Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Kolektory słoneczne, energia słoneczna, solary.

Kolektory słoneczne, energia słoneczna, solary. Nasza strona nie służy wyłącznie do sprzedaży kolektorów słonecznych ale także do krzewienia informacji z zakresu zielonej energii. Zajmujemy się dystrybucją, pomocą w doborze oraz montażem kolektorów solarnych. Wspomagamy przy wypełnieniu wniosków niezbędnych do dofinansowania na kolektory 45% z Narodowego Funduszu. Sprzedawane kolektory słoneczne cechują się bardzo dobrą sprawnością, co potwierdza unijny certyfikat jakości Keymark, który jest niezbędny do uzyskania atraktycjnego dofinansowania. Na naszej stronie udostępniliśmy możliwość monitoringu kolektorów, które na bieżąco przesyłają osiągane wyniki do sieci. Monitoring solarów pozwala na przyjrzenie się pracy instalacji przed jej kupnem.Solary zmienią Twoje rachunki za podgrzewanie ciepłej wody. Dzięki zachowaniu wysokiej próżni w rurach kolektora, zyski z solarów można czerpać również zimą! Już dziś dowiedz się jak obniżyć rachunki za ogrzewanie ciepłej wody. Odwiedź nas - sunportal.pl

Szczegóły strony www.sunportal.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sunportal.pl:

Kolektory słoneczne, energia słoneczna, solary.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Docieplanie budynków »

  Firma Ekofiber wykonuje termoizolację w technologii wdmuchiwania (metodą blow-in) z celulozy. Działalność prowadzimy głównie na terenie całej Polski oraz państw sąsiadujących. Oferujemy metodę docieplania budynków skutecznie izolująca stropy, stropodachy wentylowane, połacie dachowe, ściany zewnętrzne i działowe w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i inwentarskich, halach produkcyjnych, chłodniach, halach sportowych. Oferujemy Państwu ocieplenie budynków trudno dostępnych miejsc bez tworzenia się mostków termicznych, które w tradycyjny sposób zawsze powstają i powodują ogromne straty ciepła. Dzięki metodzie wdmuchiwania uzyskujemy jednolitą warstwę izolacji która w pełni zapewni Państwu oczekiwane parametry cieplne i nie będą występowały szczeliny na łączeniach powodujące również straty cieplne jakie można zaobserwować w przypadku zastosowania powszechnie stosowanych materiałach termoizolacyjnych. Nasza termoizolacja skierowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych ociepleniem, dociepleniem, wygłuszeniem nowych jak i już istniejących budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brykiet drzewny, brykiet węglowy - F.H.U. MAPI »

  Brykiet drzewny do pieców i kominków, w 100% z czystego drewna.
  Firma F.H.U. MAPI działa na rynku od listopada 2002r. Zajmujemy się dostarczaniem wielu rodzajów brykietu drzewnego. Jest to alternatywny dla węgla opał, wykorzystywany w kominkach, piecach C.O. oraz piekarniczych.

  Oferowane przez F.H.U. Mapi produkty cechują dobra jakością i atrakcyjnymi cenami. Spośród innych firm z branży wyróżniją nas: rzetelność, terminowość dostaw i jasna polityka cenowa.

  Atrakcyjna oferta dla piekarni - Od chwili powstania skupiamy się na zapewnieniu piekarniom jak najlepszych warunków współpracy.
  Przu zamówieniu min. 1 tony, dostawę w promieniu 30 km od naszego magazynu zapewniamy za darmo.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Oferujemy wszystkim naszym klientom, zarówno indywidualnym jak i firmom, sprzedaż i montaż kompletnych zestawów takich jak kolektory słoneczne Szczecin. Te innowacyjne urządzeni przeznaczone są do ogrzewania wody użytkowej oraz wspomagania centralnego ogrzewania. Każdy element zestawu został starannie dobrany spośród wielu najlepszych producentów dostepnych na rynku polskim. W naszych systemach wykorzystujemy renomowane i tylko atestowane zbiorniki AUSTRIA EMAIL oraz sterowniki ResolWATT i grupy solarne RegusolWATT. Obecnie zestawy solarne WATT można kupić korzystając z dofinansowania NFOŚiGW 45% kredytu bankowego zaciągniętego na ten ekologiczny cel. Wysoka jakość komponentów połączona z precyzją wykonania gwarantują naszym klientom trwałość i niezawodność całego systemu, który ma za zadanie posłużyć długie lata. Kompatybilność zestawu wpływa również na wysoką wydajność urządzenia, ograniczając tym samym koszty zużycia energii. Zapraszamy na nasza stronę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa Gdańsk »

  Przedsiębiorstwo o prawie 20 letniej tradycji ERGE z Gdańska, będące właścicielem składu opału zlokalizowanego przy obwodnicy Trójmiasta, w miejscu bardzo ułatwiającym dojazd i transport, które w swojej ofercie posiada kostkę brukową i granitową zaprasza do odwiedzenia firmowej witryny internetowej pod adresem www. wegiel-granit. pl. Na promowanej stronie znaleźć można także ofertę sprzedaży wyrobów z kamienia oraz węgla kamiennego. Kostka oferowana jest w standardowych sześciokątnych kształtach różnych rozmiarów lecz jest możliwość negocjowania indywidualnych zamówień z producentem. ERGE proponuje wiele różnych kolorów kostki brukowej oraz wyjątkowo odporną na ścieranie oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne kostkę granitową. Wyroby z kamienia oferowane przez ERGE tworzone są ręcznie i mają 200-letnią gwarancję. W ofercie firmy z Trójmiasta znajdziemy także wiele gatunków węgla kamiennego przeznaczonego do palenia w wielu rodzajach pieców, w tym ekogroszek, groszek, kostkę, orzech oraz miał węglowy.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • AURORA ATELIER KOMINKA »

  Zajmujemy się projektowaniem systemów rekuperacyjnych. Dzięki zastosowaniu tych systemów koszta związane z ogrzewaniem domu mogą zostać obniżone nawet do 50%. Oferujemy kompleksowe usługi projektowania i montażu. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Brykiet REKORD »

  Brykiet Rekord jest sprasowany z wysuszonego, odpowiednio przygotowanego węgla brunatnego bez użycia spoiw. Domhar Sp. z o. o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Vattenfall Europe Mining AG na sprzedaż brykietu Rekord w Polsce. Brykiety REKORD prasowane są pod wysokim ciśnieniem z wysuszonego, odpowiednio przygotowanego węgla brunatnego bez zastosowania domieszek i środków wiążących. Do brykietowania stosuje się wyłącznie wysokiej jakości węgiel brunatny o naturalnie niskiej zawartości siarki i popiołu. Brykiet REKORD idealnie nadaje się zarówno do tradycyjnego spalania w kotłach na paliwa stałe, jak i do kominków oraz pieców rusztowych, jednocześnie gwarantując niskie koszty eksploatacji. Zapewnia długotrwały żar i ciepło, charakteryzuje go długo utrzymujący się, spokojny płomień, a ze względu na wysoką wartość energetyczną nie trzeba go często podkładać do ognia. Stanowi optymalny materiał opałowy. Brykiet REKORD oferowany jest zarówno luzem jak i pakowany.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczne ogrzewanie podłogowe WARMUP »

  Jesteśmy wiodącym i najlepiej sprzedającym się producentem elektrycznego ogrzewania podłogowego w Wielkiej Brytanii, i jednym z najszybciej rozwijających się na świecie.
  Zainstalowaliśmy system ogrzewania ponad milion razy w 40 krajach na całym świecie. Do tej listy wciąż dołączane są nowe kraje.

  W naszej ofercie:
  - maty grzejne PFM, PCV,
  - kable grzejne DWS, WIS,
  - folie grzejne WLFH,
  - izolacja cieplna,
  - termostaty,
  - kable WRGC,
  - systemy przeciwoblodzeniowe – ogrzewanie podjazdów i schodów, rynien i rur spustowych, rurociągów,
  - odparowywacze luster.

  Oferujemy elektryczne ogrzewanie do nowego budownictwa, projektów renowacyjnych, do podłóg ceramicznych, drewnianych i pokrytych panelami podłogowymi.

  Oferujemy dożywotnią gwarancję na wiele produktów. Nasze produkty przeszły wymagane badania oraz testy zgodne z wszelkimi obowiązującymi normami i dyrektywami. Posiadamy dwie regularne placówki do przeprowadzania testów w pomieszczeniach odpowiadających normie EN442-2 w Niemczech.

  Na sklepie znajdziesz duży wybór produktów, wsparcie doradców oraz wpisy poradnikowe - nasi eksperci od elektrycznego ogrzewania podłogowego piszą pożyteczne artykuły.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • SWEDO - pompki skroplin »

  Jako producent pompek skroplin dobrze wiemy czego od tych urządzeń oczekują specjaliści. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia były wykonane z wysokiej jakości materiałów i cechowały się szczelnością. Na naszej stronie internetowej znajdziecie parametry techniczne naszych pompek do skroplin.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja z Rekuperacją – Problast »

  Firma Problast ma Państwu do zaoferowania system wentylacji mechanicznej, który usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powietrza i je oczyszcza. Dzięki temu mamy do czynienia ze świeżym powietrzem, co pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, a sam system nie wiąże się z dużymi kosztami eksploatacji. Dodatkowym atutem są względy estetyczne, a więc nie ma niepotrzebnych grzejników, które psują efekt wizualny pomieszczenia. Doskonale sprawdza się w domach prywatnych, jak również w firmach, biurach, halach itp.

  Data dodania: 30 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • 4DOM Łomianki »

  Ogrzewanie podłogowe ze względu na szereg swoich zalet zyskuje w Polsce coraz większa rzeszę zwolenników, którzy mają świadomość oszczędzania, ekologii i komfortu. Jeśli tak jak my, są Państwo zdania, że warto skupić się na budowaniu domu, który będzie służył środowisku i w dodatku będzie energooszczędny – zajrzyjcie koniecznie na naszą stronę: 4dom. com. pl.

  Data dodania: 22 07 2019 · szczegóły wpisu »