Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Multiserwis - Sprzątanie osiedli

Multiserwis - Sprzątanie osiedli Może to dziwne, ale sprzątanie to dla nas nie tylko praca, ale i przyjemność. Uwielbiamy kiedy budnyki naszych klientów stają się czyste i pachnące. Nie ma nic lepszego niż zadowolenie klientów, po wykonanej pracy. Dlatego właśnie zajmujemy się sprzątaniem - ponieważ potrafimy traktować to jako coś wartościowego. Nasza firma skupia się głównie na sprzątaniu obiektów dla firm. W ofercie posiadamy min. sprzątanie osiedli, biur, magazynów, hal i wiele innych. Na naszej stronie www znajdują się szczegóły naszej oferty.

Szczegóły strony www.multiserwis.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.multiserwis.com.pl:

Multiserwis - Sprzątanie osiedli

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firmy sprzątające »

  Jest to witryna stworzona z myślą o osobach szukających konkretnej usługi sprzątania w danym mieście, np. firmy zajmującej się sprzątaniem domów w Suwałkach czy praniem tapicerki w Suwałkach. Za pomocą usługi on-line, który został zamieszczony na stronie, można zarezerwować ekipę sprzątająca odpowiednią do wielkości pomieszczenia czy trudności zabrudzenia. Na witrynie można również odnaleźć komentarz oraz oceny poprzednich klientów firm sprzątających, co na pewno pomoże podjąć decyzje komu powierzyć wykonanie tej usługi w swoim domu lub mieszkaniu.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca biura Warszawa »

  Z radością inspirujemy wszystkich obecnych, systematycznych, jak i spodziewanych zleceniodawców indywidualnych oraz biznesowych do dokładniejszego zaznajomienia się z szerokim przedziałem wdrożeniowym spółki Niteo.com.pl Firma Sprzątająca Warszawa oto hiperlink do witryny internetowej. Od multum lat podkreślamy, że schludne, upiększone roślinami biuro oraz sekretariat to optymalna wizytówka urozmaiconego gatunku firmy, salonu lub urzędu. Realizujemy oficjalne solidne zlecenia typu kompleksowe sprzątanie biur oraz pranie wykładziny Warszawa, wdrażając wyszkolony personel fachowców od usług konserwacyjnych, którzy charakteryzują się optymalną kulturą zachowania. Jeśli kładziemy nacisk na preferencyjne pod względem taryf, wiarygodne, profesjonalne sprzątanie, Warszawa to prominentny rynek ze względu kwaterę różnorakich internacjonalnych firm bądź ośrodków samorządowych, a w patronackiej domenie porządkowych króluje zauważalna konkurencja, pomimo to posiedliśmy rzesze wiernych odbiorców. Inspirujemy do skontaktowania się z Niteo.com.pl, życząc przy ty skutecznej, długozakresowej kooperacji.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pranie Dywanów Rzeszów, Sanok »

  Przedsiębiorstwo eko pranie świadczy usługi czyszczenia tapicerki meblowej oraz foteli tapicerowanych w aucie. Dodatkowo przepierzemy wykładziny heterogenicznego rodzaju. W milenium prekursorskich technologii dbamy o to by aparatura którym się posługujemy był jak najlepszy. Dodatkowo opracowaliśmy skuteczną metodę ekstrakcji zabrudzeń. Stosujemy różne środki chemiczne w zależności od potrzeb i rodzaju zabrudzeń. Przyjazd na terenie województwa za darmo. Pranie sof, kanap oraz tapicerki w aucie jest wydajnym i nie groźnym sposobem pozbywania się co nie miara zanieczyszczeń takich jak : roztocza i ich odchody które są główną przyczyną alergii.

  Data dodania: 23 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca eXclean Warszawa. »

  "eXclean" jest prywatną firmą dostarczającą usługi w zakresie sprzątania domów prywatnych, przestrzeni biurowych i przemysłowych, mycie okien. Warszawa stanowi główny obszar działalności firmy.

  Zakres wykonywanych usług:

  Sprzątanie podstawowe
  Sprzątanie placów po budowie
  Sprzątanie poremontowe mieszkań i domów
  Sprzątanie strychów, piwnic i innych pomieszczeń
  Sprzątanie parkingów
  Sprzątanie terenów zewnętrznych
  Mycie kostki brukowej
  Mycie szyb i okien
  Usuwanie graffiti
  Czyszczenie wnętrz
  Sprzątanie klatek schodowych
  Sprzątanie powierzchni przemysłowych
  Czyszczenie powierzchni reklamowych
  Sprzątanie otwartych przestrzeni.
  W OKRESIE ZIMOWYM ODŚNIEŻANIE

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sunwest - kompleksowe sprzątanie Włocławek »

  Firma SunWest Włocławek istnieje od 2001 roku. Działamy na rynku regionalnym (Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie).
  Firma SunWest oferuje:
  -bieżce utrzymanie czystości i sprzątanie
  -sprzątanie na budowie
  -mycie wodą osmotyczną witryn, elewacji i fasad do wysokości 13m bez podnośnika
  -czyszczenie i konserwacja podłóg
  -zabezpieczanie podłóg polimerami
  -pranie wykładzin metodą ekstrakcyjną, szamponowania, prespray
  -pranie tapicerek
  -utrzymywanie terenów zielonych
  Ceny usług ustalamy po konsultacji z klientem uwzględniając indywidualne wymagania i potrzeby. Posiadamy polisę OC prowadzonej działalności.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • ECOmobi - Pranie dywanów Kalisz, Pranie tapicerki »

  ECOmobi - Kalisz oferuje profesjonalne pranie dywanów, które wykonujemy dwoma metodami. Metodą dogłębną, czyli metodą suchej piany oraz metodą powierzchniową, czyli metodą ekstrakcyjną. Zlecenia wykonujemy w siedzibie naszej firmy jak i z dojazdem do klienta bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez klienta. Poza dywanami pierzemy i czyścimy również meble tapicerowane oraz tapicerkę samochodową. Działamy na terenie powiatu kaliskiego. Dla stałych klientów mamy przygotowaną atrakcyjną ofertę rabatową.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin warszawa »

  Pranie wykladzin warszawa to pozornie bardzo prosta czynność. Praktyka jednak pokazuje, że aby skutecznie zrobić pranie wykładzin warszawa należy
  posiadać solidną wiedzę na temat materiałów z jakich wykładzin są zrobione, oraz znać różnego rodzaju sposoby i posiadać
  odpowiednie środki chemiczne na usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Działając w branży prania wykładzin warszawa
  przez kilka lat, zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam na wypracowanie dwóch niezwykle skutecznych metod.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Myjnia ręczna Opole »

  Ecomiasto - mobilna myjnia parowa. Z nami wszystko staje się czyste. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:dla samochodów - myjnia samochodowa Opole / myjnia ręczna Opole - już nie musisz jeździć z samochodem do myjni, teraz to myjnia przyjedzie do Ciebie. Zajmujemy się myciem zewnętrznym, usuwaniem naklejek, czyszczenie tapicerki Opole, polerowanie, przygotowanie do sprzedaży. Dla domu - czyszczenie dywanów Opole, mycie okien, luster, mycie podłóg - płytek ceramicznych, linoleum, paneli, kafli, odświeżenie elewacji, czyszczenie samochodu Opole, pranie tapicerki Opole. Zapraszamy

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prace-wysokosciowe-gorzow.pl »

  Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą oferującą szeroki zakres usług związanych z pracami na wysokości. Altura w swojej ofercie posiada szeroką gamę usług alpinistycznych do wykonania których niezbędne jest zastosowanie technik linowych. wykonujemy zlecenia na dużych obiektach przemysłowych jak i na budynkach mieszkalnych czy domkach jednorodzinnych. Pracując od lat w tym samym, wieloosobowym zespole, jesteśmy w stanie wykonywać szeroki zakres usług wysokościowych, począwszy od prac antykorozyjnych a skończywszy na remontach kominów czy specjalistycznym myciu i czyszczeniu.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Easyclean.pl »

  Firma easyclean oferuje pełna gamę usług w zakresie sprzątania. Działamy na terenie województwa Zachodniopomorskie oraz Pomorskiego. Sprzątamy takie obiekty jak:

  - szpitale,
  - placówki medyczne,
  - hale produkcyjne,
  - obiekty biurowe,
  - obiekty handlowe,
  - wspolnoty mieszkaniowe,
  - hotele i pensjonaty,
  - apartamentowce,
  - pomieszczenia użyteczności publicznej,
  i inne.
  Gwarantujemy naszym klientom najwyższy poziom wykonywanych usług oraz szybkie, dostosowane do klienta terminy realizacji. Dysponujemy doświadczoną i dobrze wyszkoloną kadrą. Do doboru osób sprzątających u naszych Klientów przykładamy szczególną atencję. To oni na co dzień budują dobrą relację z naszymi Klientami, a na tym zależy nam najbardziej, dbamy o to aby osoby te były osobami: kulturalnymi, zaangażowanymi w swoja pracę, dyskretnymi, sumiennymi i reagującymi na uwagi Klienta.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »