Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psycholog Rzeszów

Psycholog Rzeszów Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF tworzą doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci oraz pedagodzy, który służą swoją pomocą osobom odczuwającym nadmierny stres lub lęk. Jeśli więc odczuwasz dziwny niepokój lub masz problemy z poradzeniem sobie z życiem codziennym, skontaktuj się z SELF, pozwól sobie pomóc. Centrum prowadzi także szkolenia z zakresu rozwoju człowieka, które pozwalają doskonalić umiejętności interpersonalne pracownika. Dobry psycholog w Rzeszowie, prosimy zapoznać się z pełną ofertą Centrum SELF znajdującą się na ich stronie firmowej.

Szczegóły strony www.cst-self.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.cst-self.pl:

Psycholog Rzeszów

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie alkoholizmu »

  Ośrodek Uzależnień OAZA prowadzony jest przez certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem akademickim i wspiera osoby doświadczające trudności pedagogicznych. Nałóg to silna, natrętna potrzeba zażywania substancji, powodująca pojawianie się objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Uzależniony zażywa ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje nawyki. Będzie to miało też wpływ na funkcjonowanie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień oferowany jest detoks. W placówce prowadzi się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej odbycie jest głównym zadaniem, ale urozmaicona jest ona wycieczkami. Pokazywana na witrynie baza zdjęć obrazuje nienaganną estetykę kliniki.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady psychologiczne Poznań »

  psycholog Poznań - Gniezno świadczy usługi - porady z zakresu psychologii, dodatkowo proponuje swoją specjalność - EEG Biofeedback, efektywny sposób kontrolowania swojego mózgu dzięki analizowaniu fal mózgowych.
  Przyjdź do mnie, jeśli masz jakiś problem, z którym trudno ci sobie poradzić.
  Zapraszam do wizyty w gabinetach w Gnieźnie i Poznaniu. Telefon i adres e-mail są dostępne na stronie gabinetu psychologicznego.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Olsztyn »

  Życie w nowoczesnym jest coraz bardziej kosztowne. Często nie umiemy sobie z tym poradzić. Jeżeli dotykają nas kłopoty pomocą staje się psychoterapia. Olsztyn to gród, w którym urzęduje nie jeden psycholog. Olsztyn to również gród, w którym mamy sposobność rozpocząć leczenie depresji. Wizyta u speca od psychoterapii to już nie musi być przyczynek do zakłopotania. W szeregu przypadków może być skuteczną pomocą.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Warszawa »

  W moim pokoju Psychoterapia Warszawa prowadzę konsultacje wsparcia psychologicznego oraz sesje psychoterapii indywidualnej dla młodzieży a także ludzi pełnoletnich. Prowadzę oprócz tego zajęcia związków.Współdziałam z ludźmi, którzy: cierpią z przyczyny nietrwałości uczuciowej, czują powszechny brak satysfakcji życiowej, zaznają przemocy psychicznej, fizycznej, są w poufałym związku z osobą uzależnioną, posiadają przejawy syndromu DDA, Terapia małżeńska Warszawa to sesje wsparcia psychoterapeutycznego to spotkanie przygotowawcze z psycholożką,które umożliwiają zdefiniowanie problemu i zaproponowanie w najwyższym stopniu właściwiej odmianypomocy psychologiczne. Jednokrotna konsultacja trwa mniej więcej godziny.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia krakow »

  Mierząc się z rzeczywistością, w dużej mierze zapominamy o wielkich ideałach. Aplikujemy na telemarketera, dlatego że wszakże za coś zapłacić rachunki. Bierzemy ślub, dlatego że po 5 latach życia na kocią łapę trzeba. Idziemy na studia, dlatego że w dzisiejszych czasach bez skończonych studiów jest się nikim. I tym podobne. Skończyliśmy stawiać sobie istotnych pytań, słuchać swojego serca. Kroczymy za tłumem. I również za grupą idziemy do psycholog Krakow, w chwili gdy zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wpakowaliśmy w niezłe bagno. Szukamy pomocy u innych, wiedząc, że sami nie potrafimy znaleźć rozwiązania problemów. Teraz już nikt nie wstydzi się prowadzić rozmowę z dobry psycholog Kraków, wyruszając na poszukiwanie wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z 1 strony jest to dobre zjawisko, z 2 już tak nie bardzo. Źródła takiego stanu rzeczy możemy szukać w tym, że coraz bardziej oddalamy się od ludzi, nie potrafimy zaufać ludziom, w których moglibyśmy znaleźć oparcie, a z 2 strony całkiem łatwo przychodzi nam szczera rozmowa z psychoterapeuta Kraków, którego uznajemy za zwyczajnego lekarza. A przecież większa część problemów nie zaistniałoby nawet, jeżeli potrafilibyśmy rozmawiać z rodzicami, nie mam racji? Na nieszczęście gdzieś po drodze zatraciliśmy tą umiejętność. Na szczęście już niewiele konwersacji z psychologiem sprawi, że na nowo będziemy odkrywać, jak wiele możemy zdziałać wymianą myśli ? spoglądaj w własne wnętrze i słuchając tego, co mają do powiedzenia inni....

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laboraorium Psychologiczne Neurolines »

  Harmonizujemy wiedzę, innowację i tradycję. Korzystamy ze znanych i sprawdzonych metod zalecanych przez Światowe Instytuty i Stowarzyszenia. Dostosowujemy program leczenia, starając się znaleźć optymalne rozwiązania terapeutyczne.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa Ursynów »

  W Warszawie, w dzielniy Ursynów mieści się Gabinet Psychoterapii i Psychodietetyki, zarządzany przez kompetentną psycholog, psychoterapeutę, Monikę Ziembę. W trakcie sesji psychoterapeutycznych wspólnie postaramy się znaleźć sprawdzony sposób do poradzenia sobie z problemem oraz wprowadzenie harmonii w funkcjonowanie pacjenta. Żaden pacjent nie zostanie sam sobie i może zwierzyć się ze swoich probleów i odszukać słowa wsparcia. Niezależnie od tego czy cierpisz na depresję, nie dajesz sobie rady ze stresem czy chorobami odżywiania, to psychoterapeuta Monika Ziemba Ci pomoże.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzinna Warszawa »

  Terapia psychologiczna dla osób dorosłych oraz par - kompetentny psycholog już czeka na Państwa problemy. Gorąco zapraszamy na stronę www. adeste. pl, - tam dostępna jest oferta gabinetu psychologicznego znajdującego się w Warszawie. Terapie dla rodzin i par, rozstrzygające trudności dnia powszedniego. Pełen empatii psycholog już czeka na Państwa!

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapie psychologiczne - Gdańsk »

  Praca, którą wykonuję jako psycholog (Gdańsk) nastawiona jest na poradę w zrozumieniu jak również rozwiązaniu poszczególnych problemów natury psychologicznych. Każdy problem posiada inną przyczynę jak również inaczej należy do niego podejść. Adekwatnie użycia psychoterapia (Gdańsk) jest najlepszym sposobem na dotarcie do nieuświadomionych przyczyn kłopotliwych reakcji, emocji a także zachowań. Doświadczony psychoterapeuta (Gdańsk) pomoże zdawać sobie sprawę w czym leży problem ? zidentyfikowanie tego to klucz do sukcesu, działa jak ściągnięcie pierwszej blokady.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kupiec psychoterapeuta Bielsko Biała »

  Anna Kupiec - psychoterapeuta Bielsko-Biała. W skład usług wchodzi: psychoterapia indywidualna, par, rodziny oraz psychoterapia grupowa. tel 609 048 100.

  Psychoterapia długoterminowa, krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach, praca z ciałem, duchowość w psychoterapii. Dla tych, którzy doświadczają: depresji, zmian nastroju, nerwic, problemów z odżywianiem, dolegliwości psychosomatycznych, problemów seksualnych, trudności w budowaniu relacji, kryzysu własnej tożsamości i wartości, szukają sensu życia, utraciły bliską osobę, mają lęki związane z własną przyszłością lub chcą po prostu porozmawiać.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »