Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Malinowa Mandarynka Przedszkole Mokotów


Wierz, bądź nie, ale Malinowa Mandarynka to prawdopodobnie najfajniejsze przedszkole w Warszawie. Wzajemny szacunek, wychowywanie, a nie tresowanie, otwartość na potrzeby Dziecka to jedne z najważniejszych elementów, jakie u nas znajdziesz. Ponadto: przestronne, jasne i klimatyzowane sale; profesjonalne i atestowane pomoce edukacyjne, nauka poprzez zabawę, zajęcia dodatkowe już w ramach czesnego (angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna), dogoterapia oraz starannie dobrana kadra. To wszystko właśnie u nas. Koniecznie odwiedź nas z Dzieckiem i przekonajcie się sami. Zapraszamy! Lokalizacja blisko Metra Wierzbno!

Szczegóły strony www.malinowamandarynka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.malinowamandarynka.pl:

Malinowa Mandarynka Przedszkole Mokotów

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków »

  W zaciszu zielonych uliczek Woli Justowskiej na terenie Lasu Wolskiego od 2006 r. istnieje Niepubliczne Przedszkole ABC. Przedszkole stworzone z myślą o Twoim dziecku.

  Nasze przedszkole to miejsce gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty i wyobraźnię, zdobędzie nowe umiejętności, spotka przyjaciół i będzie dobrze się bawić. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzi ciekawość poznania otaczającego świata, oraz naturalną spontaniczność. To właśnie w wieku przedszkolnym dziecko uczy się podstaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, ruchowych i umysłowych, tak ważnych dla osiągnięcia sukcesów w wieku późniejszym. Dlatego w naszym przedszkolu kładziemy nacisk na wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Wrocław Nowy Dwór »

  Trzeba wiedzieć, że klub malucha wrocław to tylko jeden z argumentów na potwierdzenie tej tezy. O kolejnych można się dowiedzieć na stronie klubmaluchaabc.pl. Tutaj każdy zadba o to aby Twoje dziecko bawiło się, rozwijało, odpoczywało, jadło i korzystało ze świeżego powietrza. Klub malucha Wrocław jest miejscem dbającym o to aby nasze dzieci mogły prawidłowo się rozwijać i aby rodzice mogli wrócić do pracy bez obaw o dobro swoich pociech.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wilanów - Baby English Academy »

  Przedszkole językowe Baby English Academy zlokalizowane na terenie Miasteczka Wilanów to niewielka placówka prowadzona z pasją i zaangażowaniem przez grono posiadających wysokie kwalifikacje wychowawców. Baby English Academy oprócz zajęć w języku angielskim oferuje swoim podopiecznym szeroki pakiet zajęć dodatkowych, w tym między innymi: zabawy z mową mające za zadanie usprawnienie narządu mowy malucha i poprawę wymowy; zajęcia plastyczne mające za zadanie zwiększenie umiejętności manualnych dziecka; zajęcia z muzyką kształtujące zdolności językowe dziecka. Lokal, w którym mieści się przedszkole został specjalnie przygotowany do potrzeb dzieci, uzyskał też pozytywne opinie sanepidu i Straży Pożarnej. Jest ponadto wyposażony w system monitoringu podłączony do sieci co sprawia, że rodzice mają możliwość oglądać dziecko on-line w logowanej Strefie Rodzica na stronie www przedszkola. Zapisy prowadzone są zarówno do grup przedszkolnych, jak i grup przed-przedszkolnych, do których mogą uczęszczać dzieci w wieku od półtora roku.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Wrocław »

  Dewizą naszej działalności jest proporcjonalny rozwój dziecka. W związku z tym troszczymy się to, żeby oczywiście najmłodszym zagwarantować, doskonały start. Centrum Rozwoju Dziecka Berek we Wrocławiu to znakomite miejsce, w którym maluszki czują się wspaniale i bezpiecznie. Jesteśmy prywatną jednostką, która umożliwi Państwa dzieciom opiekę i odpowiedni rozwój. Swoją propozycję adresujemy do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat. W naszym Centrum Rozwoju Dziecka Berek, organizowane są zajęcia edukacyjne, adaptacyjne, logopedyczne, a w dodatku rozwijające dziecięce umiejętności plastyczne, muzyczne i taneczne. Tymczasem poprzez specjalnie opracowane zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci, staramy się odpowiednio kształtować zmysły i przygotować pociechy do uzyskiwania typowych zdolności. U nas każde dziecko ma szansę kształtować swe możliwości, ale także zadbać o poprawną posturę ciała na gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Nieustannie kooperują z nami specjaliści: psycholog, pedagog, logopeda. Prywatne przedszkole Wrocław gwarantuje wszystko, co powinno pozyskać dziecko już na początku: werwę, harmonijny rozwój, naukę i beztroską zabawę. Zachęcamy!

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twórcze Misie-Przedszkole os. Czecha Poznań »

  Przedszkole zostało założone dzięki marzeniom. Zamiar stworzenia miejsca doskonałego dla dziecka, w którym każdy bąk będzie się czuł bezpiecznie, tam też będzie mógł się polepszać w uhonorowaniu jego osobowości i niepowtarzalności urodził się naprawdę sporo wcześniej.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Zespół Edukacyjny Alis »

  Niepubliczny Zespół Edukacyjny ALIS to prywatne przedszkole oraz szkoła podstawowa o profilu artystyczno-językowym. Placówka powstała w 1997 roku we Wrocławiu jako projekt doświadczonego pedagoga Alicji Issel. Program dydaktyczny jest zgodny z założeniami MEN. Placówka posiada salę gimnastyczną, teren rekreacyjny, doskonale wyposażone sale szkolne i przedszkolne. Dzieciom zapewniamy posiłki z własnej kuchni. Nasi podopieczni uczą się j. angielskiego i niemieckiego, mają zapewnione zajęcia z logopedą, judo, taniec, chór, fortepian, umuzykalnianie z rytmiką oraz zajęcia teatralne.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Theducation - blog parentingowy »

  Poznaj blog edukacyjny Theducation, który gwarantuje duży pakiet wiedzy. Zainspiruje się dzięki niemu zarówno rodzic, jak i nauczyciel. Znajdziesz tutaj obszerne artykuły w ciekawym wydaniu i zrozumiałej treści dla każdego. Założycielka to nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, która z wielką pasją prowadzi trzy przedszkola. Dzięki niej dowiesz się więcej na temat emocji dzieci. Blog Theducation dostarczy Ci porządną dawkę wiedzy. Blog o wychowywaniu dzieci pomoże w wielu trudnych sytuacjach. Dzięki Theducation dowiesz się więcej także o psychologii szkoły. Zbuduj dobre wychowanie od podstaw.

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne Akadero »

  Prowadzimy przedszkole anglojęzyczne warszawa, które oferuje wszystkim dzieciom lepszy rozwój. Nauka języka angielskiego i jednocześnie zabawa to rozwiązanie, które stosujemy od dawna i odnosimy tutaj ogromne sukcesy. Wybierając nasze przedszkole białołęka dzieci będą zachwycone i rodzice będą zachwyceni, dlatego zachęcamy do zapisów, które prowadzimy.

  Data dodania: 10 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne EDU SZKRABY »

  Edu Szkraby to zespół, który zostanie pokochany przez Twoje dziecko! Jesteśmy niepublicznym przedszkolem w dzielnicy Włochy, w Warszawie. Nasze bogate doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego dziecka pozwala nam na rozwój poprzez zabawę i narzędzia, dopasowane do Twojej pociechy. Razem z nami Twoje dziecko poczuje się u nas jak w domu, a Ty będziesz mógł spokojnie oddać się swoim obowiązkom.

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk Oliwa »

  Radość Maluszka - klub dziecięcy żłobek GdańsknnW naszym klubie dziecięcym / żłobku pragniemy jak najlepiej zaopiekować się Twoim dzieckiem, stwarzając przyjazną, wręcz domową atmosferę, pełną ciepła, zrozumienia i serdeczności. nMamy bogate doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku od 1 do 3 roku życia. nNaszym piorytetem jest, aby dzieci poprzez zabawę, gry, muzykę oraz zajęcia edukacyjne poznawały świat i aktywnie spędzały czas. nMaluszki, dzięki kameralnej i domowej atmosferze, uczą się otaczającego je świata oraz współpracy z rówieśnikami. nn"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. "nJanusz Korczak

  Data dodania: 31 07 2020 · szczegóły wpisu »