Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psycholog Rzeszów

Psycholog Rzeszów Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF tworzą doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci oraz pedagodzy, który służą swoją pomocą osobom odczuwającym nadmierny stres lub lęk. Jeśli więc odczuwasz dziwny niepokój lub masz problemy z poradzeniem sobie z życiem codziennym, skontaktuj się z SELF, pozwól sobie pomóc. Centrum prowadzi także szkolenia z zakresu rozwoju człowieka, które pozwalają doskonalić umiejętności interpersonalne pracownika. Dobry psycholog w Rzeszowie, prosimy zapoznać się z pełną ofertą Centrum SELF znajdującą się na ich stronie firmowej.

Szczegóły strony www.cst-self.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.cst-self.pl:

Psycholog Rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alkoholizm leczenie »

  Alkohol oraz narkotyki to bardzo niebezpieczne używki które mogą powodować nie tylko zmiany w organizmie, ale także zachowaniu. To może prowadzić do wielu nieprzyjemnych społecznych konsekwencji, problemów w rodzinie, z bliskimi i wielu innych. Ty którzy zmagają się z tym każdego dnia oferujemy naszą pomoc w oparciu o wiedzę i doświadczenie które posiadamy. proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuta Wroclaw »

  Magdalena Senderowska - psycholog i psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje zawodowe zdobyłam szkoląc się min. innymi w trzyletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym oraz certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Swoim klientom mogę zaoferować następujące usługi: psychoterapia indywidualna i dla par, konsultacje i testy psychologiczne. Oferuję pomoc w następujących zaburzeniach jak: depresja, nerwica, fobie, osobowości, seksualnych, anoreksja, bulima. Oferuję pomoc ofiarom przemocy oraz w takich sytuacjach jak żałoba. Zapraszam do swojego gabinetu psychologicznego na ulicy Legnickiej 55a/7. Zapraszam klientów z miasta Wrocław i okolic.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii Wrocław »

  Nasi specjaliści oferują psychoterapię indywidualną, poradnictwo psychologiczne, treningi psychologiczne. Zajmujemy się także terapią pedagogiczną dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Nasi psychoterapeuci chętnie udzielają pomocy parom i małżeństwom. Centrum zaprasza osoby dorosłe, młodzież, rodziców wraz z dziećmi. Nasz ośrodek podlega systematycznej superwizji przez doświadczonych specjalistów. Psycholodzy i psychoterapeuci pracujący w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Gestalt mają wieloletnie doświadczenie w pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź »

  Skuteczne leczenie zaburzeń psychiatrycznych to czasochłonny i niełatwy proces, z tego względu dobrze jest, kiedy trudnią się tym specjaliści psychiatrzy. Odnalezienie dobrego specjalisty nie jest łatwe dlatego dobrze, że jest dr Jakub Kaźmierski. To bardzo dobrze wykształcony i naprawdę doświadczony psychiatra, który doświadczenie zdobywał w wielu dobrych szpitalach. W 2008 roku uzyskał zasłużony tytuł doktora i nieustannie poszerza swoje wiadomości z dziedziny psychiatria. Główne obszary działania doktora Jakuba Kaźmierskiego to zaburzenia nerwicowe, schizofrenia paranoidalna oraz choroba Alzheimera. Gabinet psychiatryczny oferuje pomoc dla osób w starszym wieku, które mają postępujące problemy z pogarszającą się pamięcią. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarz psychiatra jest w stanie zawsze odpowiednio dobrać środki farmaceutyczne oraz kierować procesem leczenia. Jeśli masz zaburzenia psychiczne lub zauważasz zaburzenia u swoich bliskich, zgłoś się na fachową konsultację. Daty wizyt można ustalać przez telefon, a także przez Internet. Pamiętaj, że obecnie praktycznie wszystkie zaburzenia psychiatryczne można skutecznie leczyć, dlatego nie zastanawiaj się i korzystaj z fachowej pomocy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mediacje dla rodzin Warszawa »

  Poradnia dla rodziny Warszawa - Ben Med to miejsce, które pomaga rozwiązać nawet najgorsze rodzinne problemy. Psychoterapia jest uznawana w tej kwestii za czołową dziedzinę nauki pomagającą wielu rodzinom. Poddanie się psychoterapii to już wielka pomoc swojej rodzinie - wtedy wszyscy jej członkowie wiedzą, że chcemy, żeby dany problem był szybko rozwiązany. Zapoznaj się z tym co mamy dla Ciebie do zaoferowania.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pedagog Lublin »

  Oferta tworzona przez Gabinet Terapeutyczny Lublin targetowana jest dla najmłodszych i dodatkowo dla opiekunów.
  Pomocą terapeutyczną prowadzoną przez socjologa otoczone są zwykle dzieci z problemem takim jak dysleksja, fobie, kłopoty szkolne, a także dyskalkulia.
  Tworzone są również warsztaty terapeutyczne dla dzieci z kłopotami w zachowaniu, dla najmłodszych nadpobudliwych, z lękami, dla dzieci agresywnych i dodatkowo zestresowanych i niepewnych siebie.
  Dla dorosłych przekazywane są indywidualne porady, konsultacje i lekcje.
  Wspomagam się za pomocą wszechstronnych i rozmaitych środków terapeutycznych takich, jak:
  metoda 18 struktur wyrazowych, arteterapia, bajkoterapia a także inne.
  Zapraszam wszystkich do odwiedzin.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog krakow »

  Oferujemy działania takie, jak psychoterapia Krakow, które mają na celu rozwiązanie różnych problemów związanych z samooceną i psychiką. W codziennej bieganinie bardzo często bowiem zapominamy o przystopowaniu i spojrzeniu z odpowiednią perspektywą na kłopoty zwykłego dnia. Pomijane i kumulowane we wnętrzu uczucia i stany mogą w końcu zacząć być kłopotem. W jakimś momencie osoba przestaje sobie z tym radzić - wtedy właśnie zaczyna się rola takich specjalistów, jak dobry psycholog Krakow. Jeśli więc pojawiły się w Państwa życiu momenty, z pozoru nieważne, małoważne, z którymi sobie sami nie radzimy, odczuwamy nieuzasadniony niepokój, często opanowuje nas niepokój nawet z nieważnych powodów, mamy odczucie braku kontroli nad swoim życiem może być to znak, że potrzebny będzie psychoterapeuta Krakow. Oferujemy różne metody wspierania. Zapewniamy zarówno terapie indywidualne, jak i grupowe. Dokonujemy też indywidualnego wyboru sposobów leczenia do każdego pacjenta. W zależności od zdiagnozowanych potrzeb wybierana jest również liczba wizyt i długość serii spotkań. Psycholog krakow wykonuje również treningi i warsztaty. O ile zwykła terapia ma na celu wyjaśnienie codziennych kłopotów blokujących daną osobę w życiu, o tyle treningi mają na celu wyrobienie nowych, określonych cech, które będą pomocne w codziennym życiu. Mogą to być treningi asertywności, podwyższenia poczucia własnej wartości, podnoszenia kompetencji społecznych. Wszystkie one mają na celu wzrost poziomu życia danej osoby oferując wsparcie psychologiczne. Psycholog Krakow może rozwiązać wiele kłopotów które nękają nas na co dzień. Dlatego ważne jest, aby zgłosić się i rozpocząć istotną terapię. Bardzo często jest to trudne - w Polsce leczenie psychologiczne objęte jest swoistym tabu. Istotne jest jednak, aby lęk i uzyskać fachową pomoc - może to podnieść poziom naszej egzystencji. W naszej ofercie znajduje się również pomoc w takich formach, jak psychoterapia młodzieży Krakow. Okres dojrzewania to czas, w którym człowiek jest szczególnie podatny na różnego typu wpływy, np. kryminalne otoczenie lub niewłaściwy kontakt z opiekunami mogą doprowadzić do rozstrojenia psychicznego. W takim przypadku też zalecana jest opieka psychologa. Spotkania skierowane specjalnie do młodzieży pomogą w powrocie na dobrą drogę. Prezentujemy zarówno początkową diagnozę, jak również dalszą terapię. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzinna Warszawa »

  Terapia psychologiczna dla osób dorosłych oraz par - kompetentny psycholog już czeka na Państwa problemy. Gorąco zapraszamy na stronę www. adeste. pl, - tam dostępna jest oferta gabinetu psychologicznego znajdującego się w Warszawie. Terapie dla rodzin i par, rozstrzygające trudności dnia powszedniego. Pełen empatii psycholog już czeka na Państwa!

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień hipnozą »

  W Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski prowadzimy terapie już od 2000 roku. Wykorzystujemy różnego typu techniki, m. in. hipnozę, dzięki której docieramy do głębokich poziomów umysłu pacjenta, starając się zwiększyć motywację do działania i zmiany dotychczasowych nawyków. Ośrodek Gutkowski zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów posiadających długoletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychicznych i psychiatrycznych. Prowadzimy psychoterapie w przypadkach takich jak: depresja, nerwica, bezsenność, uzależnienia, anoreksja, bulimia czy otyłość. Pomagamy uporać się z problemami pacjenta i poprawić komfort dotychczasowego życia. Zapraszamy.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapie psychologiczne - Gdańsk »

  Praca, którą wykonuję jako psycholog (Gdańsk) nastawiona jest na poradę w zrozumieniu jak również rozwiązaniu poszczególnych problemów natury psychologicznych. Każdy problem posiada inną przyczynę jak również inaczej należy do niego podejść. Adekwatnie użycia psychoterapia (Gdańsk) jest najlepszym sposobem na dotarcie do nieuświadomionych przyczyn kłopotliwych reakcji, emocji a także zachowań. Doświadczony psychoterapeuta (Gdańsk) pomoże zdawać sobie sprawę w czym leży problem ? zidentyfikowanie tego to klucz do sukcesu, działa jak ściągnięcie pierwszej blokady.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »