Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację, działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię dzieci oraz konsultacje wychowawcze. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty dla rodziców.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

Szczegóły strony pracownia-nurty.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pracownia-nurty.pl:

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia w Poznaniu psycholog Urszula Zwolska-Olszewska »

  Psycholog w Poznaniu - Urszula Zwolska-Olszewska oferuje pomoc psychologiczną, psychoterapię dla:-Dzieci: znajdujących się w sytuacjach trudnych, stresujących tj. konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców; ogarniętych depresją, lękami; mających zaburzenia zachowania-Młodzieży: która ma trudności rozwojowe lub kryzysy emocjonalne-Dorosłych: stojących na rozdrożu; znajdującym się w kryzysie partnerskim; a także w trakcie rozwodu i po nim-Rodzin zastępczych i adopcyjnych: udziela im wsparcia; pomaga uporać się z trudnościami; wzmacnia proces poznawczy - odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii Wrocław »

  Nasi specjaliści oferują psychoterapię indywidualną, poradnictwo psychologiczne, treningi psychologiczne. Zajmujemy się także terapią pedagogiczną dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Nasi psychoterapeuci chętnie udzielają pomocy parom i małżeństwom. Centrum zaprasza osoby dorosłe, młodzież, rodziców wraz z dziećmi. Nasz ośrodek podlega systematycznej superwizji przez doświadczonych specjalistów. Psycholodzy i psychoterapeuci pracujący w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Gestalt mają wieloletnie doświadczenie w pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny z Wrocławia oferuje pomoc w leczeniu chorób psychicznych, wykorzystując współczesne metody farmakologiczne, hipnozę, a także długotrwałą psychoterapię. Profesjonalne podejście, jak i odpowiednie doświadczenie specjalisty psychiatry Mikołaja Trizny pozwalają na wybór odpowiedniej metody terapii. Analizując uwarunkowania biologiczne, konstytucjonalne, rodzinno-genetyczne, psychologiczne bądź społeczne, specjalista wybiera najlepsze metody skutecznego zapobiegania tym chorobom. Leczenie obejmuje takie zaburzenia, jak: uzależnienie od leków, zaburzenia osobowości, pamięci, snu, choroby psychosomatyczne i zaburzenia psychiczne u ludzi w podeszłym wieku, a także różnego rodzaju psychozy, nerwice, lęki i depresję. Psychiatra Mikołaj Trizna specjalizuje się również w leczeniu alkoholizmu, wykorzystując wyjątkową technikę hipnozy. Specjalista psychiatra pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie, by zminimalizować towarzyszące cierpienie psychiczne, a także zmobilizować pacjenta do przełamania kryzysu życiowego.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Kraków »

  Paweł Zaporowski psychoterapeuta z Krakowa. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, terapią małżeńską i par. Psychoterapią dorosłych, młodzieżyi dzieci. Oferuje specjalistyczną pomoc, profesjonalizm i dyskrecję.Szukanie pomocy u psychoterapeuty lub psychologa jest wyrazem siły, zaradności i chęci zmian. Owocem wspólnej pracy jest otrzymanie wsparcia, fachowej pomocy psychologicznej potrzebnej, by dokonać zmian w sobie i otoczeniu, pokonać niepokoje z przeszłości, a także obawy dnia codziennego. Psychoterapia to inwestycja w samego siebie, która później będzie służyć nie tylko radzeniu sobie z problemami, ale również poszerzy twoją wiedzę o samym sobie. Celem terapii jest zatrzymanie zachowań, które mają negatywny wpływ na ciebie i ludzi wokół ciebie, a także kreowanie tego, co tak naprawdę chcesz robić w życiu; zdrowe stosunki międzyludzkie, głębokie i zdrowe relacje z rodziną i przyjaciółmi, wzrastające zadowolenie z wykonywanej pracy, czucie się komfortowo we własnej skórze i podtrzymywanie spokoju umysłu.Psychoterapeuta KrakówPsychoterapia Kraków

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Lublinie - Centrum Praktyki Psychologicznej »

  Nasz gabinet psychologiczny w Lublinie to niestereotypowe miejsce o przyjemnej atmosferze. Zapewniamy opiekę psychologiczną. Nasz psycholog pomoże dokonać dobre zmiany w Twoim życiu, wyzbyć się kłopotliwych problemów, jak również odnaleźć się w trudnym momencie życia. Nasza specjalność to psychoterapia rodzin, rozwój osobisty, pisanie opinii psychologicznych czy terapia grupowa. Kluczowe jest dla nas, aby pacjent czuł się nieskrępowanie, dlatego zapewniamy indywidualne nastawienie i zachowujemy bezwzględną dyskrecję. Realizowana przez nas psychoterapia skierowana jest do osób, które przeżywają kryzys życiowy, czują lęk, pragną poznać swoje życie wewnętrzne, odczuwają trudności w wyrażaniu swoich potrzeb, a nawet mają trudności z zachowaniem agresywnym. Podczas spotkań pomożemy Ci poznać swoje mocne i słabe strony.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna dla dzieci Kraków »

  Dzieci to największy skarb o który musimy dbać od samego początku. Dzieci to nasza przyszłość, każdemu rodzicowi przecież zależy na szczęśliwym dziecku, umiejącym sobie radzić z kłopotami dnia codziennego. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zachowania swojego malucha, nie mów mu, że inne dzieci potrafią to czy tamto. Warto być przy dziecku, obserwować je, dodawać odwagi, wiary we własne możliwości. Wszystkie maluchy zdobywają umiejętności we własnym indywidualnym tempie. Ponad to psycholog kraków może okazać się nieocenioną pomocą. Bywają sygnały, których rodzice czasem nie zauważają. Nie ma w tym nic złego, inaczej przecież patrzymy na własne dziecko niż ktoś bezstronny, a tym bardziej specjalista jakim jest psycholog kraków. Nie powinniśmy również mieć poczucia winy, a jedynie na spokojnie przemyśleć co możemy zrobić, żeby pomóc naszemu maluszkowi. Poczucie winy powoduje, że czujemy bezsilność i jesteśmy mniej efektywni w swoich działaniach, a potrzeba naprawdę wiele pracy i wiary w sukces naszego dziecka. Warto więc zwolnić tempo i poświęcić więcej uwagi naszym pociechom, a na pewno wyrosną z nich szczęśliwi i mądrzy ludzie, którzy także będą umieć wychować szczęśliwe dzieci.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia szczecin »

  APEIRON to gabinet psychoterapii, który znajduje się w mieście Szczecin. Jeśli zatem bardzo Ciebie interesuje psychoterapia pod okiem profesjonalnego psychoterapeuty, jak najbardziej powinieneś wstąpić na witrynę internetową www.psychoterapia-szczecin.org, na której swoją ofertę umieścił ten psychoterapeuta, który ma kapitalne podejście do wszystkich własnych pacjentów. To sprawia, iż przy oczywiście odpowiednim podejściu zainteresowanego, psychoterapia zapewne okaże się bardzo dużym sukcesem. I właśnie z tego powodu APEIRON to teraz najlepsze miejsce tego typu w Szczecinie!

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia dla par »

  Psycholog (Wrocław) jest lekarzem potrzebnym jednakowo, jak ortopeda czy kardiolog. Wykorzystanie z jego usług nie powinno kojarzyć się negatywnie. Psychoterapia (Wrocław) prowadzona w naszym centrum nastawiona jest na wygodę gościa oraz optymistyczną konwersję ciążących na nim mechanizmów. Schludny jak również empatyczny coach (Wrocław) pomaga w dążeniu do celu a także osobistym rozwoju i odkryciu drzemiącego w każdym człowieku potencjału. Prowadzona jest również terapia dla par (Wrocław), będąca odpowiedzią na trudności w związkach, wynikające z różnorodnych przyczyn, problemów z komunikacją i przykrych zdarzeń, które zdarzyły się gdzieś na wspólnej drodze.

  Data dodania: 23 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Rybnik »

  Skuteczna i w pełni profesjonalna psychoterapia pomaga dzieciom w zwalczaniu ich problemów psychicznych. Dzieci często mają problem z radzeniem sobie ze stresem, różnego rodzaju fobiami i lękami o różnym stopniu nasilenia i różnorodnej genezie pochodzenia. Psychoterapia Rybnik prowadzona jest przez Psycholog Rybnik z wieloletnim stażem w leczeniu dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w pokonywaniu ich lęków i fobii.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Magdafres.pl »

  Od wielu lat nasze centrum zajmuje się wykonywaniem usług z zakresu pomocy psychologicznej oraz coachingu. Cały czas inwestujemy w rozwój naszych pracowników oraz naszych możliwości. Oferujemy także szkolenia biznesowe, na specjalne zamówienie czy też life coaching. Dzięki naszym szkoleniom każdy z całą pewnością będzie miał lepsze samopoczucie jak i poprawi swoje umiejętności interpersonalne i nie tylko.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »