rozwiązania terapeutyczne.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapie psychologiczne - Gdańsk »

  Praca, którą wykonuję jako psycholog (Gdańsk) nastawiona jest na poradę w zrozumieniu jak również rozwiązaniu poszczególnych problemów natury psychologicznych. Każdy problem posiada inną przyczynę jak również inaczej należy do niego podejść. Adekwatnie użycia psychoterapia (Gdańsk) jest najlepszym sposobem na dotarcie do nieuświadomionych przyczyn kłopotliwych reakcji, emocji a także zachowań. Doświadczony psychoterapeuta (Gdańsk) pomoże zdawać sobie sprawę w czym leży problem ? zidentyfikowanie tego to klucz do sukcesu, działa jak ściągnięcie pierwszej blokady.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Anna Krzysztofowicz-Wesołowska jest doświadczonym terapeutą psychodynamicznym i psychologiem. Jej gabinet znajduje się w centrum Krakowa, przy ul. Studenckiej 6/9. Anna Krzysztofowicz-Wesołowska jako dobry psychoterapeuta i psycholog specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu depresji, leczeniu nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych. Jeżeli masz świadomość, że przeżywasz kryzys emocjonalny lub po prostu potrzebujesz skorzystać z pomocy psychologicznej bądź profesjonalnej psychoterapii, warto odwiedzić gabinet psychoterapii Anny Krzysztofowicz-Wesołowskiej prowadzącej konsultacje psychologiczne, pomoc psychologiczną i psychoterapię indywidualną w centrum Krakowa.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »