Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Bystrzaki sp. z o.o.


Każdemu rodzicowi zależy na szybkim i prawidłowym rozwoju jego pociechy. Doskonale z tego sobie zdajemy sprawę i dlatego w naszej ofercie znajdziecie prywatny żłobek i prywatne przedszkole, które gwarantuje zarówno podstawy programowe jak i znacznie więcej. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej. Wejdźcie państwo i sprawdźcie jak wiele zajęć będą miały wasze pociechy w naszym przedszkolu. Zapraszamy!

Szczegóły strony kreatywnedzieciaki.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kreatywnedzieciaki.com:

Bystrzaki sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub Malucha Wrocław »

  Dla nikogo z nas nie jest żadną tajemnicą to, że klub malucha Wrocław o nazwie Baśniowa Kraina jest niewątpliwie świetnym miejscem dla maluchów. Mogą się tam one nauczyć samodzielności, i tym podobnych spraw. Warto odwiedzić klub malucha na stronie www basniowakraina.wroclaw.pl. Klub malucha Wrocław Baśniowa Kraina proponuje dzieciom nie tylko świetną zabawę w gronie rówieśników, ale także wspiera ich rozwój.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Wrocław »

  Dewizą naszej działalności jest proporcjonalny rozwój dziecka. W związku z tym troszczymy się to, żeby oczywiście najmłodszym zagwarantować, doskonały start. Centrum Rozwoju Dziecka Berek we Wrocławiu to znakomite miejsce, w którym maluszki czują się wspaniale i bezpiecznie. Jesteśmy prywatną jednostką, która umożliwi Państwa dzieciom opiekę i odpowiedni rozwój. Swoją propozycję adresujemy do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat. W naszym Centrum Rozwoju Dziecka Berek, organizowane są zajęcia edukacyjne, adaptacyjne, logopedyczne, a w dodatku rozwijające dziecięce umiejętności plastyczne, muzyczne i taneczne. Tymczasem poprzez specjalnie opracowane zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci, staramy się odpowiednio kształtować zmysły i przygotować pociechy do uzyskiwania typowych zdolności. U nas każde dziecko ma szansę kształtować swe możliwości, ale także zadbać o poprawną posturę ciała na gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Nieustannie kooperują z nami specjaliści: psycholog, pedagog, logopeda. Prywatne przedszkole Wrocław gwarantuje wszystko, co powinno pozyskać dziecko już na początku: werwę, harmonijny rozwój, naukę i beztroską zabawę. Zachęcamy!

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole gliwice »

  Czas przedszkola jest to moment w którym natura dziecka niesłychanie silnie ulega wykształceniu. Momenty spędzone z przyjaciółmi na wspólnej zabawie, jak również oddana pani przedszkolanka, zapisują się w pamięci na niezwykle długo. Przy dokonywaniu wyboru przedszkola najlepiej kierować się przeczuciem, a dodatkowo doświadczeniem pozostałych rodziców. Placówka edukacyjna w Gliwicach "Stokrotka" gwarantuje każdemu dziecku profesjonalną opiekę, nauczanie na najwyższym poziomie, a także wspaniałe wspomnienia. Zapraszamy do składania zgłoszeń na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Zespół Edukacyjny Alis »

  Niepubliczny Zespół Edukacyjny ALIS to prywatne przedszkole oraz szkoła podstawowa o profilu artystyczno-językowym. Placówka powstała w 1997 roku we Wrocławiu jako projekt doświadczonego pedagoga Alicji Issel. Program dydaktyczny jest zgodny z założeniami MEN. Placówka posiada salę gimnastyczną, teren rekreacyjny, doskonale wyposażone sale szkolne i przedszkolne. Dzieciom zapewniamy posiłki z własnej kuchni. Nasi podopieczni uczą się j. angielskiego i niemieckiego, mają zapewnione zajęcia z logopedą, judo, taniec, chór, fortepian, umuzykalnianie z rytmiką oraz zajęcia teatralne.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Słoneczko »

  Cieszące się licznymi pozytywnymi rekomendacjami na temat swojej działalności Niepubliczne Przedszkole Słoneczko swoją działalność na terenie naszego kraju prowadzi od 1998 roku. W tym czasie zdobyło ono grono zaufanych i zadowolonych klientów w postaci rodziców których grono nieustannie się powiększa. Ceni sobie ich zadowolenie oraz stałą współpracę.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Safari »

  Niepubliczne przedszkole Safari z Krakowa zaprasza wszystkich rodziców do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Do naszego przedszkola zapraszamy dzieci w wieku od 2, 5 roku do lat 5. Zgodnie z przyrodniczo-geograficznym profilem skupiamy się w znacznym stopniu na zgłębianiu tajników przyrody, chociażby poprzez liczne i zróżnicowane zajęcia i wycieczki. W ramach naszej oferty, w ramach miesięcznego abonamentu, opiekujemy się dziećmi od 6:30 do 18:00. Istnieje również możliwość zarezerwowania opieki nad dzieckiem w innych godzinach, również w weekendy i w godzinach nocnych.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek zgierz »

  Żłobek Kropczeka stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą wrócić do pracy, a jednocześnie zapewnić najlepszą i najcieplejszą opiekę swojemu dziecku. To całkiem nowe miejsce, stworzone od podstaw; kolorowe, nowoczesne i przyjazne. Takie, do którego dziecko chce wracać, aby spędzić kolejny wesoły dzień wśród innych dzieci. Takie, w którym Ciocia opiekun to zaufana osoba, której można powierzyć malucha i który ma czas, aby o dziecku porozmawiać. Żłobek Kropeczka w Zgierzu to miejsce, w którym dzieci uczą się nowych rzeczy, rozwijają się i poznają świat. To miejsce, w którym dużo się dzieje – z Dziećmi i o Dzieciach… I Kropka!

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Theducation - blog parentingowy »

  Poznaj blog edukacyjny Theducation, który gwarantuje duży pakiet wiedzy. Zainspiruje się dzięki niemu zarówno rodzic, jak i nauczyciel. Znajdziesz tutaj obszerne artykuły w ciekawym wydaniu i zrozumiałej treści dla każdego. Założycielka to nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, która z wielką pasją prowadzi trzy przedszkola. Dzięki niej dowiesz się więcej na temat emocji dzieci. Blog Theducation dostarczy Ci porządną dawkę wiedzy. Blog o wychowywaniu dzieci pomoże w wielu trudnych sytuacjach. Dzięki Theducation dowiesz się więcej także o psychologii szkoły. Zbuduj dobre wychowanie od podstaw.

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Wspierania Rozwoju Dobry Start »

  Szukasz przedszkola? Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć przedszkole dla dzieci z autyzmem? Biorąc to pod uwagę, możemy Ci pomóc — czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą. Warto od razu dodać, że pracujemy na podstawie Indywidualnego Planu Edukacyjno – Terapeutycznego (plan ten zawsze jest efektem dogłębnej analizy).

  Data dodania: 20 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne Akadero »

  Prowadzimy przedszkole anglojęzyczne warszawa, które oferuje wszystkim dzieciom lepszy rozwój. Nauka języka angielskiego i jednocześnie zabawa to rozwiązanie, które stosujemy od dawna i odnosimy tutaj ogromne sukcesy. Wybierając nasze przedszkole białołęka dzieci będą zachwycone i rodzice będą zachwyceni, dlatego zachęcamy do zapisów, które prowadzimy.

  Data dodania: 10 12 2019 · szczegóły wpisu »