Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Ochrona osób i mienia

Ochrona osób i mienia Agencja Ochrony Glok to profesjonalne usługi ochroniarskie, koncesjonowane przez MSWiA. Ogromne doświadczenie ochroniarzy z GLOK pozwala poczuć Ci się bezpiecznie. Specjalizujemy się w ochronie fizycznej osób i mienia, zabezpieczamy eventy, służymy pomocą znanym osobistościom, zarówno politykom jak i celebrities. Zajmujemy się ochroną w Warszawie i okolicy. Posiadamy profesjonalny sprzęt i zmysł poczucia zagrożenia. Mamy wysoką jakość usług, dzięki wykwalifikowanej i wyszkolonej kadrze ochroniarzy.

Szczegóły strony www.glok.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.glok.pl:

Ochrona osób i mienia

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Special Services- ochrona osób i mienia »

  Ochrona osób i mienia oferowana przez firmę Special Services prowadzona jest w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, ochrony mienia, obiektów, osiedli oraz dzieci w województwie mazowieckim. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość i sprawną obsługę klientów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy. Staramy się być nowoczesną, przyjazną firmą, dla której najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta i możliwość zaoferowania mu wszystkiego, co najlepsze. Identyfikacja potrzeb każdego klienta to dla naszej firmy punkt wyjścia do stworzenia optymalnej oferty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Podstawowym celem firmy jest proponowanie usług ochrony na miarę rozwiązań, które pozwalają możliwie jak najbardziej przystawać do oczekiwań.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona »

  Od wielu lat zajmujemy się usługami ochrony osób i mienia na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. W zakresie ochrony fizycznej zapewniamy:
  - ochronę spotkań
  - stałe lub doraźne zabezpieczanie budynków
  - zajmujemy się również doradztwem w zakresie projektowania planów ochrony

  Oprócz tego nasza oferta zawiera:
  - sprzedaż i instalacja systemów alarmowych
  - monitoring systemów przeciwpożarowych

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony Radomsko »

  Póki, co nie opracowano bardziej bezpiecznego systemu ochrony od monitoringu całodobowego. Dzięki nagrywaniu materiału w każdej chwili można mieć dostęp do wydarzeń mających miejsce wewnątrz lub na zewnątrz naszej posesji. Podłączenie kamer do specjalnego systemu gwarantuje szybką interwencje patroli pełniących dyżur zaraz po tym jak kamery zarejestrowałyby coś niepokojącego. Agencja ochrony Stekop oferuje swoim klientom bogatą ofertę związaną z monitoringiem. Podłączenie do tego systemu gwarantuje bezpieczeństwo 24 godziny na dobę, dlatego warto rozważyć tę możliwość już dziś.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ochrony KO-MAX »

  Strona firmowa Agencji Ochrony KO-MAX. Jako jednostka koncesjonowana, zajmujemy się bezpośrednią ochroną fizyczną osób i mienia. W wyniku ciągłego i dynamicznego rozwoju, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych propozycji. Obecnie, poza ochroną fizyczną i elektroniczną, oferujemy usługi czystościowo-porządkowe, oraz pielęgnację terenów zielonych. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Oprócz profesjonalizmu, gwarantujemy miłą, opartą na partnerskich zasadach obsługę naszych klientów.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw - Ochrona Lubin »

  Agencja Ochronno-Usługowa "Detektyw" zajmuje się profesjonalną ochroną, nie tylko obiektów takich jak przemysłowe, biurowych czy administracyjnych, ale jak i zajmuje się ochroną mienia i osób. W skład propozycji usług wybiorą Państwo także konwojowanie wartości pieniężnych jak i zabezpieczanie imprez masowych. Agencja zatrudnia pracowników licencjonowanych oraz nie licencjonowanych. Świadczy usługi w zakresie monitoringu i montażu systemów elektronicznych.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mossberg usługi detektywistyczne, ochrona osób i mienia »

  Firma Mossberg to profesjonalne biuro detektywistyczne specjalizujące się w sprawach cywilno karnych takich jak sprawy rozwodowe, rodzinne, testy na ojcostwo, badania wariograficzne, obserwowanie osób i miejsc oraz wykrywanie urządzeń podsłuchowych. Zajmujemy się również ochroną osobistą, ochroną obiektów, ochroną imprez masowych oraz konwojowaniem gotówki. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie oraz kwalifikacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja Piaseczno, kursy maturalne Piaseczno, »

  Jesteśmy znanym Centrum Edukacyjnym, Klub edukacji. Kadra dydaktyczna i nauczycielska to przedstawiciele ważnych ośrodków akademickich, przodujących szkół i urzędów administracji państwowej i samorządowej oraz specjaliści z różnych dziedzin. Oferujemy: kursy maturalne Piaseczno, kursy Piaseczno, korepetycje Piaseczno, konwersacje Piaseczno, korepetycje matematyka Piaseczno, korepetycje fizyka Piaseczno, korepetycje dla studentów Piaseczno, języki Piaseczno. Edukacja Piaseczno, edukacja Gołków - W naszej ofercie dostępne są kursy (grupowe - maksymalnie 8 osób), lecz istnieje możliwość indywidualnych korepetycji. Zapraszamy

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony osób i mienia DP Security »

  Agencja Ochrony Osób i Mienia DP SECURITY Sp. z o. o. swoją działalność prowadzi na podstawie koncesji MSWiA Nr L - 0253 / 16. Priorytetem w naszej działalności jest sprostanie wymaganiom każdego Klienta, gdzie zapewnienie należytego poziomu bezpieczeństwa realizowane jest przez profesjonalny i kompleksowy serwis doświadczonych specjalistów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przygotowanie i kompleksową realizację zadań związanych z świadczeniem usług ochrony osób i mienia. Stosujemy bardzo wysokie kryteria doboru pracowników, co pozwala nam na wyselekcjonowanie osób dysponujących odpowiednim przygotowaniem, wiedzą, umiejętnościami i predyspozycjami psychofizycznymi do wykonywania zadań o najwyższym stopniu trudności.

  Indywidualne podejście i szybkość reakcji to cechy które nas wyróżniają

  Data dodania: 14 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring kamer, alarmy, domofony, napędy do bram »

  Install-Secure oferuje kamery analogowe oraz cyfrowe IP do monitoringu z rejestracją obrazu na dysku rejestratora oraz możliwością zdalnego podglądu przez Internet na smartfonie, tablecie, laptopie. Wideobramofony nowej generacji z możliwością przeniesienia rozmowy na telefon komórkowy. Automatykę do bram skrzydłowych i przesuwnych. Firma oferuje sprzedaż i montaż systemów sygnalizacji alarmu do każdego obiektu bez potrzeby kucia ścian czy układania listew naściennych w systemie bezprzewodowym. Cała gama czujek bezprzewodowych w tym wstrząsowe, kurtynowe, zbicia szkła, czujki ruchu odporne na zwierzęta, bariery podczerwieni i inne, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Skomputeryzowane centrale alarmowe z wbudowanym telefonem przemysłowym GSM potrafią automatycznie przekazać sygnał o włamaniu, zalaniu pomieszczeń wodą, pożarze, napadzie i innych, dowolnie zaprogramowanych, do właściciela obiektu, odpowiednich służb lub do najbliższego centrum monitorowania alarmów. Dysponujemy ponad 20 letnim doświadczeniem w branży ochrony. Instalacje wykonujemy na terenie Podkarpacia. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji, zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wystawiamy faktury VAT.

  Data dodania: 04 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Liberta sp. z o.o. »

  Zastanawiasz się, jaką firmę ochroniarską wybrać do monitorowania swojej firmy? Zdecyduj się na pomoc prywatnej firmy ochroniarskiej z Koszalina – Agencja Liberta! To specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zapewnianiu bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach oraz poziomach. Wejdź na stronę internetową agencjaliberta. pl, a następnie zapoznaj się z pełną ofertą.

  Data dodania: 11 08 2021 · szczegóły wpisu »