Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Klub Malucha Wrocław

Klub Malucha Wrocław Dla nikogo z nas nie jest żadną tajemnicą to, że klub malucha Wrocław o nazwie Baśniowa Kraina jest niewątpliwie świetnym miejscem dla maluchów. Mogą się tam one nauczyć samodzielności, i tym podobnych spraw. Warto odwiedzić klub malucha na stronie www basniowakraina.wroclaw.pl. Klub malucha Wrocław Baśniowa Kraina proponuje dzieciom nie tylko świetną zabawę w gronie rówieśników, ale także wspiera ich rozwój.

Szczegóły strony www.basniowakraina.wroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.basniowakraina.wroclaw.pl:

Klub Malucha Wrocław

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Foteliki samochodowe, wózki x-lander »

  Luxberry to sklep z artykułami dziecięcymi takimi jak: wózki dziecięce, foteliki samochodowe i inne produkty dziecięce. Dzięki naszym wózkom dziecięcym możesz bezpiecznie i miło pójść na spacer ze swoją pociechą bez jakichkolwiek obaw. Nasze wózki dziecięce są wykonane z wysokiej jakości materiałów, przez co są trwałe i w pełni bezpieczne. Wózki x-lander są wózkami, które szczególnie polecamy swoim klientom, jest to absolutny hit sezonu, tylko u nas możesz go kupić w tak atrakcyjnej cenie. Także podróż samochodem może być teraz bezpieczniejsza dzięki fotelikom samochodowym oferowanym przez nasz sklep Luxberry. Foteliki samochodowe oferowane przez Luxberry są łatwe w montażu i bardzo wygodne dla dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny żłobek Kraków »

  Prywatny żłobek Słoneczny Kąt to miła oraz przyjazna atmosfera, profesjonalna kadra pedagogiczna, a przede wszystkim sprawdzone miejsce dla każdego dziecka. Nasz prywatny żłobek Kraków to miejsce, które gwarantuje szybki a także niewymuszony rozwój intelektualny i fizyczny pociechy. Gdy pracujesz zawodowo i nie masz z kim zostawić malucha, najlepszym do tego miejscem jest Nasz żłobek. Kraków to spokojne miasto do wykształcenia dzieci. Jednak pamiętaj, że opieka nad dzieckiem to bardzo trudne i wymagające zadanie - dlatego też skorzystaj z propozycji Naszego żłobka oraz bądź pewien spędza ono dzień w miłej atmosferze oraz pod uważną opieką Naszych nauczycieli.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy »

  Od chwili powstania placówki ? 1987 r. (to już 25 lat) staramy się pomagać najmłodszym w poznawaniu świata. Nasz bogaty program wychowawczy kładzie nacisk na wszechstronny rozwój osobowości przedszkolaka i jego aktywne przygotowanie do życia oraz związanych z nim wyzwań. Kładziemy nacisk na poznanie indywidualnych możliwości rozwojowych dziecka w przedszkolu. W nawiązaniu do Rocznego Planu Pracy w roku szkolnym 2011/2012 priorytetem naszej edukacji jest ekspresja muzyczna oraz edukacja regionalna przedszkolaków. Dlatego też tworzymy przedszkolakom warunki umożliwiające spontaniczną i zorganizowaną aktywność muzyczną. Dodatkowo organizujemy zajęcia, podczas których dzieci zdobywają i doskonalą umiejętności wokalne, instrumentalne oraz taneczne. Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy preferuje twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi. Tradycją jest organizowanie zawodów sportowych p.t.: ?PRZEDSZKOLNA RODZINA ZABAWY SPORTOWE ROZPOCZYNA? a także konkursu - ?MOJEMU MIASTU ? LAURKA NA URODZINY?. Corocznie w placówce organizowane są imprezy i konkursy :?Żegnamy lato ? witamy jesień?, ?Uroczystość z okazji rocznicy odzyskania niepodległości ? 11 Listopada? i ?Dzień Babci i Dziadka?, ?Bal karnawałowy?. Przedszkole nr 20 w Bydgoszczy ma salę widowiskowo-teatralną ?Malinkę? a także salę gimnastyczną.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum Dobrej Mamy »

  Forum magazynu DOBRA MAMA dedykowane jest dla kobiet w ciąży, starających się o dziecko i świeżo upieczonych rodziców. Kobiety znajdą tu porady, wsparcie i odpowiedzi na nurtujące je pytania. Forum podzielone jest na kategorie i podkategorie co z pewnością ułatwi nawigację. Kto pyta - nie błądzi więc zapraszamy!Sama strona www.dobra-mama.pl jest kompendium wiedzy dla kobiet w ciąży, młodych matek i niedoświadczonych ojców. Każda rodzicielka znajdzie tu informacje o pielęgnacji, żywieniu i wychowaniu młodego człowieka. Nie brakuje też rankingów i porównań wielu gadżetów dla maluchów co ułatwi dokonanie właściwego wyboru.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia logopedyczna Olsztyn »

  Integracja sensoryczna Olsztyn. Gabinet prowadzi terapię dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej, dysleksją, autyzmem, ADHD, mających problemy z koordynacją ruchową, apatycznych lub nadpobudliwych, mających trudności w uczeniu się, z grupy ryzyka okołoporodowego, z niepełnosprawnością intelektualną, trudności w mówieniu, myli litery bądź mówi nie wyraźnie - logopedia. W zakresie naszych usług jest opieka na godziny nad dzieckiem.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dziecko w sieci - Ministrefa »

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ministrefa. pl. Jest to witryna stworzona specjalnie dla wszystkich malców. Możesz umieszczać tu zdjęcia swojego berbecia lub przesyłać filmiki z jego udziałem, a także opisywać jego rozwój i prowadzić dziennik jego aktywności. Możesz także założyć profil, na którym twoje dziecko będzie mogło dodawać nowych przyjaciół. Mamy także specjalną zakładkę prezenty, dzięki której będziesz mógł zobaczyć co sprezentować swojemu bratankowi na święta. Dzięki naszemu portalowi Twoje maleństwo od najwcześniejszych lat będzie mogło zapoznać się z działaniem portali społecznościowych, które w dobie społeczeństwa informacyjnego stanowią nieodłączny element współczesnej komunikacji.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dziećmi Zabrze »

  Pracujesz i nie masz z kim zostawić dziecka? Klub Edukacyjny Mądra Sowa zajmie się opieką nad dzieckiem.
  Podczas Twojej nieobecności dziecko zostanie w rękach doświadczonych opiekunów. W ramach zagospodarowania wolnego czasu prowadzimy zajęcia edukacyjne, pomagamy w nauce i odrabianiu zadań domowych a także znajdujemy czas na gry i zabawy.
  Staramy się połączyć naukę z dobrą zabawą.
  W dniu urodzin zorganizujemy przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka. Imprezy te prowadzimy w wybranej tematyce.
  Mądra Sowa mieści się w Zabrzu i swoją ofertą obejmuje wszystkich: od dzieci, poprzez młodzież aż po dorosłych.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka do dzieci Gdańsk »

  Każdy z rodziców na najważniejszym miejscu stawia troskę o swoje potomstwo. Czasem nie jest to jednak prawidłowe postępowanie, gdyż rodzic, który nie dba o siebie, nie potrafi prawidłowo wykonywać swoich zobowiązań. W takowym przypadku powinno się skorzystać z pomocy doświadczonej niańki.

  Angażując babysitterkę, rodzice maleństwa mają możliwość uspokojenia się. Warto wybrać się czasami do muzeum, do znajomych czy na wspólny spacer. Te proste czynności pozwolą mamie i tacie zebrać siły przed dalszą opięką nad niemowlęciem.

  Dodatkowo, dobra opiekunka ma duże doświadczenie w opiece nad dziećmi, zna profesjonalne zabawy, potrafi sobie poradzić w niełatwych sytuacjach. Jest to osoba, której na pewno możemy oddać w opiekę naszego ukochanego potomka. My odpoczniemy, a nasz bobas nauczy się ciekawych zabaw pod profesjonalnym okiem opiekunki.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Animacje dla dzieci Poznań »

  Zajmujemy się organizacją kącików dla dzieci na imprezach rodzinnych. Obsługujemy urodziny, imieniny, chrzciny, komunie i inne imprezy rodzinne. W swojej ofercie posiadamy kąciki z animatorkami, watę cukrową, popcorn, zamki dmuchane, balony z helem, balonowe zoo i wiele innych. Organizujemy kąciki dla dzieci na weselach i komuniach.

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kamyk Zielony Przedszkole Terapeutyczne »

  Jeżeli szukacie Państwo przedszkola które wkłada maksimum uwagi dla Państwa pociechy, Kamyk Zielony jest idealnym miejscem do wyboru. Jako przedszkole terapeutyczne Warszawa, Kamyk Zielony dba o zadowolenie i dobre samopoczucie każdego z naszych podopiecznych. Co więcej, przedszkole stawia na terapie połączone z zabawą, która rozwija zainteresowania dzieci.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »