Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psycholog Rzeszów

Psycholog Rzeszów Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF tworzą doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci oraz pedagodzy, który służą swoją pomocą osobom odczuwającym nadmierny stres lub lęk. Jeśli więc odczuwasz dziwny niepokój lub masz problemy z poradzeniem sobie z życiem codziennym, skontaktuj się z SELF, pozwól sobie pomóc. Centrum prowadzi także szkolenia z zakresu rozwoju człowieka, które pozwalają doskonalić umiejętności interpersonalne pracownika. Dobry psycholog w Rzeszowie, prosimy zapoznać się z pełną ofertą Centrum SELF znajdującą się na ich stronie firmowej.

Szczegóły strony www.cst-self.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.cst-self.pl:

Psycholog Rzeszów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bezsenność leczenie »

  Aby całkowicie uwolnić się od udręki bezsenności, warto zgłosić się do kliniki INZPiRO w Warszawie. Pracujący lekarze leczą też alkoholizm i zaburzenia odżywiania. Na wszechstronną pomoc składają się edukacja, terapia bądź treningi. Leczenie bezsenności może być proste lub skomplikowane, wykonuje się je metodami farmakologicznymi lub metodami pozafarmakologicznymi. Leczenie bezsenności w warszawskiej klinice owocuje przywróceniem życiowego ładu i zapobiega takiej samej dezorganizacji w przyszłości. Zapobieganie chorobom jest ważnym czynnikiem ochrony zdrowia pojmowanego w sensie fizycznym bądź też psychologicznym. Bezsenność jest problemem społecznym, cierpi na nią duża liczba osób w wieku młodym i podeszłym. Lecznie bezsenności w Warszawie możliwe jest w rozmaitych placówkach, ta jednak cechuje się profesjonalizmem i korzystaniem z indywidualnie dobranych metod leczenia.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady psychologiczne Poznań »

  psycholog Poznań - Gniezno świadczy usługi - porady z zakresu psychologii, dodatkowo proponuje swoją specjalność - EEG Biofeedback, efektywny sposób kontrolowania swojego mózgu dzięki analizowaniu fal mózgowych.
  Przyjdź do mnie, jeśli masz jakiś problem, z którym trudno ci sobie poradzić.
  Zapraszam do wizyty w gabinetach w Gnieźnie i Poznaniu. Telefon i adres e-mail są dostępne na stronie gabinetu psychologicznego.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii Wrocław »

  Nasi specjaliści oferują psychoterapię indywidualną, poradnictwo psychologiczne, treningi psychologiczne. Zajmujemy się także terapią pedagogiczną dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Nasi psychoterapeuci chętnie udzielają pomocy parom i małżeństwom. Centrum zaprasza osoby dorosłe, młodzież, rodziców wraz z dziećmi. Nasz ośrodek podlega systematycznej superwizji przez doświadczonych specjalistów. Psycholodzy i psychoterapeuci pracujący w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Gestalt mają wieloletnie doświadczenie w pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań - Pracownia Rozwoju i Psychoterapii Gestalt »

  Pracownia oferuje: psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną, konsultacje psychologiczne, konsultacje z psychologiem sportowym. Pomoc mogą uzyskać dorośli, młodzież i dzieci. Praca opiera się na koncepcji Gestalt, która kładzie nacisk na świadome doświadczania siebie w teraźniejszości (?tu i teraz?), budowane w relacji terapeutycznej opartej na uważności i autentycznym kontakcie. Celem jest odblokowanie naturalnego potencjału oraz akceptacja tego kim jestem, co pozwala czerpać więcej satysfakcji z życia.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mediacje dla rodzin Warszawa »

  Poradnia dla rodziny Warszawa - Ben Med to miejsce, które pomaga rozwiązać nawet najgorsze rodzinne problemy. Psychoterapia jest uznawana w tej kwestii za czołową dziedzinę nauki pomagającą wielu rodzinom. Poddanie się psychoterapii to już wielka pomoc swojej rodzinie - wtedy wszyscy jej członkowie wiedzą, że chcemy, żeby dany problem był szybko rozwiązany. Zapoznaj się z tym co mamy dla Ciebie do zaoferowania.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog Psycholog Lublin »

  Blog Terapia Lublin to fachowy blog terapeutyczny moderowany przez doświadczonego socjoterapeute. W mojej pracy znacząca jest dla mnie sposobność bliskiego i twórczego spotkania z drugim człowiekiem, spotkania pełnego ciepła i empatii.
  Na blogu dołączam ważne zagadnienia pedagogiczne użyteczne opiekunom w procesie wychowawczym dziecka jak również różnego rodzaju dyspozycje dotyczace radzenia sobie z niewielkimi problemami pedagogicznymi. Znajdziesz tu zarówno teorię jak i porady realne. Oprócz tego chętnie odpowiem na pytania od opiekunów dotyczące zarówno terapii rodzinnej jak i terapii najmłodszych.
  Zapraszam serdecznie do lektury mojego bloga.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Gabinet psychologa Aleksandry Wilusz. Specjalistka w zakresie działań posiada psychoterapię jak również terapię par. Pani Aleksandra Wilusz należy do PTP (Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). W dobie szybkiego trybu życia często opiekunom potrzebny jest dla ich pociech psycholog dziecięcy. Kraków to duże miasto, gdzie dzieciaki czują się zagubione. Wówczas pomoc specjalisty jest potrzebna. Pani Aleksandra także wie jak ważna jest terapia par. Kraków również daje się we znaki, kiedy nie ma jak wspólnie porozmawiać. Jeśli para ma dziecko, wówczas znacząca dla przywrócenia odpowiednich relacji jest terapia rodzinna Kraków nie pozostaje dłużny i w tej kwestii. Pani Aleksandra Wilusz odpowie na każde zapytanie i rozwiąże problemy.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychoterapii Parkowa »

  Psychoterapeuta Białystok mgr Maja Sieliwaniuk-Szekalska pomoże rozwiązać problemy związane z : kryzysem, trudnościami emocjonalnymi, problemami w relacjach z innymi. Gabinet psychologa Białystok świadczy usługi szkoleniowe: firmom, pracownikom, instytucjom, organizacjom pozarządowym oraz osobom prywatnym. Obejmują one szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności interpersonalnych. Dotychczas z naszych usług szkoleniowych skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, Psycholog kraków »

  Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza na terapię, poradę psychologiczną dzieci i dorosłych. Nazywam się Agnieszka Pastuszka. W swojej praktyce pomagam osobom, które odczuwają cierpienie spowodowane: poczuciem pustki, sensu życia, trudnościami w relacjach z partnerem, rodziną. Osobą borykającym się z trudnościami w nawiązywaniu pozytywnych i długotrwałych relacjach. Klientom którzy odczuwają lęki, stres czy traumę w wyniku doświadczenia straty czy z powodu innych sytuacji, których mimo wysiłków nie są w stanie rozwiązać. Pracuję również z opiekunami dzieci którzy doświadczają trudności wychowawczych. Opiekują, którzy pragną pomóc swoim dzieciom, podopiecznym w problemach szkolnych, emocjonalnych czy innych wynikających z samego rozwoju. Prowadzę terapię dzieci i młodzieży z trudnymi zachowaniami, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami więzi, problemami w nauce,  zaburzeniami ADD czy ADHD.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Anna Krzysztofowicz-Wesołowska jest doświadczonym terapeutą psychodynamicznym i psychologiem. Jej gabinet znajduje się w centrum Krakowa, przy ul. Studenckiej 6/9. Anna Krzysztofowicz-Wesołowska jako dobry psychoterapeuta i psycholog specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu depresji, leczeniu nerwic, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych. Jeżeli masz świadomość, że przeżywasz kryzys emocjonalny lub po prostu potrzebujesz skorzystać z pomocy psychologicznej bądź profesjonalnej psychoterapii, warto odwiedzić gabinet psychoterapii Anny Krzysztofowicz-Wesołowskiej prowadzącej konsultacje psychologiczne, pomoc psychologiczną i psychoterapię indywidualną w centrum Krakowa.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »