Centrum Informacyjne o Bezzałogowcach Dron.pl

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację, działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię dzieci oraz konsultacje wychowawcze. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty dla rodziców.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

Szczegóły strony pracownia-nurty.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pracownia-nurty.pl:

Psycholog Dzieci Warszawa Żoliborz

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka.Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej. Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ. Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna »  Psychoterapia jest metodą pomocy psychologicznej, w której wiedza i doświadczenie psychoterapeuty służy poszerzaniu świadomości pacjenta, poprawie jego funkcjonowania i zmniejszeniu jego cierpienia.
  Zaprasza do poszukiwań nowych sposobów rozumienia siebie i rozumienia swoich problemów.

  Proces, którym jest psychoterapia, może zawierać między innymi:

  * pomoc w uporaniu się z trudną sytuacją życiową
  * poznanie swoich możliwości i ograniczeń;
  * pracę nad poczuciem własnej wartości;
  * pracę nad relacjami z partnerem i z innymi ludźmi
  * leczenie objawów nerwic i depresji (w miarę nasilenia objawów we współpracy z lekarzem psychiatrą).
  * pracę nad dolegliwościami psychosomatycznymi (bóle głowy, serca, brzucha, duszności i inne ), które nie mają podstaw medycznych
  * pomoc w problemach wychowawczych z dziećmi
  * zwiększenie swoich szans na rynku pracy

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Ośrodek Uzależnień OAZA prowadzony jest przez certyfikowanego specjalistę terapii uzależnień. Pan Krzysztof Pilarz jest również nauczycielem akademickim i wspiera osoby doświadczające trudności pedagogicznych. Nałóg to silna, natrętna potrzeba zażywania substancji, powodująca pojawianie się objawów abstynencyjnych po jej odstawieniu. Uzależniony zażywa ją, mimo że jest przekonany o jej szkodliwości. Alkoholicy dzięki Ośrodkowi Odwykowemu OAZA mogą zmienić swoje nawyki. Będzie to miało też wpływ na funkcjonowanie społeczne. Oprócz terapii w Ośrodku Terapii Uzależnień oferowany jest detoks. W placówce prowadzi się detoks alkoholowy i narkotykowy. W OAZIE można zapisać się na terapię dzienną. Jej odbycie jest głównym zadaniem, ale urozmaicona jest ona wycieczkami. Pokazywana na witrynie baza zdjęć obrazuje nienaganną estetykę kliniki.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Świadczę usługi psychologiczno - psychoterapeutyczne dla młodzieży, dorosłych a także dla par.
  Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą Gestalt w trakcie certyfikacji. Moja praca podlega regularnej superwizji przez doświadczonych terapeutów.
  Zapraszam osoby, borykające się z problemami:
  - depresji
  - nerwicy
  - anoreksji i bulimii
  - bigoreksji
  - zaburzeń osobowości
  - trudności w relacjach.

  Zapraszam
  Mateusz Grygiel

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii Wrocław »

  Nasi specjaliści oferują psychoterapię indywidualną, poradnictwo psychologiczne, treningi psychologiczne. Zajmujemy się także terapią pedagogiczną dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Nasi psychoterapeuci chętnie udzielają pomocy parom i małżeństwom. Centrum zaprasza osoby dorosłe, młodzież, rodziców wraz z dziećmi. Nasz ośrodek podlega systematycznej superwizji przez doświadczonych specjalistów. Psycholodzy i psychoterapeuci pracujący w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji Gestalt mają wieloletnie doświadczenie w pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Wrocławskie Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne LIBERO to miejsce zrzeszające zespół profesjonalnych pedagogów, psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów, świadczących wysokiej klasy usługi w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. Głównym zadaniem tej niepublicznej placówki jest niesienie pomocy psychologicznej i pedagogicznej młodzieży, osobom dorosłym, parom oraz rodzinom. Oferta adresowana jest zarówno do ludzi szukających wsparcia w trudnej sytuacji życiowej, jak i borykających się z problemami rozwojowymi czy przystosowawczymi, a także chorobami i poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Tutaj wsparcie znajdzie każdy, kto chce poprawić jakość swojego życia i relacji międzyludzkich. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie psychodynamicznym wywodzącym się z psychoanalizy. CPT LIBERO umiejscowione jest w pobliżu centrum Wrocławia, w miejscu dobrze skomunikowanym, leżącym przy jednej z głównych arterii miasta.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.psychologjoannahalaj.pl »

  "Dzisiaj jest pierwszym dniem reszty twojego życia. Nic bardziej prawdziwego" - Jonathan Carroll- Konsultacja psychologiczna -Porada psychologiczna -Konsultacja małżeńska-Psychoterapia par-Psychoterapia indywidualna-Psychoterapia dorosłych-Psychoterapia młodzieży-Psychoterapia dzieciLeczenie fobii, leczenie nerwic, leczenie depresji, leczenie uzależnień, pomoc w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi, radzenie sobie ze stresem, zaburzenia zachowania, zaburzenia emocjonalne, zaburzenia lękowe, nadpobudliwość psychoruchowa (ADHD), sytuacja rozwodu,rozstania rodziców, zdrada, problemy szkolne, problemy z odżywianiem, zaburzenia rozwoju, podejrzenie depresji u dziecka, nadmierna nieśmiałość, lęk separacyjny, lęk szkolny, moczenie nocne, agresja u dziecka, śmierć bliskiej osoby,

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa Saska Kępa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI zaprasza dorosłych, dzieci i młodzież. Oferujemy psychoterapię indywidualną, coaching, konsultacje wychowawcze dla rodziców. Proponujemy pomoc w obszarach trudności w relacjach, kryzysu, niskiej samooceny, przeżywanego lęku, smutku, zagubienia, pomocy rozwojowej dla dzieci i młodzieży. Gabinet znajduje się na terenie dzielnicy Praga Południe.Nasi spejcaliści są psychologami szkolonymi w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne profesjonalnej szkole psychoterapii INTRA. Narzędzia pracy dobierane są do indywidualnych potrzeb klienta, za główne metody obierając podejście humanistyczne (psychoterapia zorientowana na klienta, psychoterapia skoncentowana na emocjach, Gestalt, podejście egzystencjalne). Więcej na stronie Ośrodka: www.wrelacji.plZapraszamy również do lektury bloga psycholgicznego NIUANSE blog.wrelacji.pl, który w przystępny sposób przybliża zagadnienia zwiazane z wewnętrznym życiem człowieka i jego relacji ze światem.We offer psychotherapy in English. For more information, please visit our website www.wrelacji.pl

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GABINET PSYCHOTERAPII »

  Psycholog to nie tylko moje wykształcenie
  ale także wielka pasja.
  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującą do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, zajmuję się przede wszystkim psychoterapią indywidualna osób dorosłych w oparciu o metodę psychodynamiczną, pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinice Krakowskiej.
  Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w Poradni Rodzinnej, Ośrodku Leczenia Uzależnień, Dziennym Ośrodku Socjoterapii. Prowadziłem również warsztaty profilaktyczne z zakresu uzależnień dorosłych i dzieci oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie dla jednostek samorządowych.

  W trosce o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobro swoich pacjentów regularnie superwizuje swoją pracę psychoterapeutyczną u certyfikowanego superwizora w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W swojej praktyce zawsze stosuję się do zasad Kodeksu Etyki Psychoterapeuty

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny w Czempiniu »

  Psycholog, doradca zawodowy, arteterapeuta

  Diagnoza i terapia psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych, emocjonalnych
  -Pomoc w rozwiązywaniu problemów szkolnych i wychowawczych
  -badania osobowości, emocji, rozwoju intelektualnego
  -trening pamięci i koncentracji
  -testy predyspozycji zawodowych, uzdolnień, zainteresowań
  -gimnastyka mózgu dla seniorów

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »