Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Budki lęgowe

Budki lęgowe Firma wielobranżowa Global produkuje budki lęgowe z trocinobetonu dla ptaków i nietoperzy. Dzięki zastosowaniu opracowanej w firmie specjalnej mieszanki trocinobetonu udało się stworzyć materiał zdecydowanie trwalszy niż stosowane tradycyjnie drewno. Chętnie gniazdujące w naszych budkach ptaki i nietoperze najlepiej łamią stereotyp dotyczący zastosowania ?betonu?. Nasze budki lęgowe z trocinobetonu posiadają naturalny kształt, są ciepłe, ?oddychające?, wodoodporne, łatwe w montażu i czyszczeniu, przede wszystkim jednak, wytrzymują, w odróżnieniu do budek drewnianych, nawet do kilkunastu sezonów lęgowych! Budki lęgowe dla ptaków z trocinobetonu produkujemy w trzech typach (A1,A, B). Ofertę naszych budek lęgowych uzupełniają także schrony dla nietoperzy oraz będące nowością na rynku polskim budki elewacyjne. Wszystkim klientom hurtowym gwarantujemy atrakcyjne warunki zakupu. Firma wielobranżowa Global Krzysztof Fechner ul. Kminkowa 160k/4, 62-064 Plewiska, kom +48 602 322 461, tel/fax +48 61 8399 246, www.budki-legowe.pl

Szczegóły strony budki-legowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę budki-legowe.pl:

Budki lęgowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy rolnośrodowiskowe AgroDoradca »

  Kiedyś poplony należały do stałych elementów płodozmianu. Wspomagały rolników w utrzymaniu żyzności gleb, służyły jako dodatkowe źródło paszy. Ich zalety znali już nasi dziadkowie. Jednak wraz z intensyfikacją produkcji, gdy podstawą technologii stały się nawozy i środki ochrony roślin, a głównym celem gospodarowania ? zysk ekonomiczny, poplony zaczęły znikać z pól, ze szkodą dla gleb. Dopiero wprowadzenie unijnego programu rolnośrodowiskowego częściowo przywróciło poplony do łask.
  W pakiecie rolnośrodowiskowym ?Ochrona gleb i wód? wsiewka poplonowa oznacza wsianie roślin wiosną w uprawę ozimą lub razem z roślinami jarymi i utrzymanie ich przez okres zimy, za co rolnik otrzymuje 330 zł do 1 ha. Natomiast międzyplon ozimy i międzyplon ścierniskowy oznaczają wykonanie po zbiorach roślin podstawowych siewu roślin poplonowych, odpowiednio ozimych lub jarych, i pozostawienie ich do wiosny, za co także otrzymuje się rekompensatę, w wysokości 420 zł lub 400 zł/ha. Wszystko to pod warunkiem, że rolnik:
  zasieje międzyplon do końca września;
  będzie stosował pod międzyplon tylko nawozy naturalne;
  nie będzie stosował ścieków ani osadów ściekowych do nawożenia międzyplonu lub wsiewki;
  biomasę wsiewki lub roślin poplonowych przyorze, z wyjątkiem uprawy gleby w systemie bezorkowym;
  wznowi zabiegi agrotechniczne nie wcześniej niż od 1 marca.
  W zależności od wariantu, rolnik ma możliwość koszenia albo spasania biomasy jesienią lub wiosną, a także przemiennego stosowania międzyplonów na różnych działkach rolnych.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Handlowa Chemirol - sprzedaż materiału siewnego »

  Firma Handlowa Chemirol oferuje Państwu następujące usługi:- zaopatrywanie sklepów, jak i bezpośrednio osób indywidualnych, w preparaty znanych firm światowych, stosowanych w agrotechnice zbóż, kukurydzy, rzepaku, buraków i pozostałych warzyw, oraz nawozów,- wysokiej klasy materiał siewny różnych roślin uprawnych, - duży wybór wszelkich przedmiotów, niezbędnych w utrzymaniu ogrodów i poletek warzywnych.Dla nas sprzedaż materiałów rolniczych do pasja, którą staramy się przekazywać naszym Klientom. Ostatnimi czasy poszerzyliśmy swą ofertę o wysokiej klasy materiał opałowy, a dzięki pojazdom, którymi dysponujemy angażujemy się w przewóz i handel płodów rolnych. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ODR24 AgroDoradca »

  Cieszymy się, iż mamy okazję przedstawić Państwu naszą stronę i zaoferować kompleksowy wachlarz usług z dziedziny Doradztwa Rolniczego.Specjalizujemy się w doradztwie z wykorzystaniem nowoczesnych metod pracy i nowatorskich rozwiązań. Wspieramy rolników zarówno w planowaniu i wdrażaniu już określonych celów inwestycyjnych i rozwojowych, jak również w tworzeniu nowej strategii dla istniejących gospodarstw rolnych.Oferujemy wykonanie następujących programów:* Rożnicowanie w kierunku działalności nierolniczej* Wniosek rolnośrodowiskowy* Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw* Korzystanie z usług doradczych przez rolników i posiadaczy lasów (cross compliance)* Ułatwianie startu młodym rolnikom* Renty strukturalne* Modernizacja gospodarstw rolnych* Dopłaty obszarowe.* Biznesplany dla linii kredytowych ARiMRStaramy się zrozumieć potrzeby karzdego naszego klienta i dopasować odpowiedni fundusz do przeprowadzanej inwestycji. Naszą opieką obejmujemy wszystkie etapy związane z pozyskaniem środków unijnych.ABC usług doradztwa unijnego:pomoc w dostosowaniu planowanej inwestycji do wymogów unijnych (w tym cross compilance),wybór najefektywniejszego sposobu finansowania inwestycji,sporządzenie wniosku wraz z dokumentacją i załącznikami,opracowanie biznes planudoradztwo podczas wdrażania projektu,napisanie wniosku o płatność,opracowanie sprawozdań okresowych i końcowych,Staranie się o dotacje nie jest przedsięwzięciem prostym, dlatego proponujemy wykorzystanie dotychczasowych doświadczeń firmy AgroDoradca.Naszą specjalnością jest pozyskiwanie funduszy unijnych dla rolników oraz firm działających na rzecz rolnictwa oraz terenów wiejskich.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dodatki paszowe - DAN »

  Jesteśmy firmą rodzinną z długoletnią tradycją. Już od ponad 10 lat działamy na rodzimym rynku żywieniowym zwierząt hodowlanych. Specjalizujemy się w produkcji mączki rybnej, mieszanek paszowych oraz w sprzedaży komponentów paszowych. Produkowana przez nas mączka rybna bogata jest w składniki odżywcze, oraz posiada duża zawartość strawnego białka. Produkowana jest z odpadów dorsza, łososia, makreli, śledzia i szprota. Wykorzystywana jest jako komponent do produkcji karmy dla zwierząt, głownie dla trzody chlewnej i drobiu. Mączka rybna dostępna jest w workach 50 kg

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tunelefoliowe.pl »

  Przedsiębiorstwo Lemar specjalizuje się w produkcji rozmaitych wariantów tuneli foliowych. Egzystujemy na rynku od roku 1980, proponując innowacyjne rozwiązania oraz efektywność realizacji. Proponowane tunele ogrodowe posiadają przystępne instrukcje oraz są niezwykle proste w prywatnym zmontowaniu oraz demontażu. Jakikolwiek wytworzony przez rodzimą jednostkę segment cechuje się misternością wykończenia oraz solidnością surowców, z jakich jest on wyprodukowany. Pracujemy w oparciu o najwyższe wzorce udowodnione rozmaitymi certyfikatami.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Schładzalnik do mleka »

  Każdy producent tak naprawdę czegokolwiek, wie doskonale jak niezwykle ważne jest zatroszczenie się o zakupienie przez firmę najlepszej jakości sprzętów. Poza technologią wytwarzania danego produktu jest to wręcz rzecz najważniejsza, która jest w stanie zadecydować o naszym sukcesie lub ewentualnej porażce. Z tej przyczyny, nawet właściciele farm mlecznych lub mleczarni, muszą stawiać na godnych zaufania producentów sprzętów, którzy na pewno wyposażą ich przedsiębiorstwa w doskonały sposób.
  To jakiej jakości produkty mleczne pozyskamy może zależeć choćby od tego czy mamy dobre rozrzutniki do obornika. Wiele ludzi ma skłonności do patrzenia z przymrużonym okiem na takiego rodzaju sprawy ale doskonałej jakości zbiorniki do mleka, jak również ogromnie istotne na każdej famie mlecznej schładzalniki do mleka mogą decydować o tym jaki produkt będziemy mogli sprzedać. Kiedy już zadbamy o te podstawy dobrze jest także zainwestować trochę pieniędzy, przykładowo w wozy paszowe. Może nie jest to zakup pierwszej potrzeby jednak w miarę rozwoju przedsiębiorstwa, stają się ogromnie przydatny.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ForEnvironment »

  Dziś problemy dotyczące ochrony środowiska są niezwykle trudne. W tych tematach trzeba zaufać fachowcom. Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje związane z wcześniej wymienionymi tematami. Więc jeśli czujesz potrzebę dowiedzieć się więcej na takie tematy jak emisje do powietrza, gospodarka odpadami, gospodarka wodnościekowa koniecznie nas odwiedź.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studio Psiaka Aleksandra Pomorska »

  Nasz psi salon w Bydgoszczy - Studio Psiaka oferuje rzetelne i przystępne cenowo usługi kąpania i strzyżenia czworonogów. Stawiamy na kompleksowy zakres usług, dlatego oferujemy także rozczesywanie sierści, trymowanie, czyszczenie uszu i oczu, obcinanie pazurków, perfumowanie sierści. Nasz fryzjer dla psów to gwarancja zadowolenia. Dokładamy wszelkich starań, by każdy pies czuł się podczas wizyty komfortowo i spokojnie.

  Data dodania: 22 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agrochemik »

  AGROCHEMIK to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży rolno-ogrodniczej. W jej asortymencie znajduje się kilkanaście tysięcy produktów od renomowanych marek, w tym między innymi nasiona, nawozy, sprzęty ogrodnicze i rolne, środki ochrony roślin, chemia basenowa. Zamówienia można składać w sklepie internetowym firmy AGROCHEMIK. Życzymy udanych zakupów!

  Data dodania: 11 06 2019 · szczegóły wpisu »