Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację, działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię dzieci oraz konsultacje wychowawcze. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty dla rodziców.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

Szczegóły strony pracownia-nurty.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pracownia-nurty.pl:

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia warszawa »

  Witam na stronie Gabinetu Psychoterapii Julia Mroczkowska. Jestem psychologiem z dziewięcioletnim doświadczeniem, nieustannie podnoszącym swoje kwalifikacje. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności w różnych obszarach życia osobistego oraz zawodowego. Zapraszam wszystkich do gabinetu na ulicy Ciołka 10/327. Na stronie znajdziecie Państwo dokładną lokalizację, cennik, a także moje doświadczenie.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Wielu rodziców boryka się, na co dzień z problemami swoich dzieci. Mogą być one związane z różnego rodzaju zaburzeniami w rozwoju, problemami związanymi z relacjami z rówieśnikami, zażywaniem używek, śmiercią bliskiej osoby i wieloma innymi. W przypadku tego rodzaju problemów warto umówić się na spotkanie ze specjalistą. Może to być psycholog dziecięcy Poznań, bądź psychoterapeuta poznań. Różnica między tymi dwoma osobami polega na tym, iż psychoterapeuta Poznań posiada odpowiednie kwalifikacje związane z przeprowadzaniem psychoterapii.
  Psychoterapia Poznań może mieć zbawienny wpływ na zachowanie, bądź funkcjonowanie dziecka, gdyż w znaczny sposób poprawia ona komfort życia. Psycholog dziecięcy Poznań przyjmuje nie tylko w prywatnych gabinetach oraz w Przychodni Psychologiczno-Pedagogicznej. Kiepska kondycja psychiczna coraz częściej odbija się na zdrowiu człowieka, dlatego warto jak najszybciej skorzystać z pomocy psychologa, bądź psychologa dziecięcego -jeśli chodzi o funkcjonowanie i rozwój dzieci. Zarówno psycholog Poznań, jak i psycholog dziecięcy Poznań uczą jak należy reagować w danej sytuacji oraz pomagają uporać się z danym problemem.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Skierniewice »

  Anna Zawiślak, doświadczony seksuolog o dobrze rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych, wspiera pacjentów w Grodzisku lub w Skierniewicach. Jest absolwentką psychologii, seksuologii klinicznej i prawa dowodowego. Swoją praktykę uzyskała pracując w Poradni Kliniki Psychiatrycznej w Warszawie oraz w Fundacji Anny Dymnej ?Mimo Wszystko? w Radwanowicach, a także w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Jako lekarz, bez przerwy, podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w konferencjach na temat ?Terapia dzieci z zaburzeniami lękowymi? i ?Seksuologia ? zaburzenia seksualne problemem interdyscyplinarnym w medycynie?. Jako psycholog, zajmuje się między innymi: problemami nerwicowymi, zaburzeniami odżywiania, problemami ze snem. Specjalizacja seksuologiczna, uprawnia do pomocy w przypadku problemów takich jak: niechęć do seksu, zaburzenia orgazmu, problemami z zajściem w ciążę, transseksualizmem typu K/M lub Transseksualizmem typu M/K. Pani doktor, głównie, czerpie inspiracje z nurtu behawioralno-poznawczego. Działa pod stałą opieką superwizyjną. W przypadku poszukiwania pomocy proszę o wpisanie w przeglądarkę google następujące frazy: seksuolog Grodzisk, seksuolog podkowa leśna, seksuolog Skierniewice, psycholog grodzisk mazowiecki i psycholog podkowa leśna. Aby umówić się na rozmowę.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii opolskie »

  Gabinet psychoterapii i terapii uzależnień Marcin Nowak Kędzierzyn-Koźle zachęca do zapoznania się z ofertą terapii.
  W naszym gabinecie spotkasz się z otwartym, akceptującym, autentycznym i empatycznym podejściem. Podczas sesji terapeutycznych skoncentruję się na Twoich predyspozycjach i sposobie obcowania ze światem i ludźmi. Co dzień pracuję z osobami uzależnionymi od alkoholu pomagam im posiąść kontrolę nad własnym życiem. Wspieram i pomagam również osobom, które doświadczyły efektów uzależnienia w bliskim otoczeniu - partnerom osób uzależnionych lub Dorosłym Dzieciom AlkoholikóW w odzyskaniu równowagi.
  W gabinecie prowadzę też psychoterapię osób:
  zmagających się z osobistym kryzysem,
  zmagających się z depresją,
  cierpiącychz powodu stanów lękowych, zaburzeń stresu i innych problemów emocjonalnych,
  przeżywających stratę,
  pragnących rozwiązać swoje problemy w relacjach z osobami ze swojego otoczenia,
  pragnących zwiększyć jakość funkcjonowania i przeżywania swojego związku,
  chcących lepiej zrozumieć samego siebie oraz zacząć realizować własne możliwości

  Każdego klienta traktuję indywidualnie dostosowując do niego częstotliwość i formę spotkań. Terapia odbywają się na terenie Kędzierzyna-Koźla oraz Opola. Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą mojego gabinetu.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Gdyni »

  Małgorzata Stanecka-Siewert psycholog, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej - jestem absolwentką Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej w Sopocie i nadal jestem związana z Ośrodkiem Psychoterapii Psychoanalitycznej Trójmiasto w Sopocie. Dodatkowo odbyłam szkolenie "Pomoc dziecku z nadpobudliwością psychoruchową" (ADHD), organizowane przez Stowarzyszenie POMOST oraz ukończyłam fakultet dotyczący interwencji wobec osób uzależnionych od alkoholu. Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej. Pracę swoją poddaję superwizji. Swój gabinet prowadzę w Gdyni od 2005 roku

  Data dodania: 22 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapie psychologiczne - Gdańsk »

  Praca, którą wykonuję jako psycholog (Gdańsk) nastawiona jest na poradę w zrozumieniu jak również rozwiązaniu poszczególnych problemów natury psychologicznych. Każdy problem posiada inną przyczynę jak również inaczej należy do niego podejść. Adekwatnie użycia psychoterapia (Gdańsk) jest najlepszym sposobem na dotarcie do nieuświadomionych przyczyn kłopotliwych reakcji, emocji a także zachowań. Doświadczony psychoterapeuta (Gdańsk) pomoże zdawać sobie sprawę w czym leży problem ? zidentyfikowanie tego to klucz do sukcesu, działa jak ściągnięcie pierwszej blokady.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja »

  Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej „Pomarańczowe Ja” swoją siedzibę ma przy ul. Grochowskiej 59A w Poznaniu. Oferta obejmuje pomoc pedagogów, psychoterapeutów, psychologów i trenerów skierowaną w stronę osób dorosłych oraz dzieci. W placówce prowadzone są grupy terapeutyczne, terapia par i małżeństw, warsztaty psychologiczne. W ofercie dostępne są także indywidualne konsultacje psychologiczne i psychiatryczne oraz wystawianie zaświadczeń psychologicznych.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji - Dagmara Woja »

  Czujesz się wyobcowany? Jesteś ofiarą mobbingu? A może Twoim problemem są zaburzenia odżywiania. Jeśli tak, mój gabinet powstał specjalnie dla Ciebie. Mój Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji zaczął świadczyć prace parę dobrych lat temu. Swoją siedzibę mam w malowniczym mieście jakim jest Wrocław. Nie oznacza to jednak, że przyjmuje pacjentów tylko z Wrocławia. W dzisiejszych czasach wizyta u psychologa to nie wstyd. Pomagam zarówno dzieciom, młodzieży, jak również osobom dorosłym. Pracuję zgodnie z paradygmatem psychodynamicznym, który w swym założeniu sięga genezy zaistniałych problemów oraz nieświadomych potrzeb człowieka i w konsekwencji zakłada ich przepracowywanie, przez zmianę mechanizmów oraz dysfunkcyjnego wzorca zachowania. Pracuję indywidualnie, przystosowując rodzaj terapii przede wszystkim do wymagań i wieku pacjenta. Zapewniam profesjonalną pomoc, dyspozycyjność, dyskrecję oraz wielce niskie. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zasadą otwartości na drugiego człowieka, na jego pragnienia, potrzeby oraz problemy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, należy kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu: 660 679 734.

  Data dodania: 29 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej »

  Nie mamy wątpliwości, że Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej to jedyny taki podmiot na terenie naszego kraju. Istniejemy od roku 2006. W ciągu nieco ponad dziesięciu lat urośliśmy w siłę i dziś nasze stowarzyszenie tworzy ponad tysiąc psychoterapeutów, którzy mają szerokie pole do wymiany doświadczeń i wzajemnego dialogu.

  Data dodania: 02 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Wrocław - "Harmonia" Magdalena Gierula »

  Nazywam się Magdalena Gierula, jestem pedagogiem, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień Polskiej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz biegłym sądowym w ramach uzależnienia od alkoholu.
  Prowadzę konsultacje, porady i psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i rodzin zmagających się m. in. z:
  -nadużywaniem środków psychoaktywnych (alkohol, leki, narkotyki, dopalacze),
  -uzależnieniami behawioralnymi (hazard, komputer, telefon, zakupy, seks),
  -współuzależnieniem,
  -trudnościami w relacji z osobą uzależnioną...

  Oferuję diagnozowanie oraz opiniowanie w zakresie:
  -uzależnienia od środków psychoaktywnych,
  -uzależnień behawioralnych,
  -uzależnień (alkohol, narkotyki, hazard itp. ) na potrzeby różnych instytucji (sądów, wojewódzkich ośrodków medycyny pracy, powiatowe centrów pomocy rodzinie itp. ).

  Zajmuję się psychoedukacją na potrzeby instytucji odpowiedzialnych za ponowne wydanie prawa jazdy w sytuacji utracenia go w wyniku prowadzenia pojazdu pod wpływem środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki).
  Oferuję także psychoterapię on-line dla osób, które nie mogą się zgłosić osobiście do gabinetu.

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »