Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.


Szukasz diabetologa w Policach? A może potrzebujesz ortopedy ze Szczecina? Balticima to przychodnia idealna dla Ciebie! U nich uzyskasz kompleksową pomoc medyczną u wielu specjalistów. W ich szeregi wchodzą między innymi urolodzy, ginekolodzy, laryngolodzy, gastrolodzy, neurolodzy, czy endorynolodzy. W Baliticim wykonasz także USG oraz przystapisz do szczepień.

Szczegóły strony balticmed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę balticmed.pl:

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog, psychoterapia Warszawa »

  Naszą ofertę pomocy psychologicznej kierujemy do osób przeżywających trudności w obszarach: zaburzenia nastroju i depresja (poczucie osamotnienia, smutku, przygnębienia, poczucie utraty sensu życia, brak motywacji do działania itp.), zaburzenia lękowe, nerwice, niska samoocena, problemy emocjonalne i decyzyjne (stres życia codziennego, kryzysy emocjonalne i zawodowe), Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA), partnerzy przeżywający trudności w związku, sytuacje kryzysu (rozpad związku, smutek i żałoba po stracie, ciężka choroba własna lub kogoś bliskiego).Oferujemy poradę i pomoc psychologiczną. Zapraszamy na terapię indywidualną,grupową oraz mediacje rodzinne. Doświadczeni psycholodzy proponują profesjonalna pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Laryngologiczny w Tychach »

  Gabinet Lekarski lek. med. Adama Synowskiego od wielu lat specjalizuje się w leczeniu problemów z błędnikiem, oraz pomocy osobom cierpiącym na różne dolegliwości laryngologiczne.
  W zakres świadczonych w gabinecie usług wchodzą m.in. operacje przegrody nosa, operacje guzów szyi czy też konchoplastyka. Wszystkie te usługi medyczne świadczone są dla Pacjentów z regionu śląska, zagłębia i małopolski. W przypadku leczenia Zawrotów głowy usługi świadczone są dla Pacjentów z całego kraju - a to ze względu na unikalnośc i kompleksowość proponowanych rozwiązań medycznych. Cierpiący na różne dolegliwości laryngologiczne pacjenci, chcący skorzystać z oferowanych przez gabinet świadczeń medycznych powinni skontaktować się z prowadzącym gabinet lekarzem medycyny - Adamem Synowskim korzystając z danych kontaktowych znajdujących się na stronie internetowej Poradni, bądź też poprzez zamieszczony w witrynie formularz kontaktowy.
  W przypadku pacjentów z rejonu Oświęcimia, Pszczyny, Brzeszcz i okolicznych miejscowości, istnieje możliwość przyjęcia w ramach kontraktu NFZ realizowanego w szpitalu w Grzawie

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre badania psychologiczne kierowców »

  Akamed to wyspecjalizowana placówka medyczna świadcząca usługi w zakresie stomatologii i medycyny pracy. Przeprowadzamy badania psychologiczne kierowców (Poznań) oraz ogólne, określające zdolność do wykonywania tego rodzaju pracy badania kierowców (Poznań). Wykonujemy także badania epidemiologiczne (Poznań) wymagane dla pracowników produkcyjnych i mających bezpośredni kontakt z żywnością oraz mogących przenieść zakażenie na inne osoby. Profesjonalny personel medyczny i pomocniczy zapewniają najwyższą jakość badań oraz obsługi, co poparte jest wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rwa kulszowa Poznań »

  Jako magister terapii ruchowej zmierzam do usunięcia protekcji następowania bólu i ograniczeń ruchowych pacjentów. Prowadzę leczenie wad postawy (Poznań) nakierowane na ustabilizowane ich usunięcie. Organizuję też rehabilitację schorzeń kręgosłupa, takich jak na przykład rwa kulszowa (Poznań) oraz dodatkowo ogólne leczenie kręgosłupa (Poznań). Prowadzę także kurację pooperacyjną stawu kolanowego oraz biodrowego, terapię w chorobach reumatycznych, w osteoporozie, a oprócz tego masaż tkanek głębokich i gimnastykę odchudzającą. W moim obszarze leży również dobieranie ortopedycznego zaopatrzenia uzupełniającego przebieg terapii.

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Vigget - dać ludziom więcej zdrowia i szczęścia »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej witryny http://www. rezonmed. pl. Chcemy przedstawić Państwu wynalazek posiadający zbawczy wpływ na nasz organizm. Rezonmed został stworzony z myślą o kuracji i rehabilitacji, która może mieć miejsce w domowych warunkach. Nasz produkt jest zbadany zarówno pod względem eksploracyjnym jak i klinicznym. Rezonmed działa łagodząco, wzmacnia układ immunologiczny, obniża ciśnienie, koi nerwobóle, regeneruje mięśnie i stawy. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet medycyny i ginekologii estetycznej - Marek Kowalik »

  Gabinet medycyny i ginekologii estetycznej powstał jako rozszerzenie funkcjonowania gabinetu ginekologicznego.

  Jako kompetentny z wieloletnim stażem pracy ginekolog-położnik zdecydowałem rozszerzyć ofertę o zabiegi z ginekologii estetycznej ? dziedziny od kilku lat zdobywającej coraz większy rozgłos w Polsce. Są to zabiegi mało inwazyjne przeprowadzane w gabinecie, nie wymagające hospitalizacji i długiej rekonwalescencji dzięki zastosowaniu lasera Fotona Spectro SP.

  Dzięki wykorzystaniu tego lasera jako drugi lekarz w Polsce zacząłem wykonywać zabiegi leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu oraz przeprowadzaćzabiegi labioplastyczne ( labioplastyka polega na redukcji lub zmianie kształtu warg sromowych ).

  Oferuję również szeroki wachlarz usług z medycyny estetycznej, toksyna botulinowa, wypełniacze, mezoterapia igłowa, peelingi chemiczne, lekarskie, fotoodmładzanie laserowe.

  Dzięki systematycznemu podnoszeniu swoich kwalifikacji, pragnę zagwarantować swoim pacjentkom maksimum zadowolenia i satysfakcji.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry ortopeda Rybnik »

  Potrzebujesz specjalistę do oceny i leczenia chorób narządu ruchu lub orzecznictwa lekarskiego w zakresie chirurgii urazowo-ortopedycznej? Prowadzę szeroki zakres pomocy ortopedycznej, leczenie choroby zwyrodnieniowej innych stawów, zespołów przeciążeniowych narządu ruchu w tym postępowanie operacyjne. Oferuję pełen profesjonalizm, mam 30 lat doświadczenia. Zapraszam na moją stronę
  internetową.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • My Vet - Klinika weterynaryjna Warszawa »

  Każdy zwierzak jest dla swojego właściciela najlepszym przyjacielem. Nie ma się zatem co dziwić, że posiadacze czworonogów tyle uwagi poświęcają swoim ulubieńcom. Życzą sobie oni, żeby te były zadowolone i w pełni sił. W obu tych sprawach może pomóc odwiedzenie placówki weterynaryjnej My Vet. To tam różnorodni profesjonaliści codziennie troszczą się o to, by zwierzakom bezproblemowo się żyło. W My Vet każdy miłośnik piesków, kotów i innych zwierząt otrzyma pomoc, jakiej potrzebuje. Zasięg usług proponowanych przez pracowników gabinetu jest ogromny - od początkowych szczepień, poprzez zabiegi pielęgnacyjne, aż do badań takich, jak EKG. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdą Państwo wszystkie ważne infromacje dotyczące naszej działalności.

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz »

  Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację, działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię dzieci oraz konsultacje wychowawcze. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty dla rodziców.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

  Data dodania: 08 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Adam Zawielak - dobry psycholog z Poznania »

  Uświadomienie klientom, iż zgodnie z mottem Pracowni Rozwoju Osobistego i Zawodowego, mogą „żyć tak, jak na to zasługują” przyświeca prowadzonej działalności. Adam Zawielak to psychoterapeuta oraz dobry psycholog z Poznania, który oferuje profesjonalną pomoc w zakresie zdrowia psychicznego. Specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie pozwala mu na osiągnięcie wysokiego poziomu oferowanych usług oraz dokładną diagnostykę. Oferta zawiera również terapię dla par oraz terapię małżeńską.

  Data dodania: 11 09 2018 · szczegóły wpisu »