Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Budki lęgowe

Budki lęgowe Firma wielobranżowa Global produkuje budki lęgowe z trocinobetonu dla ptaków i nietoperzy. Dzięki zastosowaniu opracowanej w firmie specjalnej mieszanki trocinobetonu udało się stworzyć materiał zdecydowanie trwalszy niż stosowane tradycyjnie drewno. Chętnie gniazdujące w naszych budkach ptaki i nietoperze najlepiej łamią stereotyp dotyczący zastosowania ?betonu?. Nasze budki lęgowe z trocinobetonu posiadają naturalny kształt, są ciepłe, ?oddychające?, wodoodporne, łatwe w montażu i czyszczeniu, przede wszystkim jednak, wytrzymują, w odróżnieniu do budek drewnianych, nawet do kilkunastu sezonów lęgowych! Budki lęgowe dla ptaków z trocinobetonu produkujemy w trzech typach (A1,A, B). Ofertę naszych budek lęgowych uzupełniają także schrony dla nietoperzy oraz będące nowością na rynku polskim budki elewacyjne. Wszystkim klientom hurtowym gwarantujemy atrakcyjne warunki zakupu. Firma wielobranżowa Global Krzysztof Fechner ul. Kminkowa 160k/4, 62-064 Plewiska, kom +48 602 322 461, tel/fax +48 61 8399 246, www.budki-legowe.pl

Szczegóły strony budki-legowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę budki-legowe.pl:

Budki lęgowe

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy rolnośrodowiskowe AgroDoradca »

  Kiedyś poplony należały do stałych elementów płodozmianu. Wspomagały rolników w utrzymaniu żyzności gleb, służyły jako dodatkowe źródło paszy. Ich zalety znali już nasi dziadkowie. Jednak wraz z intensyfikacją produkcji, gdy podstawą technologii stały się nawozy i środki ochrony roślin, a głównym celem gospodarowania ? zysk ekonomiczny, poplony zaczęły znikać z pól, ze szkodą dla gleb. Dopiero wprowadzenie unijnego programu rolnośrodowiskowego częściowo przywróciło poplony do łask.
  W pakiecie rolnośrodowiskowym ?Ochrona gleb i wód? wsiewka poplonowa oznacza wsianie roślin wiosną w uprawę ozimą lub razem z roślinami jarymi i utrzymanie ich przez okres zimy, za co rolnik otrzymuje 330 zł do 1 ha. Natomiast międzyplon ozimy i międzyplon ścierniskowy oznaczają wykonanie po zbiorach roślin podstawowych siewu roślin poplonowych, odpowiednio ozimych lub jarych, i pozostawienie ich do wiosny, za co także otrzymuje się rekompensatę, w wysokości 420 zł lub 400 zł/ha. Wszystko to pod warunkiem, że rolnik:
  zasieje międzyplon do końca września;
  będzie stosował pod międzyplon tylko nawozy naturalne;
  nie będzie stosował ścieków ani osadów ściekowych do nawożenia międzyplonu lub wsiewki;
  biomasę wsiewki lub roślin poplonowych przyorze, z wyjątkiem uprawy gleby w systemie bezorkowym;
  wznowi zabiegi agrotechniczne nie wcześniej niż od 1 marca.
  W zależności od wariantu, rolnik ma możliwość koszenia albo spasania biomasy jesienią lub wiosną, a także przemiennego stosowania międzyplonów na różnych działkach rolnych.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ODR24 AgroDoradca »

  Cieszymy się, iż mamy okazję przedstawić Państwu naszą stronę i zaoferować kompleksowy wachlarz usług z dziedziny Doradztwa Rolniczego.Specjalizujemy się w doradztwie z wykorzystaniem nowoczesnych metod pracy i nowatorskich rozwiązań. Wspieramy rolników zarówno w planowaniu i wdrażaniu już określonych celów inwestycyjnych i rozwojowych, jak również w tworzeniu nowej strategii dla istniejących gospodarstw rolnych.Oferujemy wykonanie następujących programów:* Rożnicowanie w kierunku działalności nierolniczej* Wniosek rolnośrodowiskowy* Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw* Korzystanie z usług doradczych przez rolników i posiadaczy lasów (cross compliance)* Ułatwianie startu młodym rolnikom* Renty strukturalne* Modernizacja gospodarstw rolnych* Dopłaty obszarowe.* Biznesplany dla linii kredytowych ARiMRStaramy się zrozumieć potrzeby karzdego naszego klienta i dopasować odpowiedni fundusz do przeprowadzanej inwestycji. Naszą opieką obejmujemy wszystkie etapy związane z pozyskaniem środków unijnych.ABC usług doradztwa unijnego:pomoc w dostosowaniu planowanej inwestycji do wymogów unijnych (w tym cross compilance),wybór najefektywniejszego sposobu finansowania inwestycji,sporządzenie wniosku wraz z dokumentacją i załącznikami,opracowanie biznes planudoradztwo podczas wdrażania projektu,napisanie wniosku o płatność,opracowanie sprawozdań okresowych i końcowych,Staranie się o dotacje nie jest przedsięwzięciem prostym, dlatego proponujemy wykorzystanie dotychczasowych doświadczeń firmy AgroDoradca.Naszą specjalnością jest pozyskiwanie funduszy unijnych dla rolników oraz firm działających na rzecz rolnictwa oraz terenów wiejskich.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pieczarki »

  Pieczarki mazurskie Fedor to firma z tradycjami, która istnieje już od roku 1998. Jesteśmy dużą firmą, która dysponuje pieczarkarnią o powierzchni 12 000 m? do produkcji grzybów w technologii holenderskiej. W hodowli pieczarek używamy podłoże produkowane we własnej kompostowni. Naszym głównym celem firmy jest przede wszystkim produkcja świeżych pieczarek o najwyższej jakości. Poszukujesz lub potrzebujesz świeżych pieczarek? Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo wszelkie informacja.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Delicious Snails - Hodowla ślimaka »

  W naszym gospodarstwie zajmujemy się hodowla lądowych ślimaków jadalnych z rodzaju Helix Aspersa Müller.
  Nawiążemy współpracę z osobami zainteresowane założeniem własnej hodowli. Oferujemy szkolenia, w postaci serii indywidualnych spotkań, oraz najwyższej jakości wyselekcjonowane reproduktory lub podrostki (10-dniowe ślimaki).

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ForEnvironment »

  Dziś problemy dotyczące ochrony środowiska są niezwykle trudne. W tych tematach trzeba zaufać fachowcom. Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze informacje związane z wcześniej wymienionymi tematami. Więc jeśli czujesz potrzebę dowiedzieć się więcej na takie tematy jak emisje do powietrza, gospodarka odpadami, gospodarka wodnościekowa koniecznie nas odwiedź.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania gleby »

  Przekonaj się już teraz i skorzystaj z jednej z usług firmy Agrofocus - nowoczesne rolnictwo. Badaniem gleby zajmujemy się od 2008 roku, dlatego już teraz skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy najlepsi w swoim fachu.

  Data dodania: 20 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • KM Projekt - ścinacz zielonek »

  Spółka ciekawi się wytwórczością maszyn agrarnych. Kluczowy produkt, który sprawił, iż spółka stała się znana na rodzimym rynku jest ścinacz zielonek. Doświadczenie osób zatrudnionych zapewnia najroślejszą jakość urządzeń. Na wielu jarmarkach poświęconych machinom rolniczym to oczywiście KM Projekt weseli się najobszerniejszym zainteresowaniem pośród petentów. Rebelia w projektowanie dokonała, iż uprawa bydła stała się o wiele błahsza. Kierunek jaki cechuje firmę to przeważnie innowacyjność. Spółka istnieje od sześciu lat. Jej koronna siedziba występuje w Płocku.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • HydroHobby.pl - Uprawa roślin indoor »

  Sklep www. hydrohobby. pl to internetowy sklep ogrodniczy, który oferuje asortyment do kompleksowej uprawy roślin we wnętrzach - domach, mieszkaniach, szklarniach, namiotach uprawowych.

  W ofercie sklepu duży wybór nawozów, podłoży, systemów hydroponicznych, pomp wodnych i systemów nawadniania, growboxów, namiotów uprawowych, oświetlenia do uprawy roślin (HPS, MH, CFL), drobnych akcesoriów.

  www. hydrohobby. pl gorąco poleca systemy pasywne AutoPot już w cenie od 199, 90 za kompletny system. Wystarczy wypełnić donicę wybranym podłożem i zasiać ulubioną roślinkę. System działa przy użyciu siły grawitacji i nie ma potrzeby instalowania i mocowania dodatkowych sprzętów. Produkt bardzo ekologiczny, energooszczędny, prosty w użytkowaniu, nie wymaga dużego nakładu pracy. Ponadto daje zaskakujące efekty! Nigdy więcej nie sięgniesz po konewkę.

  Polecamy również nawozy Dutch Pro - legendarna linia nawozów prosto z Amsterdamu. Firma działająca na rynku od ponad 30 lat wreszcie w Polsce. Wysokiej jakości nawozy w niskich cenach, już w zasięgu Twojej ręki! Dutch Pro w swojej gamie produktów oferuje nawozy do hydro i kokosu, nawozy do ziemi, boostery i dodatki, zestawy uprawowe.


  Masz pytania dotyczące uprawy roślin we wnętrzach? Zastanawiasz się jakie korzyści niesie ze sobą hydroponika i chciałbyś ją przetestować? Potrzebujesz pomocy w złożeniu systemu czy dobraniu odpowiedniej linii nawozów?

  Zadzwoń, pisz - jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

  Tel:535 55 66 99
  mail: sklep@hydrohobby.pl

  Odwiedź Nas również w naszym sklepie stacjonarnym zlokalizowanym w Łodzi, przy ulicy Niciarnianej 43. Nie tylko zakupisz u Nas potrzebne produkty, ale możesz przyjrzeć się z bliska uprawie roślin w hydroponice.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jar-Pol Jarosław Szymkiewicz - Przetwórstwo Mięsne - Jarpol »

  W naszej firmie zajmujemy się kompleksowymi usługami związanymi z ubojem, rozbiorem oraz przetwórstwem wołowiny, wieprzowiny, ptactwa, dziczyzny oraz koniny.

  Zajmujemy się wszystkim co potrzebne włącznie z myciem posadzek itp. Zaś w niedalekiej przyszłości zapewnimy również pranie ubiorów jak i zaopatrzenie w chemię przemysłową.

  Świadczymy usługi outsourcingowe polegające na wykonywaniu pracy dla danej firmy, która potrzebuje zrobić coś czasami szybciej, czasami dokładniej, lecz nie rezygnując z własnych standardów.

  Data dodania: 03 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Beczjakowca.pl »

  We współczesnym świecie ochrona środowiska ma ogromną wagę. Znaczna liczba producentów produktów spożywczych, mebli czy chemii gospodarczej dba o wytwarzanie przedmiotów z poszanowaniem natury. Takimi regułami kierujemy się także my sami. Prowadzimy ekologiczny wypas owiec dokładnie w centrum Podhala. Produkujemy ser oraz wszelkie przetwory mleczne, które cieszą smakiem. Dostarczamy je do sklepów w różnych zakątkach kraju. Klienci we wszystkich regionach chwalą nasze metody, co potwierdzają liczne odznaczenia, które nam nadano. Zachęcamy do zaznajomienia się z informacjami, czym jest ekologiczny wypas owiec. Polecamy też zakupy na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »