Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Wirtualne biuro Warszawa Centrum Najtaniej

Wirtualne biuro Warszawa Centrum Najtaniej Prowadzimy działalność pod marką ?Złota61? polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy)..
Nasze biuro znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia. W samym Centrum Warszawy przy ul. Złotej z widokiem na Złote tarasy. Wygodny punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy, metro). ok. 2 minuty od dworca centralnego i 3 minuty od dworca śródmieście. Lokal w wyodrębnionej części budynku biurowo - mieszkalno -użytkowym.

Oferujemy:
? Wynajem powierzchni biurowych;
? Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji;
? Zajmujemy się zakładaniem spółki z o.o., akcyjnej, partnerskiej, komandytowej, jawnej oraz działalności gospodarczej;
? Możliwość korzystania z sali konferencyjnej;
? Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy);
? Prowadzenie księgowości;
? Profesjonalne usługi prawnicze i rejestracyjne;
? Tłumaczenia dokumentów;

Szczegóły strony www.zlota61.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.zlota61.pl:

Wirtualne biuro Warszawa Centrum Najtaniej

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • M47 - zakładanie i sprzedaż gotowych spółek »

  Firma M47 Corporate Services posiada w sprzedaży gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Polsce i na Cyprze, a także oferuje profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek akcyjnych, komandytowych i komandytowo akcyjnych.

  Data dodania: 18 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szucha Business Center Wynajem Biura w Centrum Warszawy »

  Szucha Business Center oferuje biura do wynajęcia w centrum Warszawy. W ramach świadczonych usług Szucha Business Center prowadzi obsługę korespondencji. Wirtualne Biuro adres rejestracyjny dla firm. W zakresie naszych usług jest również księgowość w przystępnej cenie.

  Obsługa księgowa jest dostosowana indywidualnie do potrzeb i wymagań Klientów. Na bieżąco mogą Państwo uzyskać pełną informację o prowadzonej przez siebie działalności oraz poradę i podpowiedź dotyczących kwestii podatkowych czy dokumentacyjnych. Prowadzimy uproszczoną oraz pełną księgowość.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program rozwoju obszarów wiejskich dotacje »

  " Zajmujesz się przetwórstwem, rolnictwem, posiadasz gospodarstwo rolne lub stawy rybne? Dofinansowanie na przetwórstwo i rolnictwo. Dzięki naszemu wsparciu zwiększysz swoje szanse. ""Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 (PROW 2014-2020) został opracowywany na podstawie przepisów Unii Europejskiej, w szczególności rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1305/2013 z dnia 17 grudnia 2013 r. w sprawie wsparcia rozwoju obszarów wiejskich przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) i uchylającego rozporządzenie Rady (WE) nr 1698/2005 oraz aktów delegowanych i wykonawczych Komisji Europejskiej. Program będzie realizował wszystkie sześć priorytetów wyznaczonych dla unijnej polityki rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014 – 2020, a mianowicie:Ułatwianie transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie, leśnictwie i na obszarach wiejskich. Poprawa konkurencyjności wszystkich rodzajów gospodarki rolnej i zwiększenie rentowności gospodarstw rolnych. Poprawa organizacji łańcucha żywnościowego i promowanie zarządzania ryzykiem w rolnictwie. Odtwarzanie, chronienie i wzmacnianie ekosystemów zależnych od rolnictwa i leśnictwa.
  Wspieranie efektywnego gospodarowania zasobami i przechodzenia na gospodarkę niskoemisyjną i odporną na zmianę klimatu w sektorach: rolnym, spożywczym i leśnym. "

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualny adres »

  IdeaPrestige to firma powstała w 2011 roku, oferująca najem powierzchni coworkingowych, adresu biurowego i wsparcie outsourcingu biznesowego. Jesteśmy alternatywą dla standardowych rozwiązań związanych z wynajmem powierzchni biurowej. Wirtualne biuro pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach związanych z użytkowaniem budynku. Posiadanie adresu biurowego w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Plac Solny 15, korzystnie wpłynie na Twój wizerunek. Oferujemy współpracę ze specjalistami z dziedzin: prawa, doradztwa biznesowego oraz marketingu. Znajdziesz u nas również sale biznesowe i szkoleniowe. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 14 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Kamienica Sp. z o.o. »

  Zastanawiasz się nad wirtualnym biurem? Szukasz atrakcyjnej propozycji? Biorąc to pod uwagę, możemy Ci pomóc.
  Niemniej jednak musisz obdarzyć nas zaufaniem. Niewykluczone, że zadajesz sobie pytanie, dlaczego nasze biura wirtualne są warte zainteresowania? Na pewno warto zwrócić uwagę na adres. Mówiąc wprost — co powiesz na biura wirtualne Warszawa centrum?

  Jakby tego było mało, biura wirtualne to nie wszystko, co znajduje się w ofercie (jeśli zależy Ci na zapoznaniu się z całą ofertą, pora zajrzeć na stronę firmy).

  Data dodania: 21 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gold Place Polska sp.z o.o. sp. k. »

  Wirtualne biuro od GoldPlace Business Center, to idealny sposób na podniesienie swojego prestiżu, a także zaoszczędzenie pieniędzy na prawdziwym biurze. W pakiecie naszych usług oprócz wirtualnych biur mamy także przestrzeń coworkingową, biura serwisowane, sale konferencyjne, biurka dedykowane oraz hot desk. Ponadto świadczymy usługi asystenckie, dzięki czemu oprócz pieniędzy – zaoszczędzisz też czas na umawianiu spotkań, rezerwowaniu miejsc czy wszelkich innych niestandardowych zleceniach. Zajrzyj na naszą stronę Internetową i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 12 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • BusinessCare24 Wirtualne Biura »

  Naszą specjalnością jest wynajem adresów pocztowych dla rejestracji firm oraz spółek. Jeżeli potrzebujesz wirtualnej siedziby i biura swojego przedsiębiorstwa, to koniecznie sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Zajmujemy się też doradztwem i obsługą prawną. Więcej niezbędnych, szczegółowych informacji znajdziesz już teraz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Liderów Biznesu sp. z o.o. »

  Nasza działalność, prowadzona w Opolu, pozwala przedsiębiorcom skupić się na tym, co najbardziej lubią – na prowadzeniu ich własnej firmy. Kompleksowy pakiet usług KLB zawiera w sobie wszystkie najważniejsze elementy. Każdy z naszych klientów może liczyć na wirtualne biuro z obsługą korespondencji oraz księgowość, prowadzoną przez doświadczonych specjalistów.

  Data dodania: 09 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Wirtualne SkyOffice Warszawa »

  Biuro Wirtualne Warszawa SkyOffice. Najlepsze wirtualne biuro w Warszawie. Prestiżowy adres w samym centrum miasta Warszawy. Usługa biura wirtualnego u nas to nie tylko samo użyczenia adresu czy obsługi korespondencji, to także księgowość oraz pomoc prawna. Wszystko w jednym miejscu, czego potrzebuje Twoja firma.

  Data dodania: 12 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Businesscare24 Sp. z o.o. »

  Biuro wirtualne Wola-Office oferuje wirtualną rejestrację biura w korzystnej lokalizacji na Woli w Warszawie. To nie tylko okazja do zaoszczędzenia wielu firmowych funduszy poprzez znacznie tańszą rejestrację w ZUS, US, GUS i KRS, ale także łatwiejsze promowanie usług w dogodnej lokalizacji oraz możliwość powierzenia obowiązków biurowych kompetentnej firmie.

  Data dodania: 09 10 2022 · szczegóły wpisu »